Σελ. 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 199
  1. #76
    Εγγραφή
    29-04-2007
    Μηνύματα
    5.328
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    wind
    Router
    3g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cris28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο ο φίλος που τ αγόρασε μπορεί να μας πει αν του έβγαλε και την τιμή μετατροπής.
    Αλλά εδώ που τα λέμε σιγά την διαφορά των περίπου 10 ευρώ σε σχέση με τα 100 που έχουν τα ελληνικά καταστήματα!
    και μην ξεχνατε το family....
    Microsoft Windows 7 Home Premium Upgrade Family Pack for XP or Vista users

    http://www.amazon.co.uk/Microsoft-Wi...6507996&sr=1-1

    πολυ καλη τιμη για οσους θελουν να αναβαθμισουν

  2. #77
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    7-10%; Καμμιά σχέση τουλάχιστον στα Windows 7 DSP licenses εκτός και αν η τιμή που παίρνω εγώ σαν επιχείρηση (MS partner - OEM bundler reseller) είναι καλύτερη από αυτήν που παίρνουν οι μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων.
    Για πες μας λοιπόν πόσο αγοράζεις χαμηλότερα εσυ το DSP Prof Windows 7 αλλα την έκδοση Professional για να μην μπερδευόμαστε με τις εκδόσεις , και πες μια τιμή τελική με ΦΠΑ , εισαι και από Θεσσαλονίκη ή κάνω λάθος?

    ........Auto merged post: FSHOPAXD πρόσθεσε 2 λεπτά και 18 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mouse Potato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωρίζω την πολιτική που μπορεί να έχει το κάθε κατάστημα... Προφανώς θα έχει να κάνει και με την ποσότητα που αγοράζεις εσυ/ο άλλος/ο παράλλος... Για ποιο λόγο να διαμορφώνεται πάντα μια παρόμοια τάση για κάθε νέο προϊόν που πωλείται σε αρκετές χώρες συμπεριλαμβανομένης και της Ελλάδας; Δεν είναι λίγο περίεργο;
    Σε μερικά είδη δεν υπάρχει διαφορά στις τιμές αγοράς είτε 10 κομμάτια αγοράσεις είτε 100 , εκτός και εαν διαφορές 2-3% κάνουν την μεγάλη διαφορά. Περισσότερα και εδώ :
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=335138 που ειναι σχετικό...

    ........Auto merged post: FSHOPAXD πρόσθεσε 5 λεπτά και 40 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..... Ενδεικτικά οι DSP/OEM Professional είναι στα 70€ και οι Ultimate στα 95€ (+ ΦΠΑ φυσικά) και κατεπιλογή 32 ή 64bit DVD. Δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή γιατί είμαι στο σπίτι τις τιμές για μικρότερες εκδόσεις αλλά από Δευτέρα μπορώ να σας πω και τις υπόλοιπες.
    Μάλλον εχεις μπερδέψει τις εκδόσεις μιλάς για Home Premium και Vista Professional εκδόσεις DSP/OEM και ειναι χωρίς ΦΠΑ 19%
    Κάπου μπερδεύουμε σημαντικά τα πράγματα , και εγω σου λέω 95€+ΦΠΑ =113,50 € (η DSP πάντα έκδοση) δες λιγο πόσο πουλιέται , μιλάμε για 3-7% σε όλα τα ηλεκτρονικά μαγαζιά, αυτό θεωρείται κλέψιμο και εμπορικό δουλεμα του καταναλωτή ?
    Μερικοί μάλιστα πουλάνε ακομη και με 0% ή και με χάσιμο απλά για να ρευστοποιήσουν ή γιατι θέλουν να "σκοτώσουν" κάποιο στόκ που τους έχει μείνει με λίγα κομμάτια.
    Εχουμε ξεχάσει λιγάκι τι σημαίνει εμπορική εργασία μάλλον και την θέση του πελάτη και του εμπόρου, οι τιμές είπαμε της MS στην Ελλάδα κανονίζονται από την MS και από κανέναν άλλο ενδιάμεσο κερδοσκόπο. Οι ελληνικές επιχειρήσεις πληροφορικής προσπαθούνε να πουλήσουν ακόμη και με 0% αρκεί να νομιμοποιήσουν τους Ελληνες πελάτες τους, σε θέματα λογισμικού που ειναι από τους κορυφαίους στην πειρατεία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FSHOPAXD : 26-10-09 στις 03:16. Αιτία: auto merged post

  3. #78
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον εχεις μπερδέψει τις εκδόσεις μιλάς για Home Premium και Vista Professional εκδόσεις DSP/OEM και ειναι χωρίς ΦΠΑ 19%
    Κάπου μπερδεύουμε σημαντικά τα πράγματα , και εγω σου λέω 95€+ΦΠΑ =113,50 € (η DSP πάντα έκδοση) δες λιγο πόσο πουλιέται , μιλάμε για 3-7% σε όλα τα ηλεκτρονικά μαγαζιά, αυτό θεωρείται κλέψιμο και εμπορικό δουλεμα του καταναλωτή ? Εχουμε ξεχάσει λιγάκι τι σημαίνει εμπορική εργασία μάλλον και την θέση του πελάτη και του εμπόρου.
    Δεν έχω μπερδέψει καθόλου αδελφέ τις εκδόσεις. Όπως στα είπα είναι για Pro και Ultimate (DSP/OEM και οι δύο) και όποιος έχει την παραμικρή αμφιβολία μπορεί να ζητήσει πληροφορίες για το πακέτο συνεργασίας OEM(DSP) από την MS Hellas και να το διαπιστώσει.
    Από εκεί και μετά εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα πόσο πουλάει ο καθένας. Ούτε τους ανταγωνίζομαι ούτε λιανική πουλάω ούτε και με ενδιαφέρει καθόλου αν τις χαρίζουν ή τις δίνουν ακόμα και 5000€. Ελεύθερη οικονομία έχουμε και πίστεψέ με δεν έχω σε μεγαλύτερη εκτίμηση τους καταναλωτές από τους επαγγελματίες του χώρου. Όταν όμως ακούω κλάψες για 3-7% μου ακούγεται κάπως ξέρεις.
    Εξάλλου θα φανεί. Μόλις ως συνήθως αρπαχτεί "ο αφρός" οι τιμές θα πάρουν ακόμα μια φορά την κατιούσα και αν είσαι στο χώρο θα ξέρεις πως δεν είναι η MS αυτή που θα τις κατεβάσει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος asm : 26-10-09 στις 03:25.

  4. #79
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mevan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό, που πουλάνε δηλαδή μόνο το key, προϋποθέτει φαντάζομαι να μπορείς να βρεις από κάπου το ανάλογο dvd ή image, σωστά;
    Οτιδήποτε φθηνό στα 49€ κλπ να σας προβληματίζει είναι παράνομο, ειδικά όταν αφορά μόνο ΚΕΥ και δεν περιλαμβάνει αυτοκόλλητο γνησιότητας του λογισμικού !!!
    Απλά πληρώνεται ακριβά ενα παράνομο λογισμικό και τίποτα περισσότερο.
    * www.microsoft.com/howtotell

    ........Auto merged post: FSHOPAXD πρόσθεσε 2 λεπτά και 18 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω μπερδέψει καθόλου αδελφέ τις εκδόσεις. Όπως στα είπα είναι για Pro και Ultimate (DSP/OEM και οι δύο) και όποιος έχει την παραμικρή αμφιβολία μπορεί να ζητήσει πληροφορίες για το πακέτο συνεργασίας OEM(DSP) από την MS Hellas και να το διαπιστώσει.
    Ανέβασε ενα τιμολόγιο που να λέει αγορά OEM PRO (με κρυμένα στοιχεία αγοραστή) για τις ποσότητες που μίλησες και στείλε μου μετά εναν αριθμό λογαριασμού σου με Pm να σου κάνω κατάθεση στην τράπεζα την διαφορά .
    Μην ακουω να σπέρνονται ψευδείς ειδήσεις και ειδικά από ανθρώπους που λένε ότι είναι και επαγγελματίες... Ελεος

    Για το 3 - 7 % πανε απλά στο Skroutz για να βρεις την χοντρική τιμή οποιουδήποτε είδους πληροφορικής
    Η πρώτη τιμή ειναι πάντα η τιμή με ΦΠΑ χοντρικής του είδους, απο εκει και ύστερα ανάλογα τι θέλει να κερδίσει ή πόσο ξεχασμένες τιμές έχει κάποιος... και όποιος υποστηρίξει κάτι διαφορετικό , ισχύει το ίδιο του πληρώνω την διαφορά!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FSHOPAXD : 26-10-09 στις 03:24. Αιτία: auto merged post

  5. #80
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανέβασε ενα τιμολόγιο που να λέει αγορά OEM PRO (με κρυμένα στοιχεία αγοραστή) για τις ποσότητες που μίλησες και στείλε μου μετά εναν αριθμό λογαριασμού σου με Pm να σου κάνω κατάθεση στην τράπεζα την διαφορά .
    Μην ακουω να σπέρνονται ψευδείς ειδήσεις και ειδικά από ανθρώπους που λένε ότι είναι και επαγγελματίες... Ελεος
    Εγώ θα σου προτείνω κάτι ακόμα καλύτερο. Εφόσον είσαι κατάστημα ή άλλη επιχείρηση στείλε μου μέσω pm τα στοιχεία σου ή κάποιο επαγγελματικό email, πες μου πόσα κομμάτια θέλεις και θα στα στείλω τιμολογημένα σε αυτές τις τιμές.

  6. #81
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τα στοιχεία από το προφιλ μου, στείλε μου μια δεκάδα pro , αρκεί να αφήνει η εταιρία σου να δημοσιεύσω μετα το τιμολόγιο, κανένα πρόβλημα

  7. #82
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα στοιχεία από το προφιλ μου, στείλε μου μια δεκάδα pro , αρκεί να αφήνει η εταιρία σου να δημοσιεύσω μετα το τιμολόγιο, κανένα πρόβλημα
    Γιατί να δημοσιεύσεις το τιμολόγιο; Δεν θα σου φτάνει που θα το έχεις εσύ και θα τα έχεις πάρει σε αυτή την τιμή; Κοίταξε εγώ δεν αστειεύομαι καθόλου ούτε το συνηθίζω, στείλε μου τα επαγγελματικά στοιχεία της επιχείρησής σου και θα σου τιμολογήσω από ένα κομμάτι μέχρι όσα μου ζητήσεις με απόλυτα μηδενικό κέρδος. Και αν δεν είναι όπως τα λέω έλα εδώ στο forum και ρίξε μου τα εξ'αμάξης.

  8. #83
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BigBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα εχθές. Το download είναι από site της Microsoft, οι εκδόσεις είναι οι αντίστοιχες full του MSDNA. To κλειδί και τα λινκς για το κατέβασμα στα στέλνουν με email άμεσα. 70 ευρώ για 7 Pro 64bit full και μάλιστα multilingual είναι τίποτα σε σχέση με τις εδώ τιμές...!
    Πως ξέρεις ότι είναι γνήσιο ? www.microsoft.com/howtotell

    ........Auto merged post: FSHOPAXD πρόσθεσε 4 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να δημοσιεύσεις το τιμολόγιο; Δεν θα σου φτάνει που θα το έχεις εσύ και θα τα έχεις πάρει σε αυτή την τιμή; Κοίταξε εγώ δεν αστειεύομαι καθόλου ούτε το συνηθίζω, στείλε μου τα επαγγελματικά στοιχεία της επιχείρησής σου και θα σου τιμολογήσω από ένα κομμάτι μέχρι όσα μου ζητήσεις με απόλυτα μηδενικό κέρδος. Και αν δεν είναι όπως τα λέω έλα εδώ στο forum και ρίξε μου τα εξ'αμάξης.
    Ουτε εγω τα συνηθίζω , τα επαγγελματικά στοιχεία και μαιλ ειναι στο profil Μου, και κέρδος να βάλεις γιατι να μην βάλεις , και όχι 1 αλλα 10 κομμάτια θέλω , αλλα δεν ειναι ετσι τα πράγματα και ρώτα πρώτα την επιχείσησή σου και μετά κάνε όσες προσφορές θέλεις....Σε προηγούμενα post ανέφερες ότι πουλάνε και με διπλάσιο κέρδος...
    Ωραία έκλεισε 10 κομμάτια 32bit Windows 7 Greek Professional εκδοση με 70€+ΦΠΑ ε?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FSHOPAXD : 26-10-09 στις 03:50. Αιτία: auto merged post

  9. #84
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε εγω τα συνηθίζω , τα επαγγελματικά στοιχεία και μαιλ ειναι στο profil Μου, και κέρδος να βάλεις γιατι να μην βάλεις , και όχι 1 αλλα 10 κομμάτια θέλω , αλλα δεν ειναι ετσι τα πράγματα και ρώτα πρώτα την επιχείσησή σου και μετά κάνε όσες προσφορές θέλεις....Σε προηγούμενα post ανέφερες ότι πουλάνε και με διπλάσιο κέρδος...
    Ωραία έκλεισε 10 κομμάτια 32bit Windows 7 Greek Professional εκδοση με 70€+ΦΠΑ ε?
    Στο profil σου δεν έχει φυσικά ούτε διεύθυνση ούτε ΑΦΜ ούτε επαγγελματική ιδιότητα γι'αυτό και όπως είδες σου έστειλα PM για να συνενοηθούμε.

  10. #85
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Rotterdam-Περιστέρι-Στο δρόμο...
    Μηνύματα
    5.138
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Χαμηλή
    ISP
    Όποιος τύχει
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως ξέρεις ότι είναι γνήσιο ? www.microsoft.com/howtotell
    Πολύ απλά, δουλεύει ο κωδικός, πέρασα validation κλπ. Το δε download ήταν από site της microsoft. Γνήσιο είναι σίγουρα, πιθανον όμως να είναι "γκρι", δηλαδή άδεια MSDNAA ή κάτι αντίστοιχο, αν και δεν το πιστεύω. Στην τελική αν υπάρχει αμφιβολία στέλνω και email στη microsoft με το invoice που μου έστειλαν και την πληρωμή στο paypal για σιγουριά.

  11. #86
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BigBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ απλά, δουλεύει ο κωδικός, πέρασα validation κλπ. Το δε download ήταν από site της microsoft. Γνήσιο είναι σίγουρα, πιθανον όμως να είναι "γκρι", δηλαδή άδεια MSDNAA ή κάτι αντίστοιχο, αν και δεν το πιστεύω. Στην τελική αν υπάρχει αμφιβολία στέλνω και email στη microsoft με το invoice που μου έστειλαν και την πληρωμή στο paypal για σιγουριά.
    Θα σε παρακαλούσα γιατι τέτοιες άδειες για λειτουργικά δεν υπάρχουν και καλό ειναι να ξεκαθαριστεί το θέμα τουλάχιστον για άλλους που θα αναρωτιούνται τελικά τι συμβαίνει. Στειλε εαν θέλεις το σειριακό σου και ζητά να σου πιστοποιήσουν ότι είναι νόμιμο, η πληρωμή μέσω Paypal δεν λέει κάτι.

    Στην Ελλάδα προτιμήστε να αγοράσετε DSP έκδοση για οποιοδήποτε λειτουγικό, είναι τουλάχιστον νόμιμο! και ελληνικό.

    Από το Link Howtotell:
    Τοποθεσίες Web δημοπρασιών
    Ο Κοινός Φορέας Επιχειρηματικού Λογισμικού (Business Software Alliance – BSA) εκτιμά ότι “ένα υψηλό ποσοστό” των πακέτων λογισμικού που πωλούνται από τις τοποθεσίες web δημοπρασιών είναι πλαστά. Οι πωλητές μπορούν να ισχυρίζονται ότι η χαμηλή τιμή οφείλεται στο γεγονός ότι πρόκειται για “προϊόν από διάλυση εταιρείας” ή προκύπτει από ειδική συμφωνία που έχουν συνάψει με τη Microsoft. Μπορεί να λένε ότι ο δίσκος είναι αντίγραφο ασφαλείας ή ότι προσφέρουν ειδική τιμή για την πώληση ενός δίσκου CD που περιέχει συλλογή λογισμικού (περιέχει τίτλους λογισμικού από πολλές εταιρείες σε έναν δίσκο ή CD). Πληροφορίες από το φορέα BSA σχετικά με την ηλεκτρονική αγορά λογισμικού.

    Φόρτωση στο σκληρό δίσκο
    Μερικές φορές, δεν υπάρχει καμία ένδειξη με βάση την οποία να μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι το λογισμικό που αγοράσατε είναι γνήσιο. Πληρώνετε κάποιον να κάνετε εγκατάσταση του λογισμικού ή αγοράζετε έναν υπολογιστή με προ-εγκατεστημένο λογισμικό, αλλά δεν σας δίνουν το CD, το Πιστοποιητικό COA ή την Άδεια Χρήσης Τελικού Χρήστη (EULA). Το μόνο που έχετε στη διάθεσή σας είναι το λογισμικό που έχει φορτωθεί στη μονάδα σκληρού δίσκου του υπολογιστή σας. Με εξαίρεση την περίπτωση που η εταιρεία σας διαθέτει ομαδική άδεια χρήσης, θα πρέπει να πάρετε στα χέρια σας τουλάχιστον ένα Πιστοποιητικό COA
    http://www.microsoft.com/howtotell/c...lang=el&pg=coa

    Συμφωνίες με πωλητές από άλλες περιοχές
    Προσπαθήστε να κάνετε τις αγορές σας τοπικά για να αποφεύγετε τις απάτες από άλλες περιοχές. Το λογισμικό συχνά κλέβεται από μία περιοχή και πωλείται φθηνά σε άλλη. Σε άλλες περιπτώσεις, οι πλαστογράφοι από άλλες περιοχές ενδέχεται να προσφερθούν να σας πωλήσουν πολλαπλά αντίγραφα ενός προϊόντος σε πολύ χαμηλή τιμή, προκειμένου να τα μεταπωλήσετε ηλεκτρονικά, υποσχόμενοί σας υψηλά κέρδη. Αντί γι' αυτό, μάλλον θα πληρώσετε υψηλά πρόστιμα για την μεταπώληση πλαστογραφημένων αντιγράφων και εσείς θα έχετε δώσει ήδη τα χρήματά σας στους πραγματικούς πλαστογράφους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FSHOPAXD : 26-10-09 στις 04:40.

  12. #87
    Εγγραφή
    17-05-2008
    Περιοχή
    3 λαλούν & 2 χορεύουν
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    11200/840
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    NetFaster IAD 2
    SNR / Attn
    11(dB) / 23.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ισχύει ακόμα ότι εάν εξαπατηθείς αγοράζοντας παράνομο λογισμικό για νόμιμο και το καταγγείλεις στην MS, λέγοντας και τα στοιχεία πωλητή, σου χαρίζει ένα κανονικό?
    "Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι"
    Αποποίηση Ευθύνης: Πριν ζητήσετε τα ρέστα για οτιδήποτε ξανακοιτάξτε το user name μου.

    ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ;

  13. #88
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Rotterdam-Περιστέρι-Στο δρόμο...
    Μηνύματα
    5.138
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Χαμηλή
    ISP
    Όποιος τύχει
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asxetos22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει ακόμα ότι εάν εξαπατηθείς αγοράζοντας παράνομο λογισμικό για νόμιμο και το καταγγείλεις στην MS, λέγοντας και τα στοιχεία πωλητή, σου χαρίζει ένα κανονικό?
    Ναι, μα γι'αυτό κι εγώ δε ζορίστηκα καθόλου να το αγοράσω!

  14. #89
    Εγγραφή
    07-10-2005
    Περιοχή
    Ημαθεια
    Μηνύματα
    275
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10000/49999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    MediaAccess TG589vn v3
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 15,6(dB)
    Μας εκμεταλευονται επειδη ειναι σε ελληνικα,

  15. #90
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ναι , αλλα όταν ξέρεις ότι τελικά είναι παράνομο, πες το οκ αγόρασα 50€ windows αλλα είναι ψιλο...παράνομα, μην την πατήσουν και άλλοι με τα Link σας! Δεν παίζουν με αυτά τα πράγματα , κανε μια προσπάθεια στο microsoft.com/howtotell και ελενξε το λογισμικό σου ότι ειναι ΟΚ, θα σου απαντήσουν .

    Για την ιστορία ακομη δεν πήρα την ειδική τιμή από τον asm....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FSHOPAXD : 26-10-09 στις 16:42.

Σελ. 6 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4567811 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-08, 14:59
  2. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-08, 23:01
  3. Πρόβλημα με Vood και Windows Vista Ultimate
    Από NND στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 00:16
  4. Επέκταση της ΑΤΗΚ σε εξωτερικό και Ελλάδα (;)
    Από chatasos στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-06, 02:29
  5. Site με πληροφορίες για Εκθέσεις σε Ελλάδα και εξωτερικό;
    Από octap στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-06, 11:40

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας