Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 39
  1. #1
    Εγγραφή
    16-12-2007
    Περιοχή
    Πέραμα
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    TPLink
    SNR / Attn
    11db(dB) / 34db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αγαπητοί Συνφορουμίτες/σες,

    Αν και ήρεμος άνθρωπος, έχω φτάσει στα όρια μου με ένα πρόβλημα που έχω με το πισάκι μου. Δηλαδή,

    Έχω ένα midi tower με την εξής σύνθεση:
    ΜΒ: Asus P5K,
    CPU: Q9400,
    RAM: 4Gb, δεν θυμάμαι τον τύπο ακριβώς, την έχω ήδη αλλάξει μια φορά μπας και λύσω το θέμα.
    HD: WD 640GB
    Power Supply: 500W, και το έχω αλλάξει και αυτό στην πορεία.

    Το PC αγοράστηκε καινούργιο και το πρόβλημά μου είναι το εξής: από την πρώτη ημέρα πότε μπουτάρει και πότε όχι. Όταν δεν μπουτάρει, το κλείνω από τον διακόπτη του τροφοδοτικού, βγάζω το καλώδιο του ρεύματος, περιμένω λίγο και κάνω άλλες 5 έως και 10 προσπάθειες μέχρι που εντέλει παίρνει μπρός, κάνει τα μπίπ του και ανοίγει κανονικά.

    Όποτε με το καλό ανοίγει, δουλεύει τέλεια και πάει σφαίρα!

    Στις προσπάθειες που έκανα για να λύσω το πρόβλημα, άλλαξα τις μνήμες, άλλαξα το τροφοδοτικό, έβαλα το τελευταίο BIOS, έκανα φορμάτ και ξανά εγκατάσταση των win XP, φόρτωσα όλους τους νέους οδηγούς συσκευών και αρκετά ευχέλαια...


    Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, και είπα να ρωτήσω και εσάς ώς εμπειρότερους ή και μήπως σας έχει τύχει και εσάς. Το τελευταίο που μου μένει είναι να αλλάξω την μητρική.

    Τι λέτε?


    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.
    Γιάννης

  2. #2
    Εγγραφή
    29-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    373
    Downloads
    75
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Power Supply: 500W μηπως θελεις λιγο μεγαλυτερο ?

    edit : για δοκιμασε να βγαλεις τα 2 gb ram

  3. #3
    Εγγραφή
    16-12-2007
    Περιοχή
    Πέραμα
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    TPLink
    SNR / Attn
    11db(dB) / 34db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από demis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Power Supply: 500W μηπως θελεις λιγο μεγαλυτερο ?
    Γιατί το λές demis? 450W είχε πρίν και έβαλα ένα 500άρι της Thermaltake to TR2RX, από καταναλώσεις δεν έχω τίποτα ιδιαίτερο έναν σκληρό και ένα DVD writer...

    ........Auto merged post: yiannis99 πρόσθεσε 1 λεπτά και 56 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    [QUOTE

    edit : για δοκιμασε να βγαλεις τα 2 gb ram[/QUOTE]

    Ξέχασα να γράψω ότι και αυτό το έκανα, και άλλαξα θέσεις σε όλα τα dimάκια με όλους τους δυνατούς συνδυασμούς, αλλά, φεύ!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiannis99 : 22-09-09 στις 20:57. Αιτία: auto merged post

  4. #4
    Εγγραφή
    29-10-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    373
    Downloads
    75
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    HOL - Ν. ΙΩΝΙΑ
    και μια καρτα γραφικων που ειναι .....?

    edit : ε τοτε ειναι ο σκληρος θελει αλλαγη

  5. #5
    Εγγραφή
    26-04-2007
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Φίλε yiannis99,

    Εχω και εγώ Asus P5K. Τι να σου πω, ψιλομάπα, ψιλομάπα.

    Μια ζωη επαιρνα Gigabyte mobo, και 1 φορα πηρα asus και το μετάνοιωσα.

    Ωχ o μπλάκ!
    The best is yet to come. Carpe Diem!.

  6. #6
    Εγγραφή
    16-12-2007
    Περιοχή
    Πέραμα
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    TPLink
    SNR / Attn
    11db(dB) / 34db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από demis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μια καρτα γραφικων που ειναι .....?

    edit : ε τοτε ειναι ο σκληρος θελει αλλαγη
    Κάρτα γραφικών -αν δεν κάνω λάθος- έχω μια GeForce 9600 GTX. Ο σκληρός δεν νομίζω να είναι γιατί δεν μπουτάρει ούτε στο bios. Όταν ανοίγει -με το καλό- τρέχω όλα τα διαγνωστικά και αυτά του Wd και δεν μου βγάζει τίποτα σαν σφάλμα.... Τι να πώ?

    ........Auto merged post: yiannis99 πρόσθεσε 2 λεπτά και 52 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pcakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε yiannis99,

    Εχω και εγώ Asus P5K. Τι να σου πω, ψιλομάπα, ψιλομάπα.

    Μια ζωη επαιρνα Gigabyte mobo, και 1 φορα πηρα asus και το μετάνοιωσα.

    Ωχ o μπλάκ!

    Γειά σου pcakias, δεν ξέρω τι να υποθέσω, είχα για χρόνια μια EPOX με AMD CPU και δεν έκανε κιχ.. είπα να αναβαθμιστώ για να μπώ στην νέα εποχή και μου έχει βγεί η πίστη στις καστομιές για να μπουτάρει το pc. Και εγώ κλείνω πρός το ότι φταίει η μητρική, αλλά έτσι από την μάνα της?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiannis99 : 22-09-09 στις 21:16. Αιτία: auto merged post

  7. #7
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Το έχω ξαναδεί το έργο αυτό με το ίδιο ακριβώς M/B.

    Για τις συνήθεις αστειότητες περί τροφοδοτικών δεν θα σχολιάσω, έχουν πάντως βγάλει μέχρι και 1500W τροφοδοτικά, αφού όσο πιο άσχετος είσαι, τόσο μεγαλύτερο τροφοδοτικό θα καταφέρουν να σου πουλήσουν.

    Επί του συγκεκριμένου, μην σκαλίζεις τα επί μέρους, δεν φταίνε σε τίποτε απολύτως.

    Τι συσκευές έχεις συνδεμένες στις θύρες USB; Και ειδικότερα, επειδή αυτό το M/B έχει και πολλές, πόσες είναι σε χρήση και πόσες από αυτές τροφοδοτούν κάτι που δεν έχει τροφοδοτικό δικό του;

    Και ένα άλλο, όσο καιρό το έχεις, όταν το έκλεινες, έκλεινες και το ρεύμα στο τροφοδοτικό του (αν είχε διακόπτη δικό του, ή από διακόπτη πολύμπριζου κτλ) ή όχι; Πόσα χρόνια το έχεις;

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 5 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Συμπληρωματικές ερωτήσεις.

    Μεγαφωνάκι έχει; Αυτό που κάνει μπιπ όταν ξεκινήσει το POST. Αν δεν έχει, βάλε.

    Όταν δεν ξεκινάει, οι ανεμιστήρες του ξεκινάνε; Αν ναι, τότε η κάρτα γραφικών σε ποιά από τις δυο διαθέσιμες θέσεις βρίσκεται;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aa144 : 22-09-09 στις 21:27. Αιτία: auto merged post
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  8. #8
    Εγγραφή
    16-12-2007
    Περιοχή
    Πέραμα
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    TPLink
    SNR / Attn
    11db(dB) / 34db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω ξαναδεί το έργο αυτό με το ίδιο ακριβώς M/B.

    Για τις συνήθεις αστειότητες περί τροφοδοτικών δεν θα σχολιάσω, έχουν πάντως βγάλει μέχρι και 1500W τροφοδοτικά, αφού όσο πιο άσχετος είσαι, τόσο μεγαλύτερο τροφοδοτικό θα καταφέρουν να σου πουλήσουν.

    Επί του συγκεκριμένου, μην σκαλίζεις τα επί μέρους, δεν φταίνε σε τίποτε απολύτως.

    Τι συσκευές έχεις συνδεμένες στις θύρες USB; Και ειδικότερα, επειδή αυτό το M/B έχει και πολλές, πόσες είναι σε χρήση και πόσες από αυτές τροφοδοτούν κάτι που δεν έχει τροφοδοτικό δικό του;

    Και ένα άλλο, όσο καιρό το έχεις, όταν το έκλεινες, έκλεινες και το ρεύμα στο τροφοδοτικό του (αν είχε διακόπτη δικό του, ή από διακόπτη πολύμπριζου κτλ) ή όχι; Πόσα χρόνια το έχεις;
    Φίλε μου 12 εις το τετράγωνο,

    Το PCάκι το έχω 5 μήνες, στις USB δεν έχω τίποτα απολύτως εκτός από το ποντίκι, όταν το κλείνω κάνω shutdown από το λειτουργικό και το αφήνω έτσι, δεν κλείνω ποτέ τον διακόπτη του τροφοδοτικού ούτε το βγάζω από την πρίζα. Το pc είναι πάνω σε πολύπριζο με φίλτρο τάσης τώρα, πρίν από έναν μήνα ήταν πάνω σε UPS.

    Βγάζεις καμιά άκρη από αυτά?

    ........Auto merged post: yiannis99 πρόσθεσε 16 λεπτά και 37 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    .......Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 5 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Συμπληρωματικές ερωτήσεις.

    Μεγαφωνάκι έχει; Αυτό που κάνει μπιπ όταν ξεκινήσει το POST. Αν δεν έχει, βάλε.

    Όταν δεν ξεκινάει, οι ανεμιστήρες του ξεκινάνε; Αν ναι, τότε η κάρτα γραφικών σε ποιά από τις δυο διαθέσιμες θέσεις βρίσκεται;

    @aa144,

    Έχει μεγαφωνάκι και αυτό το ρημάδι περιμένω κάθε φοοά να κάνει "μπίπ" για να καταλάβω αν θα δουλέψει ή όχι. Πλέον, έχω αναπτύξει σύνδρομο του παβλόφ, συναρτώμενο με τον ήχο του buzer.

    Οταν το ανοίγω, οι ανεμιστήρες όλοι ξεκινούν κανονικά, το drive του DVD ανοιγοκλείνει, ο ανεμιστήρας της κάρτας δουλεύει αλλά μπίπ, γιόκ!

    Η κάρτα γραφικών δεν ξέρω σε ποιά θέση είναι, όπου ήταν όταν το πήρα, δεν με απασχόλησε ποτέ, καλά-καλά δεν ξέρω αν έχει 2 θέσεις PCI η μητρική....

    Γ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiannis99 : 22-09-09 στις 21:46. Αιτία: auto merged post

  9. #9
    Εγγραφή
    04-08-2008
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ATTIKΗΣ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    2.156
    Downloads
    16
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    Down/Up 29970/2495 kbps
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport.entry2i
    SNR / Attn
    15.1(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Tις πιο σοβαρες συμβουλες ηδη στις εδωσαν τα παιδια παραπανω.Η μονη που εμεινε ειναι να καθαρισεις τα υποπτα βισματα με ενα σπρευ καθαρισμου ηλεκρονικων κυκλωματων,επαφων κλπ,---χωρις λαδι---.Περασε με αυτο πρωτα ολα τα βισματα και τις υποδοχες τους στην μητρικη,με προσοχη δεν χρειαζεται ζορι,αν κατι ζοριζεται στο ανοιγμα ψαχνεις για δοντακι ασφαλισματος.Μετα κανε το ιδιο σε ολα τα καλωδια τροφοδοσιας και sata στους σκληρους και dvdrom,μνημες ram τις επαφες τους και τις υποδοχες τους,τυχον καρτες γραφικων κλπ το ιδιο,usb θυρες κλπ.Το αφηνεις μερικες ωρες να στεγνωσουν τα σημεια που καθαρισες,και ευχεσαι:
    1. Να εφταιγε κατι σχετικο και να δουλευει αψογα τωρα.
    2. Να μην εκανες λαθος επανατοποθετηση των βισματων των καλωδιων ειδικα στην μητρικη.Υπαρχει χαρτι και μολυβι ξερεις...κλασικη πρακτικη...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    Εγγραφή
    16-12-2007
    Περιοχή
    Πέραμα
    Μηνύματα
    344
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    TPLink
    SNR / Attn
    11db(dB) / 34db(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mirtiano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tις πιο σοβαρες συμβουλες ηδη στις εδωσαν τα παιδια παραπανω.Η μονη που εμεινε ειναι να καθαρισεις τα υποπτα βισματα με ενα σπρευ καθαρισμου ηλεκρονικων κυκλωματων,επαφων κλπ,---χωρις λαδι---.Περασε με αυτο πρωτα ολα τα βισματα και τις υποδοχες τους στην μητρικη,με προσοχη δεν χρειαζεται ζορι,αν κατι ζοριζεται στο ανοιγμα ψαχνεις για δοντακι ασφαλισματος.Μετα κανε το ιδιο σε ολα τα καλωδια τροφοδοσιας και sata στους σκληρους και dvdrom,μνημες ram τις επαφες τους και τις υποδοχες τους,τυχον καρτες γραφικων κλπ το ιδιο,usb θυρες κλπ.Το αφηνεις μερικες ωρες να στεγνωσουν τα σημεια που καθαρισες,και ευχεσαι:
    1. Να εφταιγε κατι σχετικο και να δουλευει αψογα τωρα.
    2. Να μην εκανες λαθος επανατοποθετηση των βισματων των καλωδιων ειδικα στην μητρικη.Υπαρχει χαρτι και μολυβι ξερεις...κλασικη πρακτικη...
    Ευχαριστώ mirtiano, θα κάτσω αύριο να το διαλύσω και να το κάνω και αυτό, έχω ήδη σπρέϊ καθαρισμού ηλεκτρικών επαφών της Philips, ευκαιρία να θυμηθώ το παρελθόν!

    Πάντως, πότε το ρημάδι να μάζεψε σκόνη, πεντακάθαρο είναι! anyway, θα το κάνω και αυτό και μετά θα το κάνω πρές παπιέ!

    Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους που βρήκατε τον χρόνο να γράψετε και την διάθεση να βοηθήσετε!

    Γιάννης

  11. #11
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Μην ρίξεις κανένα χημικό στο μηχάνημα ούτε και πουθενά κοντά σε αυτό.

    Εφόσον οι ανεμιστήρες ξεκινάνε, τότε άνοιξέ το και βγάλε την κάρτα γραφικών, πάρε και μια γόμα από αυτήν που σβήνουμε κάτι γραμμένο με στυλό στο χαρτί και με αυτό το εργαλείο τρίψε ελαφρά, ίσα ίσα να αλλάξει απόχρωση όταν γυαλίζει στο φως, το βύσμα της PCI express κάρτας γραφικών που έχεις.

    Μετά βάλτην στην δεύτερη θέση PCI express (αυτήν που είναι πιο μακρυά από τον επεξεργαστή) και βάλτο μπρος κανονικά. Αν λειτουργήσει εντάξει, άστο έτσι.

    Άλλη δοκιμή, εφόσον το παραπάνω δεν πάει καλά, είναι να το βάλεις μπρος χωρίς καθόλου κάρτα γραφικών μέσα, αν κάθε φορά σφυρίζει, τότε όλα εντάξει. Αν όμως κάποια φορά δεν σφυρίξει, αλλά κάνει αυτό που κάνει και τώρα όταν δεν ξεκινάει, τότε έχουμε σοβαρό θέμα, όμως μπορεί να μην φτάσεις σε αυτό το σενάριο, αν κάνεις τα παραπάνω και λειτουργήσουν εντάξει.

    (Προσοχή! δεν τρίβουμε δυνατά με τη γόμα, δεν θέλουμε να βγάλουμε το χρυσό από τις επίχρυσες επαφές της κάρτας γραφικών! )

    ........Auto merged post: aa144 πρόσθεσε 5 λεπτά και 43 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Και κλείνε το από το ρεύμα μετά τον τερματισμό που κάνεις, μην αφήνεις το κύκλωμα του M/Β πάντα υπό τάση. Η τάση +5 VSB δεν είναι τόσο αθώα όσο θα θέλαμε να πιστεύουμε, ειδικά αν τροφοδοτούνται με αυτήν και εξωτερικές συσκευές USB όταν το μηχάνημα είναι σβηστό, χωρίς να έχουμε κλείσει το ρεύμα.

    Υποθέτω ότι έχει διακόπτη το τροφοδοτικό του μηχανήματος, αν δεν έχει, ας πρόσεχες. Βάλε ένα εξωτερικό πολύμπριζο με διακόπτη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aa144 : 22-09-09 στις 23:47. Αιτία: auto merged post
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  12. #12
    Το avatar του μέλους gtl
    gtl Guest
    Η συγκεκριμένη μητρική είναι όλο προβλήματα. Προσωπικά με ταλαιπώρησε αφάνταστα μέχρι να την κάνω να λειτουργήσει σωστά στο PC μου. Στην δική μου περίπτωση, ένοχο ήταν το τρισάθλιο IDE controller που ενσωματώνει (της Jmicron, γνωστής από τα εξίσου προβληματικά της chipset για SSD σκληρούς).. Η μητρική λειτούργησε σωστά μόνο αφού άλλαξα όλα τα parallel-ata drives μου (οπτικά και σκληρούς) με S-ATA συσκευές...

  13. #13
    Εγγραφή
    15-09-2007
    Μηνύματα
    1.538
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Μπορεί να μην τοποθετήθηκε σωστά η μητρική και να κάνει βραχυκύκλωμα επειδή ακουμπάει στο κουτί. Δοκίμασε να τη δουλέψεις έξω από το κουτί.

  14. #14
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παιδιά τα ίδια και στο pc του αδερφού μου με p5k. Ευτυχώς του την αλλάξανε στο πλαίσιο με μια άλλη καλύτερη και τέλος τα προβλήματα. Δε θυμάμαι λεπτομέρειες, αλλά θυμάμαι πως κάθε φορά που έκλεινε το pc το βράδυ, την επομένη το πρωί ήθελε να παίξει με το διακόπτη του τροφοδοτικού για να πάρει μπρος.

  15. #15
    Εγγραφή
    15-12-2003
    Περιοχή
    ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    828
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    'Εχω μια ASUS P5K Premium WiFi. Είχα και εγώ κάποια προβλήματα στο boot αλλά γρήγορα ανακάλυψα ότι έφταιγε το Microsoft mouse στο usb. Το motherboard μάλλον μπερδευόταν στο initialization του controller γιατί δεν καταλάβαινε ότι ήταν mouse, εκτός κι αν ξεκινούσα από cold boot. Τελικά, όταν κόλαγε, έμαθα να βγάζω για λίγο το mouse και μόλις ξεκινούσε το boot το έβαζα πάλι πίσω και μετά... όλα καλά.

    Δεν ξέρω αν η περίπτωσή σου είναι ίδια ή παρόμοια. Πάντως με ένα άλλο Microsoft mouse δεν το έκανε και τώρα που έχω το καταπληκτικό μου Wireless Logitech LX8 δεν παρουσιάζεται πια κανένα πρόβλημα - αν και το έχω συνδεδεμένο (τον wireless πομπό του mouse) στο hub της οθόνης μου - αν κάνει αυτό διαφορά.

    Γενικά έχω διαβάσει για τα συγκεκριμένα P5K motherboards τέτοιου είδους προβλήματα και με USB hubs και mouses.

    By the way, τα mouse της Microsoft είναι αισχρά ειδικά από κάποια εποχή και μετά. Και χαλάνε πολύ γρήγορα. Επίσης η ρόδα κύλισης έχει αισχρή αίσθηση, το βασικό τους μειωνέκτημα. Ταλαιπωριόμουν χρόνια με αυτά αλλά βρήκα τώρα την υγεία μου με το εξαιρετικό LX8 Logitech που μου φαίνεται το ιδανικό mouse.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dhmk : 23-09-09 στις 07:56.
    Η τοποθεσία στο avatar είναι στη Μονεμβασιά.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Σε πόση ώρα bootάρει ο υπολογιστής σας ?
    Από bail77 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 88
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-09, 02:49
  2. Δεν bootάρει η κάρτα γραφικών...
    Από Nick2k2 στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-09, 01:07
  3. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-09, 18:30
  4. Bootάρει από την κάρτα Ethernet!
    Από arkoudos_apsu στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-08, 04:28
  5. Δεν bootάρει HELP!
    Από tony montana στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-07, 15:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας