Σελ. 36 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738414656 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 526-540 από 3539
  1. #526
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    3.901
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    @29gk
    To mini&more είναι ουσιαστικά η ονομασία της nobacco για το KR808D.
    Εγω τέτοια χρησιμοποιώ, όμως ένα σετ, σαν αυτό της nobacco με μονο μία μπαταρία, μόνο ως demo θα το έβλεπα...
    Αν θες πάρε το, αλλα να έχεις υπόψη σου ότι δεν προκειται να μείνεις με αυτά που έχει το κιτ. Θα χρειαστείς τουλάχιστον 1 ακόμα μπαταρία και ίσως ακόμα μια (άρα υπολόγιζε +12 ή +24 ευρώ) για να βγαίνει η μέρα. Ενδεχομένως να χρειαστείς και τον USB φορτιστή (του Hybrid, κάνει!) γιατί η ταμπακιέρα αργεί πάρα πολύ. Μπορείς, εναλλακτικά, να μη πάρεις καθόλου το κιτ, αλλά ξεχωριστά μπαταρίες, ατμοποιητές και φορτιστή και να γλυτώσεις το κόστος της υπερκοστολογημένης ταμπακιέρας.
    Κατα τα άλλα μια χαρα συσκευή είναι και οι ατμοποιητές του είναι εξαιρετικοί και φθηνοί (8 ευρώ η 5αδα από nobacco, 4.5$ αλλού...)
    Από εκεί και πέρα το μόνο που χρειάζεσαι είναι λίγο τύχη για να πέσεις σε υγρό που σου κάνει η γεύση του..... (κανενα υγρό δεν πρόκειται να σου βγάλει γεύση κανονικού τσιγάρου, όχι Camel, κανενός... αλλά στη τελική δεν τη χρειάζεσαι κιόλας)
    Εξαρτήματα για το KR808D από εδώ, όταν έχει.....

    Για φθηνά Ego, μπαταρίες, ατμοποιητές δεν χρειάζεται να πάρετε από Κίνα.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 12-02-12 στις 02:32.

  2. #527
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν γινεται, επειδη ψηνομαι και εγω για ...μεταγραφη, αν μπορει καποιος να δωσει μια συσταση αντικαταστασης συγκεκριμενα του κλασσικου κιτρινου Camel. Ενα υγρο δηλαδη. Με νικοτινη, πικρα κι απολα. Καπνιζω περιπου 1 πακετο την ημερα.

    Κατα τα αλλα διαβαζω ακομη το νημα, αλλα λεω να ξεκινησω με αυτο το μοντελο NOBACCO Mini & More V1 http://www.nobacco.gr/product/728/nobacco-mini-more-v1

    κυριως για λογους φορητοτητας και χαμηλου κοστους. Αξιζει ?
    To mini είναι λίγο/μικρό...Στην δική μου περίπτωση σαν μπαταρία κρατάει ~3 ώρες και σαν υγρό βαριά 4 ώρες (3 ώρες φόρτιση μέσω usb).
    Όπως καταλαβαίνεις χρειάζεται άλλη μια μπαταρία ή απλά στις ώρες φόρτισης καπνίζεις.
    Αν έκανα τώρα αγορά θα πήγαινα, είτε στο στανταρ ego-t/c ή σε κανένα θηρίο giant (θα την κάψω την μπαταρία)...
    Όλη η ιστορία έιναι η μπαταρία...Είτε πας σε κάποιο μοντέλο με μεγαλύτερη, έιτε σε δυο...

    ........Auto merged post: hemlock πρόσθεσε 15 λεπτά και 5 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Σαν πρόταση για υγρό τώρα...Αποψή μου μην πέσεις κατω απο 18mg Νικοτίνης (Με ή χωρίς άρωμα),δεν έχει να κάνει τόσο με το τι κάπνιζες πρίν αλλα με το πως θα νοιώθεις τον e-καπνό-->ντουμάνι ή όχι.
    Στην αρχή χρησιμοποίησα της Nobacco ,αλλα τώρα έχω πάρει της flavor arts (tuscon+ apple flavor).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 12-02-12 στις 12:39. Αιτία: auto merged post
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #528
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις. Βοηθατε πολυ εναν διστακτικο.

    Μου κακοφαινεται ειναι αληθεια λιγο σαν ιδεα καθως οσο και να φαινεται περιεργο, θεωρω λιγο αυτες τις συσκευες σαν "ξενα σωματα". Οι κυριες αναστολες μου ειναι οι εξης, που τις βλεπω αλλωστε διατυπωμενες και απο αλλους οσο διαβαζω το νημα:

    - τα μεγαλα μεγεθη σε σχεση με τα κλασσικα τσιγαρα
    - το βαρος και η αισθηση στο χερι που δεν εχω ακομα μετρο συγκρισης
    - η ταλαιπωρια του refill, αν και σε μικροτερο βαθμο, επειδη ειμαι και τεμπελης
    - η αντικατασταση της γευσης
    - η διαρκεια
    - τα "συμπραγκαλα" που θα πρεπει καποιος να κουβαλα μαζι του οταν ειναι εκτος σπιτιου ή γραφειου
    - η διαρκεια
    - και τελος η επιδιωξη μειωσης σοβαρα του κοστους

    Σημειωση:
    Εξακολουθω να ρωτω για τσιγαρα και οχι για sex, αν και οι ερωτησεις μπορουν ανετα να "κολλησουν" και σε αλλο νημα νομιζω

  4. #529
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις. Βοηθατε πολυ εναν διστακτικο.

    Μου κακοφαινεται ειναι αληθεια λιγο σαν ιδεα καθως οσο και να φαινεται περιεργο, θεωρω λιγο αυτες τις συσκευες σαν "ξενα σωματα". Οι κυριες αναστολες μου ειναι οι εξης, που τις βλεπω αλλωστε διατυπωμενες και απο αλλους οσο διαβαζω το νημα:

    - τα μεγαλα μεγεθη σε σχεση με τα κλασσικα τσιγαρα
    - το βαρος και η αισθηση στο χερι που δεν εχω ακομα μετρο συγκρισης
    - η ταλαιπωρια του refill, αν και σε μικροτερο βαθμο, επειδη ειμαι και τεμπελης
    - η αντικατασταση της γευσης
    - η διαρκεια
    - τα "συμπραγκαλα" που θα πρεπει καποιος να κουβαλα μαζι του οταν ειναι εκτος σπιτιου ή γραφειου
    - η διαρκεια
    - και τελος η επιδιωξη μειωσης σοβαρα του κοστους

    Σημειωση:
    Εξακολουθω να ρωτω για τσιγαρα και οχι για sex, αν και οι ερωτησεις μπορουν ανετα να "κολλησουν" και σε αλλο νημα νομιζω
    1,2.Μην σε απασχολεί αυτό...Κανα 2 μέρες θα σου φαίνεται παράξενο.
    3.Σε όλα το ίδιο κάνεις.
    4.'Οχι γεύση...Απλά μυρουδιά.
    5.Μπαταρία και πάλι μπαταρία...Βασικά μετά απο κάποιες συζητήσεις δεν είναι τόσο το αν θα είναι επώνυμη ,αλλα θα είναι ΟΚ η ίδια η μπαταρία.
    6,7.Φόρτιση στο σπίτι και στην τσέπη...Αν διαλέξεις κάτι μικρότερο δύο μπαταρίες ή και τον φορτιστή μαζί.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  5. #530
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    6,7.Φόρτιση στο σπίτι και στην τσέπη...Αν διαλέξεις κάτι μικρότερο δύο μπαταρίες ή και τον φορτιστή μαζί.
    Αν θες διευκρινησε λιγο την "φορτιση στην τσεπη". Πως λειτουργουν δηλαδη αυτες οι συσκευες ? Οταν δεν φουμαρεις σωζεται η μπαταρια ή εξακολουθει να καταναλωνει ?

  6. #531
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις. Βοηθατε πολυ εναν διστακτικο.

    Μου κακοφαινεται ειναι αληθεια λιγο σαν ιδεα καθως οσο και να φαινεται περιεργο, θεωρω λιγο αυτες τις συσκευες σαν "ξενα σωματα". Οι κυριες αναστολες μου ειναι οι εξης, που τις βλεπω αλλωστε διατυπωμενες και απο αλλους οσο διαβαζω το νημα:

    - τα μεγαλα μεγεθη σε σχεση με τα κλασσικα τσιγαρα
    - το βαρος και η αισθηση στο χερι που δεν εχω ακομα μετρο συγκρισης
    - η ταλαιπωρια του refill, αν και σε μικροτερο βαθμο, επειδη ειμαι και τεμπελης
    - η αντικατασταση της γευσης
    - η διαρκεια
    - τα "συμπραγκαλα" που θα πρεπει καποιος να κουβαλα μαζι του οταν ειναι εκτος σπιτιου ή γραφειου
    - η διαρκεια
    - και τελος η επιδιωξη μειωσης σοβαρα του κοστους

    Σημειωση:
    Εξακολουθω να ρωτω για τσιγαρα και οχι για sex, αν και οι ερωτησεις μπορουν ανετα να "κολλησουν" και σε αλλο νημα νομιζω
    Εχω εδω και δυο μηνες περιπου αυτο
    http://safesmoking.papakishop.gr/p.I...is.271016.html

    ειναι ισως απο τα πιο ακριβα στην αγορα αλλα το προτιμησα επειδη ειχα και εγω τις ιδιες περιπου αποριες με εσενα.
    Τα βαρος του ειναι αρκετα μικροτερο απο τα υπολοιπα ΗΤ
    Το μεγεθος ειναι σχεδον οσο και το κανονικο τσιγαρο.
    Φωρτιζει χωρις αποσυναρμολογηση , δηλαδη μπορεις να το εχεις στο usb και ταυτοχρονα να ατμιζεις. Ακομα και στο αυτοκινητο το εχω χρησιμοποιεισει με ενα φορτιστη.
    Η διαδικασια γεμισματος ειναι πολυ απλη.
    Ενα μικρο μειονεκτημα ειναι η διαρκεια της μπαταριας, αλλα αν εχεις και το δευτερο στην τσεπη για να μεινεις πρεπει να εισαι μια μερα ολοκληρη χωρις προσβαση σε ηλεκτρικο ρευμα ή σε Η/Υ.
    Μετα απο λιγο χρονο εχω βρει το ρυθμο , συμφωνα με το προγραμμα μου , για το ποτε θα τα φορτιζω. Μεχρι στιγμης εχω μεινει μονο μια φορα απο δικια μου αφηρημαδα.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  7. #532
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θες διευκρινησε λιγο την "φορτιση στην τσεπη". Πως λειτουργουν δηλαδη αυτες οι συσκευες ? Οταν δεν φουμαρεις σωζεται η μπαταρια ή εξακολουθει να καταναλωνει ?
    Αν επιλέξεις την λύση της μιας μπαταρίας ,σίγουρα δεν θα σε βγάλει/βγάζει μία μέρα η μια φόρτιση.Άρα σε αυτή την περίπτωση θες είτε δεύτερη φορτισμένη μπαταρία,είτε φορτιστή μαζί σου.Και στις δύο περιπτώσεις θες σίγουρα και υγρά.
    Στο δεύτερο που αναφέρεις ,το μινι είναι always standby...Τα ego πχ έχουν κουμπάκι λειτουργίας και πιθανώς να διαρκέσουν πολλύ περισότερο.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #533
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Περιοχή
    37.75Ν/26.95Ε
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.640
    Downloads
    14
    Uploads
    3
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen
    Δε βλέπω το λόγο του τόσο μεγάλου προβληματισμού με τις συσκευές, άλλωστε το κόστους τους είναι πολύ μικρό σε σύγκριση με τα τσιγάρα.
    Bad to the Bone

  9. #534
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Ευχαριστω hemlock.

    Θα το ψαξω λιγο ακομα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου.

    @maik
    Καλο αυτο που πηρες αλλα οντως ακριβο. Εξακολουθεις ομως να καπνιζεις και κανονικα τσιγαρα ? Σε καλυψε σαν αισθηση ? Σε ενοχλει τιποτα σε σχεση με τις παλιες σου συνηθειες ? Επικεντρωνω κυριως στον ψυχολογικο παραγοντα.

  10. #535
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikraven Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε μου έχω δοκιμάσει ήδη ένα υγρό απο έναν κολλητό (που αυτός έχει πάρει άλλη μάρκα βέβαια τσιγάρο που δεν την θυμάμαι)και μου το έδωσε να το δοκιμάσω το δεύτερο τσιγάρο που είχε στο σετάκι με το συγκεκριμένο υγρό.
    σε ολόκληρη ημέρα που το είχα αυτό το ηλεκτρονικό δεν έκανα ούτε ένα τσιγάρο απο τα άλλα τα κανονικά που κάπνιζα.
    θα τον ρωτήσω και θα γράψω τι πράγμα ήταν αυτό το υγρό.
    εμένα με κάλυψε απόλυτα πάντως σε ντουμάνι.
    εγώ κάπνιζα απο παλιά 2 πακέτα camel ημερησίως μετά για καμμιά πενταετία το γύρισα σε 2 πακέτα ημερησίως president κόκκινο 30αρι και εδώ και κανα δυο χρόνια το ξαναγύρισα σε camel με 2 πακέτα ημερησίως.
    δηλαδή με λίγα λόγια με τόσα πακέτα camel είμαι μέτοχος στην camel.
    Για camel τότε θα πρέπει να δεις στην Oksmokey, και εγώ camel κάπνιζα και τώρα ατμίζω

  11. #536
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω hemlock.

    Θα το ψαξω λιγο ακομα και θα γραψω τις εντυπωσεις μου.

    @maik
    Καλο αυτο που πηρες αλλα οντως ακριβο. Εξακολουθεις ομως να καπνιζεις και κανονικα τσιγαρα ? Σε καλυψε σαν αισθηση ? Σε ενοχλει τιποτα σε σχεση με τις παλιες σου συνηθειες ? Επικεντρωνω κυριως στον ψυχολογικο παραγοντα.
    Καπνιζα πανω απο 50 τσιγαρα την μερα. Τωρα κανενα. Η αισθηση ειναι κατι που συνιθιζεις μεσα σε μια μερα. Βοηθησε και το βαρος και μεγεθος που σου ελεγα. Το κολπο οπως λενε και οι υπολοιποι ειναι να βρεις την γευση που σου ταιριαζει. Φυσικα στην αρχη παντα με νικοτινη αρκετη.τουλαχιστον 18mg.
    Ψυχολογικα εχω απαλαγει και απο αλλα αγχη. Οπως μην ξεχασω αναμενο τσιγαρο πουθενα, μην κοιμηθω με το τσιγαρο στο χερι, μηπως δεν φτασουν τα τσιγαρα για την Κυριακη το πρωι. Ασε δε τα καμενα πουκαμισα.
    Το μονο που προσεχω ειναι να μην το ξεχασω καπου και ειναι και ακριβο
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  12. #537
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    3.901
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Υπάρχουν eclipse με το generic ονομα τους LSK σε πολύ καλή τιμή και δεν υστερούν καθόλου από αυτά που φέρουν το επίσημο λογότυπο. Δεν είναι ανάγκη να δώσεις 99 ευρώ, με 40-60 θα είσαι ΟΚ
    Εναλλακτικά το M&M ή KR808 είναι πολύ καλή λύση.
    Δηλώνω και εγώ λάτρης των μικρών συσκευών. Έχω συνολικά 6 μπαταρίες KR808 και το πρωί πέρνω μαζί μου 3 ή 4 πλήρη "τσιγάρα" γεμισμένα υγρό και μπαταρία (κάποια έχουν και διαφορετικές γεύσεις). Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεμείνω μέχρι το βραδυ. Σιγά το πρόβλημα στη μεταφορά, σαν 4 τσιγάρα είναι.....

    @sdkir
    Πήρες υγρά από OKSMOKEY? Αυτά είναι ότι πιο τσιγαρίσιο έχω δοκιμάσει.... δεν ξέρω για το Camel, αλλά το Prince το έχουν πετύχει πάρα πολύ, και το Marlboro είναι κοντά αλλά όχι τόσο. Ο Assos όμως είναι foul... είναι σκέτη μέντα
    Γενικώς ειναι τόσο τσιγαρίσια που δεν τα αντέχω πλέον καθόλου.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 13-02-12 στις 01:45.

  13. #538
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.426
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Εχει κανεις γνωμη για αυτο το προιον ?

    http://esmoke.gr/Esmoke_REvo.htm

  14. #539
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    3.901
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Οι επιλογές σου είναι βασικά 3:
    Σπείρωμα 510/Ego: που είναι όλα τα Ego-ειδή μιλάμε για τις περισσότερες επιλογές (κοινή μπαταρία, διάφοροι ατμοποιητές).
    Σπειρωμα 901: Που είναι το Echo ή Hybrid και τα M&M ή KR808
    LSK: Μια κατηγορία μόνο του.

    όλα τα άλλα είναι για demo....

  15. #540
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει κανεις γνωμη για αυτο το προιον ?

    http://esmoke.gr/Esmoke_REvo.htm
    Στη θέση σου θα έδινα κάτι παραπάνω και θα πήγαινα σε λύση maik ή Alter Ego-T που έχω εγώ αλλά με τη χιλιάρα την μπαταρία.

    Με δύο τέτοια (δλδ starter kit) είσαι ΟΚ για μία ημέρα και παραπάνω 1000%
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 36 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 1626313435363738414656 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας