Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 28

Θέμα: Dell inspiron 1555

  1. #1
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Καλημερα σας,θα ηθελα μερικες γνωμες για συγκεκριμενο μοντελο λαπτοπ,καθως ημουνα στο τσακ να παρω τον hp 1290 και δυο φιλοι μου ειπαν να παρω dell.
    Μου ειπαν οτι εναι πιο καλη κατασκευη,καλη τεχνικη υποστηριξη και ερχονται στο σπιτι και καλοι για τα λεφτα τους.
    Καθε βοηθεια δεκτη,το μοντελο ειναι αυτο:
    http://www.multirama.gr/products/pro...6&catid=010200

    Υ.Γ: η χρηση του ειναι οικιακη πιο πολυ, για ιντερνετ-πολυμεσα-εφαρμογες γραφειου

  2. #2
    Εγγραφή
    07-10-2006
    Περιοχή
    ηλιούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    THOMSON ST780
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καλημερα, επειδη αυτη την περιοδο ψαχνω κιεγω ενα φορητο για εναν φιλο, τεινω προς dell.θεωρω οτι σχεδιαστικα το συγκεκριμενο ειναι ομορφο, και για τις εργασιες που το θες ειναι ο,τι πρεπει (και φτηνο). ωστοσο με χαλαν καποια (μικρο?)πραγματα.
    στο multirama λεν πως max επεκταση ειναι τα 4 gb(ddr2), ενω στο site της dell ( http://www1.euro.dell.com/gr/el/dhs/...hs1&~ck=anavml ) λενε για max μνημη 8 Gb (kai ddr3 παρακαλω).
    Επισης η καμερα 0,3 Mpxl με προβληματιζει σε σχεση παλι με το παραπανω site της dell.gr (2.0 mpxl).
    Εντοπιζω κιαλλες διαφορες βεβαια, αλλα εν κατακλειδι αν δεν με ενδιεφερε καθολου το θεμα της επεκτασης μνημης στο μελλον, και η εγκατασταση 64-bit λειτουργικου, ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του, ειδικα με την ξεχωριστη καρτα γραφικων 512 Μb.

    υ.γ. αναρωτιeμαι ποτε θα φερουν αναβαθμισμενα dell studio 15 τα καταστηματα που συνεργαζονται με dell.
    "Αν κάποτε συναντούσα έναν εξωγήινο θα είχα περισσότερα να συζητούσα μαζί του, παρά με τον γείτονα μου"
    Φ.Κ.Ντικ

  3. #3
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    ναι αλλα αλλο μοντελο το ενα και αλλο το αλλο.
    Στον inspiron 1555 εχει καλυτερη καρτα γραφικων,πιο μεγαλο δισκο,15,6'' οθονη(λεπτομεροια).
    Τι να πω; η Dell δεν τα λεει ξεκαθαρα,μονο στους αντιπροσωπους μπορεις να δεις απο κοντα αυτο που θες.
    Παντως απο κατασκευη ειναι πολυ ποιοτικοι ΚΑΙ κανενας φορητος Η/Υ δεν ειναι για gaming,αυτο ειναι 100% σιγουρο,αλλα απλως κοιτας τις αναγκες σου και σχεση ποιοτητας/τιμης και οι Dell τα εχουν αυτα.

  4. #4
    Εγγραφή
    07-10-2006
    Περιοχή
    ηλιούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    THOMSON ST780
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    !! τωρα μολις παρατηρησα οτι στο λινκ που δινεις απο multirama ενω ο τιτλος αναφερει τον inspiron, η περιγραφει λεει για studio!! ακομη και η φωτογραφια pou εχουν ανεβασει ειναι του studio 15! καπου τα μπερδεψανε, τεσπα. αυτο που κοιταμε και οι δυο στο site της multirama ειναι το dell studio 15(55).
    χαρακτηριστικη σχεδιαστικη διαφορα τους ειναι οι πλαινοι βραχιονες (εκει που ενωνεται η οθονη με το υπολοιπο) κατι που λειπει απο inspiron. εξαλλου δεν υπαρχει inspiron 1555 (1545 ναι).
    οπως και να εχει ειναι ομορφο (dell studio 15) πρακτικοτατο συμφωνω μαζι σου(για τις απαιτησεις/αναγκες)
    "Αν κάποτε συναντούσα έναν εξωγήινο θα είχα περισσότερα να συζητούσα μαζί του, παρά με τον γείτονα μου"
    Φ.Κ.Ντικ

  5. #5
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από campero Εμφάνιση μηνυμάτων
    !! τωρα μολις παρατηρησα οτι στο λινκ που δινεις απο multirama ενω ο τιτλος αναφερει τον inspiron, η περιγραφει λεει για studio!! ακομη και η φωτογραφια pou εχουν ανεβασει ειναι του studio 15! καπου τα μπερδεψανε, τεσπα. αυτο που κοιταμε και οι δυο στο site της multirama ειναι το dell studio 15(55).
    χαρακτηριστικη σχεδιαστικη διαφορα τους ειναι οι πλαινοι βραχιονες (εκει που ενωνεται η οθονη με το υπολοιπο) κατι που λειπει απο inspiron. εξαλλου δεν υπαρχει inspiron 1555 (1545 ναι).
    οπως και να εχει ειναι ομορφο (dell studio 15) πρακτικοτατο συμφωνω μαζι σου(για τις απαιτησεις/αναγκες)
    τι να πω ρε φιλε μου, στο σαιτ της multirama στις επικεφαλιδες τον λεει inspiron,καθως και στην περιγραφη, μονο στο κειμενο διπλα στην εικονα αναφερει το studio.
    Μαλλον τυπογραφικο λαθος ειναι και σαν μοντελο υπαρχει σαν Dell Inspiron 1555 σε διαφορους χρωματισμους.

  6. #6
    Εγγραφή
    07-10-2006
    Περιοχή
    ηλιούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    THOMSON ST780
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    απο οτι βλεπω υπαρχει μια συγχυση στο multirama και σε αλλα καταστηματα (ακομη και σε εξωτερικο)για αυτο το μοντελο π.χ.


    http://www.skroutz.gr/s/89305/Dell-S...4GB-500GB.html

    αν παρατηρησεις , μονο στο multirama αναφερεται ως inspiron (προφανως εσφαλμενα)
    αναζητηση για dell inspiron 1555 δεν δινει αποτελεσμα εκτος απο το ιδιο μπερδεμα και σε μερικα αλλαsites (http://www.texnologia.gr/index.asp?m...1452045&p=5724 ,
    http://www.laptopsdirect.co.uk/GRADE...20/version.asp )

    για να μη σε ζαλιζω αλλο, δινω ψηφο σε studio 15 . προφανως μια επισκεψη σε multirama θα λυσει το θεμα.
    "Αν κάποτε συναντούσα έναν εξωγήινο θα είχα περισσότερα να συζητούσα μαζί του, παρά με τον γείτονα μου"
    Φ.Κ.Ντικ

  7. #7
    Εγγραφή
    17-03-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    318
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Δεν παίρνεις ποτέ λαπτοπ πριν το δεις από κοντά. Ένα χαρακτηριστικό που δεν μπορείς να προεξοφλήσεις επειδή διάβασες κάποια reviews σε site είναι η ποιότητα απεικόνισής στο monitor.

  8. #8
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    τελικα ειναι συγχιση του συγκεκριμενου κατ/τος,ειναι τελικα studio 1555 και εχεις απολυτο δικιο.

  9. #9
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Τα multirama ανέκαθεν γράφανε οτι να 'ναι στα χαρακτηριστικά!! Προσωπικά εχω αυτό και ενω λεει οτι οι ram είναι στα 800, στην πραγματικότητα ειναι 667...

    Περα από το μαγαζί, το laptop οντως ειναι όμορφο σχεδιαστικά και εχει συμπαθητική ποιότητα κατασκευής (οχι κορυφαία, αλλά σίγουρα καλύτερη από αντίστοιχων χρημάτων hp, acer ίσως και toshiba) + 2 χρονια εγγύηση στο χωρο του πελάτη οπως προαναφέρθηκε! Σχεδον εκλεισε χρόνο, είναι ανοίχτό κάθε μερα μεχρι στιγμής (φροντίζει ο αδερφός μου και η υπόλοιπη οικογένεια γι αυτό) και δεν εχει παρουσιάσει κάτι, ούτε σε hardware ούτε και στα υλικά, ξεθωριάσματα κλπ. Επίσης εχει καλή αισθηση στην πληκτρολόγηση και τα πλήκτρα δεν χτυπάνε πολύ.

    Για μέγιστη σιγουριά, μπορείς να τσεκάρεις το κουτί στο κατάστημα, εχει ενα αυτοκόλλητο που αναφέρει ολα τα χαρακτηριστικά. Δεν θυμάμαι αν εχει και το service tag απ'εξω γραμμένο, αν ναι το χτυπάς στο site της dell και βλέπεις τα ακριβή χαρακτηριστικα του
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  10. #10
    Εγγραφή
    07-10-2006
    Περιοχή
    ηλιούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    88
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    THOMSON ST780
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπον, περασα απο multirama και το ειδα απο κοντα να μου λυθει η απορια (studio ή inspiron?)
    Ειναι τελικα το studio 15 (το γραφει και πανω στο laptop που ειχανε στον παγκο, παρολο που το ταμπελακι εγραφε inspiron). Δεν το ειχαν προσεξει ουτε οι πωλητες, και το καταλαβαν μετα απο κουβεντα. Το laptop ειναι οντως ομορφο, εχει τα χαρακτηριστικα που αναγραφει και στο site, αλλα ειχε windows vista home 64-bit, πραγμα που το εκανε ασυνηθιστα γρηγορο. Πολυ καλο πληκτρολογιο, οθονη και αυτη καλη (καμμια σχεση βεβαια με αυτο που ειδα παλι εκει http://multirama.gr/products/product...4&catid=010200 φοβερα χρωματα, αλλα με 1000 ευρω, αλλη κατηγορια πια).

    Δεν ρωτησα για τα χρωματα στα οποια διατιθεται. Μου αφησε καλη εντυπωση για τα λεφτα του. (Αν διεθετα ωστοσο 1000 ευρω θα επαιρνα το XPS 1640 βεβαια)
    "Αν κάποτε συναντούσα έναν εξωγήινο θα είχα περισσότερα να συζητούσα μαζί του, παρά με τον γείτονα μου"
    Φ.Κ.Ντικ

  11. #11
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα multirama ανέκαθεν γράφανε οτι να 'ναι στα χαρακτηριστικά!! Προσωπικά εχω αυτό και ενω λεει οτι οι ram είναι στα 800, στην πραγματικότητα ειναι 667...

    Περα από το μαγαζί, το laptop οντως ειναι όμορφο σχεδιαστικά και εχει συμπαθητική ποιότητα κατασκευής (οχι κορυφαία, αλλά σίγουρα καλύτερη από αντίστοιχων χρημάτων hp, acer ίσως και toshiba) + 2 χρονια εγγύηση στο χωρο του πελάτη οπως προαναφέρθηκε! Σχεδον εκλεισε χρόνο, είναι ανοίχτό κάθε μερα μεχρι στιγμής (φροντίζει ο αδερφός μου και η υπόλοιπη οικογένεια γι αυτό) και δεν εχει παρουσιάσει κάτι, ούτε σε hardware ούτε και στα υλικά, ξεθωριάσματα κλπ. Επίσης εχει καλή αισθηση στην πληκτρολόγηση και τα πλήκτρα δεν χτυπάνε πολύ.

    Για μέγιστη σιγουριά, μπορείς να τσεκάρεις το κουτί στο κατάστημα, εχει ενα αυτοκόλλητο που αναφέρει ολα τα χαρακτηριστικά. Δεν θυμάμαι αν εχει και το service tag απ'εξω γραμμένο, αν ναι το χτυπάς στο site της dell και βλέπεις τα ακριβή χαρακτηριστικα του
    Λοιπον παιδια αυτο εκανα, εγραψα το service tag στο site της dell και μου εβγαλε τα χαρακτηριστικα του.
    Ακουστε να δειτε τρελα πραγματα:
    αυτο που ειδα στο multirama το studio 1555 σαν demo ειχε:
    Τ6500,2.1GhZ - HDD 500 GB - 4GB Ram - Ati HD4570 512 MB - webcamera 0.3 MP
    αυτο που πηρα ειχε:
    Τ6600,2.2GhZ - HDD 250GB - 2GB Ram - Ati HD4570 256MB - webcamera 2.0 MP
    την οθονη την αναφερει HI DEF, μιλαμε επαθα πλακα.
    Τελος παντων για τον δισκο δεν με πειραξε,μου αρκει 250,αλλα για τη μνημη 2GB Ram,στενοχωρηθηκα και καλεσα το καταστημα και μου ειπαν οτι θα μου βαλουν και αλλα 2GB μνημης της Dell,αυριο Σαββατο.
    Καλα ποσες παραλλαγες,βγαζει αυτη η Dell στο συγκεκριμενο μοντελο;
    Και μια αλλη ερωτηση βρε παιδια,μπορω να κανω update του software,μεσω της σελιδας της Dell;

  12. #12
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Τα xps οντως ειναι ωραία!! Τα studio είναι στην ουσία έκδοση της σειράς inspiron. Και το δικό μου κουτί inspiron studio 1535 γράφει πάνω...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpotsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον παιδια αυτο εκανα, εγραψα το service tag στο site της dell και μου εβγαλε τα χαρακτηριστικα του.
    Ακουστε να δειτε τρελα πραγματα:
    αυτο που ειδα στο multirama το studio 1555 σαν demo ειχε:
    Τ6500,2.1GhZ - HDD 500 GB - 4GB Ram - Ati HD4570 512 MB - webcamera 0.3 MP
    αυτο που πηρα ειχε:
    Τ6600,2.2GhZ - HDD 250GB - 2GB Ram - Ati HD4570 256MB - webcamera 2.0 MP
    την οθονη την αναφερει HI DEF, μιλαμε επαθα πλακα.
    Τελος παντων για τον δισκο δεν με πειραξε,μου αρκει 250,αλλα για τη μνημη 2GB Ram,στενοχωρηθηκα και καλεσα το καταστημα και μου ειπαν οτι θα μου βαλουν και αλλα 2GB μνημης της Dell,αυριο Σαββατο.
    Καλα ποσες παραλλαγες,βγαζει αυτη η Dell στο συγκεκριμενο μοντελο;
    Και μια αλλη ερωτηση βρε παιδια,μπορω να κανω update του software,μεσω της σελιδας της Dell;
    Μεγειες το μηχάνημα! Τα dell ειναι customizable (παρόλο που πλέον δεν προσφέρεται αυτή η δυνατότητα άπό την dell Ελλάδας για πελάτες λιανικής ισχύει κανονικά για μεγάλες επιχειρήσεις, μπες στο dell.gr και θα καταλάβεις τι εννοώ) οπότε ο καθένας στην παραγγελία του βαζει οτι θέλει. Γι αυτό θα δεις studio και με webcam και 56κ modem πχ
    Το δικό μου δεν εχει τπτ απο τα δυο δυστυχώς...
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  13. #13
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    Ευχαριστω,για την καρτα γραφικων που απο 512 ειναι 256,να το αναφερω ή δεν αξιζει τον κοπο;
    ετσι κι αλλιως παιχνιδια δεν παιζω,ειναι απαγορευτικα για Λαπτοπ ,μιας και τα υπερθεμενει και αργοτερα αρχιζουν τα προβληματα.
    Νομιζω ομως οτι οταν παω να μου βαλουν τα αλλα 2 GB RAM, ισως μπορεσουν να μου ανεβασουν λιγο τη μνημη της καρτας γραφικων μεσα απο το BIOS,αλλα ειναι εφικτο και σωστο αυτο;

    A το λειτουργικο του ειναι Vista Home Premium 32-bit
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mpotsos : 16-10-09 στις 12:01.

  14. #14
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει με τα γραφικά, μήπως εννοεί dedicated 256;; Στo δικό μου πάντως με τα win 7 μπορεί επιτέλους ο 8100 να δειξει τα δοντια του εστω και με 5400 σκληρό, με τα vista ήταν πολύ χειρότερα τα πράγματα εχοντας τα μετα από clean install μολις ενα 6μηνο, σερνονταν απίστευτα...

    Εννοείται οτι θα το πας να σου κάνουν 4 τη ram εφοσον (πολύ σωστά) το δέχτηκαν!
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  15. #15
    Εγγραφή
    28-09-2007
    Περιοχή
    Ιλιον-Αθηνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    8(dB) / 39(dB)
    dedicated 256 μαλλον αυτο θα εννοει στα χαρακτηριστικα του,ομως στο catalyst control center λεει: μεγεθος μνημης 1021MB, εκτος αν εννοει οτι μπορει να φτασει μεχρι τα 1021ΜΒ.
    Τελος παντων δεν με πολυαπασχολει αυτο,αλλα για τη Ram στα 4,θα παω καρφωτος!
    Αυτο που με παραξενευει ειναι οτι δινοντας το service tag,εργοστασιακα ειναι σωστα τα χαρακτηριστικα του στο μεγεθος Ram στα 2GB(2x1024 ddr2) κλπ, και εχοντας δει demo τον αλλον στο καταστημα με 4 ,πως αυτοι δεχτηκαν να μου την αλλαξουν;
    Αλλα οπως ανεφερα παραπανω ιδιο μοντελο με λιγες διαφορες στα χαρακτηριστικα τους, αλλον ειδα αλλον πηρα , αλλα το μοντελο ιδιο studio Laptop 1555.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Dell Inspiron 1525
    Από panoc στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-08, 23:02
  2. Αγορά dell inspiron 9400
    Από nikosl στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-07, 20:54
  3. ΗP Pavilion ή Dell Inspiron ;
    Από Yonah στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-07, 09:12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας