Σελ. 884 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 864874879882883884885886889894904 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 13.246-13.260 από 20990
  1. #13246
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ειμαι ειλικρινης, δεν τα γνωριζω τα ΑΚG (μαλλον αυτα εννοεις). Τα εχω δει μονο στα διαφορα reviews στο διαδικτυο για τα καινουρια android κινητα και τα συγκρινει με αντιστοιχα που περιεχονται στη συσκευασια του HTC U11.
    Τα οποια reviews ομως τα θεωρω επισης υποκειμενικα, οπως και την γνωμη μου, για τον επιπροσθετο λογο οτι τα κινητα αυτα εχουν και ενσωματωμενο γαματο DAC (το U11 αν θυμαμαι καλα εξωτερικο πανω στο ανταπτορακι του 3,5 jack) που σιγουρα παιζει ρολο στο τι και πως το ακους.

    Προσωπικα δεν εδωσα ποτε τοσα χρηματα για ακουστικα και ουτε προκειται να δωσω (πανω απο 15-20 ευρω). Και στο λεει αυτο καποιος κολλημενος με τη μουσικη που ειδικα παλαιοτερα μπορει να ακουγα και 3+ ωρες καθε μερα. Και ομως εφοσον ικανοποιουσα την αναγκη μου και τα αυτια μου με ακουστικα των 10-15 ευρω που μου εβγαζαν αυτο που ηθελα δεν ειχα λογο να ψαχτω παραπανω. Σαφως θα υπαρχουν και υπαρχουν ακουστικα και των 30 ευρω που θα ειναι καλυτερα και των 100 ευρω που θα ειναι σουπερ ντουπερ. Οπως υπαρχει και αμαξι 10.000 ευρω που σε παει στη δουλεια σου και υπαρχει και Φεραρι με 300.000. Αν τα θες για να πηγαινεις στη δουλεια μεσα απο κινηση, τι Λαντα τι Φεραρι με 30 χλμ θα πηγαινεις και με τα δυο στα σαμαρακια της Αθηνας Το αν θα καθεται ο πωπος σου σε δερματινο ή αλκανταρα καθισμα, αν θα εχεις αεραναρτηση ή ελατηρια, αν θα σε χαζευει ο κοσμος ή οχι, αυτες ειναι προσθετες αναγκες που πρεπει να κοιταξεις αν σε ενδιαφερουν ή οχι.

    Βλεπω πολλους να τσακωνονται σε reviews για ακουστικα και για τα καινουρια κινητα που εχουν καταργησει το 3,5 jack και οτι η τεχνολογια προχωραει, και το 3,5 jack ειναι ξεπερασμενο, και το μελλον ειναι ασυρματο και bluetooth, και δεν νοειται κινητο 800+ ευρω και εσυ να θες ακομα να εχεις καλωδια στα ακουστικα κτλ. κτλ κτλ.
    Θα το πω απολυτα και στεγνα

    Οταν το υλικο που χρησιμοποιεις ειναι σαπιο εχει νοημα αν τα ακουστικα σου θα ειναι η κορυφη στα 15 ευρω ή τα καλυτερα των 100? Οι περισσοτεροι γκρινιαζουν και τσακωνονται για τα ακουστικα αλλα τα αρχεια μουσικης που εχουν ειναι mp3 στα 128kbps, στα 192 αντε και στα 256 ενω καποιοι λιγοι εχουν στα 320kbps αλλα μουφέ δλδ extracted απο το youtube ως 320 στην πραξη ομως πραγματικα 128-192 με εμφανιση 320.
    Ποσοι απο ολους αυτους και ολους μας εχουν την μουσικη τους απο lossless πηγες ή σε FLAC αρχεια ή σε HQ Audio CDs ή χρησιμοποιουν DAC κατα την αναπαραγωγη??? Ποσοι εχουν την mp3 συλλογη τους extracted απο FLAC ή True HQ Audio CD σε πραγματικο 320kbps?? Απειροελαχιστοι.
    Και ποσοι ακομα θα καταφερουν να καταλαβουν διαφορες στη μουσικη που ακουνε με τα Rock Zircon των 12 ευρω ή καποια γαματα των 100 ευρώ, όταν ακουνε μουσικη απο ενα mp3 player των 40 ευρώ (οπως εγω) ή απο ενα κινητο των 800 ευρω μεν το οποιο ομως ειναι κινητο πρωτιστως, δεν ειναι η βασικη δουλεια του να ειναι ποιοτικη πηγη αναπαραγωγης ηχου?

    Εχω ακουσει FLAC αρχεια που εχω (διαφορες συλλογες Rock, Κλασσικη κτλ) στα Zircon, στα Piston (2 & 3), στα 2.1 ηχεια του υπολογιστη, σε ηχεια home cinema κτλ. χωρις να μπορω να ξεχωρισω τρελες διαφορες να πω ουαου. Εκει που επαθα πλακα και ακουσα ηχους και λεπτομερεια που δεν ειχα ποτε πριν αντιληφθει οτι υπηρχε εκει, ηταν σε high end ηχοσυστημα φιλου, με ενισχυτη τουμπανο, με ηχεια 2,5-3Κ το ενα, με καλωδια ηχειων 20 ευρω το μετρο, με dac κτλ. Οταν εβαλα τη μουσικη να παιξει επαθα πλακα. Υπηρχαν μεσα ηχοι, οργανα, τα οποια δεν ειχα ξανακουσει με τοση καθαροτητα ουτε πιστευα οτι υπηρχαν στο μουσικο κομματι.
    Παιζει λοιπον μεγαλο ρολο ποσο θες να επενδυσεις, πως και τι θες να ακουσεις και τι απαιτησεις εχεις. Και παντα σε συναρτηση με την ποιοτητα του μουσικου υλικου που εχεις.
    Ξερω και γνωριζω ανθρωπους που πετανε ενα σκασμο λεφτα σε ενισχυτη ή ηχοσυστημα και μετα τσιγκουνευονται τα λεφτα στα ηχεια (πχ ριχνουν 2Κ στον ενισχυτη και θελουν ηχεια του 1Κ) και ακομα χειροτερα αγοραζουν ή τους πασαρουν οι επιτηδειοι μαυροκοκκινο καλωδιο για τη συνδεση των ηχειων
    Ειναι σαν να εχεις αγορασει Φεραρι και βαζεις λαστιχα Μιτσουγιαμα 225/45/17 γιατι δεν εχεις λεφτα για κατι παραπανω ή γιατι ελα μωρε τι ρολο παιζει το λαστιχο, εχω Φεραρι. Το πως θα μεταφερθουν τα 300+ αλογα απο το μοτερ στο οδοστρωμα δεν αναρωτηθηκες. Το ιδιο και με τον ηχο. Το πως θα μεταφερθει ο ηχος απο τον ενισχυτη, στο ηχειο, δεν παιζει ρολο??? Θα βαλουμε ψευτικο καλωδιο, χωρις shielding, μικρης διατομης που χρησιμοποιουμε για ρευμα?

    Γνωμη μου αν θες να σχηματισεις καλυτερη αποψη δοκιμασε τα ακουστικα που σε ενδιαφερουν αν μπορεις να τα δοκιμασεις πανω σε μηχανημα που χρησιμοποιεις συνεχεια (πχ mp3 player, κινητο, υπολογιστη), με την ιδια μουσικη που ακους και σε ταυτοχρονη συγκριση με ακουστικα που ηδη εχεις και ξερεις.

    Προσωπικη αποψη παντα και συγγνωμη για το μακροσκελες ποστ.
    εξαιρετικο ποστ,ευγε

    ειμαι της ιδιας αποψης πανω κατω,ποτε δεν κινηθηκα παραπανω απο το 20ρικο..και κυριως παντα επαιζα μπαλα με τα ακουστικα κινητων..απλα ειχα μπριζωθει με τα akg (οπως σωστα με διορθωσες) λογω των καλων κριτικων που διαβαζα...αλλα απ οτι φαινεται ειναι αλλη μια μετριοτητα.θα κοιταξω ομως μηπως κανω μια υπερβαση κ παρω αυτα που μου ειπες για δοκιμη.και γω παιζω μπαλα με ενα επωνυμο mp3 player(sandisk sansa-δεν μπορεσα τοσα χρονια να βρω αξιο αντικαταστατη του) οικονομικο σχετικα,οποτε δεν αξιζει μια αγορα της ταξεως των 100 ευρω(για ακουστικα)
    VAMOS ARIS

  2. #13247
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.011
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Υπομονη, σε λιγο θα βγει το Sandisk Daenerys!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  3. #13248
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.720
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ξαναβαζω γιατι ειμαι σιγουρος οτι ο αποδεκτης δεν το ειδε λογω παρεμβολων απο σεντονια..


    Δεν τόχω δοκιμάσει με 4 στικάκια, έχω επάνω 2 3,5άρηδες με δική τους τροφοδοσία, 1 2,5 χωρίς τροφοδοσία και όταν βάζω στικάκι στην τελευταία ελεύθερη παίζει κανονικά.

    Τα στικάκια δεν έχουν απαιτήσεις σε ρεύμα, τώρα αν βάλεις 4 και τα 4 λειτουργούν ταυτόχρονα, δεν ξέρω.
    Εγώ το πήρα κυρίως για σκληρούς, γι αυτό ήθελα το hub να μπορεί να πάρει εξωτερικό τροφοδοτικό
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #13249
    Εγγραφή
    18-10-2011
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι θέμα ότι χάνονται οι (ανύπαρκτες) προσφορές, είναι ότι έχει συζητήσεις και για μηχανήματα από το lidl, και για το πόσο καλό ή κακό μαγαζί είναι το eshop, και για το ποιες είναι οι καλύτερες μπαταρίες, και για φούρνους μικροκυμάτων, πάνες, εσπρεσιέρες, φραπιέρες και δεν συμμαζεύεται.

    Άστο όπως είναι, μας αρέσει. Όλοι παρασυρόμαστε κάποιες φορές.
    +1000

  5. #13250
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.002
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως επαιξε ρολο το οτι ηταν 7αρι;
    παρηγγειλα παντως και το τροφοδοτικο που λεγαμε απ το bangood, αλλα αυτο απο βδομαδα αν ερθει..
    To banggood οτι εχω παραγγειλει κατα καιρους (επειδη κραταω στατιστικα) μου ερχεται μεταξυ 15-18 ημερολογιακων ημερων. Οποτε αν δεν πεσεις στις καθυστερησεις του ΕλΒελ λογω τελωνειου (εκκρεμουν πολλα πακετα παραγγελιων απο τελη Σεπτεμβρη - υπαρχει σχετικο νημα σε γειτονικο φορουμ) πιστευω μεχρι τελη Νοεμβρη το αργοτερο θα το εχεις. Γιατι 11/11 ειναι το Black Friday και θα πεσουν αγορες και κινηση Κινα μερια και προβλεπω εκεινες οι παραγγελιες να ερχονται με το νεο χρονο (ελεω και Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω παιζω μπαλα με ενα επωνυμο mp3 player(sandisk sansa-δεν μπορεσα τοσα χρονια να βρω αξιο αντικαταστατη του) οικονομικο σχετικα,οποτε δεν αξιζει μια αγορα της ταξεως των 100 ευρω(για ακουστικα)
    Εχω το Sansa Clip Sport εδω και 2-3 χρονια (και πριν ενα Creative που του αλλαξα τα φωτα μεχρι που δεν πατιοντουσαν τα κουμπια ).
    Ειναι σκυλι, το εχω λιωσει και το κορυφαιο ολων παιζει αρχεια FLAC. Εχω γεμισει μια 32αρα εξωτερικη με best of flac που μου αρεσουν και ειναι ταμαμ. Εχω δοκιμασει και συνδεση με στερεοφονικο αυτοκινητου (line-out -> line in) και παιζει μια χαρα τα flac, με εξαιρεση μια μικρη παραμορφωση 1-2 δευτερολεπτων καποιες φορες σε τυχαια τραγουδια καθε φορα.
    Υπερευχαριστημενος για τα 45 ευρω που ειχα δωσει τοτε. Και στο τρεξιμο με εχει βολεψει αφανταστα γιατι ειναι μικρο και εχει και το μανταλακι που το γατζωνεις οπου θες. Εχει και ραδιοφωνο. Και του ειχε βγαλει και 1-2 firmware updates η Sandisk και τα ειχα περασει. Και η μπαταρια ανθεκτικη. Overall υπερ-happy!!!

  6. #13251
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    To banggood οτι εχω παραγγειλει κατα καιρους (επειδη κραταω στατιστικα) μου ερχεται μεταξυ 15-18 ημερολογιακων ημερων. Οποτε αν δεν πεσεις στις καθυστερησεις του ΕλΒελ λογω τελωνειου (εκκρεμουν πολλα πακετα παραγγελιων απο τελη Σεπτεμβρη - υπαρχει σχετικο νημα σε γειτονικο φορουμ) πιστευω μεχρι τελη Νοεμβρη το αργοτερο θα το εχεις. Γιατι 11/11 ειναι το Black Friday και θα πεσουν αγορες και κινηση Κινα μερια και προβλεπω εκεινες οι παραγγελιες να ερχονται με το νεο χρονο (ελεω και Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας).

    - - - Updated - - -



    Εχω το Sansa Clip Sport εδω και 2-3 χρονια (και πριν ενα Creative που του αλλαξα τα φωτα μεχρι που δεν πατιοντουσαν τα κουμπια ).
    Ειναι σκυλι, το εχω λιωσει και το κορυφαιο ολων παιζει αρχεια FLAC. Εχω γεμισει μια 32αρα εξωτερικη με best of flac που μου αρεσουν και ειναι ταμαμ. Εχω δοκιμασει και συνδεση με στερεοφονικο αυτοκινητου (line-out -> line in) και παιζει μια χαρα τα flac, με εξαιρεση μια μικρη παραμορφωση 1-2 δευτερολεπτων καποιες φορες σε τυχαια τραγουδια καθε φορα.
    Υπερευχαριστημενος για τα 45 ευρω που ειχα δωσει τοτε. Και στο τρεξιμο με εχει βολεψει αφανταστα γιατι ειναι μικρο και εχει και το μανταλακι που το γατζωνεις οπου θες. Εχει και ραδιοφωνο. Και του ειχε βγαλει και 1-2 firmware updates η Sandisk και τα ειχα περασει. Και η μπαταρια ανθεκτικη. Overall υπερ-happy!!!
    Στέλνω πμ
    VAMOS ARIS

  7. #13252
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    162
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Double Play Lite
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Router
    Intracom NetFaster iad
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    11/11 ειναι το Black Friday - - - Updated - - -
    Black Friday 2017 24/11

  8. #13253
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    11/11 είναι η...κινέζικη Black Friday.
    Έχουν ένα κόλλημα με τέτοιες ημερομηνίες.

  9. #13254
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    162
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Double Play Lite
    ISP
    HOL
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Router
    Intracom NetFaster iad
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    11/11 είναι η...κινέζικη Black Friday.
    Έχουν ένα κόλλημα με τέτοιες ημερομηνίες.
    xaxaxaxaxaaaaaaaa!!!!! Ναι, όντως... Οι Κινέζοι το χαβά τους...

  10. #13255
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    11/11 είναι η...κινέζικη Black Friday.
    Έχουν ένα κόλλημα με τέτοιες ημερομηνίες.
    Και πέρυσι θυμάμαι πάλι 11/11 βγάλαν οι Κινέζοι τις προσφορές.
    Θέλουν να μαζέψουν το χρήμα από την αγορά πριν την επίσημη Black Friday.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  11. #13256
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Πάντως εάν κάποιος έχει βάλει στο μάτι κάτι για αγορά, ας συγκρατήσει τρέχουσες τιμές, γιατί είναι πολύ συνηθισμένο να "ακριβαίνουν" ξαφνικά πριν τις εκπτώσεις ώστε να φαίνεται μεγαλύτερο το ποσοστό έκπτωσης...

  12. #13257
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εάν κάποιος έχει βάλει στο μάτι κάτι για αγορά, ας συγκρατήσει τρέχουσες τιμές, γιατί είναι πολύ συνηθισμένο να "ακριβαίνουν" ξαφνικά πριν τις εκπτώσεις ώστε να φαίνεται μεγαλύτερο το ποσοστό έκπτωσης...
    έχουν ξεκινήσει να ανεβάζουν τιμές εδώ και 2 βδομάδες σε αρκετά είδη, έχω κάποια πραγματάκια σε wishlist και σιγά σιγά τα τσιμπάνε λιγάκι

  13. #13258
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.378
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    ναι, το λενε singles day και ειναι προσφορες για.. τα μπακουρια
    για οσους δεν ξερουν εδω:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Singles%27_Day

    λοιπον, εστησα το hub (το icy που λεγαμε), ολα ρολόι, του εβαλα πανω ανεμιστηρα,
    κινητο, και δυο στικακια, ολα τα επαιξε μια χαρα,
    το στικ εντωμεταξυ που δοκιμασα περισσοτερο,
    ενω στις προδιαγραφες εγραφε 150mb/s write speed,
    επιανε (σε μεγαλα αρχεια παντα) 80,
    υπαρχει περιπτωση να πεφτει λογω hub; ή λογω read δισκου;

  14. #13259
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.720
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι, το λενε singles day και ειναι προσφορες για.. τα μπακουρια
    για οσους δεν ξερουν εδω:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Singles%27_Day

    λοιπον, εστησα το hub (το icy που λεγαμε), ολα ρολόι, του εβαλα πανω ανεμιστηρα,
    κινητο, και δυο στικακια, ολα τα επαιξε μια χαρα,
    το στικ εντωμεταξυ που δοκιμασα περισσοτερο,
    ενω στις προδιαγραφες εγραφε 150mb/s write speed,
    επιανε (σε μεγαλα αρχεια παντα) 80,
    υπαρχει περιπτωση να πεφτει λογω hub; ή λογω read δισκου;
    Μιά χαρά είσαι.

    Τελευταία έμπλεξα με usb3.1 kai διάβασα
    1. Τα usb3 τα λένε τώρα usb3.1 με ταχύτητα 5άρα
    2. Υπάρχουν και usb 3.1 με ταχύτητα 10άρα
    3. Πολλές φορές οι κατασκευαστές λένε 3.1 και δεν διευκρινίζουν ταχύτητα usb πόρτας
    4. Τα 3.1 10άρα θεωρητικά μπορούν να πιάσουν ταχύτητα sataIII
    5. Στην πραγματική ζωή (copy/paste) οι ταχύτητες περιορίζονται από τον δίσκο, ακόμα και ο samsung evo 250 καθυστερεί την πόρτα
    6. Που και να βάλεις hdd στις 5400 στροφές

    Υπάρχει τροφή στην google

    YΓ Αν θες να γελάσεις κάνε copy/paste προς την μία κατεύθυνση και μετά προς την άλλη. Δοκίμασε με αρχεία 4-5 γίγα
    ΥΓ2 Τα 80 μάλλον είναι MBps
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 02-11-17 στις 14:05.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  15. #13260
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.378
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    σωστος, κι εμενα 3.1 sandisk extreme go, κι αυτο χθες παρεληφθη, ναι, δεν εχω παραπονο,
    αρκετα πιο γρηγορο απ οτι ειχα συνηθισει

    edit: αρχισαμε:
    Η "Γιορτή των Ελεύθερων" πλησιάζει και η GearBest είναι ήδη έτοιμη να ανταποκριθεί στην μεγαλύτερη Καταναλωτική...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος patrickdrd : 02-11-17 στις 17:17.

Σελ. 884 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 864874879882883884885886889894904 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας