Εμφάνιση 1-6 από 6
  1. #1
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Γειά σας

    Καταρχήν σας ζητάμε συγνώμη για τον παραπλανητικό τίτλο Edit: [ "Τρέξτε να προλάβετε. Καταπληκτική ευκαιρία !!" ] αλλά ήταν απόφαση της εταιρίας marketing και όσο και αν νιαουρίζαμε την αντίθεσή μας δεν μας άκουσαν.

    Είμαστε πέντε πανέμορφα γατάκια 7 εβδομάδων σε αναζήτηση στέγης
    Έχουμε εξαιρετική καταγωγή αφού η μητέρα μας είναι η Μιάο και η θεία μας η ΤσεΤούνγκ
    Μην ανησυχείτε για την κινεζική καταγωγή μας γιατί διαθέτουμε όλες τις απαραίτητες ευρωπαϊκές προδιαγραφές και είμαστε γνήσιες ελληνικές κεραμιδόγατες .....αν και μεγαλώνουμε στους αγρούς.
    Ο πατέρας μας είναι επίσης διάσημος αλλά για λόγους επαγγελματικής καριέρας δεν επιθυμεί την προβολή του. Μπορούμε όμως να σας διαβεβαιώσουμε με ασφάλεια ότι δεν είναι ο Στάλιν….. τα μουστάκια του είναι εντελώς διαφορετικά !!
    Θείος επίσης (εξ αγχιστείας λόγω του ότι είναι σκύλος) είναι ο Άρης Παπάρης ο οποίος μας αγαπά και μας φροντίζει ιδιαίτερα και ο οποίος ανέθρεψε την μητέρα μας και την θεία μας όταν τις περιμάζεψε το αφεντικό μας στην ίδια περίπου ηλικία με εμάς.

    Εκείνα που μας χρειάζονται είναι στέγη, τροφή και κυρίως αγάπη και για αντάλλαγμα σας υποσχόμαστε να γεμίζουμε τρίχες τον καναπέ σας, να γρατζουνάμε τα πόδια από τις καρέκλες και να γουργουρίζουμε με αγαλλίαση όταν θα κουλουριαζόμαστε στην αγκαλιά σας.
    Σας διαβεβαιώνουμε επίσης ότι δεν πρόκειται να διαφωνήσουμε μαζί σας για πολιτικά ή για το πρόγραμμα της τηλεόρασης και δεν υπάρχει περίπτωση να σας αρχίσουμε κρεβατομουρμούρα

    Οι ανάγκες αυτήν την περίοδο της ηλικίας μας είναι βεβαίως γάλα αλλά ήδη έχουμε αρχίσει και τρώμε και μικρά κομμάτια γαύρου όπως επίσης και γατοκροκέτες και κονσέρβα ....ακόμα και σκύλου !!
    Τώρα αν τα μελλοντικά αφεντικά μας θελήσουν να μας ταΐζουν με μαύρο χαβιάρι και αστακό δεν θα γκρινιάξουμε, αλλά μην ελπίσετε ποτέ ότι θα φάμε κολοκυθάκια και βλίτα ...μας τα απαγορεύει ο γιατρός.

    Εάν επιθυμείτε να αλλάξετε τα ονόματά μας και να τα κάνετε πιο μοντέρνα όπως πχ Αναβίση, Ελ Παπαρίζα, ΣακΡουβάς, Γιουροβίζιον κλπ. δεν έχουμε την παραμικρή αντίρρηση αρκεί μόνο να το δηλώσετε στο δημοτολόγιο για να μην χαθεί το γενεαλογικό μας δένδρο και μετά δεν θα έχουμε που να σκαρφαλώνουμε.

    Ας παρουσιαστούμε λοιπόν ξεκινώντας από τα αγοράκια της οικογένειας.

    Εγώ είμαι ο Χάνιμπαλ (Honey Balls) και είμαι φτιαγμένος από Μέλι και Γάλα. Έχω περισσότερο μέλι από τον αδερφό μου που θα γνωρίσετε παρακάτω








    Εγώ είμαι ο Μάντουμπαλ (Mad On Balls) και είμαι επίσης πανέμορφος







    Τα κοριτσάκια μας τώρα ή αλλιώς οι τρεις Χάριτες.

    Εγώ είμαι η Ζιγκουάλα διότι είμαι πολύ ευλύγιστη και τσαχπίνα ανατολίτισσα







    Εγώ είμαι η Μαριακάλλα διότι έχω καταπληκτική φωνή υψιψινίφωνου







    Και εγώ είμαι η Πετσικοκκάλα διότι είμαι το μανεκέν της παρέας, σκέτη Twiggy.







    Δείτε μας παρακάτω σε στιγμές θηλασμού με την μαμά μας και γνωρίστε επίσης την θεία μας και τον φοβερό και τρομερό Άρη !!

    Η μαμά μας και εμείς παλαιότερα



    Η μαμά μας και εμείς τώρα



    Η θεία μας ΤσεΤούνγκ 01-02-03







    Ο Άρης Παπάρης και εμείς 01-02





    Υ.Γ.
    Η παράδοσή μας στα μελλοντικά αφεντικά μας θα γίνει γύρω στις αρχές Ιουνίου.
    (περιοχές Μαραθώνα, Νέα Μάκρη και κατά μήκος της διαδρομής μέχρι Νέο Κόσμο, όποιος δε μας παραλάβει από την βάση μας, παραλία Μαραθώνα προς Σχοινιά, θα έχει επιπλέον όφελος, εκτός από το μπάνιο του και δωρεάν λαχανικά εποχής ...για δική του χρήση και όχι δική μας)
    Φυσικά θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας αλλά αν υπάρξουν ενδιαφερόμενοι οι οποίοι δεν θα προλάβουν τους πληροφορούμε ότι σύντομα θα γεννήσει και η θεία μας η ΤσεΤούνγκ και σε περίπου δύο μήνες θα μπορέσουν να υιοθετήσουν τα ξαδερφάκια μας

    Σύντομα στην αγκαλιά σας
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 24-05-09 στις 21:43.

  2. #2
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Απομένουν για υιοθεσία 2 γατάκια, ένα αρσενικό και ένα θηλυκό.

  3. #3
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    NetFasteR IAD 2 PSTN
    SNR / Attn
    11(dB) / 17.8(dB)
    Ένα από τα πιο ωραία κείμενα που έχω διαβάσει... φαίνεται αμέσως η αγάπη σου για τα ζώα, μπράβο από μένα, ελπίζω τα γατάκια να έχουν αντάξιους ανάδοχους γονείς.
    Όσοι πιστεύετε στην ψυχοκίνηση, σηκώστε το χέρι μου.

  4. #4
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Vgior
    Ένα από τα πιο ωραία κείμενα που έχω διαβάσει... φαίνεται αμέσως η αγάπη σου για τα ζώα, μπράβο από μένα, ελπίζω τα γατάκια να έχουν αντάξιους ανάδοχους γονείς.

    ........Auto merged post: jpapageorge πρόσθεσε 0 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Ένα από τα πιο ωραία κείμενα που έχω διαβάσει... φαίνεται αμέσως η αγάπη σου για τα ζώα, μπράβο από μένα, ελπίζω τα γατάκια να έχουν αντάξιους ανάδοχους γονείς.
    Θα συμφωνήσω με το φίλο, μπράβο σου!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jpapageorge : 27-05-09 στις 20:59. Αιτία: auto merged post

  5. #5
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια

    Μένει ένα θηλυκό γατάκι για υιοθεσία

  6. #6
    Εγγραφή
    20-04-2005
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.805
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15500/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
    Router
    DGN2000 / TL-WA801ND
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 8.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μόλις γύρισα πεθαμένος από την δουλειά και απλά μου έφτιαξες το κέφι με το κείμενο σου...

    Εύγε!
    Enjoy the silence...

Παρόμοια Θέματα

  1. [ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ] Γατάκια ηλικίας ~2 μηνών
    Από euri στο φόρουμ Προσφορά - Ανενεργές Αγγελίες
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-09, 02:42
  2. Χαρίζονται λογαριασμοί
    Από Linus στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-09, 00:42
  3. Φρίκη ! ζωντανά γατάκια μέσα σε βάζα
    Από guzel στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-12-08, 16:37
  4. «Χάνω» τα γατάκια μου, υπάρχει λόγος ανησυχίας;
    Από dvm στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-08, 22:09
  5. Υποαλλεργικά γατάκια πωλούνται στις ΗΠΑ
    Από Reef στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-06, 19:23

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας