Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    03-08-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αληθεια παιδια ουτε μηνα δεν ειμαι στον οτε (απο forthnet) και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τη κανω. Με εχουν πεθανει στις αποσυνδεσεις, η σε αλλη περιπτωση μου δειχνει οτι ειμαι online ενω δεν μπορω να κανω τιποτα.
    Δοκιμασα με Belkin N1, baudtec, Thomson. Μη σας ζαλιζω ομως αυτα που αναφερω ειναι γνωστα στους περισσοτερους.

    Οποτε εχετε ιδεα τι θα πληρωσω σε περιπτωση που αποφασισω να διακοψω?

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.322
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Αν έχεις Conn-x με 12μηνη δέσμευση, τα πάγια Conn-x όλων των υπολειπόμενων μηνών.

    Πάντως δε μας δίνεις στατιστικά συγχρονισμού, ούτε αναφέρεις αν έχεις επικοινωνήσει με το 121 για το θέμα...

  3. #3
    Εγγραφή
    03-08-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    47
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις Conn-x με 12μηνη δέσμευση, τα πάγια Conn-x όλων των υπολειπόμενων μηνών.

    Πάντως δε μας δίνεις στατιστικά συγχρονισμού, ούτε αναφέρεις αν έχεις επικοινωνήσει με το 121 για το θέμα...
    Εχεις δικιο αλλα απο τη την εμπειρια μου ξερω οτι τετοια θεματα λυνονται πολυ σπανια η και καθολου. Οι εταιριες παντα το ριχνουν στα καλωδια σε τεχνικες βλαβες στο σπιτι σου γενικα.
    Αντε τωρα να πω στον ΟΤΕ οτι στη forthnet δεν ειχαν κανενα προβλημα αλλα εφυγα ως ενδειξη διαμαρτυριας επειδη απο τα 16000 με πηγαν τελικα σε διαστημα ενος χρονου στα 11000. Τωρα ειμαι 9600/888. Τελεια ε;

    Επισης λογω ηλικιας εχω κουραστει. Παλευω με το ADSL και τα προβληματα του απο vivodi εποχη.Επισης αν πω στον ΟΤΕ για αποσυγχρονισμους θα κανουν το κλασσικο. Θα ριξουν ταχυτητα.

  4. #4
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spartangr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικιο αλλα απο τη την εμπειρια μου ξερω οτι τετοια θεματα λυνονται πολυ σπανια η και καθολου. Οι εταιριες παντα το ριχνουν στα καλωδια σε τεχνικες βλαβες στο σπιτι σου γενικα.
    Αντε τωρα να πω στον ΟΤΕ οτι στη forthnet δεν ειχαν κανενα προβλημα αλλα εφυγα ως ενδειξη διαμαρτυριας επειδη απο τα 16000 με πηγαν τελικα σε διαστημα ενος χρονου στα 11000. Τωρα ειμαι 9600/888. Τελεια ε;

    Επισης λογω ηλικιας εχω κουραστει. Παλευω με το ADSL και τα προβληματα του απο vivodi εποχη.Επισης αν πω στον ΟΤΕ για αποσυγχρονισμους θα κανουν το κλασσικο. Θα ριξουν ταχυτητα.
    B]Τα προβλήματα δεν είναι παντού τα ίδια[/B].
    Επικοινώνησε με το 121 για το πρόβλημα και αν σου πουν ότι έχεις εσύ το πρόβλημα στο σπίτι σου, πες τους ότι το έχεις ψάξει και δεν έχεις εσύ το πρόβλημα.
    Εννοείται ότι το έχεις ψάξει από την πλευρά σου.
    Υ.Γ.
    Βάλε όλα τα στατιστικά που σου δίνει το ρούτερ και όχι μόνο την ταχύτητα που συγχρονίζεις.

Παρόμοια Θέματα

  1. Διακοπή Συμβολαίου
    Από jimarass στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-08, 15:42
  2. Διακοπή συμβολαίου
    Από oxyd στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-05-08, 15:23
  3. ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ TELLAS
    Από toulge στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-08, 10:45
  4. ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ
    Από lucifer στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-07, 05:23
  5. Διακοπή συμβολαίου - Απόδειξη;
    Από sakistsalikis στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-07, 04:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας