Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 49
  1. #31
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προφανώς φίλοι, gabatia και t300, υπάρχουν κάποια σοβαρά προβλήματα στις συνδέσεις σας που ωστόσο θα πρέπει να αντιμετωπιστούν εξειδικευμένα από το Τεχνικό Τμήμα της Cyta. Καλέστε λοιπόν στο 13811 προκειμένου να τους ενημερώσετε για να επιληφθούν άμεσα.

  2. #32
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
    Μηνύματα
    335
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
    Router
    thomson tg 585v7
    ναι και που ενημερωθηκαν εδω και ενα μηνα δεν κανουν τιποτα !!!! ολο θα το φτιαξουν και ολο το φτιαχνουν αντε να δουμε ποτε !!!!!!!

  3. #33
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΟΡΤΕΤΣΑ
    Router
    micronet
    Παιδια να ρωτησω αν
    με το dslam Φορτετσας παιζει τιποτα??
    Υπάρχει διαθεσιμοτητα Cyta???
    Ξερει κανεις??

  4. #34
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xrele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια να ρωτησω αν
    με το dslam Φορτετσας παιζει τιποτα??
    Υπάρχει διαθεσιμοτητα Cyta???
    Ξερει κανεις??
    Φίλε μου, πολύ φοβάμαι πως δεν έχει μπει ακόμα στο ιδιόκτητο της Cyta. Καλύτερα κάλεσε στο 13877 για ενημέρωση.

  5. #35
    Εγγραφή
    25-07-2005
    Περιοχή
    Internet
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.208
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dzadelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς φίλοι, gabatia και t300, υπάρχουν κάποια σοβαρά προβλήματα στις συνδέσεις σας που ωστόσο θα πρέπει να αντιμετωπιστούν εξειδικευμένα από το Τεχνικό Τμήμα της Cyta. Καλέστε λοιπόν στο 13811 προκειμένου να τους ενημερώσετε για να επιληφθούν άμεσα.
    Αν και καθυστερημένη η απάντησή μου, όταν τους κάλεσα ο τεχνικός ΄ρώτησε τι μάρκα συσκευή χρησιμοποιώ και μετά είπε να την αλλάξω γιατί κάποιες έχουν. . . ασυμβατότητα με το δίκτυό τους...
    I can't tell you what the Cuore Sportivo is...
    You have to see it for yourself.

  6. #36
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από t300 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάλι σχεδόν σε κάθε τηλεφώνημα πέφτει κάποια στιγμή η γραμμή. Κόβεται απότομα...
    Και σε μένα κάποιες φορές.

  7. #37
    Εγγραφή
    19-09-2008
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    παιδια εδω και λιγες μερες οι γονεις μου με πιεζουν να αλλαξω την συνδεση μου απο ote(8 mbs) σε cyta 8 mbs και παλι...μπορει να μου πειτε περιπου τι ταχυτητα θα πιανω??να σας πω προς βοηθειας σας οτι μενω στον αγιο μηνα...μπορειτε να μου πειτε επισης σε ποσες μερες θα γινει η συνδεση??σας ευχαριστω...

  8. #38
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εδω και λιγες μερες οι γονεις μου με πιεζουν να αλλαξω την συνδεση μου απο ote(8 mbs) σε cyta 8 mbs και παλι...μπορει να μου πειτε περιπου τι ταχυτητα θα πιανω??να σας πω προς βοηθειας σας οτι μενω στον αγιο μηνα...μπορειτε να μου πειτε επισης σε ποσες μερες θα γινει η συνδεση??σας ευχαριστω...
    Αν όλα εξελιχθούν ομαλά η ταχύτητά σου θα είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή που πιάνεις και τώρα που είσαι στον ΟΤΕ. Η μεταφορά σου στο δίκτυο της Cyta θα ολοκληρωθεί σε 20 με 25 ημέρες περίπου, ίσως και λίγο γρηγορότερα, από την ημέρα υποβολής της Αίτησης Συνδρομής.

  9. #39
    Εγγραφή
    19-09-2008
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dzadelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν όλα εξελιχθούν ομαλά η ταχύτητά σου θα είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή που πιάνεις και τώρα που είσαι στον ΟΤΕ. Η μεταφορά σου στο δίκτυο της Cyta θα ολοκληρωθεί σε 20 με 25 ημέρες περίπου, ίσως και λίγο γρηγορότερα, από την ημέρα υποβολής της Αίτησης Συνδρομής.
    να σε ρωτησω κατι τωρα που σε βρηκα και ευκαιρο ..
    ΕΡΩΤΗΣΗ 1 απο την στιγμη που θα κανω την αιτηση στην cyta θα μεινω και χωρις ιντερνετ?δλδ σε αυτες τις 20-25 μερες δν θα εχω καθολου ιντερνετ η θα συνεχισω να εχω απο τον οτε μεχρι να μπει το ιντερνετ της cyta
    ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Ειχα δοκιμασει και πιο παλια να βαλω forthnet μετα απο πολλες αιτησεις δν καταφερα να βαλω μιας και στην forthnet μου ειπανε οτι ο οτε εχει στο σπιτι μ παλαιου τυπου γραμμη pcm αν δεν κανω λαθος με αποτελεσμα να μην μπορουν να βαλουν..μετα απο αιτηση που εκανα στον οτε για αλλαγη της γραμμης(εβαλα κ μεσον που φτασαμε) μου ειπαν οτι αλλαξαν την γραμμη και την εκαναν οπτικη ινα εγω μεσα στην καλη χαρα πηγα στην forthnet ξαναεκανα αιτηση(αιτηση no3 στις 5 κερδιζω δωρακι :P :P ) και μετα απο λιγο καιρο με πηραν απο τα κεντρικα της forthnet και μου ειπαν οτι δν μπορουν να μου βαλουν μιας και δεν υποστιριζουν οπτικη ινα!!!και εγω αναγκαστικα εβαλα οτε!!!τωρα ας ερθουμε στο ερωτημα μου υπαρχει πιθανοτητα να ξανασυμβει αυτο δλδ να μην μπορει να βαλει η cyta ιντερνετ?
    ευχαριστω για την βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #40
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε ρωτησω κατι τωρα που σε βρηκα και ευκαιρο ..
    ΕΡΩΤΗΣΗ 1 απο την στιγμη που θα κανω την αιτηση στην cyta θα μεινω και χωρις ιντερνετ?δλδ σε αυτες τις 20-25 μερες δν θα εχω καθολου ιντερνετ η θα συνεχισω να εχω απο τον οτε μεχρι να μπει το ιντερνετ της cyta
    Δεν θα μείνεις ούτε μία μέρα χωρίς internet. Απλά κάποια στιγμή κατά την διάρκεια της ημέρας που θα γίνει η μεταφορά σου στο δίκτυο της Cyta, συνήθως μεσημέρι η νωρίς το απόγευμα, θα γίνει η διακοπή των υπηρεσιών του ΟΤΕ. Θα ενεργοποιήσεις τον εξοπλισμό σου και μετά από λίγη ώρα θα είσαι και πάλι on-line.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harris19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΡΩΤΗΣΗ 2 Ειχα δοκιμασει και πιο παλια να βαλω forthnet μετα απο πολλες αιτησεις δν καταφερα να βαλω μιας και στην forthnet μου ειπανε οτι ο οτε εχει στο σπιτι μ παλαιου τυπου γραμμη pcm αν δεν κανω λαθος με αποτελεσμα να μην μπορουν να βαλουν..μετα απο αιτηση που εκανα στον οτε για αλλαγη της γραμμης(εβαλα κ μεσον που φτασαμε) μου ειπαν οτι αλλαξαν την γραμμη και την εκαναν οπτικη ινα εγω μεσα στην καλη χαρα πηγα στην forthnet ξαναεκανα αιτηση(αιτηση no3 στις 5 κερδιζω δωρακι :P :P ) και μετα απο λιγο καιρο με πηραν απο τα κεντρικα της forthnet και μου ειπαν οτι δν μπορουν να μου βαλουν μιας και δεν υποστιριζουν οπτικη ινα!!!και εγω αναγκαστικα εβαλα οτε!!!τωρα ας ερθουμε στο ερωτημα μου υπαρχει πιθανοτητα να ξανασυμβει αυτο δλδ να μην μπορει να βαλει η cyta ιντερνετ?
    ευχαριστω για την βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!
    Αν κατάλαβα καλά η γραμμή σου αρχικά ήταν φερέσυχνη (PCM): "Πρόκειται για μια πατέντα που εφαρμόζει ο ΟΤΕ σε περιοχές που δεν έχει εγκαταστήσει ακόμα καλώδια χαλκού. Τα καλώδια χαλκού στοιχίζουν ακριβότερα και απαιτούν αδειοδοτήσεις από τη πολεοδομία, το δήμο, τη νομαρχία κτλ. Ο ΟΤΕ λοιπόν παρακάμπτει την όλη διαδικασία διαμοιράζοντας το τηλεφωνικό σήμα με τη κοντινότερη γραμμή που βρίσκεται εντός του δικτύου χαλκού. Με τον τρόπο αυτό παρέχει τηλέφωνο και στον πελάτη που δεν υπάρχει κοντά του καλώδιο χαλκού. Δηλαδή χρησιμοποιεί μια γραμμή για να δώσει δύο νούμερα. Όμως με αυτή τη πατέντα ο συνδρομητής που έχει φερέσυχνη γραμμή δεν μπορεί δυστυχώς να αποκτήσει ADSL πρόσβαση επειδή είναι σαν να έχει κάνει εν αγνοία του υποκλοπή σήματος από τον γείτονά του. Εφόσον το απαιτήσει ο άτυχος πελάτης, ο ΟΤΕ οφείλει να επεκτείνει το δίκτυο χαλκού προκειμένου να τον καλύψει, αφού άλλωστε εισπράττει καταχρηστικά δύο πάγια από μία γραμμή PSTN."
    Τα όσα αναφέρεις περί οπτικής ίνας στη γραμμή σου ειλικρινά μου ακούγονται ολίγον επιστημονική φαντασία! Εκτός και αν μιλάμε για άλλη χώρα, με πολύ πιο προηγμένο δίκτυο. Είτε εσύ δεν κατάλαβες τι ακριβώς σου είπαν από τον ΟΤΕ και τη Forthnet, είτε κάποιος σε δουλεύει κανονικότατα φίλε μου.

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dzadelis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν κατάλαβα καλά η γραμμή σου αρχικά ήταν φερέσυχνη (PCM): "Πρόκειται για μια πατέντα που εφαρμόζει ο ΟΤΕ σε περιοχές που δεν έχει εγκαταστήσει ακόμα καλώδια χαλκού. Τα καλώδια χαλκού στοιχίζουν ακριβότερα και απαιτούν αδειοδοτήσεις από τη πολεοδομία, το δήμο, τη νομαρχία κτλ. Ο ΟΤΕ λοιπόν παρακάμπτει την όλη διαδικασία διαμοιράζοντας το τηλεφωνικό σήμα με τη κοντινότερη γραμμή που βρίσκεται εντός του δικτύου χαλκού. Με τον τρόπο αυτό παρέχει τηλέφωνο και στον πελάτη που δεν υπάρχει κοντά του καλώδιο χαλκού. Δηλαδή χρησιμοποιεί μια γραμμή για να δώσει δύο νούμερα. Όμως με αυτή τη πατέντα ο συνδρομητής που έχει φερέσυχνη γραμμή δεν μπορεί δυστυχώς να αποκτήσει ADSL πρόσβαση επειδή είναι σαν να έχει κάνει εν αγνοία του υποκλοπή σήματος από τον γείτονά του. Εφόσον το απαιτήσει ο άτυχος πελάτης, ο ΟΤΕ οφείλει να επεκτείνει το δίκτυο χαλκού προκειμένου να τον καλύψει, αφού άλλωστε εισπράττει καταχρηστικά δύο πάγια από μία γραμμή PSTN."
    Τα όσα αναφέρεις περί οπτικής ίνας στη γραμμή σου ειλικρινά μου ακούγονται ολίγον επιστημονική φαντασία! Εκτός και αν μιλάμε για άλλη χώρα, με πολύ πιο προηγμένο δίκτυο. Είτε εσύ δεν κατάλαβες τι ακριβώς σου είπαν από τον ΟΤΕ και τη Forthnet, είτε κάποιος σε δουλεύει κανονικότατα φίλε μου.
    Καλό είναι να μην λέμε πράγματα που δεν ίσχυουν, το pcm δεν είναι κανένα κλέψιμο, ούτε υποκλοπή, μην ξεχνάς ότι καθολική υπηρεσία είναι μόνο το τηλέφωνο, και αυτό μπορείς να το έχεις με pcm ακόμα και ασύρματα

    ο πελάτης δεν μπορεί να απαιτήσει κάτι, αν δεν υπάρχουν γραμμές απλά δεν υπάρχουν.

    Για την οπτική ίνα τα λέγαμε και παλιότερα, σε μερικές περιοχές ο ΟΤΕ πάει με οπτική Ινα στο καφάο, και βάζει και mini dslam, εκεί δεν έχει πρόσβαση ο εναλλακτικός

  12. #42
    Εγγραφή
    31-08-2004
    Περιοχή
    Ρέθυμνο, Αγρίνιο & Γαλάτσι
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    27.2(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dzadelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρι gaming για να είμαι ειλικρινής δεν γνωρίζω, διότι δεν ασχολούμε καθόλου. Για σερφάρισμα και κατέβασμα αρχείων πάντως είναι μια χαρά.
    πα πα πα πα!!!! μικρές απαιτήσεις έχεις
    Η αναμονή της πραγματικότητας είναι χειρότερη από την πραγματικότητα της αναμονής.

  13. #43
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό είναι να μην λέμε πράγματα που δεν ίσχυουν, το pcm δεν είναι κανένα κλέψιμο, ούτε υποκλοπή, μην ξεχνάς ότι καθολική υπηρεσία είναι μόνο το τηλέφωνο, και αυτό μπορείς να το έχεις με pcm ακόμα και ασύρματα
    Μια διευκρίνηση εδώ φίλε sdikr. Αν πρόσεξες ήμουν αρκετά προσεχτικός στη διατύπωσή μου. Δεν μιλάω για υποκλοπή από τη μεριά του ΟΤΕ, αλλά για πατέντα και διαμοιρασμό τηλεφωνικού σήματος. Με τη φράση μου: "Όμως με αυτή τη πατέντα ο συνδρομητής που έχει φερέσυχνη γραμμή δεν μπορεί δυστυχώς να αποκτήσει ADSL πρόσβαση επειδή είναι σαν να έχει κάνει εν αγνοία του υποκλοπή σήματος από τον γείτονά του." απλά επιχείρησα να γίνω λίγο πιο κατανοητός σε μέλη του forum που - όπως κι εγώ - δεν έχουν ειδικές γνώσεις γύρω από αυτά τα τεχνικά ζητήματα. Επίσης το γεγονός ότι θεωρούμε ακόμα και σήμερα - στην Ελλάδα του 2010 - μόνο τη τηλεφωνία ως καθολική υπηρεσία, ακούγεται εντελώς αναχρονιστικό. Προσωπικά υποστηρίζω ότι πρέπει πλέον και οι ευρυζωνικές υπηρεσίες να αποτελούν καθολικό δικαίωμα το Ελλήνων.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο πελάτης δεν μπορεί να απαιτήσει κάτι, αν δεν υπάρχουν γραμμές απλά δεν υπάρχουν.
    Λυπάμαι, αλλά διαφωνώ μαζί σου. Ο Έλληνας καταναλωτής υποχρεούται να απαιτεί και να διεκδικεί ακόμα και τα αυτονόητα. Σε τελική ανάλυση, στη περίπτωση που ο ΟΤΕ αδυνατεί να του παρέχει ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες, συνεπώς δεν αναφέρομαι μόνο στη τηλεφωνία, τότε ίσως πρέπει να δημιουργηθεί ένας άλλος ανεξάρτητος φορέας, ο οποίος θα αναλάβει τη διαχείριση, την ανάπτυξη και τη συντήρηση των τεχνικών υποδομών του τηλεπικοινωνιακού μας δικτύου σε πανελλαδική κλίμακα. Δηλαδή με αμερόληπτες διαδικασίες πρέπει να διασφαλιστούν αφενός η ισότιμη εκμετάλλευση του φυσικού δικτύου από όλους ανεξαρτήτως τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους και αφετέρου η καθολική πρόσβαση των Ελλήνων πολιτών στις υπηρεσίες.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την οπτική ίνα τα λέγαμε και παλιότερα, σε μερικές περιοχές ο ΟΤΕ πάει με οπτική Ινα στο καφάο, και βάζει και mini dslam, εκεί δεν έχει πρόσβαση ο εναλλακτικός
    Ίσως κάτι τέτοιο να συμβαίνει, γιατί εγώ κατάλαβα ότι η οπτική ίνα έφτασε στο σπίτι του!


    ........Auto merged post: dzadelis πρόσθεσε 5 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    πα πα πα πα!!!! μικρές απαιτήσεις έχεις
    Είπαμε - φίλε sdiama - ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες και απαιτήσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dzadelis : 14-02-10 στις 13:10. Αιτία: auto merged post

  14. #44
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dzadelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    τότε ίσως πρέπει να δημιουργηθεί ένας άλλος ανεξάρτητος φορέας, ο οποίος θα αναλάβει τη διαχείριση, την ανάπτυξη και τη συντήρηση των τεχνικών υποδομών του τηλεπικοινωνιακού μας δικτύου σε πανελλαδική κλίμακα.
    Συμφωνούμε στο ότι θα πρέπει να οριστεί η ευρυζωνική σύνδεση ως καθολική υπηρεσία (με ότι συνεπάγεται αυτό από την πλευρά του κράτους).

    Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν υπάρχει τηλεπικοινωνιακό ΜΑΣ δίκτυο. Του ΟΤΕ είναι. Δεν είναι κρατική περιουσία. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.

  15. #45
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Του Οτε ποιος του το εδωσε το δικτυο..?
    Αυτοι που δουλεψανε χρονια τωρα στις αγονες γραμμες ,φυγανε με την εθελουσια..
    Με λιγα λογια ο Οτε ειναι Γερμανικος Οργανισμος Τ. Ε πλεον..η κανω λαθος..?
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. HOL στο Ηράκλειο Κρήτης
    Από lehrer στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-09, 16:41
  2. διοδος στο ηρακλειο κρητης
    Από harris19 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-08, 00:38
  3. Zisto στο Ηρακλειο Κρητης
    Από insane_obsession στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 108
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-02-08, 18:49
  4. Vivodi στο Ηρακλειο Κρητης
    Από nikos1984 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-06, 21:02
  5. Vivodi στο Ηράκλειο Κρήτης
    Από arigram στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-05, 15:05

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας