Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 91
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Vodafone
    Δελτίο Τύπου:
    29 Ιανουαρίου 2010
    Επανάσταση στην Καρτοκινητή! Για πρώτη φορά, δωρεάν Unlimited ομιλία και SMS προς όλη τη Vodafone!

    Η Vodafone φέρνει την Unlimited επικοινωνία και στην καρτοκινητή παρέχοντας στους συνδρομητές της αποκλειστικά και για πρώτη φορά,

    • δωρεάν απεριόριστα λεπτά ομιλίας και SMS για ένα μήνα
    • προς όλους τους αριθμούς Vodafone, συμβολαίου και καρτοκινητής
    • με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 10€!
    • και το ποσό της ανανέωσης μένει στη διάθεση του συνδρομητή για να το χρησιμοποιήσει όπως και όποτε θέλει!


    Από σήμερα η κάρτα των συνδρομητών Καρτοκινητής της Vodafone κρατάει περισσότερο!

    Είναι η πρώτη φορά που μια τέτοια προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές των πακέτων καρτοκινητής της Vodafone, υπάρχοντες και νέους, και πιο συγκεκριμένα για το Vodafone CU, το Νέο Καρτοκινητό Vodafone, το Vodafone International και το Καρτοκινητό Ολυμπιακός.

    Η Vodafone, έχοντας θέσει προτεραιότητά της να ανταποκρίνεται στις ανάγκες των πελατών της και έχοντας λάβει υπόψη τις σημερινές οικονομικές και κοινωνικές συνθήκες, φέρνει στην Ελληνική αγορά μία ξεκάθαρη, απλή και σαφή πρόταση που καλύπτει τις ανάγκες των συνδρομητών της Καρτοκινητής για απελευθερωμένη και οικονομική επικοινωνία.

    Η διάρκεια ισχύος του δωρεάν χρόνου ομιλίας και των SMS είναι ένας (1) μήνας από την ημερομηνία ανανέωσης.

    Το Vodafone Unlimited της Καρτοκινητής Vodafone ενεργοποιείται απλά καλώντας δωρεάν στο 1286 και θα ισχύει έως και 30/06/2011.

    Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με μηνιαίο όριο 1.500 λεπτά χρόνου ομιλίας και 1.500 sms προς όλους τους αριθμούς συμβολαίων και καρτοκινητής Vodafone.

    Στις τιμές συμπεριλαμβάνονται ΦΠΑ 19% και Τέλος Κινητής Τηλεφωνίας 12%.

    Για λεπτομέρειες επισκεφτείτε το www.vodafone.gr

    © Όμιλος Vodafone 2010. Η Vodafone και τα λογότυπα Vodafone, αποτελούν εμπορικά σήματα του Ομίλου Vodafone. Ονόματα άλλων προϊόντων και εταιριών που αναφέρονται στο παρόν ενδέχεται να είναι τα εμπορικά σήματα των αντίστοιχων ιδιοκτητών τους.

    Πηγή: Vodafone




    Προσθήκη adslgr.com:

    1. Η ελάχιστη διάρκεια κλήσης για τα δωρεάν λεπτά είναι 3 λεπτά και μετά η χρήση υπολογίζεται ανά δευτερόλεπτο.

    2. Αν ξεπεραστεί το όριο των 1500 λεπτών ή 1500 SMS, η χρέωση θα πραγματοποιείται σύμφωνα με το βασικό πρόγραμμα χρεώσεων σας.

    3. Οι χρεώσεις των προγραμμάτων στα οποία έχει γραφτεί ο συνδρομητής ενδέχεται να μεταβάλλονται με την ενεργοποίηση του Unlimited. Για παράδειγμα στο Vodafone International με την ενεργοποίηση του Unlimited, εφαρμόζεται ελάχιστη διάρκεια κλήσης 30" με χρέωση 0,39€/λεπτό ομιλίας.

    4. Στα δωρεάν λεπτά ομιλίας και SMS δεν συμπεριλαμβάνονται βίντεο-κλήσεις ή MMS καθώς και κλήσεις ή SMS προς το εξωτερικό και κατά τη διάρκεια περιαγωγής.

    5. Σε περίπτωση διαγραφής από το πρόγραμμα Vodafone Unlimited, τυχόν υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ομιλίας ή SMS από προηγούμενη ανανέωση δεν θα ισχύουν. Επίσης δεν θα μπορεί να πραγματοποιηθεί επανεγγραφή εάν δεν περάσουν 31 ημέρες από την ημερομηνία διαγραφής.

    6. Για την απόδοση των δωρεάν λεπτών ομιλίας και SMS ισχύουν όλοι οι τρόποι ανανέωσης χρόνου ομιλίας, εκτός από τις υπηρεσίες Vodafone Sharing, επέκτασης υπολοίπου καθώς και με το bonus από τη Citibank Visa.

    7. H ενεργοποίηση του Vodafone Unlimited έχει μέγιστο όριο τις 3 συνδέσεις κάτω από τον ίδιο αριθμό δελτίου ταυτότητας ή άλλου εγγράφου ταυτοπροσωπίας.

    8. Σε περίπτωση που πραγματοποιηθεί ανανέωση χρόνου ομιλίας ενώ υπάρχουν υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS του Vodafone Unlimited από προηγούμενη ανανέωση, τα υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά ή SMS παύουν να ισχύουν και θα ισχύουν κανονικά τα 1500 λεπτά και 1500 SMS από την νέα ανανέωση. Επίσης σε περίπτωση που δεν καταναλωθούν μέσα στο διάστημα των 31 ημερών, τα δωρεάν λεπτά ή SMS δεν θα μεταφέρονται και θα χάνονται.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 31-01-10 στις 14:24.

  2. #2
    Εγγραφή
    12-07-2002
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    644
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Router
    Technicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 13,9(dB)
    Πως κάτι είναι "απεριόριστο" αλλά έχει "όριο" 1500 λεπτά ταυτόχρονα (λιγότερο απο 1 ώρα την μέρα) ποτέ μου δεν το κατάλαβα.. η λέξη απεριόριστο δεν σημαίνει ΧΩΡΙΣ όριο?.. ίσως είμαι λάθος αλλά δεν καταλαβαίνω πως τους επιτρέπουν να δουλεύουν τον κόσμο με το πρόσχημα της δήθεν πολιτικής ορθής χρήσης, άσχετα αν είναι καλή σαν προσφορά ή όχι.
    Σας αρέσει η rock μουσική? Absolute Rock στην διεύθυνση http://www.absolute-rock.com

  3. #3
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Είναι μόνο προς αριθμούς vodafone η απεριόριστη τηλεφωνία και τα sms... .Δεν είναι και σε σταθερά...

    ........Auto merged post: nndgr πρόσθεσε 3 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Craven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως κάτι είναι "απεριόριστο" αλλά έχει "όριο" 1500 λεπτά ταυτόχρονα (λιγότερο απο 1 ώρα την μέρα) ποτέ μου δεν το κατάλαβα.. η λέξη απεριόριστο δεν σημαίνει ΧΩΡΙΣ όριο?.. ίσως είμαι λάθος αλλά δεν καταλαβαίνω πως τους επιτρέπουν να δουλεύουν τον κόσμο με το πρόσχημα της δήθεν πολιτικής ορθής χρήσης, άσχετα αν είναι καλή σαν προσφορά ή όχι.

    1,500 λεπτά ομιλίας δεν σου φτάνουν φίλε μου....
    Εμένα τουλάχιστον μου φτάνουν και περισσεύουν...Γιατί όταν δεν έχεις αρκετό υπολοιπόμενο χρόνο ομιλίας δεν ξέρεις ποιον να πρωτοπάρεις ενώ με 1,500 δεν ξέρεις με ποιον να μιλήσεις...

    Τελοσπάντων, τέτοια είναι η πολιτική τους φίλε μου...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zombie_wireless : 29-01-10 στις 15:01. Αιτία: auto merged post

  4. #4
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Περιοχή
    Χαλκιδα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    659
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8222/923
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΟΚΟΣ
    Router
    ZTE3
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 43(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πρωτα κανω ανανεωση και μετα καλω?

  5. #5
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σε λίγο θα συμπληρωθουν στο αρχικό μήνυμα τα ψιλά γράμματα και οι ελάχιστες χρεώσεις, γιατί η διατύπωση του ΔΤ είναι ελαφρώς ασαφής.

  6. #6
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Craven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως κάτι είναι "απεριόριστο" αλλά έχει "όριο" 1500 λεπτά ταυτόχρονα (λιγότερο απο 1 ώρα την μέρα) ποτέ μου δεν το κατάλαβα.. η λέξη απεριόριστο δεν σημαίνει ΧΩΡΙΣ όριο?.. ίσως είμαι λάθος αλλά δεν καταλαβαίνω πως τους επιτρέπουν να δουλεύουν τον κόσμο με το πρόσχημα της δήθεν πολιτικής ορθής χρήσης, άσχετα αν είναι καλή σαν προσφορά ή όχι.
    Σωστός. Θα έπρεπε να λέγεται Vodafone 1500 και όχι Unlimited, ούτε να χρησιμοποιούν τη λέξη "απεριόριστα" (εδώ πρέπει να επέμβει κάποιο όργανο προστασίας καταναλωτή).

    Κατά τα άλλα το πακέτο πιστεύω ότι θα βολέψει πολλούς για τους επόμενους 18 μήνες. Προσπαθούν να επανακτήσουν τη μάζα των πελατών που πήγε στο what's up και γενικότερα στην Cosmote.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  7. #7
    Το avatar του μέλους gtl
    gtl Guest
    Συμφωνώ ότι να το χαρακτηρίζουν απεριόριστα είναι παραπλανητικό.

    Αλλά η προσφορά είναι πάρα πολύ καλή. Μέχρι τώρα όλες οι προσφορές του είδους αφορούσαν αποκλειστικά καρτοκινητά, και μάλιστα συχνά του ίδιου "πακέτου". Να μπορείς να μιλάς και στα συμβόλαια με 10€ τον μήνα (τα οποία μένουν για άλλες χρήσεις) είναι επαναστατικό.

    Επίσης, κάνει όσους πληρώσαμε για συμβόλαια με το vodafone unlimited να αισθανόμαστε κορόιδα. Αν δεν δώσουν σοβαρά κίνητρα (ας πούμε, να διπλασιάσουν τον χρόνο ομιλίας προς άλλα δίκτυα ή τον όγκο δεδομένων), βλέπω τους περισσότερους να αποχαιρετούν το συμβαιολάκι vodafone unlimited.

  8. #8
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Φυσικά θα πρέπει να επέμβει ένα όργανο προστασίας του πολίτη...
    Αλλά τέτοια που είναι η Ελλάδα...σώθηκες τώρα...

  9. #9
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Tο πακέτο είναι εξαιρετικό και με δεδομένο ότι θα ακολουθήσουν και οι άλλοι, ως είθισται, πρόκειται για εξαιρετικά νέα...
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  10. #10
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.498
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Ακριβως..Οταν λες Unlimited εννοεις unlimited..
    Τα 1500 λεπτα δεν ειναι τοσο πολλα και για καποιον που μιλαει πολυ μπορουν να φυγουν πολυ ευκολα..

    Το ζουμι δεν ειναι εκει ομως..Το ζουμι ειναι οτι ειναι η μονη εταιρια που αν κανεις 10 ευρω ανανεωση χρονου ομιλιας στο καρτοκινητο σου σου δινει 1500 ευρω δωρεαν προς vodafone..
    Δε με χαλαει καθολου να μη πληρωνω τιποτα και να μιλαω απεριοριστα..Και να εχω τον υπολοιπο χρονο που εβαλα για αλλες κλησεις σε αλλα δικτυα..

    Αντε μακαρι να βγαλει και η wind αντιστοιχο πακετο να μη ξανααλλαζουμε νουμερο..

  11. #11
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.676
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Κάτι δεν μου κάθετε... μέχρι σήμερα με 7€ είχα
    1200λεπτά ομιλίας - 1200sms και 30ΜΒ ιντερνετ...
    τώρα δηλαδή με 10€ θα έχω 1500 και 1500 χωρίς ιντερνετ...

    Μπααααα καλύτερο μου φαίνεται αυτό τον 7€
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #12
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmakry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο πακέτο είναι εξαιρετικό και με δεδομένο ότι θα ακολουθήσουν και οι άλλοι, ως είθισται, πρόκειται για εξαιρετικά νέα...
    Εννοείς την COSMOTE και την WIND να φανταστώ....


    Μακάρι...

  13. #13
    Εγγραφή
    30-11-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.429
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΓΑΛΑΤΑΣ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 56(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι δεν μου κάθετε... μέχρι σήμερα με 7€ είχα
    1200λεπτά ομιλίας - 1200sms και 30ΜΒ ιντερνετ...
    τώρα δηλαδή με 10€ θα έχω 1500 και 1500 χωρίς ιντερνετ...

    Μπααααα καλύτερο μου φαίνεται αυτό τον 7€
    Πού είχες τα 1200/1200 και προς ποιους;
    To forum έχει χρήστες. Το forum είναι οι Χρήστες...

  14. #14
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmakry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο πακέτο είναι εξαιρετικό και με δεδομένο ότι θα ακολουθήσουν και οι άλλοι, ως είθισται, πρόκειται για εξαιρετικά νέα...

    Ανταγωνισμός....

  15. #15
    Το avatar του μέλους gtl
    gtl Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι δεν μου κάθετε... μέχρι σήμερα με 7€ είχα
    1200λεπτά ομιλίας - 1200sms και 30ΜΒ ιντερνετ...
    τώρα δηλαδή με 10€ θα έχω 1500 και 1500 χωρίς ιντερνετ...
    Μόνο που τότε είχε αποκλειστικά σε καρτοκινητά Vodafone, ενώ τώρα έχεις προς κάθε κινητό βόντα, είτε είναι συμβόλαιο ή καρτοκινητό. Και γι'αυτό το σημερινό είναι πολύ καλύτερο πρόγραμμα.

Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 146
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-10, 13:29
  2. Vodafone CU: Με 9 ευρώ 1000 λεπτά και 1000 sms προς CU αλλά και 30ΜΒ για όλο το 2009!
    Από bored01 στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-08-09, 17:13
  3. jajah απορία και όριo για λεπτά ομιλίας
    Από kasadi στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-12-07, 09:48
  4. Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-06, 19:04

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας