Σελ. 82 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 62727780818283848792102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.216-1.230 από 3539
  1. #1216
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    O mpetou έχει δίκιο για τα ηλεκτρολογικά. Μπορώ να το συγκρίνω με τα βύσματα - καρφιά για μουσικά όργανα. Υπάρχουν με 2€ από τον ηλεκτρολόγο της γειτονιάς και με 100€, με επιχρυσωμένες επαφές κτλ.

    Από αυτά που μου γράφετε, μάλλον να κάνω έρευνα αγοράς για ατμοποιητή πρώτα ε; Μάλλον θα βολευτώ με τις κινέζικες μπαταρίες προς το παρόν.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  2. #1217
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    O mpetou έχει δίκιο για τα ηλεκτρολογικά. Μπορώ να το συγκρίνω με τα βύσματα - καρφιά για μουσικά όργανα. Υπάρχουν με 2€ από τον ηλεκτρολόγο της γειτονιάς και με 100€, με επιχρυσωμένες επαφές κτλ.

    Από αυτά που μου γράφετε, μάλλον να κάνω έρευνα αγοράς για ατμοποιητή πρώτα ε; Μάλλον θα βολευτώ με τις κινέζικες μπαταρίες προς το παρόν.
    Βασικά όχι...Το θέμα σου είναι τι θα σου αρέσει περισσότερο.Η σύγκριση πχ z max vs provari στο θέμα της ωμής δύναμης είναι υπέρ του Z (technical specs).Στους ατμο και πάλι δεν τιθεται θέμα ακριβού/φθηνού...Ατσάλι απο ατσάλι ή τιτάνιο δεν έχει διαφορά στο άτμισμα (Aga W vs Fogatti Πχ)...Διαφορά έχει η ευκολία στησίματος (πχ στρίψιμο αντίστασης με σύρμα Non resistance στους φυτιλάτους) ,οι διαρροές, οι φυσικές διαστάσεις του ατμο (καμπάνα πχ για το πόσο ζεστός θα είναι ο ατμός),οι τρύπες του αέρα και τέλος το συνολικό "δέσιμο" με την μπαταριοθήκη (πχ να μην εξέχει καθόλου ,να μην βάζεις έξτρα δακτυλίδια -θέμα ομορφιάς).
    Όλα αυτά τα αρχικοποιείς στο μυαλό σου και ψωνίζεις οτι σε αρέσει.Απλά έχε κατα νού οτι κάποια θέματα όπως οι διαρροές ΕΙΝΑΙ επιλήψημα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 22-02-13 στις 13:44.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  3. #1218
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Eπειδή έχω βαρεθεί κι εγώ να αλλάζω μπαταρίες κάθε 3 και λίγο αλλά από την άλλη δεν θέλω να έχω και ένα λοστάρι για ΗΤ είδα αυτήν εδώ της Alter Ego... Απόψεις;

    - - - Updated - - -

    Α, ναι, και χρησιμοποιώ αυτόν τον ατμοποιητή (πολύ καλός!) της Alter Ego επίσης, φαντάζομαι πως θα κάνει;;;;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #1219
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eπειδή έχω βαρεθεί κι εγώ να αλλάζω μπαταρίες κάθε 3 και λίγο αλλά από την άλλη δεν θέλω να έχω και ένα λοστάρι για ΗΤ είδα αυτήν εδώ της Alter Ego... Απόψεις;

    - - - Updated - - -

    Α, ναι, και χρησιμοποιώ αυτόν τον ατμοποιητή (πολύ καλός!) της Alter Ego επίσης, φαντάζομαι πως θα κάνει;;;;
    Την είδες από κοντά;
    είναι δυο φόρες μεγαλύτερη σε πάχος απο το δικό μου

  5. #1220
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eπειδή έχω βαρεθεί κι εγώ να αλλάζω μπαταρίες κάθε 3 και λίγο αλλά από την άλλη δεν θέλω να έχω και ένα λοστάρι για ΗΤ είδα αυτήν εδώ της Alter Ego... Απόψεις;

    - - - Updated - - -

    Α, ναι, και χρησιμοποιώ αυτόν τον ατμοποιητή (πολύ καλός!) της Alter Ego επίσης, φαντάζομαι πως θα κάνει;;;;
    Καλή είναι...Μιας και είσαι υποστηρικτής των μικρών μεγεθών ψάξε και βρές την κεφαλή του Evic + 18350 body...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #1221
    Εγγραφή
    07-04-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ζήτημα είναι τι θες εσύ να κρατάς στο χέρι σου (ή και στα δύο)...
    Η απορία σου θα λυθεί αν τα δείς όλα αυτά side by side. Ναι το Provari έχει άριστο άτμισμα,τέλειο grip Και άψογο φινίρισμα,αλλά δεν είναι το καλυτερότερο όσον αφορά την ένταση στο άτμισμα.Την (πολλύ) μεγαλύτερη ένταση ατμίσματος θα στην δώσουν τα vamo/z max (ίδιο κύκλωμα,διαφορετική version) Και φυσικά σε mode 2 μπαταριών.Φυσικά ισχύει και το πως θα στήσεις και τον ατμοποιητή σου ή ποιόν ατμο θα βάλεις πάνω.οπου και εδώ το να βάζεις του εμπορίου δεν θα σου δώσει το κάτι παραπάνω γευστικα-απόλαυση.

    Δεν ειναι το δυνατότερο 3,5amper 6 volt σε οτι αντίσταση και να δώσεις.
    Και για να μάθουν κατι αυτοι που θέλουν να ξέρουν τι ειναι προβάρι και τι ειναι vamo.
    Το vamo στα ρεύματα του ειναι παλμικό ενω το προβάρι ειναι σταθερό. Ειναι αυτο που λεμε smoothιλά που καμιά κινεζιά δεν θα στο προσφέρει.
    Επίσης οτι δείχνει παίρνεις και αυτο μονο στο προβάρι σε κανένα αλλο modάκι δεν υπάρχει αυτο το ενα δινει παραπάνω το αλλο προσπαθεί να δώσει και το άλλο δεν δίνει!

  7. #1222
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mikroylis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι το δυνατότερο 3,5amper 6 volt σε οτι αντίσταση και να δώσεις.
    Και για να μάθουν κατι αυτοι που θέλουν να ξέρουν τι ειναι προβάρι και τι ειναι vamo.
    Το vamo στα ρεύματα του ειναι παλμικό ενω το προβάρι ειναι σταθερό. Ειναι αυτο που λεμε smoothιλά που καμιά κινεζιά δεν θα στο προσφέρει.
    Επίσης οτι δείχνει παίρνεις και αυτο μονο στο προβάρι σε κανένα αλλο modάκι δεν υπάρχει αυτο το ενα δινει παραπάνω το αλλο προσπαθεί να δώσει και το άλλο δεν δίνει!
    Απλά ψάξε για τα Specs της κάθε συσκευής για τα αμπερ...
    Επίσης απο τις μετρήσεις που έχω δεί στο ντερνετ ούτε καν σφάλματα έχουν οι κινεζιές που αναφέρω...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #1223
    Εγγραφή
    02-04-2006
    Περιοχή
    ΤΑΥΡΟΣ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10016/1022
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Zyxel
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mikroylis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι το δυνατότερο 3,5amper 6 volt σε οτι αντίσταση και να δώσεις.
    Και για να μάθουν κατι αυτοι που θέλουν να ξέρουν τι ειναι προβάρι και τι ειναι vamo.
    Το vamo στα ρεύματα του ειναι παλμικό ενω το προβάρι ειναι σταθερό. Ειναι αυτο που λεμε smoothιλά που καμιά κινεζιά δεν θα στο προσφέρει.
    Επίσης οτι δείχνει παίρνεις και αυτο μονο στο προβάρι σε κανένα αλλο modάκι δεν υπάρχει αυτο το ενα δινει παραπάνω το αλλο προσπαθεί να δώσει και το άλλο δεν δίνει!
    Υποθέτω ξέρεις το MVP της Innokin? Το ρεύμα του είναι εντελώς flatline και η έξοδός του πάρα πολύ κοντά σε αυτό που δείχνει.
    Δες το review που έχει κάνει ο Busardo...

    Εντάξει, πάρα πολύ καλό το Provari, αλλά με το 1/4 των χρημάτων παίρνεις το MVP και κάνεις σε τεράστιο ποσοστό την ίδια δουλειά (μιλάμε πάντα για την πλειοψηφία των ατμιστών).
    Think for yourself.
    Question Authority.

  9. #1224
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    Chalkida
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    436
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    27000/2700
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Μπράβο παίδες, συνεχίστε να αναφέρετε καλές λύσεις για mods ή συσκευές καλής αντοχής, είναι πολύ χρήσιμο για όσους από εμάς έχουν αρχίσει να τα παίρνουν με τις χαλασμένες μπαταρίες κάθε τρεις και λίγο...
    Two rules for success:
    1. Never tell all you know.


  10. #1225
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.905
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Αν έχετε βαρεθεί τις Ego και κυρίως την τραγική ποιότητα κάποιων κατασκευαστών τότε υπάρχουν διάφορες λύσεις για διάφορες τσέπες. Ανάλογα το τι θέλει κανεις προτείνω κατα σειρά (μεγέθους-κόστους):

    1. Μπαταρίες Ego της Joyetech, δίνεις μερικά ευρώ παραπάνω αλλά ξέρεις ότι έχεις μπαταρία για αρκετούς μήνες... έχω μια 9 μήνες και ακόμα είναι ακμαιότατη...

    2. Μπαταριοθήκη Ego-RS. Πρακτικά είναι σαν μια μπαταρία Ego-1100 μονο που το στοιχείο της μπαταρίας είναι η τυποποιημένη 14500, έτσι κανείς μπορεί να κουβαλάει 2-3 14500 σε ένα κουτάκι αντί Ego. Οι 14500 κοστίζουν το πολύ 5-6 ευρώ... οπότε το κέρδος είναι προφανές.

    3. Φθηνή-απλή μπαταριοθήκη της joyetech, αποτελείται από την κεφαλή και κατ' επιλογή σωλήνα για 18350 ή 18650. Το συνολάκι κοστίζει όσο μια επωνυμη Ego αλλά εδω μπορείς να αγοράζεις μόνο τις μπαταρίες με πολύ μικρό κόστος. Η λειτουργία του mod είναι ακριβώς όπως οι Ego-T Upgrade.
    Σημειώστε ότι οι σωλήνες κάνουν και για evic οπότε τα χρήματα δεν πάνε χαμένα αφού μπορείτε να αγοράσετε αργότερα μόνο την κεφαλή του evic.

    4. Vamo. Νομίζω, το πιο τίμιο mod VV αυτή τη στιγμή στην αγορά. Παίζει με δύο 18350 ή μία 18350 ή μία 18650. Μεγάλο πλεονέκτημα η ευελιξία στο μέγεθος. Σε "long mode"=γκλομπ είναι απολαυστικό αλλά για μέσα στο σπίτι....

    5. Κάποιο VV σε μορφή Box όπως το ελληνικής κατασκευης SEB MOD BOX. Πολύ καλή λειτουργία σε λογικό κόστος.

    6. Κάποιο μηχανικό ανοξείδωτο mod. Εδω τα πράγματα σοβαρεύουν καθώς τα χρήματα είναι αρκετά....

    7. Provari. To απόλυτο VV Mod, ζητάει όμως περίπου 200 ευρώ...

    Αυτα νομίζω είναι τα "highlights" των μπαταριών-mods-vv αυτή τη στιγμή.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 05-03-13 στις 20:40.

  11. #1226
    Εγγραφή
    15-07-2006
    Περιοχή
    Chalkida
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    436
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    27000/2700
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχετε βαρεθεί τις Ego και κυρίως την τραγική ποιότητα κάποιων κατασκευαστών τότε υπάρχουν διάφορες λύσεις για διάφορες τσέπες. Ανάλογα το τι θέλει κανεις προτείνω κατα σειρά (μεγέθους-κόστους):
    ....
    Σ'ευχαριστώ πολύ, ωραία και συγκεντρωμένα στοιχεία. Ήδη κοιτάω για την επόμενη αγορά μου.
    Two rules for success:
    1. Never tell all you know.


  12. #1227
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiannismark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'ευχαριστώ πολύ, ωραία και συγκεντρωμένα στοιχεία. Ήδη κοιτάω για την επόμενη αγορά μου.
    Ξέχασε να σου γράψει οτι Must vape είναι το Tribeca της Halo...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  13. #1228
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.905
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Προσοχή στις φθηνές no-name Ego. Πήρα πρίν μερικούς μήνες κάτι Ego μπαταρίες από Κίνα και ήταν τελείως απάτη. Ενώ το μέγεθος ήταν κανονικό ήταν απίστευτα ελαφριές.... μέσα θα πρέπει να ήταν "άδειες" και να είχαν κανένα στοιχείο το πολύ των 300mA....
    Γέμιζαν σε 30 λεπτά και άδειαζαν το πολύ σε μια ώρα... στο τέλος δεν έβγαλαν ούτε ένα μήνα... καλά που πήρα μόνο 2....

  14. #1229
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέχασε να σου γράψει οτι Must vape είναι το Tribeca της Halo...
    Και για τους πιο τσίπηδες το Μπεμπέκα της Atmos Labs που μοιάζει με το Tribeca.
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  15. #1230
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Nα ρωτήσω κάτι, εάν γνωρίζετε:

    Έχω κάτι γνωστούς Βέλγιο που θέλουν να το ξεκινήσουν και προφανώς δεν έχω όρεξη να γίνω προμηθευτής τους και να πηγαινοφέρνω ΗΤ από Ελλάδα (ή μπας και θα έπρεπε να ανοίξω παράρτημα Βρυξέλλες;;;; ). Ψάχνω λοιπόν να βρω ένα site που να είναι κάπως αξιόπιστο και γούγλισα και το πρώτο μου βγήκε αυτό, αλλά το ότι βγήκε πρώτο στον γούγλη δεν λέει απαραίτητα και τίποτα από αξιοπιστία.

    Ξέρει κανείς κανένα να προτείνει; Σημειώστε, μιλάμε για casual / beginners και δεν πάμε σε εξειδικευμένα πράγματα
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 82 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 62727780818283848792102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας