Σελ. 1391 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 137113811386138913901391139213931396 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 20.851-20.865 από 20990
  1. #20851
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα πήγαινα για το Toshiba Ykai αν ήθελα κλιματιστικό. Από τηλεόραση δεν βλέπω κάτι που θα με ενδιέφερε. Θα έπρεπε να δω τι εξόδους διαθέτουν και το λειτουργικό τους να είναι Android TV ;ή Google TV για να μην ψάχνω να βάζω κουτιά σε ένα με δυο χρόνια. Προχθές που είχα περάσει από εκεί είδα μια μάρκα που φέρνει DAHUA σε τιμές χώμα. Μάρκα με καψες αλλά κάποιοι λένε ότι φτιάχνει monitor. Δεν έχω ιδέα. Αν μου έλειπε θα αγόραζα μια 32άρα δοκιμαστικά και όσο κράταγε εφόσον διέθετε headphones jack, και δυνατότητες συνδεσμολογίας άλλων συσκευών.
    Αξιος, άξιος .,
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  2. #20852
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.216
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να κυκλοφορούμε με τσίγκινο σωβρακάκι εδώ μέσα!
    εγω πάντως εχω ξεβρακωθει με τις αγορες.

    σκέφτομαι για εναν αφυγραντήρα juro pro στα 225 ευρώ.
    Για στέγνωμα ρουχων τον θελω σε δωμάτιο αποκλειστικά.
    Και εδω κάποια συμβουλή ευπρόσδεκτη.

    εκτός απο το yukai που λετε σκέφτομαι και το gree και τα φασον του γιατι ίσως παίζει να βαλεις ενα ηλιακο και να το δουλεύεις απο το service menu μόνιμα σε χαμηλά watt που θα του επιτρεπει το πανελ και τα υπόλοιπα συμπραγκαλα για να αποφύγεις διακοπές 5-10 λεπτών.
    λογικά γίνεται ευκολα η δύσκολα.
    το θεμα ειναι αν μετα απο restart ξεκινάει πάλι στο service menu στα χαμηλά watt.

  3. #20853
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Μαλακωντα Ευβοιας & Πλ. Αμερικης - Πατησια
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.951
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ZXHN H108N V2.3
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 36,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για στέγνωμα ρουχων τον θελω σε δωμάτιο αποκλειστικά.
    παρε βρε συ ενα στεγνωτηριο Finlux TDF-7CF2 με σχδον τα ιδια λεφτα να κανεις δουλεια
    Prima pensa, poi parla, perché parole poco pensate portano pena

  4. #20854
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πάντως εχω ξεβρακωθει με τις αγορες.

    σκέφτομαι για εναν αφυγραντήρα juro pro στα 225 ευρώ.
    Για στέγνωμα ρουχων τον θελω σε δωμάτιο αποκλειστικά.
    Και εδω κάποια συμβουλή ευπρόσδεκτη.

    εκτός απο το yukai που λετε σκέφτομαι και το gree και τα φασον του γιατι ίσως παίζει να βαλεις ενα ηλιακο και να το δουλεύεις απο το service menu μόνιμα σε χαμηλά watt που θα του επιτρεπει το πανελ και τα υπόλοιπα συμπραγκαλα για να αποφύγεις διακοπές 5-10 λεπτών.
    λογικά γίνεται ευκολα η δύσκολα.
    το θεμα ειναι αν μετα απο restart ξεκινάει πάλι στο service menu στα χαμηλά watt.
    Είδα ένα πλυντήριο που είναι και στεγνωτήριο LG σε πολύ καλή τιμή αφού θες και στέγνωμα 8 κιλά πλύσιμο 5 κιλά στέγνωμα. Δεν έχω ιδέα από τέτοιου είδους στεγνωτήρια πάντως.
    Τα μεμονωμένα ξέρω γιατί είχα στο εξωτερικό. Νομίζω συα 600 ευρώ καλή τιμή νομίζω.

    Πήγα πριν λίγο αγόρασα κάτι μπογιές για το εξοχικό και έριξα μια ματιά στα γρήγορα.
    Στις τηλεοράσεις πολύ χοντροκομένο μου φάνηκε το σήμα που είχε αυτή η μάρκα που είπα Dahua. Δεν κοίταξα για συνδέσεις. Βιαζόμουν. Κατά τα άλλα όλες έδειχναν το ίδιο και τα πλαστικά ήταν τα ίδια. Μέσα τι έχουν τώρα ποιος ξέρει.

    Προσοχή. Διαβάζω σε διάφορα σχόλια ότι το Android που έχουν οι Dahua δεν είναι για τηλεοράσεις αλλά ένα πειραγμένο Android με δικό του playstore. Κάτι όπως τα Κινέζικα tablet και TV boxes. Οπότε θα πρέπει να τσεκαριστεί αν ισχύει.
    Ίσως για αυτό τις σκοτώνουν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 08-03-24 στις 11:34.

  5. #20855
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εγώ πάντως χτύπησα ένα yukai 9 γιατί έμαθα ότι έχει πολύ χαμηλό invertarisma ελπίζω να μην το μετανιώσω αλλά η τιμή με δωρεάν τοποθέτηση είναι πολύ καλή
    VARAJOHN

  6. #20856
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως χτύπησα ένα yukai 9 γιατί έμαθα ότι έχει πολύ χαμηλό invertarisma ελπίζω να μην το μετανιώσω αλλά η τιμή με δωρεάν τοποθέτηση είναι πολύ καλή
    Καλορίζικο
    Δεν θα το μετανιώσεις αρκεί μην πέσεις σε μαστοράντζα στην εγκατάσταση που θα νομίζει ότι τα ξέρει όλα και κάνει ότι γουστάρει.
    Κανόνες. 3 μέτρα σωληνώσεις, σωστές αποστάσεις από τους τοίχους, κενό αέρας. Όταν σε πάρει τηλέφωνο για την εγκατάσταση να του τα θέσεις ως προϋπόθεση.
    Αν έρθει χωρίς την αντλία να τον διώξεις. Να είσαι παρόν. Ξεκίνα και διάβαζε το manual εγκατάστασης.

  7. #20857
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλορίζικο
    Δεν θα το μετανιώσεις αρκεί μην πέσεις σε μαστοράντζα στην εγκατάσταση που θα νομίζει ότι τα ξέρει όλα και κάνει ότι γουστάρει.
    Κανόνες. 3 μέτρα σωληνώσεις, σωστές αποστάσεις από τους τοίχους, κενό αέρας. Όταν σε πάρει τηλέφωνο για την εγκατάσταση να του τα θέσεις ως προϋπόθεση.
    Αν έρθει χωρίς την αντλία να τον διώξεις. Να είσαι παρόν. Ξεκίνα και διάβαζε το manual εγκατάστασης.
    σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. δεν φτάνουν αυτά που μου είπες πρέπει να διαβάσω και άλλα?
    VARAJOHN

  8. #20858
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. δεν φτάνουν αυτά που μου είπες πρέπει να διαβάσω και άλλα?

    Βρες στο ίντερνετ το manual και ρίξε μια ματιά. Αν μπορείς να βρεις και το service manual. Δεν χρειάζεται να ξεστραβωθίς. Αυτά που λέω.

    Το καλύτερο μηχάνημα να πάρεις αν η εγκατάσταση είναι χάλια δεν έχει νόημα.

  9. #20859
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villasg Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε βρε συ ενα στεγνωτηριο Finlux TDF-7CF2 με σχδον τα ιδια λεφτα να κανεις δουλεια
    +1 αν υπάρχει χώρος κάνει πολύ καλύτερη δουλεια
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  10. #20860
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.216
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villasg Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε βρε συ ενα στεγνωτηριο Finlux TDF-7CF2 με σχδον τα ιδια λεφτα να κανεις δουλεια
    καλά το λες.
    υπάρχει ήδη στεγνωτήριο χρειάζεται και για άλλους λόγους.
    κάποια ρούχα δεν τα βάζουν στεγνωτήριο άσε που δεν χωράνε όλα.
    Συν ότι είναι και θέμα ψυχολογικό όσο περίεργο και να ακούγεται.
    υπάρχει και σκανδιναβός στο συγκεκριμένο χώρο και αυτοι συνηθίζουν να έχουν ένα δωμάτιο μονο για αυτές τις δουλειές .
    έχει και 24ωρη θέρμανση εκεί οπότε και ο αφυγραντήρας θα δουλέψει στο max και θα καταναλώσει βέβαια.
    Εδω ειναι ellada βέβαια..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m1john Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως χτύπησα ένα yukai 9 γιατί έμαθα ότι έχει πολύ χαμηλό invertarisma ελπίζω να μην το μετανιώσω αλλά η τιμή με δωρεάν τοποθέτηση είναι πολύ καλή
    θα σου δώσω
    μια συμβουλή.
    να έχεις και εναν να ειναι ο κακός μαζί τους.
    Αυτοι μετα απο τοσες δουλειές και με τοσες δουλειές την ημέρα θα σε ξεπεταξουν.

    Μη ψαρωσεις αν σου πούνε και βέβαια θα σας βάλουμε τρία μέτρα σωλήνα γιατί σίγουρα θα κάνουν άλλες 10 μ@λακίες.

    επίσης με 7€ η με 5 από το aliexpress βάλε (αν το βάλεις σε τοίχο ΕΙΔΙΚΆ!) και τέσσερα συνεμπλόκ η λαστιχάκια όπως τα λένε για τους κραδασμούς.

    πραγματικά τρομερή διαφορά στο τι θα ακούς μέσα.
    επαναλαμβάνω ειδικά το βάλεις σε τοίχο.

    το δικό μου το yukai από το πάτωμα το μετέφερα στον τοίχο.
    πρώτα δεν ακουγόταν καθόλου σε σημείο που είχανε χαζέψει και αυτοί που ήρθανε για τη μεταφορά...
    και μετα στον τοίχο της κακομοίρας!

    βέβαια αυτοι μπορεί να στα χρεώσουν 30 40€ οπότε ίσως είναι καλή ιδέα να τα βάλεις μετά μόνος σου για πλάκα σηκώνοντας την κάθε πλευρά μία μια
    η αγόρασε τα τώρα από το skroutz και δωστα τους εκείνη τη στιγμή.
    αυτό νομίζω είναι το καλύτερο.

    edit νομίζω τα toshiba ίσως απαιτούν κατ εξαίρεση 2 μέτρα αλλά εννοείται μην τους το πεις σε καμία περίπτωση γιατί θα πατάνε πάνω σε αυτό και θα βάζουν σε όλους 80 πόντους....
    και πέντε αν μπορείς να βάλεις βάλε πέντε.
    ας απαντήσουν οι ειδικοι ίσως είναι εκεί το καλύτερο ή τουλάχιστον εκεί γίνονται οι μετρήσεις για eurovent
    για αυτό το τελευταίο το λέω με κάθε επιφύλαξη

    εγώ έμπλεξα με το panasonic και τον κόκοτα και κλαίω.
    ποτέ από αυτόν ξανά, με κοροϊδεύουν μες στα μούτρα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα ένα πλυντήριο που είναι και στεγνωτήριο LG σε πολύ καλή τιμή αφού θες και στέγνωμα 8 κιλά πλύσιμο 5 κιλά στέγνωμα. Δεν έχω ιδέα από τέτοιου είδους στεγνωτήρια πάντως.
    Τα μεμονωμένα ξέρω γιατί είχα στο εξωτερικό. Νομίζω συα 600 ευρώ καλή τιμή νομίζω.

    Πήγα πριν λίγο αγόρασα κάτι μπογιές για το εξοχικό και έριξα μια ματιά στα γρήγορα.
    Στις τηλεοράσεις πολύ χοντροκομένο μου φάνηκε το σήμα που είχε αυτή η μάρκα που είπα Dahua. Δεν κοίταξα για συνδέσεις. Βιαζόμουν. Κατά τα άλλα όλες έδειχναν το ίδιο και τα πλαστικά ήταν τα ίδια. Μέσα τι έχουν τώρα ποιος ξέρει.

    Προσοχή. Διαβάζω σε διάφορα σχόλια ότι το Android που έχουν οι Dahua δεν είναι για τηλεοράσεις αλλά ένα πειραγμένο Android με δικό του playstore. Κάτι όπως τα Κινέζικα tablet και TV boxes. Οπότε θα πρέπει να τσεκαριστεί αν ισχύει.
    Ίσως για αυτό τις σκοτώνουν
    μου λεγε φίλος μήπως είναι καλύτερα να περιμένουμε στους ολυμπιακούς λέει το καλοκαίρι...
    μήπως πέσουν οι τιμές.
    το λέω γενικότερα απλά έβαλα εσένα παράθεση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kostas2005 : 07-03-24 στις 18:10.

  11. #20861
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επίσης με 7€ η με 5 από το aliexpress βάλε (αν το βάλεις σε τοίχο ΕΙΔΙΚΆ!) και τέσσερα συνεμπλόκ η λαστιχάκια όπως τα λένε για τους κραδασμούς.
    Δε χρειάζεται αλί. Από αυτό εδώ το κατάστημα θα γίνει η δουλειά γρήγορα και οικονομικά. Αυτά έχω βάλει σε daikin atxc25d, όσο κι αν χορεύει η μονάδα, δεν περνάει τίποτα στον τοίχο. Κλείνουν 1 έτος και είναι σα καινούρια.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  12. #20862
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.216
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    αν το εχει κάποιος βαζω το gree τα πάνελ και οτι αλλο χρειαστεί να κάνουμε το πείραμα με το κλιματιστικό και τα πανελ.
    Απλα το κατάλαβα αργα και θα πρέπει να πληρώσω απεγκατασταση και εγκατάσταση για να βαλω το gree εκει που πρέπει.

    όπως επίσης βαζω το 5g κινητό για να του αφαιρέσουμε την μπαταρία και να το κάνουμε 5g router.

    - - - Updated - - -

    https://www.praktiker.gr/Product.aspx?prodId=137488 πήρα τηλέφωνο χθες για να αγοράσω, αργά το σκέφτηκα είχε εξαντληθεί

    - - - Updated - - -

    https://www.banggood.com/EDUP-Intel-...-2007471.html?
    EDUP Intel BE200 WiFi7 Network Card Tri-Band 2.4G/5.8G/6GHz 8774Mbps bluetooth 5.4 M.2 Laptop Wifi Wireless Card
    ίσως και να αξίζει

  13. #20863
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    παραπλήσια που την δείχνει διαθέσιμη είναι και η panasonic https://www.praktiker.gr/p/panasonic...-hdr-48-134585
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  14. #20864
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.216
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Μπήκα και στο site του κωτσόβολου πάλι κατόπιν εορτής ,πάλι αργά το σκέφτηκα.

    [μυαλό σούπα συν αταραξ για τις αλλεργίες, πλάκα πλάκα πώς θα πάτε εσείς? εδώ και μία εβδομάδα έχω ξεκ0λι@στεί, αθήνα κέντρο και τα πρώτα σημάδια πριν 3 εβδομάδες]

    https://www.kotsovolos.gr/sound-visi...OLED?orderBy=3
    Από 650€ oled και με δώρο επιταγή γενναία ,
    το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει καμία διαθέσιμη τώρα σε τιμή πακέτο που να αξίζει.
    η μόνη ήταν η 48 ambilght αλλά είδα ότι έχει την 55άρα στην ίδια τιμή και ξενέρωσα γιατί τελικά δεν ήταν διαθέσιμη η 55άρα και δεν πήρα καμία. 700 ευρώ έβγαιναν αν αφαιρούσαμε τη δωροεπιταγή και η 48ara και η 55άρα

    το θεωρώ πολύ δύσκολο για 55άρα ambilight στα 700€

    για να είμαι ειλικρινής 48άρα χρειαζομαι σε αυτό το χώρο και όχι παραπάνω για πολλούς λόγους από την άλλη θυμάμαι και την ατάκα που έλεγα και μου λέγαν όσο πιο μεγάλη μπορείς αγόρασε..

    Εντελώς άσχετο αυτό εδώ για τα συμπράγκαλα της κουζίνας θεωρώ
    καλή φάση, αν το είχε σε λευκό θα το επαιρνα
    έχω ένα αντίστοιχο μικρότερο ελαφρώς και είναι μια χαρά.
    https://www.e-shop.gr/maclean-mc-910...x-p-PER.941424

    - - - Updated - - -

    Επίσης καλή τιμή και με αποφορολόγηση ακόμα καλύτερη για κινητό premium
    https://www.jmctech.gr/product/xiaom...256gb-grey-eu/

    για εμένα μετά από δω μόνο s22, s23,s24 plus κλπ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kostas2005 : 10-03-24 στις 08:25.

  15. #20865
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Το έχει αναφέρει κανείς το Weekend Bomb του Κοτσο με 40% επιστροφή σε δωροεπιταγη?
    https://www.kotsovolos.gr/pages/weekend-bomb-deals
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 1391 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 137113811386138913901391139213931396 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας