Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 63
  1. #16
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ντάξει.. Αν κάθε μήνα έχεις λεφτά και για να βγάλεις, καλά θα είσαι...
    Ε,κάτι γίνεται...

    Off topic
    Πάντως ,ξέχνα το ποδόσφαιρο...υπάρχουν και άλλα παιχνίδια...

  2. #17
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Δεν διαφωνώ μαζί σου.. Απλά το να ποντάρω σε κάτι που δεν παρακολουθώ και δεν γνωρίζω καθόλου, το θεωρώ (ακόμα) μεγαλύτερο τζόγο.. Οπότε, εκτός από μπάσκετ και ποδόσφαιρο, δύσκολα να ποντάρω σε κάτι άλλο..

  3. #18
    Εγγραφή
    18-11-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    netfaster iad 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 17.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδες betoto-bwin=ιδια εταιρια

    εγω εμπιστευομαι χρονια την bet365 και την betfair(για trading,δεν την προτεινω σε ατομα με βασικες γνωσεις περι στοιχηματισμου..)

    ο gooner εδω εχει μερικα ενδιαφεροντα πραγματα και ειναι ψιλοανεξαρτητος,οποτε εχει καποια βαρυτητα το site..καλο διαβασμα.

    goonersguide

    μιας και καποιος ανεφερε πριν σε στυλ " σιγα μωρε τι 1.5 τι 1.6 το ιδιο πανω-κατω ειναι.." ε, λοιπον δεν ειναι το ιδιο..δοκιμασε να παιξεις 100 ευρω σε μια 3αδα του 1,5 κ το ιδιο σε αλλη μια με 1.6 εκαστο ματς..

    337,5 εναντι 409.6...μολις εχασες 72€ φιλε μου,επειδη διαλεξες λαθος bookmaker...

  4. #19
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από t3hsofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες betoto-bwin=ιδια εταιρια

    εγω εμπιστευομαι χρονια την bet365 και την betfair(για trading,δεν την προτεινω σε ατομα με βασικες γνωσεις περι στοιχηματισμου..)

    ο gooner εδω εχει μερικα ενδιαφεροντα πραγματα και ειναι ψιλοανεξαρτητος,οποτε εχει καποια βαρυτητα το site..καλο διαβασμα.

    goonersguide

    μιας και καποιος ανεφερε πριν σε στυλ " σιγα μωρε τι 1.5 τι 1.6 το ιδιο πανω-κατω ειναι.." ε, λοιπον δεν ειναι το ιδιο..δοκιμασε να παιξεις 100 ευρω σε μια 3αδα του 1,5 κ το ιδιο σε αλλη μια με 1.6 εκαστο ματς..

    337,5 εναντι 409.6...μολις εχασες 72€ φιλε μου,επειδη διαλεξες λαθος bookmaker...
    Αν είναι να παίζεις 3άδες,όποια εταιρία και να διαλέξεις...

  5. #20
    Εγγραφή
    18-11-2008
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    netfaster iad 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 17.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    συμφωνω,αλλά δεν ειναι αυτο το point μου..

  6. #21
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από t3hsofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω,αλλά δεν ειναι αυτο το point μου..
    Χαίρομαι που συμφωνείς...όπως χαίρομαι και με το φίλο παραπάνω που παίζει αυτά τα παιχνίδια που γνωρίζει.
    Και πρέπει να τα γνωρίζουμε πρώτα από τη μαθηματική τους πλευρά,κοινώς τις πιθανότητες.
    Οπότε πάμε από την αρχή...
    3 ματς του 1,50,παιγμένα μονά επί 100ε δίνουν 150 κέρδος.
    Αντίστοιχα 3 ματς του 1,60 επί 100ε δίνουν 180ε κέρδος.
    Άρα 30ε διαφορά των 2 εταιριών.

  7. #22
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η Betoto εδω και κανα χρονο εχει σταματησει να κραταει το 2% για τις καταθεσεις.
    Βetoto=Bwin (μια φορα που ειχαν προβλημα στην betoto με μια αναληψη, με πληρωσαν μεσω της bwin)
    Vistabet=Sportingbet
    Coral=Eurobet

    Στο ιντερνετ ξεκινησα απο την Interwetten το 2005 επειδη ειχα αποψεις φιλων οτι ειναι η πιο αξιοπιστη (και μαλλον αυτο ισχυει).
    Στη συνεχεια εχω δημιουργησει λογαριασμους σε πολλες εταιριες για μεγαλυτερη ευελιξια και για να μπορω να "καθαριζω" κανα μπονους που δινουν πού και πού χωρις να ρισκαρω και χωρις να πονταρω τα λεφτα μου 5 και 6 φορες.
    Απο τις περιπου 10 εταιριες στις οποιες διατηρω λογαριασμους, η εταιρια που δεν ειδα ποτε το παραμικρο προβλημα ειναι η.... ΚΑΜΙΑ!
    -Να ξερετε οτι τα live των περισσοτερων ειναι για τα κλαμματα.
    -Το προσωπικο των περισσοτερων ειναι παντελως ασχετο με στοιχημα.
    Οποτε τα μοναδικα κριτηρια που απομενουν ειναι (1) το καθε ποσο μπορει να σου την φερουν (και μετα τρεχα να βρεις το δικιο σου, μου εχει συμβει μεχρι τωρα με expekt, bet365, gamebookers, bwin, vistabet & bet-at-home), (2) οι αποδοσεις (και φυσικα εδω περιλαμβανουμε τα μεγιστα ποσα στοιχηματισμου, τους δυνατους συνδιασμους/περιορισμους που βαζει η καθε εταιρια, κατι που ΑΛΛΑΖΕΙ διαρκως για καθε εταιρια πχ ο μονος λογος που ειχα γραφτει το 2006 στη bwin ηταν για να παιξω καποιους συνδιασμους που δεν δεχοταν η interwetten, τωρα πια ουτε η bwin τα δεχεται) και (3) οι ευκολιες τοσο στις καταθεσεις οσο και στις αναληψεις, οπου μπορω να ξεχωρισω αμεσως την bet365 ως πιο βολικη και γρηγορη. Μου την εχουν φερει ομως 2 φορες με μερικως ακυρωμενα στοιχηματα που μου στοιχισαν αρκετα κερδη...
    Απο προσωπικη εμπειρια θα σας φωναξω ΜΑΚΡΙΑ απο:
    Expekt (στο παρελθον μου την εφεραν 2 φορες, τωρα ακουω οτι εχουν σοβαρευτει αρκετα)
    Bet-at-home (ειναι μονο για τα μπονους και τιποτα αλλο)
    Bwin (ναι, εχει εκατομμυρια μελη και σχεδον εκατομμυρια λογους να την αποφυγεις)
    Gamebookers (ηταν στις αγαπημενες μου μαζι με bet365 για πολυ καιρο μεχρι που με... "αγαπησε")
    Vistabet/Sportingbet (οταν το customer care δεν γνωριζει αν μπορω να τοποθετησω ενα συγκεκριμενο ποσο σε ενα συγκεκριμενο σημειο...)
    Θα προτεινα σαν αξιοπιστη και την Interwetten, αλλα τα τελευταια χρονια εχει χαλασει πολυ τις αποδοσεις της οποτε δε συμφερει (με εξαιρεση μερικες "εκλαμψεις" αποδοσεων που και που).
    Stanjames εχω λιγο καιρο αλλα ακουω οτι θα κλεισουν ολα τα ελληνικα accounts.
    H Betsson φαινεται αρκετα "στιβαρη" αλλα εχω επισης λιγο καιρο και δεν μπορω να κρινω...

    ΥΓ. Ριξτε μια ματια στο site στην υπογραφη μου, εχει ωραια γραφικα, previews, προτασεις και banners για οποιον ενδιαφερεται να γραφτει...
    ΥΓ2. (για την ιστορια ειμαι κερδισμενος απο το στοιχημα στα 9+ χρονια που παιζω σε ενα ποσοστο περιπου 15-20% επι του τζιρου μου καθε χρονια - αν και τρεις χρονιες τα πηγα πολυ καλυτερα -)
    ΥΓ3. Για την επιχειρηματολογια με τις αποδοσεις, ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ακομα και αυτο το 10%! Ειδικα αν μιλαμε για 3αδες-4αδες αν οπως λεει κι ο φιλος 3 ματς ειναι στο 1.50 και τα παιξεις με 1.60-1.60-1.70 τοτε η διαφορα ειναι 100 ευρω (στα 100 ευρω πονταρισματος). Αυτο εγω το μεταφραζω σε: "Στην 1η εταιρια πρεπει να κερδισω μια φορα στις 3 που θα παιξω, στην 2η ΜΙΑ φορα στις ΤΕΣΣΕΡΙΣ, για να ειμαι κερδισμενος". Εσεις καθε ποτε κερδιζετε τις 3αδες σας; Και μονα να παιζεις αν κερδιζεις 2 στα 3 με αποδοση 1.50 εισαι στο ΜΗΔΕΝ ενω με 1.60 εισαι στο ΣΥΝ!
    ΥΓ4. Αυτα για οσους παιζουν τακτικα ή σχεδον τακτικα, γιατι αν θες να "χτυπησεις" δυνατα δυο-τρεις φορες το χρονο τοτε αρκει να πας εκει που... δεχονται το μεγαλυτερο πονταρισμα (στην περιπτωση μας... ΟΠΑΠ).

    edit: Να προσθεσω οτι καλο ειναι εφοσον βρειτε μια εταιρια που σας ικανοποιει να παιζετε κατα κυριο λογο μονο σε αυτην. Εγω κατα κυριο λογο παιζω σε 2 εταιριες. Το οφελος ερχεται σε διαφορες μορφες: Καποιες εταιριες εχουν ποντους ανταμοιβης (bwin, gamebookers κ.ά.) που ειτε εξαργυρωνονται με δωρα (ακομα και με μετρητα) ειτε σας καθιστουν πιο "ισχυρο" μελος (vip κλπ) οποτε υπαρχουν καποια προνομια, ειτε λαμβανετε τακτικα μπονους αφοσιωσης, ενω αν κατι παει στραβα μια φορα εχετε και ενα ισχυρο χαρτι ωστε διαπραγματευτειτε την αποζημιωση που μπορει να σας δωσει η εταιρια (αν και αυτο ειναι λιγο .. ονειρο για το 99.9% των παιχτων).
    Επισης να προσθεσω οτι η betfair ειναι καλη σαν ανταλλακτηριο (και γενικως τα ανταλλακτηρια ειναι καλα σαν ανταλλακτηρια) αλλα ΟΧΙ για "κανονικο" στοιχημα, μια που υπαρχουν τελη καταθεσης 1.5% και γκανιοτα 5% στα κερδη! Επομενως αν μια αποδοση ειναι 1.80 στην bet365 και 1.85 στην betfair, στην πραγματικοτητα στην betfair ειναι 1,85/(1,015*1,05)=1,73!!! Προσεξτε το πολυ αυτο γιατι εχω φιλους που παιζουν στη betfair νομιζοντας οτι παιζουν σε καλυτερες αποδοσεις ενω παιζουν σε... χειροτερες!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorginho7 : 07-09-10 στις 19:56.

  8. #23
    Εγγραφή
    07-10-2007
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei
    συμφωνώ με τον απο πάνω στα περισσότερα ειδικά στο ποιες να μείνεις μακριά λόγω γκανιότας κυρίως sportingbet,bwin,betoto...unibet είναι καλή περίπτωση επίσης αν και καποιους τρόπους καταθέσεων κρατάει εισφορά,στις αναλήψεις είναι γρήγοροι και σε αφήνει αν τραβήξεις και "μικρά" σχετικά ποσά...στη bet365 έχει υψηλό όριο ανάληψης (120 ευρώ) αν παίζεις μικρά ποσά όπως εγώ,αλλά είναι μια χαρά κατα τα άλλα...william hill επίσης έμεινα πολυ ευχαριστημένος ειδικά απο την τεράστια πληθώρα στοιχημάτων...σχετικά με τα μπονους τελευταία έχουν μεγαλώσει οι απαιτήσεις όσον αφορά τις αποδόσεις των παιχνιδιών που πρέπει να παίζξεις και πόσες φορές πρέπει να παιξεις μπόνους κ κατάθεση,παλαιότερα ήταν 1,6 κ πάνω ακόμα και 1.5 και πάνω και τώρα έχουν πάει στο 2...betsson επίσης έμεινα ευχαριστημένος και betclick έιχα ανοιξει όταν έιχε cashback και όχι bonus και δεν ξετρελάθηκα κιόλας...
    If something can go wrong,it will....
    1st Murphy's Law...



    GreekTVSubs Supporter-Fight for Freedom

  9. #24
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    H Bet365 εχει οριο ελαχιστου ποσου αναληψης τα 15 ευρω (για αναληψη σε πιστωτικη)! Τωρα ισως για τιποτα western union ή τιποτα αλλο να εχει υψηλοτερα οριο δεν το γνωριζω, αλλα τα 15 μου φαινονται πολυ λογικα και πολυ λιγα (γι αυτο την εβαλα και σε ευκολιες 1η, αλλοι θελουν 30 ελαχιστο ή ακομα και... 300 ωστε να μη σε χρεωσουν με καποιο fee για την αναληψη). Unibet εδω που τα λεμε παντα ηθελα αλλα ποτε δεν ανοιξα λογαριασμο... ισως ειναι η επομενη!

    Για τα μπονους μπορειτε να κανετε το εξης ("ξεπλυμα" το λεω εγω):
    Πχ εστω μια εταιρια δινει 100% εως 100 ευρω και ζηταει απο 3 εως .. 6 φορες πονταρισμα. Δε μας νοιαζει αυτο.
    Βαζεις τα 100, παιρνεις και τα 100 του μπονους και βρισκεις ενα ματς οπου η αποδοση σε καποιο σημειο σε αυτην την εταιρια καλυπτει τις προϋποθεσεις (πχ >1.50 ή >2.00 αναλογως) και βαζεις ολο το ποσο μονο σε αυτο το σημειο.
    Πας σε μια αλλη εταιρια και παιζεις στα αντιθετα αποτελεσματα το αναλογο πονταρισμα, φροντιζοντας φυσικα το ποσοστο της γκανιοτας να ειναι οσο το δυνατον μικροτερο ή ακομα αν γινεται μηδενικο (μην πω να βγαινει και κερδος, γιατι το εχω συναντησει και αυτο αρκετες φορες). Αν καποιος δεν καταλαβαινει κατι απο τα παραπανω ας ΜΗΝ το επιχειρησει, μη τα χασει και δεν καταλαβει τι εκανε.
    Ετσι αν χαθει το στοιχημα στην 1η εταιρια, ουσιαστικα με ενα πονταρισμα "καθαριζεις" κατευθειαν τα 100 (ή περιπου τα 100, αντε 95 θα σου πω) απο το μπονους χωρις κανενα ρισκο.
    Eνα πολυ προχειρο παραδειγμα για το επερχομενο σαββατοκυριακο!
    Μπαγερν Μοναχου - Βερντερ Βρεμης:
    Η Eurobet δινει 1.66 τον ασσο.
    Η Stanjames δινει 4.00 το Χ και 5.80 το διπλο.
    Με 235 ευρω στον ασσο, 97,5 στο Χ και 67,25 στο διπλο εχουμε πονταρει 399,75 ευρω και παιρνουμε πισω (σιγουρα, αφου καλυψαμε και τα 3 σημεια) τα 390. Χανουμε 9.75 ευρω αλλα αν δεν βγει το σημειο που πονταραμε στην εταιρια που μας δινει το μπονους τα τοτε καθαριζουμε 90 ευρω (δηλαδη ουσιαστικα "δικα μας" χρηματα πονταραμε 300 και παιρνουμε 390).
    Αυτο ειναι ενα απλο παραδειγμα, εγω ΔΕΝ θα διαλεγα σε καμια περιπτωση το παραπανω παιχνιδι για να καθαρισω καποιο μπονους (1ον γιατι ειναι εντελως απροβλεπτο, αρα μπορει και να το κερδισω στην εταιρια που δινει το μπονους και 2ον γιατι χανω σχεδον 10 ευρω απο το μπονους ενω με λιγο ψαξιμο --> που δεν εκανα τωρα-- μπορω να πετυχω παιχνιδι που να χανω 5 ή 4 και και καθολου και ειναι επισης πολυ σημαντικο γιατι μπορει να χρειαστει να γινει δευτερο πονταρισμα αν κερδισω στην εταιρια με το μπονους).
    Γενικα ακολουθωντας την παραπανω τακτικη μπορει καποιος να βγαλει ευκολα αρκετα χρηματα (εκμεταλλευομενος τα μπονους) υπο τη μορφη εφαπαξ βεβαια, με εξαιρεση καποιες εταιριες που δινουν ανα τακτα χρονικα διαστηματα καποια μπονους (συνηθως για γεγονοτα οπως Euro2012, Mundial2010 κλπ). Υπαρχει και καποιο site που εχει ολοκληρο καταλογο με τις εταιριες, τα μπονους της καθεμιας και τους ορους εκπληρωση του μπονους, αλλα δεν το θυμαμαι τωρα...

    Και φυσικα μην διανοηθειτε να καθαρισετε καποιο μπονους με πονταρισμα στην... betfair χωρις να ελεγξετε την πραγματικη αποδοση αφαιρωντας τα ποσοστα καταθεσης και μιζας!!! Η μονη περιπτωση να υπαρχει τετοια διαφορα που να συμφερει ειναι οταν υπαρχει καποιο αουτσάιντερ που αλλες εταιριες θα δινουν πχ 9 ή 10 και στη betfair μπορε ινα δεις και 13, 15 ή και 18! Ομως αυτο σημαινει οτι το αλλο σημειο στην αλλη εταιρια δεν ειναι μεγαλυτερο απο 1.20, αρα δεν μπορεις με τιποτα να το χρησιμοποιησεις. Πχ στο πιο "λογικο" Μπαγερν-Βερντερ στην betfair παιζονται το Χ στο 4.30 και το διπλο στο 6.00, δηλαδη πραγματικες αποδοσεις 4.03 και 5.63! Ετσι αν καποιος δει τα 4.30 και 6.00 θα νομισει οτι θα καθαρισει και τα 100 ευρω αν παιξει στη betfair το Χ2, ενω στην πραγματικοτητα θα κανει λαθος στην αποδοση και επομενως λαθος και στο ποσο που θα πονταρει και θα παρει πισω ειτε οντως ολα τα 100 ευρω, αλλα δεσμευμενα να τα ξαναπονταρει (αν κερδισει στην αλλη εταιρια, που δινει το μπονους) ειτε αντι να καθαρισει 100 θα καθαρισει τα 86 ενω το μεγιστο που μπορει να καθαρισει με αυτες τις αποδοσεις στη betfair αν βαλει σωστα τα ποσα ειναι 89 ευρω.

    Φυσικα το παραπανω καθαρισμα μπορει να γινει (με πιο ευκολους υπολογισμους, αλλα μεγαλυτερη πιθανοτητα να χρειαστει ξανα πονταρισμα) σε αγωνες μπασκετ, σε over/under ή σε χαντικαπς κλπ που εχουν μονο δυο δυνατα αποτελεσματα.

  10. #25
    Εγγραφή
    07-10-2007
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei
    στην bet365για ανάληψη-μεταφορά σε τραπεζικό λογαρισμό είναι 125 eyros ελάχιστο...
    If something can go wrong,it will....
    1st Murphy's Law...



    GreekTVSubs Supporter-Fight for Freedom

  11. #26
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Φίλε οι η Bwin, από προσωπική πείρα είναι μια χαρά στο να παίρνεις τα λεφτά σου. Κέρδισε ένας φίλος μου 1000 ευρώ σε τουρνουά και πήγαμε στην τράπεζα και τα είχαν βάλει κανονικά στο λογαριασμό που δηλώσαμε. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να έχεις πάνω 150 ευρώ για να στα καταθέσουν.

  12. #27
    Εγγραφή
    07-10-2007
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei
    απο αποψη στοιχηματικών αποδοσεων και επιλογών για τον χρήστη είναι λίγο χάλια...γνώμη μου...τώρα για πόκερ ή παιχνίδια δν ξέρω...
    If something can go wrong,it will....
    1st Murphy's Law...



    GreekTVSubs Supporter-Fight for Freedom

  13. #28
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δεν ξέρω, δεν πολυασχολούμε με τα στοιχήματα εκεί αλλά απ' ότι ακούω το Betfair έχει καλές αποδόσεις.
    Απλά είδα οτι ρώταγαν κατά πόσο είναι αξιόπιστες, γι αυτό απάντησα

  14. #29
    Εγγραφή
    17-06-2006
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ΖΧΗΝ Η108ΝS
    SNR / Attn
    7.4(dB) / 56.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κοίτα χρησιμοποιούσα χρόνια μια από τις ποιο σοβαρές εταιρίες την Ladbrokes. Σοβαρή και υπεύθυνη αλλά αργούσε στις αναλήψεις. Τώρα εάν έχεις βασικές γνώσεις στοιχηματισμού σου προτείνω την Sportingbet .Επίσης για εμένα πολύ σημαντικό είναι ότι η Sportingbet δεν σου κρατάει τίποτα στην κατάθεση. Μπορείς να κάνεις κατάθεση με Paysafecard, που μπορείς να την βρεις παντού (από βενζινάδικα έως περίπτερα) και ανάληψη με μια Prepaid card της Κύπρου πανεύκολα και σίγουρα πάνω από όλα.

  15. #30
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @gambit ναι δικιο εχεις, απλα μετα τον 1ο χρονο οπου εκανα αναληψεις σε τρεπεζικο λογαριασμο (απο την interwetten με ελαχιστο 30 ευρω νομιζω δωρεαν μια αναληψη το μηνα αλλα με εξοδα 4.5 ευρω απο την τραπεζα τα οποια γλιτωνες τοτε μονο για αναληψεις πανω απο 300 ευρω ή καπως ετσι) στη συνεχεια χρησιμοποιω για αναληψεις μονο πιστωτικη (καταθεσεις ειτε με πιστωτικη ειτε με paysafe) για την οποια απο οτι βλεπω χαμηλωσαν κι αλλο τωρα το οριο αναληψης στα 10 ευρω! Νομιζω αν δε θες πιστωτικες, μπορεις να βγαλεις μια χρεωστικη και λειτουργει με τον ιδιο τροπο (10 ευρω οριο).

    Η Ladbrokes και μονο που ηταν ο... "προμηθευτης" του ΟΠΑΠ ειχε πεσει πολυ στα ματια μου. Τωρα απο οτι μου λενε ειναι καλη.
    Betoto/Bwin δε ξερω τι λετε αλλα (εκτος ολων των αλλων) παρα-αργουν στις αναληψεις, μου εχουν κανει και 20 μερες για αναληψη στην πιστωτικη που ειναι υποθεση 2 εργασιμων το πολυ και για να σου απαντησει το support σε καμια ερωτηση θα βγαλεις ασπρα μαλλια!!!

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποια εταιρία προτιμάτε για πληκτρολόγια;
    Από Giorgos1996 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 134
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-09, 15:16
  2. Ποιά εταιρία προτιμάτε για αγορά motherboard ?
    Από ultraxmode στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 163
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-09, 09:57
  3. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-07, 14:39
  4. Ποια εταιρία θα πάρει την άδεια για WiMax?
    Από chatasos στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-06, 21:02

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας