Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    18-11-2009
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    CYTA
    Router
    PIRELLI
    48 ΩΡΕΣ ! ! ! -
    ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ! ! !

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η 24ΩΡΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ? ? ?


    ΟΧΙ ΜΟΝΟ

    Α) ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ 13877 ΚΑΙ ΣΤΟ 13811 ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ KAI ΑΙΤΗΜΑ ΕΠΑΝΑΚΛΗΣΗΣ ...


    Β)ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ email - ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 E-MAIL ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 24ΩΡΟ - ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΑΣ .

    Γ) ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η΄ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ...
    • `

    ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ email .

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΠΑΝΤΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ


    Αγαπητέ συνδρομητή ,
    Για τη καλύτερη και πληρέστερη εξυπηρέτηση σας πάνω σε τεχνικά θέματα , παρακαλούμε απευθυνθείτε στο εξειδικευμένο προσωπικό της Cyta καλώντας το 13811.

    Ευχαριστούμε πολύ


    Η΄ ΤΟ

    Αγαπητέ συνδρομητή,

    Δεδομένου ότι από την επικοινωνία σας δεν προκύπτουν τα απαραίτητα στοιχεία της γραμμής σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών της Cyta στο 13811, δηλώνοντας τα πλήρη στοιχεία που αφορούν τη γραμμή σας προκειμένου να γίνει η σωστή διάγνωση του προβλήματος και να προβούμε στην άμεση διευθέτηση του.

    Ευχαριστούμε πολύ


    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GEORGISX : 17-01-10 στις 11:05.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    95
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GEORGISX Εμφάνιση μηνυμάτων
    48 ΩΡΕΣ ! ! ! -
    ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ! ! !

    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η 24ΩΡΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ? ? ?


    ΟΧΙ ΜΟΝΟ

    Α) ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ 13877 ΚΑΙ ΣΤΟ 13811 ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ KAI ΑΙΤΗΜΑ ΕΠΑΝΑΚΛΗΣΗΣ ...


    Β)ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ email - ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 E-MAIL ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 24ΩΡΟ - ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΣΑΣ .

    Γ) ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η΄ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ...
    • `

    ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ email .

    ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΠΑΝΤΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ


    Αγαπητέ συνδρομητή ,
    Για τη καλύτερη και πληρέστερη εξυπηρέτηση σας πάνω σε τεχνικά θέματα , παρακαλούμε απευθυνθείτε στο εξειδικευμένο προσωπικό της Cyta καλώντας το 13811.

    Ευχαριστούμε πολύ


    Η΄ ΤΟ

    Αγαπητέ συνδρομητή,

    Δεδομένου ότι από την επικοινωνία σας δεν προκύπτουν τα απαραίτητα στοιχεία της γραμμής σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών της Cyta στο 13811, δηλώνοντας τα πλήρη στοιχεία που αφορούν τη γραμμή σας προκειμένου να γίνει η σωστή διάγνωση του προβλήματος και να προβούμε στην άμεση διευθέτηση του.

    Ευχαριστούμε πολύ


    Αγαπητέ μας συνδρομητή, σας ζήτάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία που έχετε υποστεί.

    Σας παρακαλούμε πολύ, να επικοινωνήσετε και τώρα αμέσως μαζί μας, αποστέλνοντας μήνυμα στην ηλ. διευθυνση complaints@hq.cyta.gr, αναφέροντας πλήρως τα στοιχεία σας και το πρόβλημά σας , ώστε να επικοινωνήσουμε αμέσως μαζί σας.

    Κατανοώντας την αναστάτωσή που σας προκαλέσαμε σας ζητάμε και πάλι συγνώμη.

Παρόμοια Θέματα

  1. Τεχνική Υποστήριξη???
    Από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-08, 16:36
  2. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-08, 12:36
  3. Τεχνική Υποστήριξη..!!
    Από Mefisto στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-07, 01:12
  4. ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ??????
    Από ex0rgistis στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-07, 12:41
  5. Τεχνική Υποστήριξη
    Από papdoux στο φόρουμ The fun section...
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-06, 23:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας