Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 71
  1. #16
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PGouv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα μιλησες πιο συγκεκριμένα και με βοηθησες πολυ να ξερω πως να του τα χώσω μαζεμένα.

    Πανω θα κλεισει το κενο με γυψοσανίδα λέει..
    Λοιπον οσο για το οτι δεν τρυπάμε λάστιχο απο που επρεπε να εμπαινε η βίδα κανονικά;

    Αυτη η βίδα που χρησιμοποιεί αυτος τι είναι; Δεν ειναι στριφονι κτλ που περιγράφεις εσυ;Δηλαδή επρεπε να μπει ούπα πρώτα και μετα οι βίδες;(Αν καταλαβα τα γραφομενα σου)Ειναι σημαντικό αυτο που σε ρωταω!
    Οσο για το τζαμι δεν καταλαβαίνω ακριβώς για πιο σημείο περιγράφεις
    http://img35.imageshack.us/img35/2440/parathir.jpg
    Αναλυτικα για τα τζάμια....
    Θα επανελθω και ευχαριστώ για τη βοηθεια να ξερω πως να του τα χώσω.
    Α και εφοσον δεν τρυπάμε λαστιχα απο που περνάμε τις βιδες αφου δεν εχει αλλο χώρο
    Βάζουμε τις βίδες πριν τα λάστιχα

  2. #17
    Εγγραφή
    09-06-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    547
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    DLINK 320B
    Πως; Αφου ερχονται μαζί τα λάστιχα τα αλουμίνια και αν μπει βιδα εκει που μπαινει το λαστιχο , το λαστιχο δεν μπαίνει πάλι. Δεν καταλαβαίνω.Δεν υπάρχει περιθώριο.. Για εξηγησε μου σε παρακαλώ να ξερω τι να του πω αν μου πει και που αλλου να την βάλω;

    http://img191.imageshack.us/my.php?image=img0621.jpg

  3. #18
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PGouv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως; Αφου ερχονται μαζί τα λάστιχα τα αλουμίνια και αν μπει βιδα εκει που μπαινει το λαστιχο , το λαστιχο δεν μπαίνει πάλι. Δεν καταλαβαίνω.Δεν υπάρχει περιθώριο.. Για εξηγησε μου σε παρακαλώ να ξερω τι να του πω αν μου πει και που αλλου να την βάλω;

    http://img191.imageshack.us/my.php?image=img0621.jpg

    Σε εμάς τουλάχιστον τα αλουμίνια ήρθαν χωρίς λάστιχο, αυτό μπήκε εφόσον μπήκε το αλουμίνιο

  4. #19
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μετά από αυτό το thread, το παρόν thread έρχεται να αυξήσει το προβληματισμό μου για κάποιες περαιτέρω αλλαγές κουφωμάτων που έχω κατά νου. Ενώ έχω κάνει ήδη 3 αλλαγές παραθύρων στο παρελθόν και όχι απλά δεν υπήρξε το παραμικρό πρόβλημα, αλλά ούτε καν καταλαβαίνεις ότι πείραξαν τον τοίχο (στο ένα μάλιστα ζήτησα και μεγάλωσαν το παράθυρο γιατί ήταν αρχικά μικρό), απορώ πως μπορεί κάποιος να τα κάνει τόσο μαντάρα... δε πρέπει να είναι και πυρηνική φυσική ρε παιδιά.

    Το μόνο που με καθησυχάζει είναι ότι αν αποφασίσω περαιτέρω αλλαγές, θα επιλέξω τον ίδιο μάστορα που έκανε τα 3 παράθυρα (και είναι τέλεια) και ελπίζω να μην χρειαστεί να ανοίξω ποτέ τέτοιο thread, διότι θα μου έχει κάνει τα νεύρα σμπαράλια να μου κάνουν έτσι το σπίτι.

    Ερώτηση άσχετου ψυχάκια που το μόνο χτίσιμο που έχει κάνει είναι... κανενός kernel:
    Άκουσα για γέμισμα τον κενών με αφρό και απ'έξω γυψοσανίδα. Δεν θεωρείται προχειροδουλειά αυτό και καλύτερα στοκάρισμα (ή τσιμέντο για μεγάλα κενά?) και βάψιμο ή πλέον ο αφρός είναι το ίδιο καλός / καλύτερος;

  5. #20
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psyxakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκουσα για γέμισμα τον κενών με αφρό και απ'έξω γυψοσανίδα. Δεν θεωρείται προχειροδουλειά αυτό και καλύτερα στοκάρισμα (ή τσιμέντο για μεγάλα κενά?) και βάψιμο ή πλέον ο αφρός είναι το ίδιο καλός / καλύτερος;

    κοίτα την γυψοσανίδα και τον αφρό τον χρησιμοποιούν στις μπαλκονόπορτες όταν βγάζουν τα παλιά ρολά και βάζουν καινούργια αλουμινένια παράθυρα και ρολό μαζί. Κι αυτό γιατί το παλιό ρολό λόγω όγκου είχε μεγαλύτερο «κουτί» στον τοίχο. Δεν νομίζω να μπαίνει γυψοσανίδα σε παράθυρα που τα χτυπάει το νερό κι η βροχή ή σε σημεία που μπορεί να υπάρχει υγρασία. Δεν σηκώνει την υγρασία η γυψοσανίδα. Το σημείο που υπήρχε το κουτί του ρολού δεν είναι τέτοιο, είναι ψηλά κι λογικά καλυμμένο από μπαλκόνι

    Σε όλα τα άλλα μερεμέτια χρησιμοποιούν στόκο, τσιμέντο

    ........Auto merged post: no_logo πρόσθεσε 8 λεπτά και 0 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    @ PGouv

    κάτσε κουβέντιασε με τον πατέρα σου
    Δεν υπάρχει τίποτα που χρειάζεται να επιχειρηματολογήσεις στον μάστορα
    Τα πάντα είναι θέμα κοινής λογικής και ικανοποίησης αυτού που πληρώνει

    • δεν μπορεί να υπάρχουν βίδες στον αέρα. Ο μάστορας όφειλε πρώτα να φτιάξει τα κενά, να ξεραθεί το τσιμέντο κι έπειτα να βάλει το παράθυρο και να βιδώσει πάνω στο τσιμέντο το πλαίσιο. Φυσικά τις λεπτομέρειες και τα μικροκενά τα καλύπτει μετά
    • δεν γίνεται να σου αφήσει στραβά τα λάστιχα των παραθύρων. Θα φθαρούν και σίγουρα τον χειμώνα δεν θα έχουν καλή εφαρμογή κι θα μπάζει
    • δεν μπορεί να μην κλείνουν οι πόρτες όπως λες. Δείχνει κακοτεχνία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no_logo : 17-05-09 στις 09:52. Αιτία: auto merged post

  6. #21
    Εγγραφή
    15-12-2003
    Περιοχή
    ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    828
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Μάλιστα, από αυτά που βλέπω η δική μου περίπτωση ήταν... παράδεισος.

    Στην δική μου περίπτωση (που ανέφερε ο psyxakias) πρέπει να ήταν απλώς μια ατυχία και μάλιστα από λάθος συνεργαζόμενου προμηθευτή του μάστορα που κατασκεύασε τα ρολά του κουφώματος.

    Το βασικό μου πρόβλημα δεν ήταν τόσο με την δουλειά της εγκατάστασης αλλά το ότι αδιαφορούσαν να διορθώσουν το λάθος τους και κατά βάση επεδίωκαν να μου το φορτώσουν για μην υποστούν το κόστος της επιδιόρθωσής του. Ενδεχομένως να περίμεναν να τους αποζημιώσει και ο συνεργάτης τους. Πάντως σε κάθε περίπτωση η αντιμετώπισή τους ήταν άθλια και αυτό είναι που περισσότερο τους καταμαρτυρώ όπως και το ότι δεν έλενξαν την καλή λειτουργία των προϊόντων τους πριν τα εγκαταστήσουν - στην δική μου περίπτωση των ρολών.

    Το εξωτερικό τζάμι και στα δικά μου (αλλά και σε άλλα που είδα) μοιάζει να ακουμπάει στο αλουμίνιο. Με παραξένεψε και εμένα αυτό αλλά νομίζω ότι αν δεις πολύ καλά στο βάθος υπάρχει ένα λάστιχο που απλώς δεν φαίνεται όπως στην εσωτερική μεριά. Ίσως για να είναι πιο προστατευμένο από τις καιρικές συνθήκες, τον ήλιο κτλ.

    Στη δική μου περίπτωση αναγκάστηκε ο μάστορας να βάλει γύψο και να επιδιορθώσει το πρόβλημα με τους πεσμένους σοβάδες σε περιπτώσεις που ήταν πολύ εκτεταμένο. Δεν είχα συμφωνήσει κάτι τέτοιο αλλά ούτε και το αντίθετο. Έτσι αναγκάστηκε να το κάνει γιατί εξόφληση γιοκ.

    Πάντως τέτοιες ζημιές δεν είναι και πολύ δύσκολο να διορθωθούν. Θα μπορούσα να το κάνω και ο ίδιος και μάλιστα καλύτερα πιστεύω. Ήδη διόρθωσα μια τρύπα (πέσιμο σοβά), που είχε δημιουργηθεί από υδραυλικό πρόβλημα σε έναν τοίχο στο εσωτερικό του σπιτιού, με ειδικό στόκο που αγόρασα από Carrefour και ο οποίος διαλύεται σε νερό και στεγνώνει σε μια ώρα. Μοιάζει με τσιμέντο ή γύψο. Πολύ ανθεκτικός.

    Θα προτιμούσα να διορθωθούν προβλήματα στον τοίχο γύρο από τα κουφώματα με αυτό το υλικό αντί της σιλικόνης που χρησιμοποίησαν η οποία όταν ξεραίνεται μαζεύει και είτε αποκαλύπτει τελικά την τρύπα είτε "κυρτώνει" και δείχνει άσχημα. Γενικά κάποια στιγμή μπορεί να την αφαιρέσω από διάφορα σημεία όπου η ζημιά ήταν αρκετά μεγάλη για να επιδιορθωθεί με σιλικόνη και να την αντικαταστήσω με αυτό το υλικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dhmk : 17-05-09 στις 12:28.
    Η τοποθεσία στο avatar είναι στη Μονεμβασιά.

  7. #22
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dhmk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εξωτερικό τζάμι και στα δικά μου (αλλά και σε άλλα που είδα) μοιάζει να ακουμπάει στο αλουμίνιο. Με παραξένεψε και εμένα αυτό αλλά νομίζω ότ αν δειε πολύ καλά στο βάθος υπάρχει ένα λάστιχο που απλώς δεν φαίνεται όπως στην εσωτερική μεριά. Ίσως για να είναι πιο προστατευμένο από τις καιρικές συνθήκες τον ήλιο κτλ.
    Αυτό ακριβώς εννοούσα.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  8. #23
    Εγγραφή
    21-02-2005
    Περιοχή
    in the blue flow..
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    660
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 21(dB)
    OMG....
    τι να αξιολογησεις αδερφε, εδω εγινε σφαγη...

  9. #24
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    1) Να μη θελει ο αλουμινας να χρησιμοποιησει αφρο.
    Μονο θετικο ειναι καθως ειναι καρκινογονα ουσια.

    2) Τις φωτο δεν τις βλεπω καλα γιατι ειμαι διακοπες και γραφω απο EEE, ειναι λογικο ομως σε μερικα σημεια να υπαρξουν μεγαλα κενα.
    Τα παλια ξυλινα κουφωματα στηριζονταν με λαμες που βρισκονται βαθια μεσα στον τοιχο.

    3) Οι βιδες δεν ειναι στον αερα, αυτες οι βιδες μπετου (χρυσες) μπορει να εχουν και 20 ποντους μηκος και να ειναι βαθια μεσα στο τουβλο.


    Εγω την ιδια δουλεια κανω (τοποθετηση αλουμινιων), με μια πρωτη αναγνωση αυτα εχω να πω.

    Περισσοτερα οταν παω σπιτι και δω καλυτερα τις φωτο και διαβασω καλυτερα το θεμα.

  10. #25
    Εγγραφή
    27-06-2005
    Μηνύματα
    1.214
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Vigor 2820n
    Τα προβλήματά σου ξεκινάνε από την αρχή.
    Για να έχουν τα παράθυρα τόσο μεγάλα κενά σημαίνει ότι δεν πήρανε σωστά μέτρα.
    Ο καλός τεχνίτης ακόμη και με μέτρια εμπειρία, όταν δει ένα ξύλινο κούφωμα, ξέρει τι μπορεί να τον περιμένει όταν το βγάλει, και παίρνει σωστά μέτρα. Η ανοχή θα μπορούσε να είναι μισό εκατοστό από κάθε μεριά, αλλά όχι αυτά τα πράγματα που δείχνεις.
    Και μόνο τα διάκενα δείχνουν ότι ο τύπος δεν ξέρει καν να μετράει.

    Κάποιες εταιρίες όπως EPAL, Vertical, Doral δεν τις έχετε δεί; Γιατί προτιμάτε καλλιτέχνες που πήραν απλά ένα πριόνι για να κόβουν το profil και δεν σκαμπάζουν ούτε από μερεμέτια;

    Τώρα αν ο μπαμπάς σου δεν καταλαβαίνει, μπορείς απλά να του πεις: Μπαμπά, άστο καλύτερα, επειδή θα μείνουν σε εμένα αυτά, ας βάλουμε κάτι που θέλω εγώ!

    Για την πόρτα: Η κάσα της πόρτας δεν είχε δέσιμο στις γωνίες με ατσάλι;
    Είχα βάλει αλουμινένια πόρτα από την EPAL, και την έφεραν έτοιμη (ήδη τοποθετημένη στην κάσα της και ήδη ζυγισμένη) και απλά μπήκε (ακριβώς) στη θέση της

    Βίδες: Τα σωστά profil έχουν πρόβλεψη για το που θα μπουν οι βίδες που θα πιάσουν στον τοίχο.
    Συνήθως βάζουν ειδικές βίδες που λέγονται τσιμεντόβιδες (αυτοδιάριτες) περίπου 20-25 εκατοστά μήκος που μπαίνουν χωρίς ούπα (μιλάμε για μία ανά 20 εκατοστά περίπου).
    Ο αφρός έχει ένα πρόβλημα: όταν διογκώνεται μπορεί να μετακινήσει την κάσα (έστω και χιλιοστό επιρεάζει) και να χαλάσει το ζύγισμα.
    Στην περίπτωσή μου βάζαν αφρό μόνο στο μισό εκατοστό διακένου εκεί που ήταν η κάθε βίδα. όχι παντού. Το υπόλοιπο το γεμίσαν (μέσα έξω) με ακρυλική μαστίχη (τη θεωρώ καλύτερη από τη σιλικόνη γιατί σκληραίνει πιο πολύ)

  11. #26
    Εγγραφή
    09-06-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    547
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    DLINK 320B
    Απο αυτες τις εταιρίες πια να προτιμήσω;
    Τι διαφορα εχουν απο ALUMIL - EUROPA κτλ;

    Λοιπόν τα πιο νεότερα....

    Ηρθε ο μπαγλαμάς και ξεκινάμε...
    Για τα τζάμια που δεν εχει λαστιχο εξωτερικά λεει δεν χρειάζεται και οτι ποιος σου ειπε αυτες τις μαλακες πιο αρχίδι πουστης ασχετος(ετσι ακριβως). Και του λεω η αλουμιλ το ειπε και ολοι οι σωστοι μαστορες ετσι το κανουν.Και μου λεει σιγα μη στο πε η αλουμιλ. Ξερω πιος μαλακας στο ειπε εχω και ματια στο κωλο εγώ.
    Με τα πολλα πολλα λεει θα σου βαλω λαστιχα αλλα εγώ το εκανα ετσι λεει για να εχουν μαγαλυτερη αποσταση τα τζάμια μεταξυ τους ωστε να εχεις καλύτερη ηχομόνωση.
    Αλλα τελικα θα τα βάλει λέει ολα αρα 1-0...

    Επειτα για τα φυλα που γερνουν κτλ λεει ρεγουλάρονται κτλ.. Εγω που τα μετρησα με αλφάδι καλο δεν ειδα μεγάλες αποκλίσεις η φυσαλιδα δε ξεπερναγε ποτε τη γραμμή τη μαυρη. Αρα παροτι τα εβαλε με το ματι ειναι σχετικα ισια..

    Επισης οταν του ειπα για ψευτοκασες κτλ δεν ειπε τιποτα απεφευγε να απαντήσει.. Μετα του λεω για τα κενα και μου λέει ποια κενά; που τα ειδες
    Του εδειξα στη κουζίνα κτλ και μου λεει αυτα δεν τα εχω σοβατίσει.. Και μου λεει βαζεις 1000 ευρώ τωρα στοιχημα να σου ξηλώσω τη μια μπαλκονόπορτα να δεις αν το εχω γεμίσει η οχι; Εγω παντως δεν ειδα να γεμίζει το κενό. Απλά εβαλε σιλικόνη και μετα απο πανω αρμοκάλυπτρο και ετσι δεν φαινόταν να υπάρχει κενό.
    Αλλα οταν του ελεγα οτι πρωτα πρεπει να φτιαχτει το πλαίσιο κτλ δεν ελεγε τιποτα για απαντηση και ελεγε οτι ειναι στηριγμένα αριστα ετσι και δεν χρειάζονται αυτά..
    Μετα του λεω.. ΟΙ βιδες αυτες τσιμεντόβιδες δεν ειναι σωστα; Και μου λεει ναι.. Και του λεω για τσιμέντο ειναι οχι για τουβλα ,για τουβλα πρεπει να βάλεις ουπα. Και μου λεει οχι πιάνει πολυ καλά στα τουβλα η βίδα. Και μου ελεγε πως θα γεμίσει τα κενα και δεν θα εχω προβλημα. Και αν μετα απο 5 10 χρονια χαλάσουν θα μου τα αλλαξει ολα γιατι το μαγαζί του δεν ειναι μπουρδέλο.

    Τελικά με τα πολλα θα ξηλώσει της κουζίνας και θα φερει σοβατζή λεει να τα κλείσει και να τα ξαναπεράσουν. Ουτε λογος για ψευτοκάσες.

    Οσο για τα λαστιχα που περναγε απο μεσα τις βιδες μου λέει πως ειναι πολυ χοντρο το λαστιχο και μου δινει εγγυηση πως δεν θα πάθει τιποτα σε 10 χρονια θα ειναι ετσι δεν θα εχει προβλημα.Δηλαδη ειναι καλύτερα εκει που εχει τη βίδα λεει.Αλλα οντως φαινεται να μην υπάρχει ισχυρο επιχείρημα για το οτι δεν πρεπει να γινει ετσι...
    Πως να αποδειξεις οτι θα σκιστει;Πως να αποδειξω οτι δεν κλεινει καλα αφου ειναι αρκετα χοντρο και δεν θα εχει προβλημα;
    Αλλα ειπε οτι θα τα αλλαξει αφου το θέλω.

    Αυτα προς το παρων και τα πηρε στο κρανίο ο τυπας σε μια φάση . Τωρα απο κει και περα δεν ξερω..

    Επισης ηταν εναντιων του αφρού γενικά γιατι λεει οτι χαλάει σε λιγα χρονια.


    Αρα μακαρι να μπορουσα να τεκμηριώσω...

    Βεβαια δεν ξερω ποτε πρεπει να μπαινουν οι τσιμεντόβιδες και ποτε οχι...
    PK33 τσιμεντοβιδες δε μπαινουν σε τσιμεντο κανονικα; Αν ειναι τουβλα δε θελει ούπα;

  12. #27
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγγύηση, πές του να σου δώση γραπτή, με την υπογραφή και την σφραγίδα του.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  13. #28
    Εγγραφή
    09-06-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    547
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    DLINK 320B
    Λες να μπλοφαρει δλδ; Πλακα θα εχει να του ζητησω...

  14. #29
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για την πόρτα που δέν κλείνει τί σου είπε ;
    Και φρόντισε, όταν τον ρωτάς κάτι, νά επιμένεις μέχρι να σου δώσει απάντηση, έστω και την πιό χαζή.
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  15. #30
    Εγγραφή
    09-06-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    547
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    DLINK 320B
    Πια ενοεις που δε κλείνει; Αν ενοεις που γερνει καπως λεει κοφτα. Ρεγουλάρονται αυτα μην αγχώνεσε.

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 140
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-02-15, 15:19
  2. Προστασία Προσώπικης Εργασίας/ Καταστροφη Εργασίας
    Από ramistef στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-11, 01:05
  3. ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ
    Από stelios12 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-07, 19:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας