Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 55
  1. #1
    Εγγραφή
    26-03-2009
    Περιοχή
    Αττικη
    Μηνύματα
    4.138
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/1100
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 6.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τα τελευταια χρονια αντιμετωπιζω το εξης θεμα. εχω δικο μου κλειστο parking και το βραδυ που αφηνω το αυτοκινητο πανε γατια κ κοιμουντε πανω!
    Το αποτελεσμα, γρατζουνιες και χωματα χωρια οι τουφες με τις τριχες στην κουκουλα που βγαινουν μονο με πλυσιμο. Ελεος πια! Σας εχει συμβει και αν ναι πως το αντιμετωπισατε?? (εκτος απο κουκουλωμα κα8ε βραδυ)
    Προσωπικα βρηκα ενα μεγαλο κομματι υφασμα και σκεπαζα την κουκουλα του αυτοκινητου, αλλα μετα κοιμουντουσαν στο καπο... και παει λεγοντας Help!



  2. #2
    Το avatar του μέλους sonypspgr
    sonypspgr Guest
    αγορασε apothol η apothiol δεν θυμαμαι ακριβως το καλυτερο πραγμα ψεκαζεις και δεν πλησιαζει ουτε κατσαριδα

  3. #3
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Μηνύματα
    352
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Εγώ θα σου πω τι είχε πάθει μια φίλη μου στο δικό της αμάξι, πριν λίγα χρόνια
    χειμώνας είχαμε χιονιά…. το αμάξι polo vw (το προηγούμενο ομορφούλικο μοντέλο με τα στρογγυλά φανάρια)… λοιπόν πάει το πρωί να το βάλει μπροστά και να ένα μεγάλο ΜΠΑαααμ! Η μηχανή έμεινε και από μπροστά έβγαζε καπνό, έμεινε η κοπέλα μιλάμε… με τα πολλά το πάει στο συνεργείο (κάλεσε γερανό βεβαία),

    ανοίγει ο μηχανικός το καπό…. και τι βλέπουν; κολλημένα παντού στη μηχανή εντόσθια γάτας! αναγκάστηκαν να βγάλουν και κάποια μέρη από τη μηχανή για να μπορέσουν καθαρίσουν μοτέρ και δε ξέρω τι άλλο ….. και όλα αυτά σε καινούριο αμάξι φρέσκο-αγορασμένο,

    το συγκεκριμένο μοντέλο όντως έχει μεγάλα ανοίγματα από κάτω όπου μπορεί εύκολα να χωθεί ένα ζωάκι

    όταν το άκουσα, από τότε και για κάποιο διάστημα πριν ξεκινήσω άνοιγα το καπό για ένα τσεκ έλεγχο LOL ....χμμμ τώρα που το λέω κανονικά πάντα πρέπει να ελέγχω και ειδικά τη χειμερινή περίοδο
    - - «Ανθολογία της Οικονομίας»
    Φιλόμουσοι της Τεχνολογικής Κοινότητας, "Άρωμα Γυναίκας" στο SNR.gr το ραδιόφωνο του ADSLgr.com
    Πρόληψη/Ενημέρωση «Χρέος μας…η ζωή» . . .

  4. #4
    Το avatar του μέλους TheCondor
    TheCondor Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Siba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα τελευταια χρονια αντιμετωπιζω το εξης θεμα. εχω δικο μου κλειστο parking και το βραδυ που αφηνω το αυτοκινητο πανε γατια κ κοιμουντε πανω!
    Το αποτελεσμα, γρατζουνιες και χωματα χωρια οι τουφες με τις τριχες στην κουκουλα που βγαινουν μονο με πλυσιμο. Ελεος πια! Σας εχει συμβει και αν ναι πως το αντιμετωπισατε?? (εκτος απο κουκουλωμα κα8ε βραδυ)
    Προσωπικα βρηκα ενα μεγαλο κομματι υφασμα και σκεπαζα την κουκουλα του αυτοκινητου, αλλα μετα κοιμουντουσαν στο καπο... και παει λεγοντας Help!
    Δε ζουμε μονοι μας σε αυτο το κοσμο ξερεις.

  5. #5
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Μηνύματα
    13.037
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Quality is not an act, it is a habit.

  6. #6
    Εγγραφή
    13-08-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.352
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14036/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΨΥΧΙΚΟ
    Router
    Ζαντολάστιχο
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 31,8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Siba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα τελευταια χρονια αντιμετωπιζω το εξης θεμα. εχω δικο μου κλειστο parking και το βραδυ που αφηνω το αυτοκινητο πανε γατια κ κοιμουντε πανω!
    Το αποτελεσμα, γρατζουνιες και χωματα χωρια οι τουφες με τις τριχες στην κουκουλα που βγαινουν μονο με πλυσιμο. Ελεος πια! Σας εχει συμβει και αν ναι πως το αντιμετωπισατε?? (εκτος απο κουκουλωμα κα8ε βραδυ)
    Δεν το αντιμετώπισα... το αποδέχτηκα!!!
    Φαίνεται οτι τα παμπόνηρα γατόνια καραδοκούν και με το που θα σβήσω τη μηχανή και θα ανέβω σπίτι, τρέχουν και στρώνονται στο καπώ. Και πάνε και κουρνιάζουν στους υαλοκαθαριστήρες εκεί που βγαίνει όλη η ωραία ζεστούλα.
    Έβαζα μια υφασμάτινη ηλιοπροστασία πάνω για να το προστατέψω, αλλά την έσπρωχναν και τρύπωναν από κάτω. Τελικά, βαρέθηκα την όλη διαδικασία, δε μου 'κανε και καρδιά να τα διώξω και συμφιλιώθηκα με την ιδέα...

  7. #7
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    1. μάθε να ζεις με τις γρατσουνιές ή πάρε κλειστό γκαράζ. τυχερός είσαι που στην γειτονια σου δεν ζουν 200 περιστέρια και 15 γριες να τα ταίζουν...

    2. έχω βγάλει γατάκι μωρό απο το μπροστινό μέρος του smart μου.

  8. #8
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    http://www.mycat.gr/forum/showthread.php?t=3034

    ........Auto merged post: ranger πρόσθεσε 0 λεπτά και 51 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. έχω βγάλει γατάκι μωρό απο το μπροστινό μέρος του smart μου.

    Εμένα δεν έβγαινε και καλέσαμε κτηνίατρο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ranger : 10-07-09 στις 09:37. Αιτία: auto merged post

  9. #9
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.639
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Δεν γρατσουνάνε τα γατιά χωρίς λόγο ρε συ, αφού έχουν μαξιλαράκι στις πατούσες...

  10. #10
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γρατσουνάνε τα γατιά χωρίς λόγο ρε συ, αφού έχουν μαξιλαράκι στις πατούσες...

    Σωστά


    Αλά δεν είναι και ότι καλύτερο να ακούσεις ένα "γγγντουπ" (συνοδευόμενο από κλάματα) όταν πας να βάλεις μπροστά

  11. #11
    Το avatar του μέλους sonypspgr
    sonypspgr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.mycat.gr/forum/showthread.php?t=3034

    ........Auto merged post: ranger πρόσθεσε 0 λεπτά και 51 δευτερόλεπτα αργότερα ........




    Εμένα δεν έβγαινε και καλέσαμε κτηνίατρο.
    κτηνιατρο? ενας σκυλος κανει καλυτερη δουλεια
    απο τον φοβο της μην σου πω οτι θα σου γλυφει το αμαξι μετα

    ........Auto merged post: sonypspgr πρόσθεσε 0 λεπτά και 55 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γρατσουνάνε τα γατιά χωρίς λόγο ρε συ, αφού έχουν μαξιλαράκι στις πατούσες...
    το εχουν απο τους προγονους τους οταν κυνηγουσαν για να μην ακουγονται οχι για να μην γρατζουνανε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sonypspgr : 10-07-09 στις 10:05. Αιτία: auto merged post

  12. #12
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    πωπω τι καταστροφη , γρατζουνιες!!!! παντως εμεις εχουμε καμμια 8 γατια κοιμουντε πανω κατω στα αυτοκθνητα αλλα γρατζουνιες δεν εχω δει
    They see me postin', they hatin'...

  13. #13
    Το avatar του μέλους iloxos
    iloxos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    [url]Εμένα δεν έβγαινε και καλέσαμε κτηνίατρο.
    κάτι έκλαιγε για 2 μέρες και νόμιζα οτι ήταν στην πολυκατοικία. τελικά την 3η!!!! μέρα το πήρα χαμπάρι και το πήγα στο συνεργείο.

    το κακόμοιρο μου ψόφησε γιατί ήταν πολύ μικρούλι και ήθελε μαμίσιο γάλα απο ότι μου είπε ο κτηνίατρος...

    μια σταλίτσα ήτανε...




    ΥΓ μ αρέσουν πολύ τα μωρά....

  14. #14
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sonypspgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    κτηνιατρο? ενας σκυλος κανει καλυτερη δουλεια
    απο τον φοβο της μην σου πω οτι θα σου γλυφει το αμαξι μετα
    Δε κατάλαβες.

    Είχε πιαστεί σε 2 σημεία (κοιλιά και στήθος). Από τον πόνο δεν άφηνε να πλησιάσει κανείς και τίποτα. Ακούσανε τα κλάματα και βγήκανε και κάτι φοιτήτριες που έχουμε στη πολυκατοικία, αρχίσανε και αυτές τα κλάματα για το γατάκι, δεν ήθελα να το παίξω και αγροίκος
    Πήραν τον κτηνίατρο, με 1000 ζόρια κατάφερε να το πλησιάσει, του κοπάνισε δύο ενέσεις (η πρώτη δεν έκανε τίποτα) και καταφέραμε να το βγάλουμε.
    Όπως είμαι και εγώ με ανοικτό το καπό βάζω μπροστά και όπως γυρνάει ο ιμάντας πετάει ότι κατάλοιπο είχε μείνει πάνω και βλέπεις ένα πίδακα τρίχας να σηκώνεται στα δύο μέτρα

    Η γάτα έζησε αλλά δεν πλησίασε άλλη φορά το αμάξι

  15. #15
    Το avatar του μέλους sonypspgr
    sonypspgr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iloxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάτι έκλαιγε για 2 μέρες και νόμιζα οτι ήταν στην πολυκατοικία. τελικά την 3η!!!! μέρα το πήρα χαμπάρι και το πήγα στο συνεργείο.

    το κακόμοιρο μου ψόφησε γιατί ήταν πολύ μικρούλι και ήθελε μαμίσιο γάλα απο ότι μου είπε ο κτηνίατρος...

    μια σταλίτσα ήτανε...




    ΥΓ μ αρέσουν πολύ τα μωρά....
    ειμαι σιγουρος για αυτο

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Βιο-αυτοκίνητο
    Από Christenn στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-09, 18:36
  2. Internet και στο αυτοκίνητο
    Από MNP-10 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-05-08, 00:06
  3. Αυτοκίνητο...
    Από kostas80 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-07, 15:47
  4. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-05, 20:22
  5. Αυτοκινητο και χρωμα............!
    Από keleytis στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-04, 20:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας