Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Καλησπέρα, έχω ένα πολύ περίεργο πρόβλημα στα mail μου και δε μπορώ να σκεφτώ τι μπορεί να φταίει... Κατ'αρχάς έχω βάλει εδώ και 2 μέρες windows 7. Επειδή δε περιλαμβάνει το windows mail (και ούτε που σκέφτηκα να βάλω αυτό το Live!) έκανα απλή αντιγραφή του προγράμματος από τα παλιά μου vista στο αντίστοιχο folder των windows 7. (η ενδυκνείμενη και μοναδική λύση για όποιον θέλει το windows mail στα 7!) Τώρα μη με ρωτάτε γιατί θέλω το windows mail, αυτό χρησιμοποιούσα τόσα χρόνια, έχω και ένα σωρό email μέσα σε αυτό, προσπάθησα πάντως να τα μεταφέρω στον Thunderbird χωρίς επιτυχία..
    Τελοσπάντων το πρόβλημα είναι ότι όταν λαμβάνω κάποια email (συγκεκριμένα από το gmail) τα email μπερδεύονται!! Συγκεκριμένα, έστω ότι ο Α μου στέλνει mail στις 12.00. Το email του δε το εμφανίζει! (εμφανίζεται κενό!) Μετά έστω ότι ο Β στέλνει στις 13.00. Μου βγάζει το email σαν αποστολέα τον Β αλλά με το περιεχόμενο του Α που πριν δε μου ήρθε! Έστω μετά ότι μου στέλνει ο Γ στις 14.00, μου βγάζει το περιεχόμενο του Β κ.ο.κ.!!! Τι μπορεί να φταίει βοηθήστε με θα σαλτάρω!!

  2. #2
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    help...

Παρόμοια Θέματα

  1. Περίεργο πρόβλημα με mail.otenet.gr
    Από antonopn στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-09, 02:58
  2. Περιεργο προβλημα με xp home και windows 2000
    Από jim_p στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-08, 18:26
  3. Περίεργο πρόβλημα με σκληρό και windows.
    Από Tasans στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-07, 01:59
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-07, 22:17
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-06, 14:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας