Σελ. 31 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 1121262930313233364151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 451-465 από 3539
  1. #451
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι καπνιστές, παραλίγο να την πατήσω κι εγώ με το κάπνισμα και να σας κάνω παρέα σε αυτό το νήμα.

    Δεν κάπνιζα ποτέ στη ζωή μου, μέχρι το καλοκαίρι που μας πέρασε, όπου λόγω σοβαρότατων οικογενειακών προβλημάτων και μεγάλης στενοχώριας που πέρασα, άρχισα καθημερινά να καπνίζω στην αρχή 2-3 και μετά 10 τσιγάρα περίπου.

    Νόμιζα ότι το τσιγάρο "βοηθάει" σε δύσκολες καταστάσεις, ότι λειτουργεί σαν "έξτρα παρεούλα", όταν αντιμετωπίζεις σοβαρά προβλήματα, κάτι που είναι βέβαια καθαρή ψευδαίσθηση...

    Μετά από 2 μήνες και στη φάση που το κάπνισμα άρχισε να "σοβαρεύει", είπα "στοπ φίλε δε θα σε βοηθήσει σε τίποτα" και το έκοψα όσο ήταν καιρός και πριν το συνεχίσω (αλλά και συνηθίσω) κι άλλο.

    Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας αυτή.
    Φίλε τζαζίστα, ειλικρινά μπράβο για την κίνησή σου αυτή, βρισκόσουν στο πρώτο στάδιο του καπνιστή, εκεί που κάνει κάποιος 5-10 τσιγάρα, νομίζει πως είναι ΟΚ, δε νοιώθει και κάποια σοβαρή επίπτωση πάνω του (αναπνευστικά κτλ) και θεωρεί πως μπορεί να συνεχίσει έτσι. 2-3 μήνες μετά βρίσκει τον εαυτό του να κάνει 1 με 1,5 πακέτο τη μέρα...

    Οι λόγοι που ξεκινά κάποιος το κάπνισμα είναι συνήθως ηλίθιοι. Ο μεγαλύτερος είναι η επιρροή από την παρέα, το να "πουλήσει μούρη" κάνοντας τον αντιδραστικό στο σχολείο κτλ. Οι δικοί μου λόγοι ήταν παρόμοιοι με τους δικούς σου (στεναχώρια κτλ) σε συνδιασμό με το γεγονός πως ο πατέρας ήταν μανιακός καπνιστής και προσωπικά σαν παθητικός καπνιστής για πολλά χρόνια μου ήταν κάτι ευχάριστο η μυρωδιά του τσιγάρου.

    Όμως το συγκεκριμένο νήμα δεν είναι για άτομα που θέλουν να κόψουν το κάπνισμα (θα μπορούσε να ανοίξει ένα, σίγουρα έχει ενδιαφέρον το θέμα), αλλά για άτομα που τους αρέσει, αλλά δοκιμάζουν εναλλακτική μορφή καπνίσματος, το ηλεκτρονικό.

    Προσωπικά δε θέλω να το κόψω , μου αρέσει η γεύση, μου αρέσει να κάνω κυκλάκια με το ντουμάνι και στο ΗΤ έχω βρει μια μεγάλη ποικιλία περίεργων γεύσεων, χωρίς την έντονη κάψα που προκαλεί ο αρωματικός καπνός. Τώρα αν κάποιος στη συνέχεια το κόψει εντελώς, είναι θετικό, προσωπικά όμως δε το βλέπω ακόμα.

    Όσων αφορά την έρευνα του Χάρβαρντ, θα το εκτιμούσα αν έβγαινε μία που να μίλαγε με στοιχεία και όχι με αερολογίες. Ξέρω πως βλάπτω τον εαυτό μου καπνίζοντας, αν ήθελα να το κόψω θα το έκοβα ή θα πήγαινα σε τσίχλες για λίγο μέχρι να το καταφέρω, δε θα έπαιρνα ΗΤ. Από 'κει και πέρα, δε βήχω πλέον και ανεβαίνω στον 4ο από τις σκάλες χωρίς να λιποθυμίσω, οπότε μάλλον είναι λίγη βελτίωση το ηλεκτρονικό από το κανονικό.

  2. #452
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε τζαζίστα, ειλικρινά μπράβο για την κίνησή σου αυτή, βρισκόσουν στο πρώτο στάδιο του καπνιστή, εκεί που κάνει κάποιος 5-10 τσιγάρα, νομίζει πως είναι ΟΚ, δε νοιώθει και κάποια σοβαρή επίπτωση πάνω του (αναπνευστικά κτλ) και θεωρεί πως μπορεί να συνεχίσει έτσι. 2-3 μήνες μετά βρίσκει τον εαυτό του να κάνει 1 με 1,5 πακέτο τη μέρα...

    Οι λόγοι που ξεκινά κάποιος το κάπνισμα είναι συνήθως ηλίθιοι. Ο μεγαλύτερος είναι η επιρροή από την παρέα, το να "πουλήσει μούρη" κάνοντας τον αντιδραστικό στο σχολείο κτλ. Οι δικοί μου λόγοι ήταν παρόμοιοι με τους δικούς σου (στεναχώρια κτλ) σε συνδιασμό με το γεγονός πως ο πατέρας ήταν μανιακός καπνιστής και προσωπικά σαν παθητικός καπνιστής για πολλά χρόνια μου ήταν κάτι ευχάριστο η μυρωδιά του τσιγάρου.

    Όμως το συγκεκριμένο νήμα δεν είναι για άτομα που θέλουν να κόψουν το κάπνισμα (θα μπορούσε να ανοίξει ένα, σίγουρα έχει ενδιαφέρον το θέμα), αλλά για άτομα που τους αρέσει, αλλά δοκιμάζουν εναλλακτική μορφή καπνίσματος, το ηλεκτρονικό.

    Προσωπικά δε θέλω να το κόψω , μου αρέσει η γεύση, μου αρέσει να κάνω κυκλάκια με το ντουμάνι και στο ΗΤ έχω βρει μια μεγάλη ποικιλία περίεργων γεύσεων, χωρίς την έντονη κάψα που προκαλεί ο αρωματικός καπνός. Τώρα αν κάποιος στη συνέχεια το κόψει εντελώς, είναι θετικό, προσωπικά όμως δε το βλέπω ακόμα.

    Όσων αφορά την έρευνα του Χάρβαρντ, θα το εκτιμούσα αν έβγαινε μία που να μίλαγε με στοιχεία και όχι με αερολογίες. Ξέρω πως βλάπτω τον εαυτό μου καπνίζοντας, αν ήθελα να το κόψω θα το έκοβα ή θα πήγαινα σε τσίχλες για λίγο μέχρι να το καταφέρω, δε θα έπαιρνα ΗΤ. Από 'κει και πέρα, δε βήχω πλέον και ανεβαίνω στον 4ο από τις σκάλες χωρίς να λιποθυμίσω, οπότε μάλλον είναι λίγη βελτίωση το ηλεκτρονικό από το κανονικό.
    Mια διευκρίνηση, το post μου δεν ήταν παρότρυνση να κόψουν οι φίλοι συμφορουμίτες μας το τσιγάρο, άλλωστε δεν μου πέφτει λόγος για ένα τέτοιο προσωπικό θέμα επιλογής. Oφείλω όμως να παραδεχτώ ότι η επιλογή τους για εναλλακτικό τρόπο καπνίσματος είναι μια σημαντική προσπάθεια, διότι μάλλον δεν είναι και τόσο εύκολο να σταματήσει κάποιος τα κανονικά τσιγάρα.
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  3. #453
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.905
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Προσοχή στη VG όταν οδηγείτε!!!!!!!! Κάνει τόσο πηχτό ντουμάνι που χάνεις την ορατότητα για μερικά δευτερόλεπτα...... ειδικά με διπλή τζούρα το αυτοκίνητο θυμίζει την ταινία με τον Χαρυ Κλύν αν θυμούνται οι παλαιότεροι....... οι δε διπλανοί στο φανάρι μένουν τελείως αποσβολωμένοι....

  4. #454
    Εγγραφή
    18-04-2008
    Περιοχή
    Cheyenne Mountain Complex
    Μηνύματα
    4.369
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Skynet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσοχή στη VG όταν οδηγείτε!!!!!!!! Κάνει τόσο πηχτό ντουμάνι που χάνεις την ορατότητα για μερικά δευτερόλεπτα...... ειδικά με διπλή τζούρα το αυτοκίνητο θυμίζει την ταινία με τον Χαρυ Κλύν αν θυμούνται οι παλαιότεροι....... οι δε διπλανοί στο φανάρι μένουν τελείως αποσβολωμένοι....
    http://www.youtube.com/watch?&v=pDsBgpJxWNA#t=445s


  5. #455
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Έφτασαν σήμερα στις 4 το μεσημέρι (μετά από μία ακριβώς εβδομάδα) τα υγρά που παρήγγειλα από το ελληνικό μαγαζί. Βέβαια όπως διαπίστωσα αργότερα όταν άνοιξα το πακέτο, η παραγγελία ήταν απλά μπάχαλο, αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Ανδρέα, (ευγενέστατος) μου ζήτησε συγγνώμη αναγνωρίζοντας ότι έγινε ένα χάος με τις παραγγελίες την περίοδο των εορτών. Μου είπε μάλιστα (αφού κράτησε τα στοιχεία μου) ότι θα επανορθώσει χωρίς χρέωση.

    Δεν έφτιαξα τίποτα σήμερα γιατί δεν βρήκα απεσταγμένο νερό για την αραίωση. (Εϊπα να βάλω νεράκι βρύσης, αλλά επειδή για ατομάιζερ θα πάω την άλλη εβδομάδα το άφησα μήπως κάνω καμιά ζημιά). Θα ξεκινήσω με ένα μείγμα 40% PG - 50% VG + νερό και μια - δυο σταγόνες στα 20 ml άρωμα και σιγά σιγά θα βρω την άκρη.

  6. #456
    Εγγραφή
    30-06-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    282
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    17000+/1.000
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 17.5(dB)
    Δεν ξεκινάς χωρίς PG και στην πορεία προσθέτεις αν σου χρειαστεί;
    Είναι η πρώτη μέρα μου χωρίς PG από το πρωί που έφτιαξα τα υγρά και τα έχω καταφέρει μέχρι τώρα.

  7. #457
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Εχουμε αποριες:

    1) Eχετε να πρoτεινετε κανα καλο atomizer/catomizer/κλπ σε λογικες τιμες απο Ελλαδα για ego-t/510; Και καμια μεγαλη μπαταρια (900-1100mah)

    2) Οι εμπειριες σας με USB passthrough;

    3) Μιξεις στις βασεις, δηλαδη μετρημα των ml γινεται με συριγγα; Μπορω πχ να παρω απο το φαρμακειο συριγγες και μπυκαλακια και να το παιξω χημικος;

  8. #458
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε αποριες:

    1) Eχετε να πρoτεινετε κανα καλο atomizer/catomizer/κλπ σε λογικες τιμες απο Ελλαδα για ego-t/510; Και καμια μεγαλη μπαταρια (900-1100mah)

    2) Οι εμπειριες σας με USB passthrough;

    3) Μιξεις στις βασεις, δηλαδη μετρημα των ml γινεται με συριγγα; Μπορω πχ να παρω απο το φαρμακειο συριγγες και μπυκαλακια και να το παιξω χημικος;
    Νομίζω είδα στην Nobacco μεγάλες μπαταρίες. Κάνε ένα search εκεί. (και τα atomizer του Titan).

    Ρίξε και μια ματιά εδώ

    Εγώ με σύριγγα (θα)τις κάνω και σταγονόμετρα...

  9. #459
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Oι τιμες εδω στην Ελλαδα ειναι απαγορευτικες για καποιον που θελει κατι παραπανω απο ενα απλο ego-t.

    Οσο ψαχνω ομως, τοσες αποριες γεννιουνται.

    Δεν εχω καταλαβει τη διαφορα μεταξυ atomizer/cartomizer/tankomizer.

    Εχω αυτη τη στιγμη 3 διαφορετικους τυπους ατμοποιητων:

    1) τον πιο διαδεδομενο που κυκλοφορει ευρεως: (atomizer;)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  119_big_hlektroniko-tsigaro-ovale-ego-t-refill-4.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  290,8 KB 
ID: 95257

    2) Τον ατμοποιητη του want απο την nobacco: (tankomizer;)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  100_1474.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  71,7 KB 
ID: 95258

    3) Tον ατμοποιητη της Joye-Tech (cartomizer;)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  EGO-CARTOMIZERS-BLANK-2T.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  17,3 KB 
ID: 95259

    Ειναι το καθενα αυτο που γραφω διπλα;

    Εχω μεγαλη δυσκολια να καταλαβω πως γεμιζει ο καθε ατμοποιητης και αν θελει ειδικο επιστομιο κλπ Edit: [ Δε μιλαω φυσικα για αυτα που εχω αλλά για άλλα που κοιταω online οπως πχ αυτο και αυτο ]

  10. #460
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.905
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Δες και το www.cleverstore.gr, δεν ξέρει και πολλά ο άνθρωπος, ότι βρίσκει φέρνει από την Κίνα, αλλά στις τιμές δεν παίζεται. Το site του δε, είναι χάος. Στο μαγαζί έχει τα πάντα, πάρε καλύτερα τηλέφωνο. Αν βρείς το ατομάιζερ του ego-w δοκίμασε το... φθηνό (από cleverstore) και από αντοχή σκίζει... ασε που σηκώνει και επεμβάσεις

    Σε ότι αφορά τις μίξεις, εγώ πέρνω βάσεις που με διευκολύνουν, δηλαδή θέλω 6mg, πέρνω 12 και 0 οπότε με το εξαιρετικής ακρίβειας.... μάτι μου , βάζω μισό-μισό, σε ένα μπουκαλάκι των 10ml, ρίχνω και μερικές σταγόνες άρωμα και είμαι ΟΚ ( σε άρωμα που δεν γνωρίζουμε ρίχνουμε 3-4 σταγόνες για αρχή και βλέπουμε).

    ΥΓ: Η VG δεν ανεβαίνει στη σύριγγα με βελόνα με τίποτα.... θα σας σπάσει τα νεύρα....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω καταλαβει τη διαφορα μεταξυ atomizer/cartomizer/tankomizer.
    Οι ατμοποιητές ονομάζονται atomizers γενικώς. Υπάρχουν όμως και ειδικές κατηγορίες ατμοποιητών-atomizer, ειδικότερα:
    - όταν συνδυάζουν το δοχείο με το υγρό, το cart δηλαδή, ονομάζονται cartomizers. Αυτοί έχουν πάντα στο δοχείο καποιου είδους υλικό συγκράτησης (πολυεστέρας πχ) για να συγκρατούν το υγρό σε αντίθεση με τους επόμενους (παράδειγμα το απλό ego)
    - όταν συνδυάζουν το δοχείο-δεξαμενή, χωρίς απορροφητικό υλικό, ονομάζονται tankomizer, για να τονίζεται η δεξαμενή και η έλλειψη υλικού συγκράτησης.
    - όταν συνδυάζουν το δοχείο-δεξαμενή και συγχρόνως είναι διάφανοι, τοτε ονομάζονται και clearomizers.
    Απο εκεί και περα υπάρχουν τελευταία στην αγορά συστήματα που ο ατμοποιητής και το δοχείο είναι ξεχωριστά, κλασικό παράδειγμα το ego-t που η αντίσταση και το δοχείο δεν είναι ένα.
    Γενικώς πάνω στη μπαταρία ego μπαίνουν πλήθος τύπων atomizer, ο καθένας έχει διαφορετικά χαρακτηριστικά γεύσης, ευκολίας πλήρωσης, ευκολίας χρήσης, τιμής, κλπ....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 11-01-12 στις 02:19.

  11. #461
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Xαίρομαι να διαβάζω πρώην φουγάρα να βαδίζουν σιγά σιγά στην απεξάρτηση


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  12. #462
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΥΓ: Η VG δεν ανεβαίνει στη σύριγγα με βελόνα με τίποτα.... θα σας σπάσει τα νεύρα....
    Σε Κτηνιατρεία υπάρχουν βελόνες αρκετά ποιο χοντρές

  13. #463
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    βελονες μονο 15G (χοντρη) εως 17G(λιγοτερο χοντρη)
    οι 22G και 21G που εχουνε οι συριγγες δεν κανουνε.
    Τετοιες βελονες ειναι νοσοκομειακα ειδη οποτε μονο απο νοσοκομειο(τζαμπα θα σας τη δωσουνε αμα ζητησετε) φαρμακειο με παραγγελια η κτηνιατριο

  14. #464
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Γιατι δεν κανετε το πολυ απλο.
    Ρουφηξτε μονο με την συριγγα χωρις βελονα και μετα βαλτε την βελονα για εγχυση.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  15. #465
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν κανετε το πολυ απλο.
    Ρουφηξτε μονο με την συριγγα χωρις βελονα και μετα βαλτε την βελονα για εγχυση.
    Στο δικό μου μπουκάλι δεν μπαίνει η σύριγγα. (Είναι χοντρή λέμε). Πρέπει να πάω στο φαρμακείο να πάρω ένα σετάκι λεπτές σύριγγες και σταγονόμετρα.

Σελ. 31 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 1121262930313233364151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας