Σελ. 183 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 163173178181182183184185188193203 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.731-2.745 από 3074
  1. #2731
    Εγγραφή
    02-05-2020
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    890
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Router
    Mikrotik Chateau 5G
    Δείτε κάτι ενδιαφέρον που βρήκα από Ευρώπη. Αν δεν κάνω λάθος αυτά έχουν και απεριόριστο και για πάντα δωρεάν supercharging

    https://www.autoscout24.com/offers/t...bucket=unknown

  2. #2732
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ιδανικά θα ήθελα ότι αμαξι πάρω να μην είναι με άκαμπτο πίσω, είναι τραγική η ανάρτηση έτσι..
    Τραγική από ποιας άποψης; Και η εναλλακτική ποια είναι;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #2733
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τραγική από ποιας άποψης; Και η εναλλακτική ποια είναι;
    Η κανονική ανάρτηση ίσως? Ο μόνος λόγος του άξονα είναι η οικονομία.
    Θες να κάνουμε συζήτηση τι διαφορά έχει ένας άκαμπτος πίσω άξονας από μια κανονική ανάρτηση?
    Είχα και έχω αυτοκίνητα με άκαμπτο πίσω, δεν έχουν κάτι κακό, απλα είμαι επιτάφιος και όλα καλά
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #2734
    Εγγραφή
    14-03-2004
    Μηνύματα
    317
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Σχόλιο φίλου οταν συζητούσα για Q3 σε συνέχεια του αεροπλάνου του bluechris : Καλά ρε μεγάλε σκέφτεσαι να πάρεις Q3 και θα πάρεις την μ**** με 1000 τρικύλινδρο ? Δηλαδή 40Κ φεύγα και χιλιάρι ? Αντε ρε αγόρι μου πάρε ενα 2lt Turbo μεταχειρισμένο τουλάχιστον να πατάς γκάζι να το ευχαριστιέσαι

  5. #2735
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχόλιο φίλου οταν συζητούσα για Q3 σε συνέχεια του αεροπλάνου του bluechris : Καλά ρε μεγάλε σκέφτεσαι να πάρεις Q3 και θα πάρεις την μ**** με 1000 τρικύλινδρο ? Δηλαδή 40Κ φεύγα και χιλιάρι ? Αντε ρε αγόρι μου πάρε ενα 2lt Turbo μεταχειρισμένο τουλάχιστον να πατάς γκάζι να το ευχαριστιέσαι
    Δεν τους λείπουν μωρέ τα άλογα οκ πάνε αλλά δεν μου άρεσε ποτέ κανένα SUV... δεν ξέρω γιατί. Έχω μπει και σε Cayenne και Q5 αλλά δεν ένοιωθα καλά σε κλειστά κομμάτια.. όχι ότι θα έφευγαν από το δρόμο αλλά μιλάμε για καμία αίσθηση οδήγησης εκεί πάνω στο Stayer....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #2736
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τους λείπουν μωρέ τα άλογα οκ....
    Δεν έχω οδηγήσει και δεν έχω άποψη, αλλά έτυχε πρόσφατα να μπω επιβάτης σε ένα (T-Rock) και όταν σταμάταγε στο φανάρι και δούλευε στο ρελαντί ένοιωθα στο σώμα μου τον κραδασμό του τρικύλινδρου... για μένα προσωπικά, επαρκής αιτία για να τον αποκλείσω.

  7. #2737
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω οδηγήσει και δεν έχω άποψη, αλλά έτυχε πρόσφατα να μπω επιβάτης σε ένα (T-Rock) και όταν σταμάταγε στο φανάρι και δούλευε στο ρελαντί ένοιωθα στο σώμα μου τον κραδασμό του τρικύλινδρου... για μένα προσωπικά, επαρκής αιτία για να τον αποκλείσω.
    Έλα να σε πάω βόλτα με το Varadero να νοιώσεις κραδασμό ρελαντί.. ή καλύτερα να δανειστώ ένα παλιό DRBig από ένα φίλο 800cc μονοκύλινδρο
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #2738
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα να σε πάω βόλτα με το Varadero να νοιώσεις κραδασμό ρελαντί.. ή καλύτερα να δανειστώ ένα παλιό DRBig από ένα φίλο 800cc μονοκύλινδρο
    Εκεί είναι αναμενόμενο και αποδεκτό, στο αυτοκίνητο όχι (για εμένα τουλάχιστον).

  9. #2739
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί είναι αναμενόμενο και αποδεκτό, στο αυτοκίνητο όχι (για εμένα τουλάχιστον).
    Καλά ναι έχεις δίκιο.. εδώ εμένα μου τι δίνει ο θόρυβος κινητήρα που κάνουν τα αυτοκίνητο με πετρέλαιο...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #2740
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρώτο παράδειγμα που μου έρχεται στο μυαλό: όποιος θέλει ελεύθερη κυκλοφορία στο δακτύλιο; Δηλαδή euro 6 με εκπομπές ρύπων κάτω από 90 ή υβριδικό ή plug-in ή ηλεκτρικό;
    Καποιος πρεπει να ειναι τρελος να θελει να μπει στο δαχτυλιο με αυτοκινητο οποιασδηποτε μορφης/τυπου ή να εχει αυτοκτονικες τασεις
    Εκτος και αν ειναι κατοικος.
    Το κεντρο της Αθηνας δυστυχως και οι περιξ περιοχες ειναι μονο για συγκοινωνια και δη μετρο/ηλεκτρικο. Με οτιδηποτε αλλο (αμαξι, λεωφορεια, τραμ) απλα θα βλαστημισεις. Για προσωπικο/ιδιωτικο μεσο δυστυχως μονο μηχανη θα σε παει με ταχυτητα και αμεσοτητα οπως του μετρο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχόλιο φίλου οταν συζητούσα για Q3 σε συνέχεια του αεροπλάνου του bluechris : Καλά ρε μεγάλε σκέφτεσαι να πάρεις Q3 και θα πάρεις την μ**** με 1000 τρικύλινδρο ? Δηλαδή 40Κ φεύγα και χιλιάρι ? Αντε ρε αγόρι μου πάρε ενα 2lt Turbo μεταχειρισμένο τουλάχιστον να πατάς γκάζι να το ευχαριστιέσαι
    Ασε τραγικο, το δινουν πλεον και σε αρκετα εταιρικα στελεχων και λεει ο αλλος πωωωω μου δωσαν Q3 ή εχω Q3 και κανει σαν τρακτερ
    Το πηρε εταιρικο ο κουμπαρος μου και σε δικους του ανθρωπους βριζει, στους αλλους λεει εχω ΑουΝτι

    - - - Updated - - -

    Παντως και Αμερικη τρωνε μεγαλο ζορι καθως δεν την παλευουν οικονομικα με τις μεγαλες δοσεις δανειων για αυτοκινητα και σωρευονται χιλιαδες σε μαντρες ανακτησεων (τραπεζων/εταιρειων refinancing) περιμενοντας μεταπωληση ή μαζικη αγορά απο μαντράδες/τρίτους πωλητες μεταχειρισμενων. Αρκετα δε σε αθλια κατασταση τρακαρισμενα, διαλυμενα που ο ιδιοκτητης απλα παρατησε σου λεει δεν θα πληρωνω πλεον 750-1.000 δολλαρια δοση το μηνα και το αμαξι να ειναι χρεπαλο (γιατι εγω το εκανα). Το επιστρεφω και σταματαω να πληρωνω και τραβα πουλα το να κλεισουμε το δανειο.

    Δημιουργειται σιγα σιγα φουσκα και εκει μετα το subprime ακινητων του 2008 γιατι κρατανε υψηλα τις τιμες στα μεταχειρισμενα παρολο που εχουν μεγαλο αδιαθετο/παρατημενο στοκ. Σαν τα ακινητα. Αν το βγαλεις ολο μαζικα στην αγορα η αυξημενη προσφορα θα ριξει αποτομα τις τιμες και μετα φιλακια. Θα μεινουν μεγαλυτερα ποσα δανειων ανοιχτα που θα πρεπει να αποπληρωθουν καθως το collateral θα εχει ξεφτιλιστει σε αξια, θα πεσουν και οι τιμες των εν κινησει μεταχειρισμενων στους δρομους, θα συμπαρασυρει και τα καινουρια.
    Αμερικα το φοβουνται αρκετοι αυτο για αυτο συνιστουν οχι αγορα καινουριου εδω και κανα χρονο καθως εκτιμουν ραγδαια πτωση τιμων μεσα στο 2024 προς 2025, μετα την τρελη ανοδο τιμων στα καινουρια τα προηγουμενα 2+ χρονια.

  11. #2741
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιος πρεπει να ειναι τρελος να θελει να μπει στο δαχτυλιο με αυτοκινητο οποιασδηποτε μορφης/τυπου ή να εχει αυτοκτονικες τασεις
    Εκτος και αν ειναι κατοικος.
    Το κεντρο της Αθηνας δυστυχως και οι περιξ περιοχες ειναι μονο για συγκοινωνια και δη μετρο/ηλεκτρικο. Με οτιδηποτε αλλο (αμαξι, λεωφορεια, τραμ) απλα θα βλαστημισεις. Για προσωπικο/ιδιωτικο μεσο δυστυχως μονο μηχανη θα σε παει με ταχυτητα και αμεσοτητα οπως του μετρο.

    - - - Updated - - -



    Ασε τραγικο, το δινουν πλεον και σε αρκετα εταιρικα στελεχων και λεει ο αλλος πωωωω μου δωσαν Q3 ή εχω Q3 και κανει σαν τρακτερ
    Το πηρε εταιρικο ο κουμπαρος μου και σε δικους του ανθρωπους βριζει, στους αλλους λεει εχω ΑουΝτι

    - - - Updated - - -

    Παντως και Αμερικη τρωνε μεγαλο ζορι καθως δεν την παλευουν οικονομικα με τις μεγαλες δοσεις δανειων για αυτοκινητα και σωρευονται χιλιαδες σε μαντρες ανακτησεων (τραπεζων/εταιρειων refinancing) περιμενοντας μεταπωληση ή μαζικη αγορά απο μαντράδες/τρίτους πωλητες μεταχειρισμενων. Αρκετα δε σε αθλια κατασταση τρακαρισμενα, διαλυμενα που ο ιδιοκτητης απλα παρατησε σου λεει δεν θα πληρωνω πλεον 750-1.000 δολλαρια δοση το μηνα και το αμαξι να ειναι χρεπαλο (γιατι εγω το εκανα). Το επιστρεφω και σταματαω να πληρωνω και τραβα πουλα το να κλεισουμε το δανειο.

    Δημιουργειται σιγα σιγα φουσκα και εκει μετα το subprime ακινητων του 2008 γιατι κρατανε υψηλα τις τιμες στα μεταχειρισμενα παρολο που εχουν μεγαλο αδιαθετο/παρατημενο στοκ. Σαν τα ακινητα. Αν το βγαλεις ολο μαζικα στην αγορα η αυξημενη προσφορα θα ριξει αποτομα τις τιμες και μετα φιλακια. Θα μεινουν μεγαλυτερα ποσα δανειων ανοιχτα που θα πρεπει να αποπληρωθουν καθως το collateral θα εχει ξεφτιλιστει σε αξια, θα πεσουν και οι τιμες των εν κινησει μεταχειρισμενων στους δρομους, θα συμπαρασυρει και τα καινουρια.
    Αμερικα το φοβουνται αρκετοι αυτο για αυτο συνιστουν οχι αγορα καινουριου εδω και κανα χρονο καθως εκτιμουν ραγδαια πτωση τιμων μεσα στο 2024 προς 2025, μετα την τρελη ανοδο τιμων στα καινουρια τα προηγουμενα 2+ χρονια.
    Κοίτα μην ξεχνάς πως περάσαμε ένα ζόρι κορονοιού και πολύς κόσμος δεν το ρίσκαρε, επίσης κάποιοι είμαστε και κάποιας ηλικίας για την ταλαιπωρία του τρένου. Εγω οκ μπορώ να έρθω δουλειά με τον προαστιακό που είναι χαλαρός αλλά σε ηλεκτρικό για μπες μέσα 7:30 με 9 .. γίνεται της πόπης μιλάμε... με λεωφορείο οκ αν είσαι κοντά πας αλλά και εκεί σαρδέλα θα είσαι, αν είσαι μακρυά έλιωσες.
    Ωραία τα μέσα μαζικής μεταφοράς αλλά να είσαι τσιπιρίκος περισσότερο για μένα... μακάρι να ήταν αλλιώς σαν κάτι ταινίες που βλέπουμε αμερικάνικες που μπαίνει ο άλλος με το κουστούμι κυριλέ και πάει στη δουλειά του διαβάζοντας την εφημερίδα του πίνοντας καφέ... νταξ Ελλάντα....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #2742
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα μου τι δίνει ο θόρυβος κινητήρα που κάνουν τα αυτοκίνητο με πετρέλαιο...
    Είμαι στο δεύτερο μου diesel (V40 και τώρα Astra K), και μπορώ να σου πω πως όταν είσαι μέσα δεν ακούγεται περίεργα, δεν καταλαβαίνεις διαφορά.

  13. #2743
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.182
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στο δεύτερο μου diesel (V40 και τώρα Astra K), και μπορώ να σου πω πως όταν είσαι μέσα δεν ακούγεται περίεργα, δεν καταλαβαίνεις διαφορά.
    Aν είχα έκανε δεν έκανε θα το είχα συνηθίσει....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #2744
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα μην ξεχνάς πως περάσαμε ένα ζόρι κορονοιού και πολύς κόσμος δεν το ρίσκαρε, επίσης κάποιοι είμαστε και κάποιας ηλικίας για την ταλαιπωρία του τρένου. Εγω οκ μπορώ να έρθω δουλειά με τον προαστιακό που είναι χαλαρός αλλά σε ηλεκτρικό για μπες μέσα 7:30 με 9 .. γίνεται της πόπης μιλάμε... με λεωφορείο οκ αν είσαι κοντά πας αλλά και εκεί σαρδέλα θα είσαι, αν είσαι μακρυά έλιωσες.
    Ωραία τα μέσα μαζικής μεταφοράς αλλά να είσαι τσιπιρίκος περισσότερο για μένα... μακάρι να ήταν αλλιώς σαν κάτι ταινίες που βλέπουμε αμερικάνικες που μπαίνει ο άλλος με το κουστούμι κυριλέ και πάει στη δουλειά του διαβάζοντας την εφημερίδα του πίνοντας καφέ... νταξ Ελλάντα....
    Προσωπικα να με παρακαλαγες δεν επαιρνα και δεν παιρνω αμαξι να κατεβω στο κεντρο με ΤΙΠΟΤΑ.
    Και οταν λεω κεντρο εννοω απο Φιξ και πανω, απο πλατεια Καραισκακη και ανατολικα, απο Αλεξανδρας και κατω, απο Ηλια Ηλιου, Υμηττου, Μιχαλακοπουλου και δυτικα. Μιλαμε για κολαση απο τις 7.30-8.00 μεχρι αργα το απογευμα.
    Χιλιες φορες ηλεκτρικο και μετρο.
    Αν θεωρεις ζορικα τον ηλεκτρικο επρεπε να σε εχω στο RER ή στο μετρο/τραμ του Παρισιου πρωι που πηγαιναν ολοι στις δουλειες (+/- 1ωρα) και απογευμα που σχολαγαν (+/- 1ωρα)
    Με τον Peripherique ακινητοποιημενο τοσες λωριδες απο τις 7.30-8 το πρωι λεγαμε ευχαριστω που ημασταν σε ενα RER παστωμενοι

    Καποια στιγμη ειχαν φτασει στους απογευματινους συρμους που γινοταν το αδιαχωρητο να εχουν υπαλληλους να σπρωχνουν τους επιβατες μεσα στο συρμο για να κλεισουν οι πορτες οπως κανουν σε χωρες της Απω Ανατολης. Οποτε ο Ηλεκτρικος και το Μετρο μας φανταζουν οαση τις ωρες αιχμης.

  15. #2745
    Εγγραφή
    14-05-2004
    Περιοχή
    GR/Crete
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.207
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    Siemens κάτι
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είχα στείλει πριν λίγο καιρό στην τεσλα εμαιλ με κάτι ερωτήσεις.
    Απάντησαν να τους καλέσω και τους έκλασα αφού με έκλασαν.

    Μου ξανάστειλαν να τους καλέσω χωρίς να απαντήσουν στις ερωτήσεις μου.

Σελ. 183 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 163173178181182183184185188193203 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ερώτηση για αγορά νέου αυτοκινήτου.
    Από zardoz στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-11, 16:58
  2. Γνώμη για αγορά οθόνης....eizo?
    Από sem27gr στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-06, 22:53
  3. Γνωμη για αγορά οθόνης
    Από wishbone στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-06, 21:59
  4. Η γνώμη σας για αγορά hardware!
    Από LemonJelly στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-06, 02:37
  5. Γνωμη για αγορα ακουστικων 5+1
    Από lionheart-20 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-04-05, 17:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας