Σελ. 65 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 4555606364656667707585 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 961-975 από 3539
  1. #961
    Εγγραφή
    12-12-2005
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    139
    Uploads
    7
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5248/999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ΖΤΕ
    SNR / Attn
    11(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όσον αφορά τα υγρά το βασικότερο είναι το προσωπικό γούστο. Γι' αυτό είναι σημαντικό να πάει κανείς σε μαγαζιά που μπορείς να δοκιμάσεις ότι θέλεις (όπως αυτά που αναφέρθηκαν) για αν δεις τι σου ταιριάζει. Πολύ καλό καπνικό υγρό, αν και από τα ακριβότερα, είναι το Tribeca της Halo. Επίσης πολύ καλή και φθηνή λύση για καπνική εμπειρία είναι η Dirty της Inawera. Κατά το «με μια κάλτσα βγάζεις μια βδομάδα» με 5, 6, 8€ βγάζεις μήνα. Από εδώ π.χ.

    Πολύ καλή περίπτωση μπαταρίας είναι η Twist της Joytech. Η 650άρα είναι σε normal μέγεθος, εμένα μου κρατάει μια περίπου μέρα και με τις δυο που έχω είμαι καλυμμένος και από διάρκεια και από ένταση στο άτμισμα.
    ...But regardless of what weapons they try to use to effect silence, words will always retain their power. Words are the means to meaning, and for some, the annunciation of truth. And the truth is, there is something terribly wrong with this country.
    V

  2. #962
    Εγγραφή
    16-07-2012
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkandir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσον αφορά τα υγρά το βασικότερο είναι το προσωπικό γούστο. Γι' αυτό είναι σημαντικό να πάει κανείς σε μαγαζιά που μπορείς να δοκιμάσεις ότι θέλεις (όπως αυτά που αναφέρθηκαν) για αν δεις τι σου ταιριάζει. Πολύ καλό καπνικό υγρό, αν και από τα ακριβότερα, είναι το Tribeca της Halo. Επίσης πολύ καλή και φθηνή λύση για καπνική εμπειρία είναι η Dirty της Inawera. Κατά το «με μια κάλτσα βγάζεις μια βδομάδα» με 5, 6, 8€ βγάζεις μήνα. Από εδώ π.χ.

    Πολύ καλή περίπτωση μπαταρίας είναι η Twist της Joytech. Η 650άρα είναι σε normal μέγεθος, εμένα μου κρατάει μια περίπου μέρα και με τις δυο που έχω είμαι καλυμμένος και από διάρκεια και από ένταση στο άτμισμα.
    καλημερα, να σε ρωτήσω κάτι?μπήκα σε αυτό το site που λες πιο πάνω και πραγματικά τα υγρά είναι πολύ οικονομικά, δηλαδή με 10 ευρώ παίρνεις 30 ml, δεν το συζητάω. Αλλά σε άλλα site εταιριων που κοιταξα, και αυτό το tribeca halo (Alter Ego λεγεται το site) που λες και στη Nobacco, τα υγρά όλα έχουν αναλύσεις και πιστοποιήσεις, σε αυτο το φθηνο εχει μονο πιστοποιήσεις για τα μπουκαλάκια τα πλαστικά και ce για τις συσκευές. Είναι καλά ή θα κάνουμε οικονομία στην τσέπη και στο τέλος θα τα πληρώσουμε όλα μαζεμένα στους γιατρούς? Στις ειδήσεις προχτες ειχε πει ενας γιατρος οτι μονο απο καποιες εταιριες ειναι ασφαλές να παίρνουμε υγρά.

  3. #963
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikolettad17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, να σε ρωτήσω κάτι?μπήκα σε αυτό το site που λες πιο πάνω και πραγματικά τα υγρά είναι πολύ οικονομικά, δηλαδή με 10 ευρώ παίρνεις 30 ml, δεν το συζητάω. Αλλά σε άλλα site εταιριων που κοιταξα, και αυτό το tribeca halo (Alter Ego λεγεται το site) που λες και στη Nobacco, τα υγρά όλα έχουν αναλύσεις και πιστοποιήσεις, σε αυτο το φθηνο εχει μονο πιστοποιήσεις για τα μπουκαλάκια τα πλαστικά και ce για τις συσκευές. Είναι καλά ή θα κάνουμε οικονομία στην τσέπη και στο τέλος θα τα πληρώσουμε όλα μαζεμένα στους γιατρούς? Στις ειδήσεις προχτες ειχε πει ενας γιατρος οτι μονο απο καποιες εταιριες ειναι ασφαλές να παίρνουμε υγρά.
    Νικολέτα...Το πρόβλημα είναι σύνθετο για το τι ατμίζουμε...Και δεν αφορά μονάχα έναν προμηθευτή/έμπορα...
    Για τα υγρά θα σου πω το εξής...
    Η σκέτη βάση όπως η dirty ΔΕΝ είναι ευκολοάτμιστη όσο φαντάζεσαι απο τις περιγραφές μας...Μην κάνεις τέτοια κίνηση ειδικά τώρα στην αρχή.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  4. #964
    Εγγραφή
    16-07-2012
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικολέτα...Το πρόβλημα είναι σύνθετο για το τι ατμίζουμε...Και δεν αφορά μονάχα έναν προμηθευτή/έμπορα...
    Για τα υγρά θα σου πω το εξής...
    Η σκέτη βάση όπως η dirty ΔΕΝ είναι ευκολοάτμιστη όσο φαντάζεσαι απο τις περιγραφές μας...Μην κάνεις τέτοια κίνηση ειδικά τώρα στην αρχή.
    hemlock η αλήθεια ειναι πως αυτή τη στιγμή εχω αλλα 2 μπουκαλάκια να τελειώσω, ένα cigar και ένα usa classic απο τη NOBACCO. Οπότε δεν θα πάρω άμεσα και άλλο υγρο.Είναι και τα 2 πολύ καλά, αλλά όχι σαν το fotia που μου είχες προτείνει. Με το FOTIA δεν ειχα καν αναγκη να καπνίσω, το πρόβλημα είναι πως εγω δεν είμαι εμπειρη για να μπλεξω τωρα να φτιάχνω υγρά (αυτό το FOTIA μου το είχαν δώσει δώρο τα παιδιά απο το NOBACCO SHOP). Μπορεί να έχει πλάκα για κάποιον πιο προχωρημένο, αλλά για μένα είναι δύσκολο και θέλει χρόνο. Οπότε πρέπει να βρω κάπιο υγρό έτοιμο, σχετικά φθηνό και να μου αρέσει.
    Απο την άλλη επειδή πολλά ακούγονται, αυτό λέω, στο βωμό της οικονομίας μην τα κάνουμε χειρότερα. Που δεν νομίζω βέβαια γιατί είναι απίστευτη η διαφορά απο τότε που κάπνιζα όλη μέρα, αλλά και πάλι, αλλιώς είναι να σου λέει ο άλλος "να κοίτα αυτό που κανεις το έχω ελέγξει και είναι οκ" και ας δώσω και 2 ευρώ παραπάνω. Αλλά γιατί λες οτι είναι συνθετο για το τι ατμίζουμε?και οτι δεν αφορά μονο έναν εμπορα?

  5. #965
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikolettad17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    hemlock η αλήθεια ειναι πως αυτή τη στιγμή εχω αλλα 2 μπουκαλάκια να τελειώσω, ένα cigar και ένα usa classic απο τη NOBACCO. Οπότε δεν θα πάρω άμεσα και άλλο υγρο.Είναι και τα 2 πολύ καλά, αλλά όχι σαν το fotia που μου είχες προτείνει. Με το FOTIA δεν ειχα καν αναγκη να καπνίσω, το πρόβλημα είναι πως εγω δεν είμαι εμπειρη για να μπλεξω τωρα να φτιάχνω υγρά (αυτό το FOTIA μου το είχαν δώσει δώρο τα παιδιά απο το NOBACCO SHOP). Μπορεί να έχει πλάκα για κάποιον πιο προχωρημένο, αλλά για μένα είναι δύσκολο και θέλει χρόνο. Οπότε πρέπει να βρω κάπιο υγρό έτοιμο, σχετικά φθηνό και να μου αρέσει.
    Απο την άλλη επειδή πολλά ακούγονται, αυτό λέω, στο βωμό της οικονομίας μην τα κάνουμε χειρότερα. Που δεν νομίζω βέβαια γιατί είναι απίστευτη η διαφορά απο τότε που κάπνιζα όλη μέρα, αλλά και πάλι, αλλιώς είναι να σου λέει ο άλλος "να κοίτα αυτό που κανεις το έχω ελέγξει και είναι οκ" και ας δώσω και 2 ευρώ παραπάνω. Αλλά γιατί λες οτι είναι συνθετο για το τι ατμίζουμε?και οτι δεν αφορά μονο έναν εμπορα?
    Σε διπλανό φορουμ πέφτει πολλύ bashing για το ποιός ειναι "περισσότερο" πιστοποιημένος απο τον άλλο (μαζεύτηκαν πολλοί επιστήμονες μαζί και θέλουν να αποδείξουν ποιος έχει το μεγαλύτερο πτυχίο)...Βασικά ακόμα κανένας δεν είναι απόλυτα ΟΚ με τον νόμο (αυτό κατάλαβα εγώ) και προσπαθούν μέσω των συνδέσμων ΗΤ να φτιάξουν μια φόρμα για να είναι καλυμένοι...Άρα μέχρι να έχουμε επίσημο κείμενο για το τι ατμίζουμε ,απλά ατμίζεις ότι σε αρέσει απο όπου σε αρέσει με μια μικρή επιφύλαξη στους Κινέζους...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  6. #966
    Εγγραφή
    02-04-2006
    Περιοχή
    ΤΑΥΡΟΣ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10016/1022
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Zyxel
    Όπως τα λέει ο Hemlock είναι. Να προσθέσω τα εξής:

    Στην πραγματικότητα, κανένας δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά αν το άτμισμα είναι "ασφαλές".
    Η γλυκερίνη και η προπυλενογλυκόλη, που είναι οι δύο βασικές ουσίες των υγρών άτμισης, έχουν κηρυχθεί "ασφαλείς" από διάφορους οργανισμούς για διάφορες χρήσεις, πχ πρόσθετα τροφίμων, έκδοχα φαρμάκων κτλ.
    Πέρα από αυτές τις δύο ουσίες που αποτελούν κατά μέσο όρο περίπου το 90-97% των υγρών, υπάρχουν και τα αρώματα τα οποία στην πλειοψηφία τους είναι επίσης "ασφαλή" για ζαχαροπλαστική/μαγειρική και αρωματοποϊία.

    Εμείς στο ηλ. τσιγάρο χρησιμοποιούμε τα παραπάνω σαν εισπνεόμενα 100άδες φορές τη μέρα, κάθε μέρα, για μήνες/χρόνια.
    Για αυτή τη χρήση δεν έχουν δοκιμαστεί ΠΟΤΕ.
    (Επίσης, ένα μεγάλο θέμα είναι και οι ατμοποιητές (φυτίλια, αντιστάσεις, υλικό γεμίσματος carto κλπ), αλλά ας το αφήσουμε γιατί πάει μακριά η βαλίτσα...)

    Τα τσιγάρα στις δεκαετίες 30/40/50, διαφημίζονταν στην Αμερική από γιατρούς, για το καλό που κάνουν στον λαιμό!!!
    Χρειάστηκε να περάσουν χρόνια, για να αποδειχθεί και να γίνει ευρέως γνωστό ότι περιέχουν 2000+ καρκινογόνες και προκαρκινογόνες ουσίες και ότι αυξάνουν σημαντικά τις πιθανότητες καρκίνου κλπ, αυτά που όλοι ξέρουμε. Αυτό δεν με εμπόδιζε βέβαια να καπνίζω μέχρι πρόσφατα καμιά 30αριά τη μέρα...

    Συνοψίζοντας, ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει να πει με σιγουριά τι ακριβώς προκαλεί το άτμισμα στην υγεία. Θα το μάθουμε απολογιστικά σε 10-20 χρόνια από σήμερα. Στην ουσία είμαστε beta-testers...

    Εγώ το ξεκίνησα και δεν έχω καπνίσει για 7 μήνες. Δεν βρωμάει στους γύρω μου, έχει καλύτερη γεύση (και επιλογές γεύσης), με καλύπτει σαν junkie (νικοτίνη, καπνός, κίνηση), δεν έχει 2000+ καρκινογόνες και προκαρκινογόνες ουσίες.
    Μετά από αρκετό ψάξιμο/διάβασμα, κατέληξα στο ότι μάλλον κάνω πάρα πολύ λιγότερο κακό στον οργανισμό μου απ'ότι με το κανονικό τσιγάρο.
    Πόσο (και αν) θα σου πω σε καμιά 20αριά χρονάκια (καλά να'μαστε)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gedi : 26-07-12 στις 16:52.
    Think for yourself.
    Question Authority.

  7. #967
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    Πάφος-Κύπρος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5.235
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/768
    ISP
    Primetel
    Router
    PTL-VDL-N5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικολέτα η Fotia δεν σου μύρισε παστουρμά? (ατάκα υπάλληλου όταν του είπα οτι θα αγοράσω Fotia ,αντι για Agrinio Και Kapno)...
    Τη μυρωδιά παστουρμά πάντως την έχω συναντήσει σε αρκετά υγρά πχ dekang dk-tab, liqua turkish tobacco, hangsen desertship κλπ. Μήπως είναι φύλλα καπνού τυλιγμένα σε παστουρμάδες;;

  8. #968
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη μυρωδιά παστουρμά πάντως την έχω συναντήσει σε αρκετά υγρά πχ dekang dk-tab, liqua turkish tobacco, hangsen desertship κλπ. Μήπως είναι φύλλα καπνού τυλιγμένα σε παστουρμάδες;;
    Μεταξύ μας τώρα, απο κάτι tobacco C,prime15-tobacco symphony,torque και καναδυο που δεν μου έρχονται τώρα ,είναι σαφώς ποιο "καπνική" η Fotia...
    Μερακλής ο Καλιτέχνης...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  9. #969
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    'Εχω στα χέρια μου ένα mini-sub tank (momandpopvaporshop) και έχω ένα θεματάκι...Με μια τρύπα το carto δεν φαίνεται να κρατάει υγρό μέχρι πάνω (το τανκ είναι γεμάτο)...Κανονικά δεν θα έπρεπε να φαίνεται γεμάτο (συγκοινωνούντα δοχεία)????
    Το ίδιο διαπιστώνω και με τις δύο τρύπες-και αναρωτιέμαι αν κάνω κάτι λάθος...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  10. #970
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    4 εγκοπες παραλληλες στο carto θελει στο σημειο της αντιστασης χαμηλα.

    Στα boge κανω γουρουνια εγκοπες για καλη τροφοδοσια

  11. #971
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpetou Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 εγκοπες παραλληλες στο carto θελει στο σημειο της αντιστασης χαμηλα.

    Στα boge κανω γουρουνια εγκοπες για καλη τροφοδοσια
    Εγκοπές με τι εξάρτημα ? Τώρα έχω αυτό το τρυπητήρι...
    Σε αυτό που ατμίζω τώρα οι τρύπες έχουν γίνει και πολλύ χαμηλά μπορώ να πω-μόλις πάνω απο τις πατούρες...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hemlock : 30-07-12 στις 12:05.
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  12. #972
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    το τρυπητηρι που εχεις δεν κανει τιποτα.. γιατι παραμορφωνει το καρτο και κανει μικρες τρυπες
    κατι σε τρυπανι/dremeλοειδες θες με διαμαντε λεπτο δισκακι.

  13. #973
    Εγγραφή
    17-07-2012
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Για μένα το θέμα ηλεκτρονικό τσιγάρο είναι να βρεις το υγρό σου.Αν μπορέσεις να βρείς το υγρό που θα σε καλύψει είναι δύσκολο να γυρίσεις στο τσιγάρο.Προσωπικά έχω καταλήξη στα υγρά της Οvale.Tο old tobacco απλά είναι τέλειο.Επίσης μου άρεσε και το Avana..
    Σαν τιμή 20ml 12€ είναι κάπως....αλλά πραγματικά σαν υγρά για μένα είναι τα καλύτερα της αγοράς.
    Γνωστά υγρά της Flavour Art 30ml στα 9€ σε ποικιλία γεύσεων μπορείτε να ρίξετε μια ματιά παρακάτω...

    http://www.hlektronikotsigaroonline.com/

  14. #974
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    στα ετοιμα υγρα βαζουνε πολλες αλλες ουσιες εκτος απο τις γνωστες για εξτρα γευση.

    Για εμενα για να καταλαβεις ητ ειναι να εχεις καλο ατμοποιητη και καλη μπαταρια (οχι κινεζικα που ειναι αχρηστες οι μπαταριες και οι ατμο εχουνε φυτιλι/σφουγγαρακι και βρωμανε πλαστικιλα).
    Απο υγρα τα non flavor σκετη γλυκερινη με νικοτινη και νερο ειναι το καλυτερο

  15. #975
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Μηνύματα
    3.212
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Επανερχομαι και λεω ητ ειναι 99% θεμα ατμοποιητη και 1% υγρου.

    Το ιδιο υγρο το κανω σε ιδιοκατασκευη ατμοποιητη και σε διαφορους του εμποριου απεχουνε ετη φωτος μακρια.
    Τα φυτιλια και τα σφουγγαρακια ειναι τελειως για τα μπαζα(μαζι και ολοι οι ατμο που τα εχουνε μεσα) αν πετυχεις το μες(πολυ δυσκολο) ολα τα αλλα ειναι καβουρδιστηρια...
    γευση/ντουμανι στο θεο ποιο εθιστικο και απο πρεζα.
    Το μονο προβλημα ειναι οτι κολλας με το μες και αν εχουνε καποια νικοτινη τα υγρα πχ πανω απο 1% κινδυνευεις σοβαρα να παθεις overdose
    γιατι δεν ξεκολας ειναι σε αλλο επιπεδο η γευση και το ντουμανι.

Σελ. 65 από 236 ΠρώτηΠρώτη ... 4555606364656667707585 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dimmer 1-10V για ηλεκτρονικό ballast
    Από George_GPS στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-11, 16:42
  2. Software για να κοψετε το τσιγάρο !!
    Από f15 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-10, 15:08
  3. Βοήθεια για ηλεκτρονικό εξάρτημα (RS-232 adaptor)...
    Από del_ahmettt στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-10, 05:31
  4. Ερωτηματολόγιο για το Ηλεκτρονικό Εμπόριο
    Από ndan_gr στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-06, 21:27
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-06, 10:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας