Σελ. 6 από 85 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 1275
  1. #76
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    Ελπίζω να ανάψει το λαμπάκι του modem αυτην την εβδομάδα (Τουλάχιστον έτσι μου παν από τον ΟΤΕ). Όταν ενεργοποιηθεί η γραμμή να πάρω την ΟΤΕΝΕΤ να μου στείλει κωδικούς ή να περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο; Τι λέτε;
    Να περιμένεις με υπομονή και ψυχραιμία...Αλήθεια αφού εχεις συνδέσει το modem του adsl πώς μπορείς και μπαίνεις στο internet??

  2. #77
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasg
    Να περιμένεις με υπομονή και ψυχραιμία...Αλήθεια αφού εχεις συνδέσει το modem του adsl πώς μπορείς και μπαίνεις στο internet??
    Α, δεν είναι τίποτα περίεργο. ¨οταν μπαίνω Internet συνδέω το καλώδιο στο παλιό Modem του υπολογιστή μου

  3. #78
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    Α, δεν είναι τίποτα περίεργο. ¨οταν μπαίνω Internet συνδέω το καλώδιο στο παλιό Modem του υπολογιστή μου
    Αυτό περίμενα ότι θα μου απαντούσες...Και αυτή τη δουλειά κάνεις συνέχεια??Δε βαριέσαι ρε παιδί μου???
    Εγώ στη θέση σου θα περίμενα να ενημερωθώ μέσω του ΔΙΟΔΟΣ ότι έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή μου και μετά θα συνέδεα το adsl modem.Έτσι θα έκανα εγώ τουλάχιστον....

  4. #79
    Το avatar του μέλους aspirin
    aspirin Guest
    Παιδιά θα αρχίσω τα καντήλια αλλά σας σέβομαι. γ$#@%$&%$& την οτενετ μου μέσα. Τόσο καιρό μου λένε ότι τα δικαιολογητικά σας είναι όλα ΟΚ καθώς και ότι έχουν ένα πρόβλημα με τον σειριακό αριθμό του κουτιού που μου πουλήσανε. ΑΛλά πάντα με διαβεβαίωναν ότι απο την πλευρά μου είμαι εντάξει. Σήμερα με παίρνουν απο το oteshop και λένε να περάσω για να κάνω εκεί την αίτηση για το Δίοδος καθώς κ να τους παώ όλα τα δικαιολογητικά απο την αρχή(αυτά που είχα στείλει με φάξ). Και σας ερωτώ. Κάνεις το φόνο ή δεν τον κάνεις???? 2 βδομάδες η αίτηση μου έχει κολλήσει, περιμένω ίντερνετ κ ίντερνετ δεν έχω, όταν τους τηλέφωνό μου λένε είμαι ΟΚ και τώρα τί??? Μου λένε να πάω να κάνω τις αιτήσεις απο την αρχή. Θα τους μαμήσω ότι έχουν κ δεν έχουν μου φαίνεται. Παλιοασχετίλες. Ά,ρε τί βλάκας είμαι που δεν πήγα HOL. Έχει κ κόμβο εδώ κοντά σε μένα(Κορωπί). Καλά να πάθω.

  5. #80
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aspirin
    Παιδιά θα αρχίσω τα καντήλια αλλά σας σέβομαι. γ$#@%$&%$& την οτενετ μου μέσα. Τόσο καιρό μου λένε ότι τα δικαιολογητικά σας είναι όλα ΟΚ καθώς και ότι έχουν ένα πρόβλημα με τον σειριακό αριθμό του κουτιού που μου πουλήσανε. ΑΛλά πάντα με διαβεβαίωναν ότι απο την πλευρά μου είμαι εντάξει. Σήμερα με παίρνουν απο το oteshop και λένε να περάσω για να κάνω εκεί την αίτηση για το Δίοδος καθώς κ να τους παώ όλα τα δικαιολογητικά απο την αρχή(αυτά που είχα στείλει με φάξ). Και σας ερωτώ. Κάνεις το φόνο ή δεν τον κάνεις???? 2 βδομάδες η αίτηση μου έχει κολλήσει, περιμένω ίντερνετ κ ίντερνετ δεν έχω, όταν τους τηλέφωνό μου λένε είμαι ΟΚ και τώρα τί??? Μου λένε να πάω να κάνω τις αιτήσεις απο την αρχή. Θα τους μαμήσω ότι έχουν κ δεν έχουν μου φαίνεται. Παλιοασχετίλες. Ά,ρε τί βλάκας είμαι που δεν πήγα HOL. Έχει κ κόμβο εδώ κοντά σε μένα(Κορωπί). Καλά να πάθω.
    Yoy must take an aspirin(as your nickname) and calm down....

    Άσχετα από την πλάκα με βλέπω να τα περνάω κι εγώ...
    Λες να πάω σε HOL????

    Α!Εννοείται ότι από τη στιγμή που θα συνδεθείς μετράνε οι 12 μήνες έτσι??Ή μήπως όχι???Δεν πιστεύω να σου χρεώνουν και τις μέρες που δεν έχεις internet???

  6. #81
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasg
    Αυτό περίμενα ότι θα μου απαντούσες...Και αυτή τη δουλειά κάνεις συνέχεια??Δε βαριέσαι ρε παιδί μου???
    Εγώ στη θέση σου θα περίμενα να ενημερωθώ μέσω του ΔΙΟΔΟΣ ότι έχει ενεργοποιηθεί η γραμμή μου και μετά θα συνέδεα το adsl modem.Έτσι θα έκανα εγώ τουλάχιστον....
    Μπα. Ένας φίλος από εδώ που συνδέθηκε αναφέρει ότι συνδέθηκε ΟΤΕΝΕΤ και δεν έχει συνδεθεί ακόμα στην ΕΔΕΤ, οποτε οι πληροφορίες από το Διοδος δε θα με βοηθήσουν.
    Τα παραπάνω που γράφω βέβαια είναι δικαιολογίες, η πραγματικότητα είναι ότι είμαι ανυπόμονος! χεχε

  7. #82
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    η πραγματικότητα είναι ότι είμαι ανυπόμονος! χεχε
    Απόλυτα λογικό.....

  8. #83
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasg
    Yoy must take an aspirin(as your nickname) and calm down....

    Άσχετα από την πλάκα με βλέπω να τα περνάω κι εγώ...
    Λες να πάω σε HOL????

    Α!Εννοείται ότι από τη στιγμή που θα συνδεθείς μετράνε οι 12 μήνες έτσι??Ή μήπως όχι???Δεν πιστεύω να σου χρεώνουν και τις μέρες που δεν έχεις internet???
    Μου παν από την ΟΤΕΝΕΤ ότι οι 12 μήνες μετρούν από τη στιγμή που συνδέεσαι.

  9. #84
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    Μου παν από την ΟΤΕΝΕΤ ότι οι 12 μήνες μετρούν από τη στιγμή που συνδέεσαι.
    Το καλό που τους θέλω....

  10. #85
    Το avatar του μέλους aspirin
    aspirin Guest
    κ εγώ πιστεύω ότι αρχίζει ο χρόνος να μετράει απο τη στιγμή που θα σου δώσουν τους κωδικούς. Αυτό έλειπε. θα τους βάλω βόμβα. Ήδη τα έχω πάρει άγρια. θα τους βάλω να μου ενεργοποιήσουν τη γραμμή μέχρι τη παρασκευή γιατί θα τους πάρει και θα τους σηκώσει. Γρρρρρρρρρ

  11. #86
    Εγγραφή
    16-04-2006
    Περιοχή
    Αττική
    Μηνύματα
    1.169
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Speedport Plus
    Απ' τη στιγμή που παρίνεις τους κωδικούς μετράει - ευτυχώς... λοιπόν, πήγαινε στα κεντρικά με ΌΟΛΑ τα δικαιολογητικά πάλι και μπες μέσα φωνάζοντας και βρίζοντας (σεμνά πάντα), και λέγοντας ότι αν δε στην έχουν σε 5 μέρες αποσύρεις την αίτηση και πας σε άλλη εταιρεία (κι ο άγιος φοβέρα θέλει), και μετά καθημερινά τηλέφωνο και κράξιμο... πού θα πάει, θα στη βάλουν - φαίνεται ήμουν από τους τυχερούς... υπομονή

  12. #87
    Το avatar του μέλους aspirin
    aspirin Guest
    πολύ τυχερός πρέπει να ήσουνα. Στα κεντρικά δεν μπορώ να πάω γιατί θα υπάρχει πάλι πρόβλημα με το σειριακό αριθμό. Δυστυχώς.

  13. #88
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Flareman
    Απ' τη στιγμή που παρίνεις τους κωδικούς μετράει - ευτυχώς... λοιπόν, πήγαινε στα κεντρικά με ΌΟΛΑ τα δικαιολογητικά πάλι και μπες μέσα φωνάζοντας και βρίζοντας (σεμνά πάντα), και λέγοντας ότι αν δε στην έχουν σε 5 μέρες αποσύρεις την αίτηση και πας σε άλλη εταιρεία (κι ο άγιος φοβέρα θέλει), και μετά καθημερινά τηλέφωνο και κράξιμο... πού θα πάει, θα στη βάλουν - φαίνεται ήμουν από τους τυχερούς... υπομονή
    Εγώ προτείνω να πάρει ένα καλάζνικωφ και να πάει (ήρεμα πάντα) να τους πει το πρόβλημά του...Μέσα σε ένα λεπτό θα έχει ADSL......

  14. #89
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nontasg
    Εγώ προτείνω να πάρει ένα καλάζνικωφ και να πάει (ήρεμα πάντα) να τους πει το πρόβλημά του...Μέσα σε ένα λεπτό θα έχει ADSL......
    Ωραίο κόλπο. Μπορεί να εφαρμοστεί και σε δήμους ,εφορίες, τράπεζες κτλ

  15. #90
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    Ωραίο κόλπο. Μπορεί να εφαρμοστεί και σε δήμους ,εφορίες, τράπεζες κτλ
    ΒΕΒΑΙΑ!!!Και καλή δουλειά θα μπορούσε να κάνει και με ένα ούζι ή με ένα maverick.H να ζωστεί με εκρηκτικά και να μπει μέσα(ψεύτικα βέβαια μην έχουμε και κανά ατύχημα).Ελπίζω να μην με περάσετε για τρομοκράτη ε???
    Φταίει η επίδραση του 24 και του counter strike.....

Σελ. 6 από 85 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. φοιτητικό πακέτο
    Από kantze στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-08, 16:41
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-08, 23:02
  3. Σχετικά με το φοιτητικό πακέτο
    Από ysand στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-01-08, 18:20
  4. adsl hol 768 φοιτητικό πακέτο
    Από el7 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-07, 12:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας