Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 132
  1. #76
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι νομίζετε ότι η κρυπτογράφηση είναι λύση, το κατέβασμα μεγάλου όγκου δεδομένων για μακρύ διάστημα είναι από μόνο του απόδειξη...
    Τι λες; Σοβαρά;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πώς μια οικιακή σύνδεση μπορεί να δικαιολογήσει διακίνηση μεγάλων όγκων δεδομένων σε καθημερινή βάση;
    Κατεβάζω ISO διανομών Linux και κάνω τα updates μου σε αυτές που έχω ήδη εγκαταστήσει στους υπολογιστές μου; Επίσης κατεβάζω ελεύθερη και δωρεάν μουσική και ταινίες και γουστάρω να το κάνω με κρυπτογράφηση. Υπάρχει μήπως πρόβλημα;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο ότι βλέπουν το κρυπτογραφημένο όγκο δεδομένων. Ξέρουν και σε ποια IP συνδέθηκες...
    Ναι, και λοιπόν; Μου απαγορεύει κανείς να κατεβάζω με κρυπτογράφηση από P2P sites υλικό που παρέχουν δωρεάν οι δημιουργοί του;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από np1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά τι μ'αυτό; Αν δεν έχουν στοιχεία ούτε για αυτήν την IP; Δηλαδή αν δεν είναι σεσημασμένη και δεν μπορούν να δουν τι ακριβώς διακινείται, δε μπορούν αυτόματα μόνο με την ένδειξη της κρυπτογράφησης να κάνουν κάτι.
    Έτσι ακριβώς! Αλλά και να έχουν, δε λέει κάτι. Είπαμε εγώ μπορεί να κατεβάζω εντελώς νόμιμο υλικό που παρέχεται δωρεάν από τους δημιουργούς του.

    @asm: Έχεις ξεφύγει επικίνδυνα...
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #77
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Δημόσια" είναι η καταγραφή της IP σου και των ενεργειών σου από τον provider; Γιατί αν είναι αυτό που σε πειράζει δεν βλέπω να αποτέλεσε εμπόδιο στο να γίνεις moderator άρα "συνένοχος" σε ένα forum που όπως όλα καταγράφουν του καθενός μας τα αντίστοιχα στοιχεία (και πολύ καλά κάνουν IMHO).
    Τα έχεις μπερδέψει λίγο, η καταγραφή της IP σου από μια σελίδα που επισκέπτεσαι αντιστοιχεί με το τηλέφωνό σου που κρατά λίστα εισερχόμενων κλήσεων.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  3. #78
    Εγγραφή
    21-04-2007
    Μηνύματα
    523
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    19107 /1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    D Link 2740B
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απόλυτα. Δεν πετώ από τη χαρά μου με την αστυνομοκρατία αλλά εφόσον δεν παρανομώ δεν με προβληματίζει καθόλου η μοίρα αυτών που το κάνουν. Καθένας είναι άξιος των επιλογών του.
    Άσε που σαν developer έχω κάθε λογικό εργασιακό και συνταγματικό δικαίωμα να χαίρομαι με οτιδήποτε καταπολεμά την πειρατεία.
    Ότι πιο αστείο διάβασα τον τελευταίο μήνα...............

  4. #79
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα έχεις μπερδέψει λίγο, η καταγραφή της IP σου από μια σελίδα που επισκέπτεσαι αντιστοιχεί με το τηλέφωνό σου που κρατά λίστα εισερχόμενων κλήσεων.
    Τι έχω μπερδέψει; Και εσύ και εγώ ξέρουμε πολύ καλά πως καταγράφεται η IP μου και οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να ξέρει ο οποιοσδήποτέ σας σε ποιό forum ή topic είμαι τι posts ή profiles διαβάζω και τα λοιπά. Έτσι δεν είναι;
    Ή μήπως δεν μπορεί (και καλά κάνει) ο οποιοσδήποτε συντελεστής του forum να μου ρίξει ένα ωραίο ban γιατί παρατύπησα βάση των δικών σας κανόνων που συμπεριλαμβάνουν ακόμα και την αναφορά περί πειρατείας; Να επαναλάβω πως δεν είδα όμως την ίδια "ευαισθησία" από μέρους σου σε αυτές τις σωστές κατά εμένα πρακτικές.

    Το ίδιο λοιπόν ας εφαρμοστεί γενικότερα και αν αξίζει σε κάποιους ban από το internet ως ποινή για τις πράξεις τους να το φάνε και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό. Ο καθένας μας είναι υπέυθυνος των πράξεών του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος asm : 26-10-09 στις 04:11.

  5. #80
    Εγγραφή
    21-04-2007
    Μηνύματα
    523
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    19107 /1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    D Link 2740B
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έχω μπερδέψει; Και εσύ και εγώ ξέρουμε πολύ καλά πως καταγράφεται η IP μου και οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να ξέρει ο οποιοσδήποτέ σας σε ποιό forum ή topic είμαι τι posts ή profiles διαβάζω και τα λοιπά. Έτσι δεν είναι;
    Ή μήπως δεν μπορεί (και καλά κάνει) ο οποιοσδήποτε συντελεστής του forum να μου ρίξει ένα ωραίο ban γιατί παρατύπησα βάση των δικών σας κανόνων;

    Το ίδιο λοιπόν ας εφαρμοστεί γενικότερα και αν αξίζει σε κάποιους ban από το internet ως ποινή για τις πράξεις τους να το φάνε και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό.
    Ναι ακριβώς το ίδιο είναι......
    εγώ λέω να κόβουν και το ρεύμα για να μην μπορείς να αναπαράγεις το "παράνομο" υλικό..........

  6. #81
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ακριβώς το ίδιο είναι......
    εγώ λέω να κόβουν και το ρεύμα για να μην μπορείς να αναπαράγεις το "παράνομο" υλικό..........
    Εσύ το είπες αυτό όχι το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο ούτε και εγώ.

  7. #82
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από asm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έχω μπερδέψει; Και εσύ και εγώ ξέρουμε πολύ καλά πως καταγράφεται η IP μου και οποιαδήποτε στιγμή μπορεί να ξέρει ο οποιοσδήποτέ σας σε ποιό forum ή topic είμαι τι posts ή profiles διαβάζω και τα λοιπά. Έτσι δεν είναι;
    Ή μήπως δεν μπορεί (και καλά κάνει) ο οποιοσδήποτε συντελεστής του forum να μου ρίξει ένα ωραίο ban γιατί παρατύπησα βάση των δικών σας κανόνων; Να επαναλάβω πως δεν είδα όμως την ίδια "ευαισθησία" από μέρους σου σε αυτές τις σωστές κατά εμένα πρακτικές.

    Το ίδιο λοιπόν ας εφαρμοστεί γενικότερα και αν αξίζει σε κάποιους ban από το internet ως ποινή για τις πράξεις τους να το φάνε και δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό. Ο καθένας μας είναι υπέυθυνος των πράξεών του.
    Και το ξαναγράφω γιατί μάλλον δεν διαβάζεις τι σου απαντάνε:
    άλλο πράγμα η αναγνώριση κλήσης, άλλο πράγμα η καταγραφή όλων των κλήσεών σου από το πάροχό σου. Άλλο πράγμα ένα κατάστημα που κρατά αποδείξεις για όλες τις πωλήσεις του και άλλο η τράπεζά σου που κρατά τις κινήσεις της πιστωτικής σου.
    Επιπλέον σε καμιά από αυτές τις περιπτώσεις ως τώρα δεν δίνουν τα στοιχεία σου χωρίς εισαγγελική παρέμβαση.

    Τώρα όσο αφορά το πόσο ελαφρά παίρνουν μερικοί εδώ μέσα το ban από το διαδίκτυο, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω πολλά για αυτό. Προφανώς η ελευθερία δεν είναι μια έννοια κατανοητή από όλους, δεν εξηγείται αλλιώς πως η στέρηση επαφής με άλλους ανθρώπους εξισώνεται με κλήσεις για παραβίαση του ΚΟΚ και αντιμετωπίζεται με τόση χαλαρότητα.

    Δυστυχώς οι νομοθέτες και οι βουλευτές, γεννημένοι σε άλλες εποχές και με διαφορετικά ενδιαφέροντα (προφανώς) από τον υπόλοιπο κόσμο, θεωρούν ως φυλακή ότι έχει κάγκελα γύρω - γύρω. Για τη νέα γενιά όμως φυλακή είναι και ότι δεν έχει ευρυζωνική πρόσβαση.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  8. #83
    Εγγραφή
    05-08-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα όσο αφορά το πόσο ελαφρά παίρνουν μερικοί εδώ μέσα το ban από το διαδίκτυο, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω πολλά για αυτό.
    Το ίδιο ελαφρά όσο παίρνουν και την κλοπή και κατάχρηση της εργασίας των άλλων κάτι που πέρα από ανήθικο είναι παράνομο και ποινικό αδίκημα βάση της νομοθεσίας κάθε χώρας. Και αν κάποιοι κρίνουν ως "φυλακή" το ban από το internet τότε στο χέρι τους είναι να μην παρανομούν και δεν θα τους αγγίξει κανείς. Και την "πίτα στρόγγυλη και τον σκύλο χορτάτο" δεν γίνεται να τα έχουμε.

  9. #84
    Εγγραφή
    03-05-2009
    Μηνύματα
    423
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τουλάχιστον να σου κόβουν τι σύνδεση είναι πολύ καλύτερο από να σε τρέχουν
    στα δικαστήρια.
    Βέβαια κανεις δεν εγγυάται οτι θα σταματησουν εκεί.
    Να δούμε που θα παει η βαλίτσα και για πόσο ακόμα.

    Εγώ πάντως είμαι με την Σακίρα που βγήκε και είπε οτι ειναι υπερ του Filesharing.
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=335067

  10. #85
    Εγγραφή
    03-10-2008
    Περιοχή
    GREECE
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    279
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48000/4900
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus WiFi
    Μην ανυσηχειτε! Οσο υπαρχει τεχνολογια θα βρισκεται και το αντιδοτο! Παμε Jamba-Forever Jamba!

  11. #86
    Εγγραφή
    14-02-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΠΟΛΥΧΝΙΤΟΣ
    Δεν σας καταλαβαινω γιατι ειστε τοσο μιζεροι? Υπαρχει και η θετικη πλευρα.

    1) Θα δημηουργηθει νε ειδικο σωμα στην Ελλαδα κατα της πειρατειας συνεπως νεες θεσεις εργασιας.
    2) Θα ξεκινησουν νεες εκπομπες στην τηλεοραση με σχετικα θεματα και προσκεκλημενους παγκοσμιου κλασεως καλιτεχνες οπως η Βερα λαμπρου η Κακομοιρα κτλπ..

    Και τριτον τα δελτια ειδισεων θα διαρκουν κατα 1 ωρα περισσοτερο για φανταστετε να βρεθει καποιο περατικο κοματι στο mp3 του Γιωργακη του Παπανδρεου??? Σκανδαλο.

  12. #87
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι νομίζετε ότι η κρυπτογράφηση είναι λύση, το κατέβασμα μεγάλου όγκου δεδομένων για μακρύ διάστημα είναι από μόνο του απόδειξη...
    Ναι η απόδειξη ότι παρακολουθείς παράνομα τη γραμμή κάποιου και αν εμφανιστείς σε δικαστήριο με τέτοια καταγγελία ότι θα έχει τα ένδικα μέσα να σου κλωτσήσει το κ..λο στο υπερπέραν.

    Πώς μια οικιακή σύνδεση μπορεί να δικαιολογήσει διακίνηση μεγάλων όγκων δεδομένων σε
    καθημερινή βάση;
    Κανένας δεν έχει τη υποχρέωση να σου δικαιολογήσει πώς χρησιμοποιεί τη γραμμή του!

    Εσύ πώς θα δικαιολογήσεις ότι κάνεις traffic analysis; Διότι αυτό που λες, αυτό κάνει.

    Και μια και είπαμε για traffic analysis, για να μην γίνεται ούτε αυτό και να ΤΣΟΥΞΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ, η πρώτη τεχνολογία που μου έρχεται στο μυαλό είναι να κάνεις ένα baseline traffic με κρυπτογραφημένες μπούρδες είτε χρησιμοποιείς είτε όχι τη γραμμή, οπότε όταν θα περάσει αυτό που θέλεις, δεν θα ξέρουν καν ότι έστειλες μήνυμα, διότι δεν θα εμφανίζεται κάποια ασυνήθιστη κίνηση.

    Σα να μπαζοβγάζεις κάθε μέρα 10 φορτηγά από την εταιρεία είτε εχουν φορτίο είτε όχι και όταν βγάλεις το «καλό» να μην ξέρουν σε ποιο είναι. Αν μέσα στο φορτηγό έχεις και το super χρηματοκιβώτιο που θέλει χίλια χρόνια για να ανοίξει τελείωσε.

    Θέλουν τέτοιες τεχνολογίες να βγουν στη φόρα για να μειώσουν τη πειρατεία και να κερδίσουν οι εταιρείες φιλμ; Δεν θα κερδίσουν οι εταιρείες, είναι απλό και επιπλέον τέτοιες τεχνολογίες δεν θα πάνε μόνο σε πειρατές ταινειών, θα πάνε και σε κακοποιούς εμπορίου λευκής σαρκός, παράνομων όπλων, ναρκωτικών, τρομοκράτες κλπ.

    Υπάρχουν, αλλά όταν τις χρησιμοποιείς «φαίνεσαι» σα να βγήκες στο σύνταγμα με πανοπλία ιππότη. Σίγουρα είσαι πολύ ασφαλής όταν χρησιμοποιείς μία τέτοια και ελάχιστοι μπορούν να τη σπάσουν, όμως σε κοιτάνε ΟΛΟΙ μεγάλε και ΑΥΤΟΙ που ξέρουν να τη σπάσουν του ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ να σε ΨΑΞΟΥΝ όταν τη χρησιμοποιείς: «μπα και αυτός γιατί κυκλοφορεί σαν ναϊτης;» «μπα, αυτός γιατί έχει tor, ssh, encrypted emails, tunneled torrents κλπ;». Όταν θα τις χρησιμοποιούν όλοι, game over η παρακολούθηση στη βάση heuristics.

    Εκτός...

    αν κάνουμε αυτό που έκαναν οι πρόγονοί μας.
    Όχι ενκρυπτογραφία, αλλά στεγανογραφία.
    Όχι κείμενο γραμμένο σε κώδικα (που ομολογουμένως δεν σπάει τόσο εύκολα όσο τα δάκτυλά σου) αλλά κείμενο κρυμμένο ώστε να μην φαίνεται.

    Το θέμα είναι να μην τραβάς τη προσοχή, όχι να να είσαι «ασφαλής» αφότου σε στοχοποιήσουν. Άμα γίνεις στόχος, θα σε φάνε. Θα βρουν το τρόπο. Μπορεί να βρεθείς «παιδεραστής» και να «κατέχεις μικροποσότητες». Μπορεί να έχεις κάνει καμιά φορολογική τσαχπινιά.

    Αν τα συμφέροντα είναι μεγάλα, τα κράτη δεν δουλεύουν απαραιτήτως στα πλαίσια του νόμου ξέρεις
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pelasgian : 26-10-09 στις 12:07.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  13. #88
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Οταν καθε μερα σου πιπιλανε το μυαλο "Windows 7/Mac OS τα καλυτερα" και επιστρατευουν ολη τη ναυαρχιδα του Marketing για να σε πεισουν οτι πρεπει οπωσδηποτε να αποκτησεις ενα συγκεκριμενο προιον, λογικο και επομενο δεν ειναι ο καταναλωτης να κανει τα παντα για να το αποκτησει;

    Δεν εχουν καποιο νοημα αυτες οι νομοθετικες ρυθμισεις. Νομικα παραθυρακια υπαρχουν ακομα.
    Παραδειγμα το vpn του Pirate Bay.

  14. #89
    Εγγραφή
    16-03-2006
    Περιοχή
    Γκορυτσά, Ασπρόπυργος
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    2.497
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ISDN
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΡΙΑΣΙΟ
    Router
    Draytek 2850Vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά οι παρα λίγο συνταξιούχοι χαραμοφάηδες πολιτικοί που πάνε στο Ευρωκοινοβούλιο συνήθως για να συμπληρώσουν τα τελευταία ένσημα πριν τη σύνταξη τα έχουν χαμένα ομαδικώς...
    Απο τη μία ψηφίζουν οτι το δικαίωμα πρόσβασης στο internet είναι θεμελιώδες και απο την άλλη επιτρέπουν στις κυβερνήσεις να κάνουν διακοπή των συνδέσεων χωρίς δικαστική απόφαση.
    Με ένα firewall από την πλευρά του παρόχου δεν λύνεται το πρόβλημα;

  15. #90
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Περιοχή
    37.75Ν/26.95Ε
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.640
    Downloads
    14
    Uploads
    3
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ένα firewall από την πλευρά του παρόχου δεν λύνεται το πρόβλημα;
    ίσως, αλλά αυτό είναι λογοκρισία, κάποιος θα αποφασίζει που μπαίνεις και που όχι
    και μετά άντε να γράψεις αρνητικά σχόλια για τους Κινέζους
    Bad to the Bone

Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-09, 15:37
  2. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-09, 18:28
  3. Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-09, 12:24
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-08, 23:39
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-06, 22:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας