Σελ. 76 από 168 ΠρώτηΠρώτη ... 5666717475767778818696 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.126-1.140 από 2516
  1. #1126
    Εγγραφή
    25-04-2007
    Μηνύματα
    4.154
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ESP1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αύριο εμφανίζεται στο Παλλάς η ΘΕΑ Diamanda Galas! Περιμένω να μου πάρει τα αυτιά και να γίνει το μυαλό μου ζαμπόν.
    Πες και σε μας εντυπώσεις.

    Αυτό με τα εισητήρια και την τιμή τους έχει παραγίνει

    *Α ρε Primordial

  2. #1127
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ESP1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αύριο εμφανίζεται στο Παλλάς η ΘΕΑ Diamanda Galas! Περιμένω να μου πάρει τα αυτιά και να γίνει το μυαλό μου ζαμπόν.
    αχ συγνωμη δε θα μπορεσουμε σημερα...

  3. #1128
    Εγγραφή
    07-11-2005
    Περιοχή
    /dev/null
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.610
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    OpenBSD -stable
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hodad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες και σε μας εντυπώσεις.
    Τι να πρωτοπώ... Η Diamanda τα έσπασε όλα. 1,5 ώρα κοντά και στη μισή συναυλία η τρίχα μου ήταν σηκωμένη κάγγελο. Ερμηνία των "υπάρχω" του Καζατζίδη, "άνοιξε πέτρα" και "καίγομαι καίγομαι" και τα μυαλά στα κάγγελα. Πανικός.

    Θα μπορούσα να την ακούω άλλες 3 ώρες ά-ν-ε-τ-α. Καμιά 10ριά χρόνια νεότερη να ήταν να μπορούσε να βγάλει περισσότερη ώρα... αχ. Αναμένω από τώρα την επόμενη.

    Εντύπωση μου έκανε επίσης το Παλλάς. Μοντέλλες γυρνούσαν με δίσκους γεμάτους ποτήρια whiskey 12άρι για τους καλεσμένους. Πολύ high class κατάσταση. Το έπαιξα και κουλτούρα να γουστάρω.
    Richard Stallman: "I see you are being your usual friendly self ;-}."
    Theo de Raadt: "Yes, and you are being the usual slimy hypocritical asshole."

  4. #1129
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ESP1982 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εντύπωση μου έκανε επίσης το Παλλάς. Μοντέλλες γυρνούσαν με δίσκους γεμάτους ποτήρια whiskey 12άρι για τους καλεσμένους. Πολύ high class κατάσταση. Το έπαιξα και κουλτούρα να γουστάρω.
    ιντελεκτσουαλ λολ

  5. #1130
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Θα παει κανεις KISS? Αν το show ειναι σαν αυτα που παιξανε στο εξωτερικο τοτε νομιζω οτι αξιζει.Αλλωστε πρωτη φορα ερχονται.

  6. #1131
    Εγγραφή
    26-06-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.090
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Speedtouch 780WL
    άμα δεν ακυρωθεί..

  7. #1132
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    H κόρη μου...άρα ΚΑΙ εγώ LOL !!

  8. #1133
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mich83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    άμα δεν ακυρωθεί..
    Tι να ακυρωθει ρε! Εδω ηδη εφτασαν αθηνα! Επειδη ακουστηκε ταχα μ δηθεν οτι μπορει να ακυρωθει λογο χαμηλης προσελευσης κοσμου και τετοια? Αυτα μην τα πιστευετε..Απλα ολοι θα αποφασισουν να πανε την τελευταια στιγμη...οπως κανουμε παντα εμεις οι ελληνες...της τελευταιας στιγμης ειμαστε αλλωστε.

    Και εδω που τα λεμε πρωτη φορα ερχονται οι KISS στην ελλαδα θα ειναι μεγαλη χαζομαρα να μην εχει κοσμο και να σνομπαρουν τη συναυλια...οπως κανουν ως συθηνως καποιοι που θελουν να το παιζουν true μεταλαδες,η ροκαδες κλπ.


    Οι KISS από χθες είναι στην Ελλάδα! Κατεύθασαν από Ιταλία και θα φύγουν για Βουλγαρία για την συναυλία που θα γίνει αύριο στην Βουλγαρία και θα επιστρέψουν για την συναυλία στο Terra Vibe! Στην συνέχεια θα μείνουν και άλλο καιρό στην Ελλάδα, για να απόχωρήσουν για την συναυλία τους στην Λατβία!!!




    Αν το show ειναι σαν αυτο που κανουν στο εξωτερικο οχι μονο λεει να παει καποιος αλλα παραλεει.

  9. #1134
    Εγγραφή
    25-04-2007
    Μηνύματα
    4.154
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το show ειναι σαν αυτο που κανουν στο εξωτερικο οχι μονο λεει να παει καποιος αλλα παραλεει.
    Το δυστύχημα είναι αυτό που λες, το ότι οι περισσότεροι θα πάνε για το show και όχι για να ακούσουν μουσική.
    Πολύ αμφιβάλλω αν πάνω από τους μισούς ξέρουν πάνω από 6-7 τραγούδια.

    Ένα βάψιμο, το Rock 'n' Roll All Nite και το I Was Made For Loving You δεν αξίζουν 45 ευρώ.

  10. #1135
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hodad Εμφάνιση μηνυμάτων


    Το δυστύχημα είναι αυτό που λες, το ότι οι περισσότεροι θα πάνε για το show και όχι για να ακούσουν μουσική.
    Πολύ αμφιβάλλω αν πάνω από τους μισούς ξέρουν πάνω από 6-7 τραγούδια.

    Ένα βάψιμο, το Rock 'n' Roll All Nite και το I Was Made For Loving You δεν αξίζουν 45 ευρώ.
    Κοιταξε να δεις ο καθενας παει στις συναυλιες για τους δικους του λογους,αλλος παει για το show,αλλος παει μονο για τη μουσικη,αλλος παει απλα για χαβαλε γιατι θα πανε ξερω γω οι φιλοι του κ ετσι παει κ αυτος,σημασια εχει να πας και να περασεις καλα ανεξαρτητα το λογο που θα πας. Ειναι γνωστο στην ελλαδα οτι καποιες μπαντες δεν ειναι τοσο αναγνωρισμενες οσο στο εξωτερικο η οσο θα επρεπε,δλδ ακουει ο αλλος οτι θα ερθουν οι KISS ας πουμε και λεει"αααιι ρεε,ασε μωρε τωρα με τα κ@$ποζερια..etc"

    Δλδ μονο 2 κομματια αξιζουν απο τους KISS? Δεν βρισκω το λογο που ειναι το κακο να παει καποιος για το show ειδικα μαλιστα οταν προκειται για ενα συγκροτημα οπως οι KISS που φημιζονται για τις καλες συναυλιες-show που δινουν.

    Τωρα απο εκει και περα ο καθενας κρινει αν 45ευρω η ποσο ειναι πιστευει οτι αξιζουν.Aλλα εγω νομιζω οτι αξιζουν αυτα τα λεφτα και οσοι θα πατε θα το θυμηθητε,δεν θα τα κλαψετε(ετσι λεω εγω,οχι οτι ετσι θα ειναι).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DOU : 16-05-08 στις 00:00.

  11. #1136
    Εγγραφή
    25-04-2007
    Μηνύματα
    4.154
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιταξε να δεις ο καθενας παει στις συναυλιες για τους δικους του λογους,αλλος παει για το show,αλλος παει μονο για τη μουσικη,αλλος παει απλα για χαβαλε γιατι θα πανε ξερω γω οι φιλοι του κ ετσι παει κ αυτος,σημασια εχει να πας και να περασεις καλα ανεξαρτητα το λογο που θα πας. Ειναι γνωστο στην ελλαδα οτι καποιες μπαντες δεν ειναι τοσο αναγνωρισμενες οσο θα επρεπε,δλδ ακουει ο αλλος οτι θα ερθου οι KISS ας πουμε και λεει"αααιι ρεε,ασε μωρε τωρα με τα κ@$ποζερια..etc"

    Δλδ μονο 2 κομματια αξιζουν απο τους KISS? Δεν βρισκω το λογο που ειναι το κακο να παει καποιος για το show ειδικα μαλιστα οταν προκειται για ενα συγκροτημα οπως οι KISS που φημιζονται για τις καλες συναυλιες-show που δινουν.Αυτο που θα δειτε οσοι πατε στην συναυλια δεν θα το εχετε ξαναδει...

    Τωρα απο εκει και περα ο καθενας κρινει αν 45ευρω η ποσο ειναι πιστευει οτι αξιζουν.Aλλα πιστευω οτι αξιζουν αυτα τα λεφτα και οσοι θα πατε θα το θυμηθητε,δεν θα τα κλαψετε.
    Δε θα διαφωνίσω μαζί σου.

    Το ότι δεν αξίζουν τα 45 ευρώ ήταν καθαρά προσωπική άποψη, δεν ξέρω αν φάνηκε καθαρά αυτό, και φυσικά ο καθένας πάει για τους δικούς του λόγους.

    Εγώ απλά ήθελα να τονίσω το γεγονός ότι πολλοί θα πάνε μόνο και μόνο για το όνομα. Θα μου πεις η πρώτη φορά είναι που γίνεται; Η απάντηση βέβαια είναι όχι αλλά κατά τη γνώμη μου στη συγκεκριμένη συναυλία θα γίνει σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό. Ειδικά στις μικρές ηλικίες.

  12. #1137
    Εγγραφή
    06-02-2003
    Περιοχή
    Tο δοχείο του καφέ, που βρίσκεταi στο Montreal!
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Zyxel 660H DSL Router
    Εγώ αναρωτιέμαι αν θα έχουμε κανενα βαρεμένο που θα πάει βαμμένος.

    (Εγώ δεν μπαίνω στο πειρασμό, γιατί βαριέμαι να ξυρίσω το μούσι )
    "If you believe in forever, then life is just a one-night stand,
    If there's a rock 'n' roll heaven, well you know they've got a hell of a band"
    ...


    Storm, by Tim Minchin

  13. #1138
    Εγγραφή
    25-04-2007
    Μηνύματα
    4.154
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cafeeine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αναρωτιέμαι αν θα έχουμε κανενα βαρεμένο που θα πάει βαμμένος.

    (Εγώ δεν μπαίνω στο πειρασμό, γιατί βαριέμαι να ξυρίσω το μούσι )
    Ε λογικά θα χει αρκετούς. Τι στο καλό...

  14. #1139
    Εγγραφή
    26-06-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.090
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι να ακυρωθει ρε! Εδω ηδη εφτασαν αθηνα! Επειδη ακουστηκε ταχα μ δηθεν οτι μπορει να ακυρωθει λογο χαμηλης προσελευσης κοσμου και τετοια? Αυτα μην τα πιστευετε..Απλα ολοι θα αποφασισουν να πανε την τελευταια στιγμη...οπως κανουμε παντα εμεις οι ελληνες...της τελευταιας στιγμης ειμαστε αλλωστε.


    2500 εισητήρια προπώληση είναι πολύ μικρός αριθμός λίγο πριν τη συναυλία..

  15. #1140
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hodad Εμφάνιση μηνυμάτων

    Το ότι δεν αξίζουν τα 45 ευρώ ήταν καθαρά προσωπική άποψη, δεν ξέρω αν φάνηκε καθαρά αυτό, και φυσικά ο καθένας πάει για τους δικούς του λόγους.

    Εγώ απλά ήθελα να τονίσω το γεγονός ότι πολλοί θα πάνε μόνο και μόνο για το όνομα. Θα μου πεις η πρώτη φορά είναι που γίνεται; Η απάντηση βέβαια είναι όχι αλλά κατά τη γνώμη μου στη συγκεκριμένη συναυλία θα γίνει σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό. Ειδικά στις μικρές ηλικίες.
    Ναι οκ καταλαβα οτι ηταν προσωπικη σου αποψη.Να σου πω κατι πανω σε αυτο που λες,το 2006 στην συναυλια των GNR στην μαλακασα υπηρχαν ατομα τα οποια δεν ξερανε κομματια οπως Nightrain,It's so easy,You could be mine,Dont cry κλπ,και φωναζανε Slaaaash!!,τη στιγμη που ο Slash εχει φυγει απο τους guns απο το 1993-94! Αντιστοιχα στην συναυλια των metallica,υπηρχαν ατομα τα οποια ξερανε μονο το nothing else matters,το unforgiven και το enter sandman και μαλιστα καποια περασαν τον trujillo(μπασιστας) για τον newsted!Τρελα πραγματα..

    Οποτε δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σου σε αυτο που λες,οτι πανε μικρες ηλικιες και οχι μονο που δεν ξερουν στην ουσια για τι πανε. Ειδικα αν σε αυτες τις συναυλιες ερχονται και κατι χατζηγιαννηδες και σια, φυσικα στα vip...αστα να πανε..

    Αυτα ομως θα υπαρχουν παντα..

Σελ. 76 από 168 ΠρώτηΠρώτη ... 5666717475767778818696 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-08, 20:37
  2. λιστα με τις μεχρι τωρα HD ταινιες
    Από giannhs1984 στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-08, 09:38
  3. Είστε έτοιμοι για το απόλυτο ποδοσφαιράκι (μεχρι τώρα)?
    Από georgepre10 στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-06, 22:18

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας