Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-20 από 20
  1. #16
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από innova Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω να εκανε 150 € να το αγορασεις, εγω απορω πως μπαινουν στο διαδυκτιο με το τοση μικρη οθονη, μια φορα δοκιμασα ενος φιλου μου και μονο που δεν το εσπασα.
    πριν απο 6 μηνες το μονο pc που ειχα ηταν ενα laptop του 2004 fujitsu-siemens 15'' (τρομερο σκυλι δε καταλαβαινε τιποτα,παρα μονο η μπαταρια που ειχα κανει πολυ λανθασμενη χρηση εγω ομως λογω μη γνωσεων)...

    πηρα desktop μετα απο 6 χρονια παλι φετος για αντικατασταση του laptop με οθονη 22''...

    τα netbook τα κοροιδευα αρκετα λογω μοδας και μεγεθους (το παραδεχομαι).....

    το Σεπτεμβριο ομως επειδη το χρειαστηκα και λογω του οτι ηθελα καποιες στιγμες την φορητοτητα αλλα και για μια εργασια που ειχα με πολυ πηγαινε ελα σε διαφορα σημεια αγορασα το συγκεκριμενο του θεματος και απο τοτε καταλαβα ποσο χρησιμο ειναι...

    το μεγεθος συνηθιζεται φυσικα και οχι μονο μιας και πλεον βλεπω laptop και λεω "μακρια και αγαπημενα" λογω ογκου και λογω του οτι δε βλεπω χρησιμοτητα πλεον μιας και ταινια hd δε θα δω σε netbook φυσικα...

    (τις πρωτες μερες χρησιμοποιησης ναι ειχα ενα θεμα με την οθονη και πληκτρολογιο λογω συνηθειας αλλα ξεπεραστηκε στις πρωτες χρησεις και αυτο...)
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  2. #17
    Εγγραφή
    29-10-2009
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Router
    AVM 7590
    Όσοι πήραν πρώτης γενιάς netbook το βλέπουν διαφορετικά το θέμα προφανώς. Κι εγώ με το aspire one που πήρα μόλις βγήκε σιχτίριασα με την μικρή οθόνη πολλές φορές. Τελικά όμως βρήκε τον ρόλο του στο οικοσύστημα υπολογιστών μου.

    Αλλά είμαι power user. Οπότε το επιχείρημα "δίνω και άλλα 200 και παίρνω σούπερ μηχάνημα" δεν ισχύει κατά την γνώμη μου.

    Τα νέα netbook είναι εξαιρετική λύση για πολλούς ανθρώπους. Ίσως τους περισσότερους που θέλουν απλά internet (δηλαδή Facebook!) και λίγο word που και που. Οπότε γιατί να δώσουν 200 ευρώ παραπάνω; Πόσο μάλλον που αν είναι πρώτο μηχάνημα μπορεί να μην το χρησιμοποιήσουν πολύ τελικά.

    Όταν ξεκίνησα να μάθω snowboard πήρα τα πιο φτηνά μεταχειρισμένα (μπότες, δέστρες, σανίδι). Καθώς μάθαινα κατάλαβα τι ακριβώς θα χρειαζόμουν για να πηγαίνω καλύτερα και ΤΟΤΕ τα αγόρασα.

    Ελπίζω να βοηθάει το παράδειγμα!
    Προσπαθώ να γίνω πιο ανεξάρτητος - http://greekinter.net/

  3. #18
    Εγγραφή
    18-04-2008
    Περιοχή
    Cheyenne Mountain Complex
    Μηνύματα
    4.369
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Skynet
    lol νάτος!
    /friendinvite καπάκια.

  4. #19
    Εγγραφή
    10-07-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    254
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14360/874
    ISP
    Double Play Gr
    DSLAM
    HOL - ΣΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Netfaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 17(dB)
    Όντως, μπορείς απλά να το πας για DOA...

  5. #20
    Εγγραφή
    29-10-2009
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Router
    AVM 7590
    Μπα, DOA συνηθίζουν τώρα τελευταία να είναι κάτι iMac... http://www.engadget.com/2009/11/24/c...ncluding-ours/

    Και γενικά η Asus πάει πολύ καλά στην αξιοπιστία, πάνω από την Apple παρεπιπτόντως σε φετινή έρευνα στις ΗΠΑ!
    Προσπαθώ να γίνω πιο ανεξάρτητος - http://greekinter.net/

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Netbook Asus Eee 900 Λευκό
    Από Άρης13 στο φόρουμ Προσφορά - Ανενεργές Αγγελίες
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-09, 23:10

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας