Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-20 από 20
  1. #16
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Φιλοι και εγω ειμαι δυστηχωs πελατηs τηs Vivodi στο πακετο Telefon+ εδω και 2 χρονια Προβληματα συνδεσεων λαθη σε λογαριασμουs και πολυ γελιο Βεβαια ειπα και εγω να βοηθησω τα φιλαρακια εκει ....αλλα το εχω μετανιωσει. Βεβαια για να πω την ιστορια μου η γραμμη μου (δηλαδη του του οτε) ειναι για τα μπαζα...... Οταν βρεχει πανε οι τιμεs του SN/Margin για βρουβεs Εχω δοκιμασει την HOL που ετρεξε να με κανει συνδρομητη γρηγορα ...χωριs να εχει διαθεσιμεs πορτεs στο DSLM τηs περιοχηs μου.....ασε που εμεινα χωριs τηλεφωνο 1 μηνα. Η Forthinet μετα με συνδεσε σε 15 μερεs αλλα Internet ok ...αλλα τηλεφωνια χαλια, επεφτε η γραμμη και διαφορα κουφα...οπωs διπλουs λογαριασμουs και λαθοs χρεωσειs.Tελοs οταν εφυγα απο εκεινουs μου εστειλε μια δικηγοροs τουs ενα εγγραφο που μου ελεγε οτι χρωστουσα 72EURO

    ........Auto merged post: fast πρόσθεσε 8 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ...Συγνωμη ..εχει και συνεχεια.... εγω στα χερια μου ειχα παρει εξοφλητικο λογαριασμο (ευτηχωs) οτι δεν χρωσταω απολυτωs τιποτα και ακουσαν τα "γαλλικα τουs" ....Ενα φεγγαρι περασα και απο tellas Ειχα και φιλο εκει μεσα(τεχνικο) και τα παιδια παρολο που δεν εκαναν λαθη στουs λογαριασμουs ...δυστηχωs η γραμμη φορητοτηταs επεφτε συναιχεια Φιλοι τελικα εμεινα στη Vivodi που εχω ποιοτικη τηλεφωνια ( οταν δεν βρεχει) και INTERNET καλο γυρω στα 8-11 mbps ...Αλλα φαινεται οτι η παει για καταρευση η εταιρια....η το φορτιο ειναι μεγαλο...και στο φιναλε μαλλον παμε κατα που λεμε.......ΑΧ........ΑΧ....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fast : 24-02-10 στις 01:58. Αιτία: auto merged post

  2. #17
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από m3fisto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο καφενείο τους μπήκα το 2005 και καταράστηκα τη στιγμή και την ώρα.Κατέληξα ΟΤΕ μη έχοντας πλέον υπομονή να ασχοληθω με εναλλακτικους...

  3. #18
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Αν φύγεις από εκεί, OTE και μετά ON.
    Μη προτιμήσεις hol/4net/tellas από την ON.

  4. #19
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Είναι γεγονός όμως ότι ο καθένας προτείνει τον πάροχο με τον οποίο δεν είχε ποτέ πρόβλημα.

    Το κάνω και γώ αυτό.Δεν μου αρέσει η hol και δεν την προτείνω σε κανέναν...Τι θέλω να πώ.Ότι η γνώμη μας είναι υποκειμενική και έτσι πολλές φορές κάποιος μπορεί να κάνει την κακή επιλογή...

  5. #20
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zombie_wireless Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι γεγονός όμως ότι ο καθένας προτείνει τον πάροχο με τον οποίο δεν είχε ποτέ πρόβλημα.

    Το κάνω και γώ αυτό.Δεν μου αρέσει η hol και δεν την προτείνω σε κανέναν...Τι θέλω να πώ.Ότι η γνώμη μας είναι υποκειμενική και έτσι πολλές φορές κάποιος μπορεί να κάνει την κακή επιλογή...
    Μπαα... ουδέποτε είχα ON. Η άποψη μου έχει βγει καθαρά έπειτα από πολύ διάβασμα στο adslgr.
    Εγώ σε σπίτι στην Αθήνα Vivodi έχω και για αυτά που χρεώνει, είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
    Επειδή έχω διαβάσει αρκετές περιπτώσεις ταλαιπωρημένων όμως, δε τη συστήνω.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Τελευταίος λογαριασμός ΟΤΕ
    Από wisdompa στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-03-09, 14:32
  2. πρώτος κ τελευταίος λογαριασμός
    Από mix21 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-08, 11:26
  3. Τελευταιος λογαριασμος ΟΤΕ
    Από soki στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-08, 19:16
  4. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-07, 10:02
  5. ποσο ηρθε ο τελευταιος σας λογαριασμος ?
    Από moralas στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-04, 16:04

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας