Σελ. 68 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 4858636667686970737888 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.006-1.020 από 3539
  1. #1006
    Εγγραφή
    12-12-2005
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    139
    Uploads
    7
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5248/999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ΖΤΕ
    SNR / Attn
    11(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpetou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Εγω δοκιμασα ce4 και μετα 10 μερικες τζουρες τον παρατησα ασκημη μυρωδια πλαστικιλας και φυτιλιλας.
    Δεν καπνιζετε αυτο το πραμα.. και γενικα οτι βγαζουνε οι κινεζοι δεν καπνιζετε γιατι βρωμαει πλαστικιλα και φυτιλιλα.
    ...
    Σε βρίσκω υπερβολικό! CE4+ υπάρχουν πολλές ποιότητες (ανάλογα με το εργοστάσιο παραγωγής). Άμα πάρεις από μαγαζί που ξέρει και τους νοιάζει για τον πελάτη, δε θα έχεις πρόβλημα. Του ρίχνεις και ένα πλύσιμο πριν τη χρήση και είσαι μια χαρά. Οι CE4+ αλλά και οι πιο πρόσφατοι Crystal -οι μερικώς «επισκευάσιμοι»- είναι, για τα γούστα μου βέβαια, μια χαρά και από γεύση και από ντουμάνι και από διάρκεια. Με λίγο πλύσιμο κάθε τόσο (ανάλογα με τα ml και τα υγρά που κάνει κάποιος) κρατάνε άνετα μήνα.

    Anyway, ο καθένας με τα γούστα του αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

    Εννοείτε φιλικά.
    ...But regardless of what weapons they try to use to effect silence, words will always retain their power. Words are the means to meaning, and for some, the annunciation of truth. And the truth is, there is something terribly wrong with this country.
    V

  2. #1007
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gedi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο τα hot spots ρε συ hemlock, σιγά μην κάτσει ο καθένας κόψε-ράψε-δίπλωσε-κάψε κτλ κτλ.

    Εδώ λέμε μπας και τραβήξουμε κανέναν από το τσιγάρο στο ΗΤ, τι θα του πεις, άρχισε το εργόχειρο και τις κατασκευές για να τραβήξεις 5 τζούρες?
    Θα σιχτιρήσει και θα πάει να ανοίξει πακέτο...
    Απλή απόφαση είναι όλα αυτά που γράφουμε,αλλά για κάποιον που δεν τα έχει δεί καν απο κοντά, θα είναι ζόρι,γιατι θέλει και τρόπο και υπάρχουν και μερικές παγιδούλες που θα τον κάνουν να αφρίσει...Προσωπικά ότι επισκευάσιμο έχω ακουμπήσει και ατμίσει μου φάνηκε απο χαλαρός (ατμό και πολλύ άρωμα ,αλλα όχι χτύπημα) εως και αδιάφορος -(OOFS,bully A2tm,genesis)...Η μοναδική φορά που ευχαριστήθηκα τζούρα απο επισκευάσιμο ήταν απο έναν τύπο που καθόταν και έφτιαχνε αντιστάσεις 3Ohm και δούλευε το vmax στα 5V (μαζί με 6 μπαταρίες στην τσάντα του/μέρα)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 19-09-12 στις 18:13.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #1008
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ποια hotspots αμα ξερεις να το στηνεις δεν υπαρχουνε αυτα εξαλου 1 φορα το μηνα το στηνεις
    και καθε 5 μερες καθαριζεις την αντισταση με νερο και dryburn η αναπτηρα.
    Το φυτιλι ειναι παρελθον εκτος αυτου ειναι και επικινδυνο για αποκολουντε σωματιδια σα βελονακια και αυτα αμα τα εισπευσεις ενας θεος ξερει αμα ξαναβγενουνε απο μεσα σου
    ή κανουνε τον "αμιαντο νο2"

  4. #1009
    Εγγραφή
    02-04-2006
    Περιοχή
    ΤΑΥΡΟΣ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10016/1022
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Zyxel
    Επειδή αυτό που λες για το φυτίλι είναι σοβαρό, έχεις κάποια συγκεκριμένη αναφορά/link ή κάτι τέλος πάντων που το υποστηρίζει?

    Δηλαδή, ποιός το λέει?
    Think for yourself.
    Question Authority.

  5. #1010
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Δες τι εικονες και διαβασε

    http://www.e-cigarette-forum.com/for...dangerous.html

    Οι κινεζοι δεν τους ενδιαφερει η ασφαλεια των υλικων κανουνε οτι να ναι κολησεις με καλαι με μολυβδο φυτιλια που ξεφτανε ετσι μπαταριες φολα
    πολυεστερες σφουγγαρακια βενζινοκολλα (ναι το βρηκα και αυτο σε ενα clearomizer).
    Ας μην πουμε για τις chrome επιμεταλωσεις.. και τοσα αλλα..

    κινεζικο != ποιοτητα
    κινεζικο != ασφαλεια
    κινεζικο == σκουπιδι
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 05.jpg  

    01.jpg  

    silica needles(1).jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mpetou : 19-09-12 στις 21:02.

  6. #1011
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpetou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες τι εικονες και διαβασε

    http://www.e-cigarette-forum.com/for...dangerous.html

    Οι κινεζοι δεν τους ενδιαφερει η ασφαλεια των υλικων κανουνε οτι να ναι κολησεις με καλαι με μολυβδο φυτιλια που ξεφτανε ετσι μπαταριες φολα
    πολυεστερες σφουγγαρακια βενζινοκολλα (ναι το βρηκα και αυτο σε ενα clearomizer).
    Ας μην πουμε για τις chrome επιμεταλωσεις.. και τοσα αλλα..

    κινεζικο != ποιοτητα
    κινεζικο != ασφαλεια
    κινεζικο == σκουπιδι

    Βρε τι θα γίνει με εσένα;
    είπαμε δεν γουστάρεις google, Κινέζους, οτε κλπ
    τουλάχιστον όμως μην είσαι τόσο σίγουρος ότι αυτό που φουμάρεις είναι ασφαλές!

  7. #1012
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε τι θα γίνει με εσένα;
    είπαμε δεν γουστάρεις google, Κινέζους, οτε κλπ
    τουλάχιστον όμως μην είσαι τόσο σίγουρος ότι αυτό που φουμάρεις είναι ασφαλές!
    Δεν θα έχει ακούσει ακόμα για τις κολήσεις και το κάψιμο με κάτι που μοιάζει με μέταλλο...
    Τελοσπάντων...Έχεις καιρό να γράψεις,γράψε...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #1013
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    οχι δεν ειμαι σιγουρος αλλα με το φυτιλι εχει γινει θεμα οτι αποκολουντε μικρα αορατα κοματακια
    και δεν ξερει κανεις που πανε. Ενω με το μες δεν συμβαινει αυτο.

  9. #1014
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpetou Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι δεν ειμαι σιγουρος αλλα με το φυτιλι εχει γινει θεμα οτι αποκολουντε μικρα αορατα κοματακια
    και δεν ξερει κανεις που πανε. Ενω με το μες δεν συμβαινει αυτο.
    Και είσαι σίγουρος για αυτό;
    100% ;
    Εγω οχι

    Ακόμα, όταν λέμε κινεζικό δεν σημαίνει οτι είναι χάλια, οι Κινέζοι το έχουν καταλάβει, έχουν ποιότητες
    πχ το ίδιος εργοστάσιο κάνει και τα nike και τα Pike για το ένα χρεώνει 10 ευρώ για το άλλο 1ευρώ

  10. #1015
    Εγγραφή
    30-08-2006
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    KV 50.000/5.000
    ISP
    FORTHNET circa 2006
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    14(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παντως φιλε δεν ξερω τι λες για τον CE4,,, εγω εχω αυτον με τις αποσπωμενες κεφαλες οπως εγραψα και προηγουμενως που τον πουλαει η Νομπακο σαν Epsilon αλλα ειναι ο κλασσικος crystal ce4 που πουλανε παντου.
    Δεν μου εχει βγαλει ποτε καμμενο και πλαστικο..τον πλενω καθε μερα και ειναι σαν καινουργιος τα φυτυλια ειναι καταλευκα (ακομα και ατμοποιητες πανω απο μηνα ειναι σαν καινουργιοι με dryburn)και τα φυτιλια στις παρτιδες του Εpsilon δεν ειναι τριματα ειναι πολυ καλης ποιοτητας και πραγματικα απολαμβανω ατμισμα.
    Στη τελικη αμα σε ενοχλουν τοσο πολυ τα φυτιλια γυρνα στο τσιγαρο που εχει μεσα ωραια πισσουλα.
    Φιλικα παντα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Collective_Soul : 19-09-12 στις 22:17.
    AMD FX-8320 | HYPER 212 EVO | 2X ARCTIC COOLING F12 PWM 120MM | CORSAIR CARBIDE 200R | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX 1600MHZ@1866 9-10-9 2X4GB | ASUS 760 GTX OC DCUII @1300/7000 | THERMALTAKE SE SMART MODULAR 630W

  11. #1016
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Collective_Soul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως φιλε δεν ξερω τι λες για τον CE4,,, εγω εχω αυτον με τις αποσπωμενες κεφαλες οπως εγραψα και προηγουμενως που τον πουλαει η Νομπακο σαν Epsilon αλλα ειναι ο κλασσικος crystal ce4 που πουλανε παντου.
    Δεν μου εχει βγαλει ποτε καμμενο και πλαστικο..τον πλενω καθε μερα και ειναι σαν καινουργιος τα φυτυλια ειναι καταλευκα (ακομα και ατμοποιητες πανω απο μηνα ειναι σαν καινουργιοι με dryburn)και τα φυτιλια στις παρτιδες του Εpsilon δεν ειναι τριματα ειναι πολυ καλης ποιοτητας και πραγματικα απολαμβανω ατμισμα.
    Στη τελικη αμα σε ενοχλουν τοσο πολυ τα φυτιλια γυρνα στο τσιγαρο που εχει μεσα ωραια πισσουλα.
    Φιλικα παντα.
    Και στους c4 υπάρχουν διάφορες ποιότητες, έχω πετύχει σε ορισμένους με πάρα πολύ έντονη μυρωδιά πλαστικού, ήταν τόσο χάλια που τους πέταξα.(2,50 ευρώ ο ένας)
    Τώρα τελευταία έχω βολευτεί και εγώ με αυτόν της Nobacco με το ανταλλακτικό, πλούσιος ατμός, καλό χτύπημα, ίσως λίγο περισσότερη κατανάλωση ....λέω ίσως γιατί δεν το έχω μετρήσει άλλα έχω αυτή την αίσθηση.
    Κάθε πότε αλλάζεις το φιτίλι και με τ κατανάλωση?

  12. #1017
    Εγγραφή
    30-08-2006
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    KV 50.000/5.000
    ISP
    FORTHNET circa 2006
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    14(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φυτιλι δεν αλλαζω μονος μου απλα αλλαζω κεφαλη οποτε μου καπνισει εξαλλου φτηνες ειναι...η καταναλωση για να την μειωσω εκοψα τα φυτιλια ωστε να εχουν μικροτερο μηκος και ετσι λυθηκε το προβλημα...μην τα παρακοψεις ομως γιατι δεν θα βγαζει το ωραιο ντουμανι που μας εχει συνηθισει.
    AMD FX-8320 | HYPER 212 EVO | 2X ARCTIC COOLING F12 PWM 120MM | CORSAIR CARBIDE 200R | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX 1600MHZ@1866 9-10-9 2X4GB | ASUS 760 GTX OC DCUII @1300/7000 | THERMALTAKE SE SMART MODULAR 630W

  13. #1018
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Collective_Soul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυτιλι δεν αλλαζω μονος μου απλα αλλαζω κεφαλη οποτε μου καπνισει εξαλλου φτηνες ειναι...η καταναλωση για να την μειωσω εκοψα τα φυτιλια ωστε να εχουν μικροτερο μηκος και ετσι λυθηκε το προβλημα...μην τα παρακοψεις ομως γιατι δεν θα βγαζει το ωραιο ντουμανι που μας εχει συνηθισει.
    Αυτό εννοούσα την κεφαλή
    Διάβασα ότι θα παραγγείλεις iwaneva, θα συμφωνήσω και εγώ με τον mpetou, μάλλον κάτι παίζει με την νικοτίνη της ή είναι ιδέα μου ή είναι χαμηλότερης περιεκτικότητας από αυτήν της Nobacco. Πάντως είναι πολύ οικονομική, είχα αγοράσει πριν τρεις μήνες 2 μπουκαλάκια άρωμα και δυο μπουκαλάκια βάσης(12νικ) 20 ευρώ και έχω ακόμα!!!

  14. #1019
    Εγγραφή
    30-08-2006
    Μηνύματα
    2.410
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    KV 50.000/5.000
    ISP
    FORTHNET circa 2006
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    14(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τι βαση πηρες ? 50/50? Σκετη ατμιζεται ευχαριστα ? (Για την dirty ξερω οτι ατμιζεται και σκετη)
    AMD FX-8320 | HYPER 212 EVO | 2X ARCTIC COOLING F12 PWM 120MM | CORSAIR CARBIDE 200R | ASUS M5A97 R2.0 | Kingston HyperX 1600MHZ@1866 9-10-9 2X4GB | ASUS 760 GTX OC DCUII @1300/7000 | THERMALTAKE SE SMART MODULAR 630W

  15. #1020
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Collective_Soul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι βαση πηρες ? 50/50? Σκετη ατμιζεται ευχαριστα ? (Για την dirty ξερω οτι ατμιζεται και σκετη)
    Την παραγγελιά μου την έκανε ένα φιλαράκι, δεν έχω τα μεγάλα μπουκάλια μαζί μου αυτή την στιγμή και δεν θυμάμαι τι ακριβώς γράφουν.
    Μου είχε δώσει να δοκιμάσω ένα μπουκαλάκι από τα δικά του υγρά, μου άρεσε και παράγγειλα τα ίδια.
    Σίγουρα δεν είναι καπνική και είναι 12, τα άλλα, pg/vg δεν τα θυμάμαι.Σκέτη δεν την εχω δοκιμάσει ποτέ.
    Αν δεν έχεις προχωρήσει την παραγγελία, αύριο το πρωί στα γράφω, όπως και ένα από τα δυο αρώματα που για τα δικά μου γούστα είναι πολύ καλό.

Σελ. 68 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 4858636667686970737888 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας