Σελ. 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 106
  1. #16
    Εγγραφή
    16-04-2003
    Μηνύματα
    931
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    εκείνο πού δεν έθιξε κανένας μέχρι στιγμής είναι ότι στην Ιστορία της Ανθρωπότητας παρόμοια εγκλήματα έχουν διαπραχθεί καί εις βάρος ανθρώπων .
    Φαντάσου τον εαυτό σου στην θέση του ρακούν ή του λύκου.

  2. #17
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα ! τι φταίει το ζώο ρε να περνάει τέτοια καταδίκη? έκανε τπτ ?πείραξε κανένα ? ακόμη και όταν το γδέρνανε οι ελεεινοί που θέλουν θανατική ποινή για μένα , αυτό υπόμεινε το πόνο ούτε καν ακούστηκε παρά μόνο δάκρυσε !ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ !


    Μιλάμε με βάση το βίντεο !σαφώς υπάρχουν και σαδίσμοι ανθρώπων και γίνονται συχνά πυκνά! Αυτό όμως είναι γνωστό σε όλους !
    το βιντεακι με τα ζώα εγώ πρώτη φορα το είδα δεν πίστευα στα μάτια μου τι έβλεπα !

  3. #18
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δεν είναι ανθρωποί αυτοί!! τέρατα!!


    Πάω τώρα να ξαπλώσω στην πολυθρονάρα μου απο γνήσιο δέρμα ............

    (ΥΓ Οχι δεν έχω πολυθρόνα απο δέρμα, αλλά καταλαβαίνετε)

  4. #19
    Εγγραφή
    10-06-2005
    Μηνύματα
    9.018
    Downloads
    65
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    N/A
    ISP
    N/A
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Δηλαδη αμαν πια !!! Τόσο κακο ειναι που μας πείραξε το βίντεο?? Αν δεν σε ενοχλεί να το βλέπεις είναι αναισθησία. Για τις φυλακές στο Ιρακ τα έχουμε πει, και πορείες έχουμε κάνει και απο όλα. Δεν το καταλαβαίνω. Και ναι, εμένα με ενοχλεί πολύ όταν πειράζουν τα ζώα. Όπως και πολλούς άλλους απο εδώ. Για τις φυλακές τι θες να πούμε? ε? Να χώσουμε στους αμερικάνους? Εγώ θυμάμαι απο το '85 που γεννήθηκα βρίζω αμερικάνους.

    Στον WAntilles αναφέρομαι βασικά και σε ομοιδεάτες και πάντα φιλικά ... No offence

  5. #20
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Να υποθεσω οτι κανεις δεν εκανε πειραματα με αεροστατα (ιδιας κατασκευης) για γατες απο το τριτο?

  6. #21
    Εγγραφή
    14-11-2004
    Περιοχή
    Νίκαια/Μύκονος
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Wag 200
    Πάντως ακόμα και αυτοί που κατακρίνουν την απουσία ενός thread για τους βασανισμούς στο Ιράκ προτίμησαν να αφιερώσουν το χρόνο τους γράφοντας εδώ παρά ανοίγοντας το thread που θα ήθελαν να υπάρχει.
    Η γνώμη μου είναι πως η ζωή των ζώων δεν έχει μικρότερη αξία από τη ζωή των ανθρώπων, καθώς κι εμείς ζώα είμαστε. Ναι, πρέπει να σκοτώσουμε για να φάμε (ή να σκοτώσουν άλλοι για εμάς), αλλά το να βλέπω να βασανίζουμε ανθρώπους και ζώα με κάνει να ντρέπομαι που είμαι άνθρωπος.
    Video meliora proboque; deteriora sequor...

  7. #22
    Εγγραφή
    14-11-2004
    Περιοχή
    Νίκαια/Μύκονος
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Wag 200
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Reef
    Να υποθεσω οτι κανεις δεν εκανε πειραματα με αεροστατα (ιδιας κατασκευης) για γατες απο το τριτο?
    Τσου! Έχω κάνει όμως πειράματα με άτομα που έκαναν πειράματα με αερόστατα για γάτες.
    Video meliora proboque; deteriora sequor...

  8. #23
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spear_
    Τσου! Έχω κάνει όμως πειράματα με άτομα που έκαναν πειράματα με αερόστατα για γάτες.
    εεεε μικρο παιδι ημουνα! οταν μεγαλωσα εκανα αλλα πειραματα οπως σε ποση ωρα θα σταματησει να τρεχει μια γατα που της εχεις δεσει ενα ξυλο στην ουρα με σκοινι (απαντηση ποτε)

  9. #24
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    419
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 24.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τα έχετε πει σχεδόν όλα...
    Καθώς ξεκίνησα να βλέπω το βίντεο σκεφτόμουν ότι τελικά δεν θα είναι και κάτι το τόσο αποτροπιαστικό. Αρχισα να σκεφτόμαι ήδη τι θα έγραφα εδώ: "Για τα αρνάκια, τα κατσικάκια, για το οτι αν αυτοί έχουν τα ρακούν όπως εμείς τα κατσικάκια, τότε δεν θα μπορούμε να πούμε κουβέντα". Αλλα...δεν θυμάμαι ποτέ μα ποτέ των ποτών, όσες φορές ήμουν παρών όταν έσφαζε ο συγχωρεμένος ο παππούς μου κάποιο ζωντανό να κάνει κατι τέτοιο, και κανείς πιστεύω πανελλαδικά.΄Όπως και να το κάνουμε, το κρεατάκι που τρώμε καθημερινά αυτήν την ιστορία ΑΚΡΙΒΩΣ είχε πριν φτάσει στο πιατάκι, στο σουβλακι μας.
    Αυτό που είναι εξοργιστικό είναι ότι δεν σέβονται την ψυχή του ζωντανού που το αφήνουν να ταλαιπωρείται γδαρμένο.
    Speechless (almost)

    Υ.Γ. Δεν ξέρει τι να γράψει κανείς...τι να δικαιολογίσει και πως. Ποιόν να κατηγορήσει και πόσο. Απλά θλιβερό...

  10. #25
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr
    Δεν είναι ανθρωποί αυτοί!! τέρατα!!
    Πάω τώρα να ξαπλώσω στην πολυθρονάρα μου απο γνήσιο δέρμα ............
    (ΥΓ Οχι δεν έχω πολυθρόνα απο δέρμα, αλλά καταλαβαίνετε)
    Κι εγω να φορεσω εκεινη την θεικη γουνα μαζι με την κροκοδειλε τσαντα
    και αφου βαλω δυο σταγονες υποαλλεργικο αρωμα <μετα απο σχετικα πειραματα σε ζωα εννοειται> να χωθω στην Πορσε με το δερματινο σαλονι.
    Οχι το κανις το αφηνω στο κρεββατι να με περιμενει.
    ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ
    ειχα παρακολουθησει ενα αλλο καταπληκτικα ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ video απ το ΙΡΑΚ
    με το καμεραμαν να χτυπιεται απο τα γελια και να πανηγυριζει με απιστευτα σχολιακια
    μπροστα στον ανηλεη ξυλοδαρμο των ανηλικων νεαρων, που τολμησαν να διαδηλωσουν εναντια στα στρατευματα κατοχης της ανωτερης ΦΙΛΟΖΩΗΣ βρετανικης φυλης...
    ΥΓ
    Επισης και η οπαδος του Λεπεν Μπριζιτ Μπαρντο ειναι εξισου φιλοζωη
    με τον μακαριτη Αδολφο
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  11. #26
    Εγγραφή
    14-11-2004
    Περιοχή
    Νίκαια/Μύκονος
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Wag 200
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Reef
    εεεε μικρο παιδι ημουνα! οταν μεγαλωσα εκανα αλλα πειραματα οπως σε ποση ωρα θα σταματησει να τρεχει μια γατα που της εχεις δεσει ενα ξυλο στην ουρα με σκοινι (απαντηση ποτε)
    Καλά, ούτε κι εγώ είμαι άγιος, έχω κάνει my share of καφρίλες στα νιάτα μου αλλά όταν κάποια στιγμή συνειδητοποίησα πως δε μου φταίνε σε τίποτα τα καημένα τα ζωάκια, οι μαλακίες κόπηκαν μαχαίρι. Ακόμα αυτογαμοσταυρίζομαι όταν θυμάμαι μία γάτα της αυλής, την Κοντσίτα, να τρέχει πριν δέκα χρόνια τρελαμένη με ένα μανταλάκι στην ουρά.
    Video meliora proboque; deteriora sequor...

  12. #27
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spear_
    Καλά, ούτε κι εγώ είμαι άγιος, έχω κάνει my share of καφρίλες στα νιάτα μου αλλά όταν κάποια στιγμή συνειδητοποίησα πως δε μου φταίνε σε τίποτα τα καημένα τα ζωάκια, οι μαλακίες κόπηκαν μαχαίρι. Ακόμα αυτογαμοσταυρίζομαι όταν θυμάμαι μία γάτα της αυλής, την Κοντσίτα, να τρέχει πριν δέκα χρόνια τρελαμένη με ένα μανταλάκι στην ουρά.
    Εγω οταν μεγαλωσα επαιζα με τον ξαδερφο μου (τον εδενα σε μια κολωνα εγκατελειμενου υπογειου ) και με τους αδυναμους συμαθητες μου (Η πασες και εναλαξ πεταμα πανω σε σορο με θρανια , ή προσκρουση σε δεντρο με ανοιχτα τα ποδια ) αλλα εχω μετανειωσει απλα ολοι κανουμνε καφριλες μικροι

  13. #28
    Το avatar του μέλους energie
    energie Guest
    ...............
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2.JPG  

    racoon.jpg  


  14. #29
    Εγγραφή
    29-04-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Shared
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΝΙΚΑΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou
    Κι εγω να φορεσω εκεινη την θεικη γουνα μαζι με την κροκοδειλε τσαντα
    και αφου βαλω δυο σταγονες υποαλλεργικο αρωμα <μετα απο σχετικα πειραματα σε ζωα εννοειται> να χωθω στην Πορσε με το δερματινο σαλονι.
    Οχι το κανις το αφηνω στο κρεββατι να με περιμενει.
    ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ
    ειχα παρακολουθησει ενα αλλο καταπληκτικα ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ video απ το ΙΡΑΚ
    με το καμεραμαν να χτυπιεται απο τα γελια και να πανηγυριζει με απιστευτα σχολιακια
    μπροστα στον ανηλεη ξυλοδαρμο των ανηλικων νεαρων, που τολμησαν να διαδηλωσουν εναντια στα στρατευματα κατοχης της ανωτερης ΦΙΛΟΖΩΗΣ βρετανικης φυλης...
    ΥΓ
    Επισης και η οπαδος του Λεπεν Μπριζιτ Μπαρντο ειναι εξισου φιλοζωη
    με τον μακαριτη Αδολφο
    αν κατάλαβα καλά κατηγορείτε για υποκρισία οποιονδήποτε πειράχτηκε απο το βίντεο έστω και αν δεν τον ξέρετε καν.
    Εσείς είσαστε οι κριτές όλων και η κρίση σας πηγάζει απο το νικ του καθενός, ολοι οι φιλόζωοι είναι υποκριτές, φυσικά αφου είναι φιλόζωοι αποκλείεται να είναι και φιλανθρωποι.

    Σίγουρα ολοι οσοι αναστατωνόμαστε απο την θέα γδαρμένων ζωντανών ζώων που γδάρθηκαν για να γεμίσουν κάποιοι τις τσέπες τους απο εμπόριο γούνας, μένουμε απαθείς και καμιά φορά απολαμβάνουμε τον βασανισμό ανθρώπων.
    Εννοείται οτι όλοι μας είμαστε φιλοβρετανοί και φιλοπόλεμοι, αγαπάμε την μπριζίτ μπαρντό και αν ζούσε ο χίτλερ θα πετάγαμε απο την χαρά μας.

  15. #30
    Εγγραφή
    29-04-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Shared
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΝΙΚΑΙΑ
    συμπληρώνοντας να πω οτι όποιος δεν είναι φιλόζωος είναι σίγουρα φιλάνθρωπος, οπαδός του γκάντι και της ειρήνης. Μισεί τους κακούς αμερικάνους και εκδηλώνει απερίφραστα την αγάπη του για τους βασανισμένους σε όποιο φόρουμ κι αν βρεθεί.

Σελ. 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Video TS
    Από atlasjd στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-06, 09:41
  2. Ανατριχιαστικό πορνοσάιτ
    Από chrand στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 41
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-06, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας