Σελ. 204 από 513 ΠρώτηΠρώτη ... 184194199202203204205206209214224 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.046-3.060 από 7694
  1. #3046
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thiseas.GP Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοείτε ότι έχουν γραφεία και στο Λονδίνο και στην Νέα Υόρκη και στο Μόντε Καρλο κλπ
    εγώ δεν είπα ότι είναι πατριώτες, είπα ότι η Ελλάδα τους έχει ανάγκη για "μουριλίκι" και επίσης και οι εφοπλιστές την βλέπουν καμιά φορά και καλά Κουντουριώτιδες και Κανάρηδες.

    και τι τους νοιάζει να έχουν περιουσία εντός της χώρας; γιατί δεν τα κάνουν όλα παναμέζικα; κάτι άλλο παίζει.

    εμένα πάντως δεν με χάλασαν αυτοί αλλά όσοι κατασπαταλούσαν τα λεφτά από τα δανικά σε κοινωνική πολιτική τύπου μεζονέτας και bmw cabrio
    Σιγά το μουριλίκι. Εκανε τους άλλους την μούρη κρέας.... Και έλεγα εγώ, γιατί μας προσκυνάνε και δεν τολμάνε να βγάλουν κιχ απέναντί μας....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thiseas.GP Εμφάνιση μηνυμάτων

    και τι τους νοιάζει να έχουν περιουσία εντός της χώρας; γιατί δεν τα κάνουν όλα παναμέζικα; κάτι άλλο παίζει.
    Εμ δεν είναι το ίδιο με τα βαπόρια!!!!!
    Αλλο να έχεις ακίνητη περιουσία, και άλλο είναι τα βαπόρια.
    Eαν θες να έχεις και ακίνητη περιουσία (όσο μεγαλύτερη διασπορή της περιουσίας σε διάφορα πράγματα, εκτός απο χρήμα, ακίνητα, μετοχές, πολύτιμοι λίθοι κλπ κλπ) τόσο μεγαλύτερη εξασφάλιση, και καλύτερα να έχεις ακίνητη περιουσία σε μια χώρα της ΕΕ, και ειδικά την πατρίδα σου που την ξέρεις σαν την παλάμη σου, και έχεις και τα κονέ τα πολιτικά κλπ κλπ, παρά σε μια χώρα της Λατινικής Αμερικής, που μπορεί να βγεί ένας άλλος Ουγκο Τσάβεζ και να πάρεις μην πω τι....

    εμένα πάντως δεν με χάλασαν αυτοί αλλά όσοι κατασπαταλούσαν τα λεφτά από τα δανικά σε κοινωνική πολιτική τύπου μεζονέτας και bmw cabrio
    Παρόλο που διαφωνώ με την λογική αυτών που κατασπαταλούσαν σε μεζονέτες και bmw cabrio εχω να πω τα εξής:
    1) Ηταν πολύ λίγοι που το έκαναν αυτό ώστε να φτάνουμε να γενικεύουμε. Ναι, ήταν κραυγαλέο, αλλά ακόμα και εαν ένας στους 100 το έκανε, και πάλι ειναι λιγότερο απο ότι κάνουνε για τους εφοπλιστές γιατι:
    2) Οι πλειονότητα αυτών με τις μεζονετες και τα κάμπριο για ότι κατανάλωσαν τουλάχιστον (μιλάμε αυτοκίνητα και ακίνητα) πλήρωσαν τους φόρους, δεν ήταν εφοπλιστές να μην δίνουν μία.

    Θεωρώ ότι πρέπει σαν κοινωνία εφόσον θέλουμε να βγάλουμε το έκτρωμα της διαφθοράς και μαζί με αυτο της φοροδιαφυγής (γιατί πάνε πάνε χεράκι χεράκι τα δυο τους) πρέπει πρώτα απο όλα ΝΑ ΠΑΤΑΧΘΕΙ οποιασδήποτε μορφής φοροαπαλλαγή στο μεγάλο κεφάλαιο, είτε λέγονται ΕΦΟΠΛΙ$ΤΕ$, είτε λέγεται ΕΚΚΛΗ$ΙΑ, είτε λέγονται ΤΡΑΠΕΖΕ$.

  2. #3047
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    παιδιά αυτά που λέτε δεν στέκουν είναι πολιτική του πεζοδρομίου και αντιδράσεις τύπου Κυρά Κούλας,
    επειδή εδώ φαίνεται ότι υπάρχουν μορφωμένα άτομα καλό θα είναι να μην ρίχνουμε το επίπεδο


    βασικά ας φροντίσουμε να μην κλέβουν οι κομματικοί

  3. #3048
    Εγγραφή
    10-05-2009
    Περιοχή
    Προσφυγιά
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    x
    Πολιτική του πεζοδρομίου είναι να στηρίζεις τα προνόμια εφοπλιστών, της ίσως πιο διεφθαρμένης μερίδας της ελληνικής άρχουσας τάξης.

    Απολαμβάνουν σχεδόν 60 φοροαπαλλάγες -μεταξύ άλλων απαλλάσονται κι από το χαράτσι που έσύ πληρώνεις κανονικότατα. Είναι βουτηγμένοι μέχρι το λαιμό στο εμπόριο όπλων και ναρκωτικών, ευθύνονται για το μεγαλύτερο μέρος της λαθρεμπορίας καυσίμων -μέσω του ονομαζόμενου "ναυτιλιακού πετρελαίου"- για την δήθεν πάταξη του οποίου εσύ τώρα πληρώνεις το θέρμανσης 1,5 €.

    Αποτελούν διαχρονικά έναν από τους κύριους πυλώνες της διαπλοκής στην ελλάδα, στηριξαν όλες τις πολιτικές εκτροπές των περασμένων δεκαετιών, όπως στηρίζουν και την σημέρινή. Εχουν να επιδείξουν βρώμικό ρόλο και διεθνώς, όταν έσπαγαν το εμπάργκο που έχει επιβληθεί στην Νότια Αφρική, βοηθώντας το ρατσιστικό καθεστώς του απαρτχάιντ να επιβιώσει επί μια δεκαετία και πλέον.

  4. #3049
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    GetRid
    όλα αυτά τα κάνουν οι εφοπλιστές της ποντοπόρου ναυτιλίας;

  5. #3050
    Εγγραφή
    10-05-2009
    Περιοχή
    Προσφυγιά
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    x
    Ο καπετάν Ανδρέας Ζέκος

  6. #3051
    Εγγραφή
    27-03-2012
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    kanena
    Ανάπτυξη θα πρέπει να γίνεται προς το συμφέρον της πλειοψηφίας του λαού και όχι να είναι ευκαιρία για τους μεγαλοεπιχειριματίες να ξαναβγάλουν λεφτά στην πλάτη όλων μας. Ανάπτυξη με βάση τις πραγματικές ανάγκες..

  7. #3052
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GetRid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολιτική του πεζοδρομίου είναι να στηρίζεις τα προνόμια εφοπλιστών, της ίσως πιο διεφθαρμένης μερίδας της ελληνικής άρχουσας τάξης.

    Απολαμβάνουν σχεδόν 60 φοροαπαλλάγες -μεταξύ άλλων απαλλάσονται κι από το χαράτσι που έσύ πληρώνεις κανονικότατα. Είναι βουτηγμένοι μέχρι το λαιμό στο εμπόριο όπλων και ναρκωτικών, ευθύνονται για το μεγαλύτερο μέρος της λαθρεμπορίας καυσίμων -μέσω του ονομαζόμενου "ναυτιλιακού πετρελαίου"- για την δήθεν πάταξη του οποίου εσύ τώρα πληρώνεις το θέρμανσης 1,5 €.

    Αποτελούν διαχρονικά έναν από τους κύριους πυλώνες της διαπλοκής στην ελλάδα, στηριξαν όλες τις πολιτικές εκτροπές των περασμένων δεκαετιών, όπως στηρίζουν και την σημέρινή. Εχουν να επιδείξουν βρώμικό ρόλο και διεθνώς, όταν έσπαγαν το εμπάργκο που έχει επιβληθεί στην Νότια Αφρική, βοηθώντας το ρατσιστικό καθεστώς του απαρτχάιντ να επιβιώσει επί μια δεκαετία και πλέον.
    στο εξαιρετικό αυτό σουμάρισμα των δραστηριοτήτων τους, να προσθέσω την διαπλοκή τους και με τη Χούντα, και με κάθε χούντα σε όλο τον κόσμο - αρκεί να πληρώνει καλά, συμπεριλαμβανομένης της mediaκης χούντας στην Ελλάδα, στην οποία και πρωτοστατούν

    το "μουριλίκι" μας μάρανε
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  8. #3053
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thiseas.GP Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά αυτά που λέτε δεν στέκουν είναι πολιτική του πεζοδρομίου και αντιδράσεις τύπου Κυρά Κούλας,
    επειδή εδώ φαίνεται ότι υπάρχουν μορφωμένα άτομα καλό θα είναι να μην ρίχνουμε το επίπεδο


    βασικά ας φροντίσουμε να μην κλέβουν οι κομματικοί
    Καλα μορφωμενε , μην ριχνεις το επιπεδο... Παντως ειναι οντως του πεζοδρομιου, εκει διπλα ειναι το πεζουλακι της αστεγης κυρα κουλας, αλλη μια χορηγια των αγαπημενων σου.
    Συμφωνω, ποιος ξερει τι κλεψαν οι κομματικοι βουλευτες της ΧΑ, χερι χερι με την τρικομματικη, για να ψηφιστει ο αθλιος νομος περι εκχωρησης της Αγροτικης.

  9. #3054
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    729
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    netgear 834G v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόλο που διαφωνώ με την λογική αυτών που κατασπαταλούσαν σε μεζονέτες και bmw cabrio εχω να πω τα εξής:
    1) Ηταν πολύ λίγοι που το έκαναν αυτό ώστε να φτάνουμε να γενικεύουμε. Ναι, ήταν κραυγαλέο, αλλά ακόμα και εαν ένας στους 100 το έκανε, και πάλι ειναι λιγότερο απο ότι κάνουνε για τους εφοπλιστές γιατι:
    2) Οι πλειονότητα αυτών με τις μεζονετες και τα κάμπριο για ότι κατανάλωσαν τουλάχιστον (μιλάμε αυτοκίνητα και ακίνητα) πλήρωσαν τους φόρους, δεν ήταν εφοπλιστές να μην δίνουν μία.
    1. Για το 'πολύ λίγοι' έχω ισχυρές επιφυλάξεις. Δες πόσες μάντρες είναι γεμάτες κατασχεμένα αυτοκίνητα.
    Τα οποία αυτοκίνητα αγοράστηκαν με δάνεια φυσικά.
    Αυτή τη περίοδο εξάγουμε αυτοκίνητα στη Γερμανία(!), κάθε βδομάδα μου είχε πει φίλος που ασχολείται με μεταφορές ανεβάζουν αριθμό οχημάτων για αποστολή στο Αμβούργο.

    2. Εντάξει, πληρώσανε φόρους (αν και έχω δει κάτι AN.Π. με λιμουζίνες ολοκαίνουργιες και φυμέ τζάμια που απορώ, πόσων χρονών είναι ο ιδιοκτήτης και συμμετείχε σε πόλεμο; Ένα από αυτά μάλιστα παρκάρει μπροστά σε αστυνομικό τμήμα στη γειτονιά μου!)
    Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι για να έρθουν αυτά τα @#$(*&% αυτοκίνητα έφυγαν τεράστια ποσά από την Ελλάδα (εισαγόμενα γαρ).

    Ν.Φ.

  10. #3055
    Εγγραφή
    26-02-2010
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nfotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Για το 'πολύ λίγοι' έχω ισχυρές επιφυλάξεις. Δες πόσες μάντρες είναι γεμάτες κατασχεμένα αυτοκίνητα.
    Τα οποία αυτοκίνητα αγοράστηκαν με δάνεια φυσικά.
    Αυτή τη περίοδο εξάγουμε αυτοκίνητα στη Γερμανία(!), κάθε βδομάδα μου είχε πει φίλος που ασχολείται με μεταφορές ανεβάζουν αριθμό οχημάτων για αποστολή στο Αμβούργο.

    2. Εντάξει, πληρώσανε φόρους (αν και έχω δει κάτι AN.Π. με λιμουζίνες ολοκαίνουργιες και φυμέ τζάμια που απορώ, πόσων χρονών είναι ο ιδιοκτήτης και συμμετείχε σε πόλεμο; Ένα από αυτά μάλιστα παρκάρει μπροστά σε αστυνομικό τμήμα στη γειτονιά μου!)
    Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι για να έρθουν αυτά τα @#$(*&% αυτοκίνητα έφυγαν τεράστια ποσά από την Ελλάδα (εισαγόμενα γαρ).

    Ν.Φ.
    Μια διαφορά : τα καταναλωτικά αυτά δάνεια (μιας και μιλάμε για αγορά αυτοκινήτου) υποτίθεται πως τα αποπληρώνει ο δανειολήπτης από μέρος του πλούτου που παράγει. Ενώ ο εφοπλιστής δεν παράγει κανένα πλούτο αλλά οικειοποιείται τον πλούτο που παράγουν άλλοι. Το πραγματικό σκάνδαλο της υπόθεσης των καταναλωτικών δανείων, αν θέλεις, είναι ότι τα επισφαλή αυτά δάνεια το αστικό κράτος για να διασώσει τους τραπεζίτες τα φορτωνόμαστε όλοι οι υπόλοιποι στο δημόσιο χρέος.

  11. #3056
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    έχουμε ξεφύγει εντελώς,
    τουλάχιστον δεν ακούω πλέον ότι θα κάνουμε επανάσταση και θα τους τα πάρουμε με το τσαμπουκά μας.

  12. #3057
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα όλοι, ΜΑ ΟΛΟΙ, έχουν ασιάτες και άλλους με φθηνά μεροκάματα, και μόνο στα πόστα, καπετάνιου, δεύτερου, μηχανικου κλπ έχουν έλληνες, για λόγους ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ. Αυτοί είναι που φαίρνουν το χρήμα της ναυτιλίας μόνο πλέον στην Ελλάδα. Συν τα ναυτιλιακά γραφεία, που σημειωτέον, πλέον παρακλάδι είναι στην Ελλάδα, όλοι οι πλοιοκτήτες διεθνών μεταφορών βασικά έχουν γραφεία στο Λονδίνο, την έδρα της παγκόσμιας ναυτιλίας. Αρα σιγα τα ωά. Ας τους βάλουν περιορισμό τουλάχιστον, αφορολόγητοι αλλα μόνο με αποκλειστικά ελληνικά πληρώματα. Οχι 100 ναύτες φιλλιπινέζοι και μαλεσιανοί, με 4 μόνο έλληνες, αξιωματικούς.

    Και εν κατακλείδι, είναι κατάφωρη κοινωνική αδικία, να μεροληπτείς τόσο ξεδιάντροπα υπερ των πλουσίων, ακόμα και εαν πραγματικά υπάρχει έμεσο ώφελος. Να φύγουν, να πάνε αλλού. Και να κάνουμε το ίδιο με διαβημα να ισχύσει σε όλη την ευρωπη αρχικά, και τέλος παγκοσμίως. Να δούμε, που θα πάνε; Στο διάστημα; Ας κάνουν πλωτές πολιτείες σε διεθνή ύδατα, να κάνουν και στρατό για τους πειρατές που θα θέλουν τα πλούτη τους (και κανένα κράτος δεν θα θέλει να τους προστατέψει, αντιθέτως θα τρίβουν τα χέρια τους), να δούμε τι θα κάνουν....

    Ασε, ήδη έχουν όλοι γραφεία στο Λονδινο, τα γραφεια στην Ελλάδα τα έχουν για μπροστάντζα μιας και έχουν βαπόρια και με ελληνική σημαία. Και λέω ΚΑΙ με ελληνική σημαία, γιατί είναι γνωστό ότι πολλά αν όχι τα περισσότερα βαπόρια των ελλήνων εφοπλιστών είναι με ξένη σημαία. Πχ είναι αδιανότητα να περάσεις την διώρυγα του Παναμά με σημαία άλλης χώρας, γιατι οι χρεώσεις είναι πολύ διαφορετικές, άρα πάνε στον αγύριστο τα περί πατριωτισμου και άλλα. Απλά με το να έχουν κάποια βαπόρια με ελληνική σημαία το κάνουν για να εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι έχουν περιουσία εντός της χώρας που δεν φορολογείται ή φορολογείται ελάχιστα.

    Προσωπικά, ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ! ΣΤΑ ΤΡΑΙΝΑ. Εαν είναι να δίνουμε τόσο εξώφθαλμα προνόμια στους λίγους ήδη προνομιούχους εις βάρος του υπόλοιπου λαού, αφού ούτως ή άλλως δεν πληρώνουν, να πάνε στον ΑΓΥΡΙΣΤΟ και να μην γυρίσουν. Αν μη τι άλλο, θα έχουμε κάπως λιγότερους πλούσιους να ανακατεύονται με τα πολιτικά και την διαπλοκή.
    Η περίληψη: «όποιος σκαλίξει τους εφοπλιστές, είναι για εγκλεισμό»

    Η ανάπτυξη:
    1) και τα κινέζικα πλοία που θα μας στείλουν ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ασιατικά πληρώματα έχουν.
    2) πόσους φίλους έχεις που έχουν ναυτικό φυλλάδιο;
    3) φτάνουν τα ελληνικά πληρώματα για τα ελληνικά πλοία;
    4) πόσες ακαδημίες έχουμε και γιατί κλείνουν;
    5) ποια κόμματα και ποιοι χώροι έκλεισαν την ναυπηγοεπισκευαστική στο Πέραμα;
    6) ποια κόμματα και ποιοι χώροι έβγαλαν τα ελληνικά πληρώματα από τα ελληνικά πλοία;
    7) ενώ ο μισθός είναι πλέον στο 500άρικο, γιατί δεν πάνε οι έλληνες για 3-4Κ το μήνα ως πλήρωμα;


    Μήπως ο έλληνας πλέον προτιμά να είναι με το επίδομα ανεργείας στη καφετέρια παρά να βρέχεται ο κώλος του και ας καθαρίζει 3Κ το μήνα ως τρίτος μηχανικός; Μήπως οι έλληνες συνδικαλιστές είναι ζώα όρθια και οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΛΑΚΕΔΕΣ που μόνο ζημιά ξέρουν να κάνουν και αργομισθίες, ενώ οι «παράγοντες» στα κόμματα της «αριστεράς» είναι απλά κομπλεξικοί χαχώλοι ή ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ που όταν υπάρχει κάτι ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ που ΔΟΥΛΕΥΕΙ θέλουν να το σπάσουν αν δεν λιβανίζει τις ηλίθιες κοσμοθεωρίες τους (ή τις ατζέντες των ξένων πρακτόρων που υπηρετούν).
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  13. #3058
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μήπως ο έλληνας πλέον προτιμά να είναι με το επίδομα ανεργείας στη καφετέρια παρά να βρέχεται ο κώλος του και ας καθαρίζει 3Κ το μήνα ως τρίτος μηχανικός;

    άσε ρε φίλε που θα δουλέψουμε, εγώ πάω (πήγαινα) και κούναγα σημαιάκια και βόλεψα όλο μου το σόι,
    εγώ ρε τους έβγαζα αυτούς εκεί πάνω για να' χω κι' εγώ τις καβάτζες μου
    τώρα που μου τα κόψανε είναι ανήθικοι, βρομιάρηδες, καπιταλιστές, εκμεταλλευτές, υπαλληλάκια των ξένων, φασίστες κλπ κλπ
    ενώ πρώτα που μου τα διναν ήταν σωστοί πολιτικοί, σοβαροί, με υπευθυνότητα για τον τόπο και τον λαό, με διορατικότητα και πάνω απ' όλα δημοκράτες.

  14. #3059
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thiseas.GP Εμφάνιση μηνυμάτων
    άσε ρε φίλε που θα δουλέψουμε, εγώ πάω (πήγαινα) και κούναγα σημαιάκια και βόλεψα όλο μου το σόι,
    εγώ ρε τους έβγαζα αυτούς εκεί πάνω για να' χω κι' εγώ τις καβάτζες μου
    τώρα που μου τα κόψανε είναι ανήθικοι, βρομιάρηδες, καπιταλιστές, εκμεταλλευτές, υπαλληλάκια των ξένων, φασίστες κλπ κλπ
    ενώ πρώτα που μου τα διναν ήταν σωστοί πολιτικοί, σοβαροί, με υπευθυνότητα για τον τόπο και τον λαό, με διορατικότητα και πάνω απ' όλα δημοκράτες.

    Εσυ εχεις λοιπον προβληματα.

    Εγω που δεν τα εκανα ολα αυτα, γιατι εχω χειροτερα ;

  15. #3060
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    130
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ εχεις λοιπον προβληματα.

    Εγω που δεν τα εκανα ολα αυτα, γιατι εχω χειροτερα ;
    γιατί ανεχόσουν εμένα που τα έκανα, όπως και εκατομμύρια άλλων Ελλήνων που επίσης ήταν τίμιοι

Σελ. 204 από 513 ΠρώτηΠρώτη ... 184194199202203204205206209214224 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Greeklish OUT! - Βοηθήστε κι εσεις!
    Από orestis στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 69
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-12, 12:06
  2. Τι θα κάνατε εσεις?
    Από amoydar στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-09, 19:28
  3. H FORTHNET δε μπορεί.....εσείς?
    Από Johnny1977 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-08, 15:27
  4. Ψηφίστε κι εσείς
    Από dkaris στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-07, 00:34
  5. Εσείς Υπογράψατε;
    Από Νικαετός στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-05, 11:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας