Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 63
  1. #31
    Εγγραφή
    17-06-2006
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ΖΧΗΝ Η108ΝS
    SNR / Attn
    7.4(dB) / 56.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorginho7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @gambit ναι δικιο εχεις, απλα μετα τον 1ο χρονο οπου εκανα αναληψεις σε τρεπεζικο λογαριασμο (απο την interwetten με ελαχιστο 30 ευρω νομιζω δωρεαν μια αναληψη το μηνα αλλα με εξοδα 4.5 ευρω απο την τραπεζα τα οποια γλιτωνες τοτε μονο για αναληψεις πανω απο 300 ευρω ή καπως ετσι) στη συνεχεια χρησιμοποιω για αναληψεις μονο πιστωτικη (καταθεσεις ειτε με πιστωτικη ειτε με paysafe) για την οποια απο οτι βλεπω χαμηλωσαν κι αλλο τωρα το οριο αναληψης στα 10 ευρω! Νομιζω αν δε θες πιστωτικες, μπορεις να βγαλεις μια χρεωστικη και λειτουργει με τον ιδιο τροπο (10 ευρω οριο).

    Η Ladbrokes και μονο που ηταν ο... "προμηθευτης" του ΟΠΑΠ ειχε πεσει πολυ στα ματια μου. Τωρα απο οτι μου λενε ειναι καλη.
    Betoto/Bwin δε ξερω τι λετε αλλα (εκτος ολων των αλλων) παρα-αργουν στις αναληψεις, μου εχουν κανει και 20 μερες για αναληψη στην πιστωτικη που ειναι υποθεση 2 εργασιμων το πολυ και για να σου απαντησει το support σε καμια ερωτηση θα βγαλεις ασπρα μαλλια!!!

    Η Ladbrokes είναι καλή εάν και σε μερικά παιχνίδια αποφεύγει να δίνει Over/Under 2.5 και δίνει Over/Under 3.5!!!!!!!!!!!!!!

  2. #32
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ε μαλλον απο εκει θα εμαθε και ο ΟΠΑΠ και σε καποια παιχνιδια αντι να δινει απλα τελικο αποτελεσμα δινει... χαντικαπ!!!
    Εδω πριν λιγα χρονια (Δανια με... Σουηδια ηταν?) εδινε στο ακριβες σκορ 2-2 (συνηθισμενες αποδοσεις 10-12-14) αποδοση μικροτερη απο αυτη της... απλης ισοπαλιας (με οποιοδηποτε σκορ)!
    Και το ξανακανε παλι προπερσι στο Λιβερπουλ-Τσελσι με το 1-1 για αγνωστο λογο (τουλαχιστον σε εκεινο το 2-2 υπηρχε σοβαροτατος λογος να βγει το σκορ).

  3. #33
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παιδιά,από τότε που βρήκα τη Betfair,βρήκα την υγειά μου...

    Αγοράζεις και όταν σε βολέψει πουλάς και τέλος...ούτε προβλέψεις στο 90λεπτο ούτε τίποτα...για 10 λεπτάκια βγάζεις ένα μικρό κέρδος και γεια σας...

  4. #34
    Εγγραφή
    07-10-2007
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Larry71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά,από τότε που βρήκα τη Betfair,βρήκα την υγειά μου...

    Αγοράζεις και όταν σε βολέψει πουλάς και τέλος...ούτε προβλέψεις στο 90λεπτο ούτε τίποτα...για 10 λεπτάκια βγάζεις ένα μικρό κέρδος και γεια σας...

    ναι αυτό είναι ανταλλακτηριο με τα καλά του..
    If something can go wrong,it will....
    1st Murphy's Law...



    GreekTVSubs Supporter-Fight for Freedom

  5. #35
    Εγγραφή
    08-10-2006
    Περιοχή
    Utrecht, NL
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    356
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    150/15 Mbit/s
    ISP
    Ziggo
    Router
    Cisco EPC 3925
    Εγώ παίζω στην bet365, καλές αποδόσεις, πληρώνουν πάντα στην ώρα τους και έχει και κάποια μπόνους για ποντάρισμα σε πολλούς αγώνες. Κυρίως όμως με βολεύει ότι στο handicap για το NFL που παίζω κυρίως, μπορείς να το βάλεις εσύ όσο θέλεις και ανάλογα φτιάχνεται και η απόδοση. Βέβαια είναι λίγο τραγική η εξυπηρέτηση τους, αλλά ευτυχώς δεν τους έχω χρειαστεί πολλές φορές.

  6. #36
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorginho7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης να προσθεσω οτι η betfair ειναι καλη σαν ανταλλακτηριο (και γενικως τα ανταλλακτηρια ειναι καλα σαν ανταλλακτηρια) αλλα ΟΧΙ για "κανονικο" στοιχημα, μια που υπαρχουν τελη καταθεσης 1.5% και γκανιοτα 5% στα κερδη! Επομενως αν μια αποδοση ειναι 1.80 στην bet365 και 1.85 στην betfair, στην πραγματικοτητα στην betfair ειναι 1,85/(1,015*1,05)=1,73!!! Προσεξτε το πολυ αυτο γιατι εχω φιλους που παιζουν στη betfair νομιζοντας οτι παιζουν σε καλυτερες αποδοσεις ενω παιζουν σε... χειροτερες!
    Koιτα εγω στη bf επαιζα λογω trading kai αξιοπιστιας. Στο παραδειγμα σου το 1.80 της bet365 ειναι καθαρό? Δεν εχει προμηθεια στις καταθέσεις και στις αναλήψεις ή στα κέρδη?


    Γενικη ερωτηση γiα bf. Συμφερει πιο πολυ να κανεις τις αναληψεις/καταθεσεις μεσω paypal ή με electron visa της πειραιως? Μετα ειναι και οι χρεωσεις της τραπεζας που παιζουν γι αυτο ρωταω.
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  7. #37
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Με electron της Κύπρου έχω δωρεάν αναλήψεις,όσες θέλω (και κάνω τακτικά...)

    Η κατάθεση σε επιβαρύνει με 1,5%.

    Για paypal δε δοκίμασα ακόμα.

  8. #38
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι, τουλαχιστον με πιστωτικες/χρεωστικες κλπ στην bet365 το 1.80 του παραδειγματος ειναι καθαρο. Το trading στην betfair συμφερει αν καποιος ασχετος εχει ανεβασει την αποδοση καπου που δεν πρεπει. Πχ προπερσι ο ΠΑΟΚ εδινε 150.0 για το πρωταθλημα και καπου στην 6η-7η αγωνιστικη ειχε πεσει στο 12-15!! Μιλαμε για σχεδον 10 φορες τα λεφτα σου! Απο κει και περα για στοιχηματισμο δεν συμφερει σχεδον ποτε, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων και μονο για μονό στοιχημα οπως προανεφερα.
    Αν κανεις αναληψη μεσω paypal αυτο που ΥΠΟΘΕΤΩ (γιατι δεν το εχω δοκιμασει αν και εχω paypal) ειναι οτι θα σου κρατησει μια προμηθεια σιγουρα η paypal και ισως και μια η τραπεζα σου. Για τις προμηθειες της paypal μπορεις να τις βρεις στη σελιδα τους (νομιζω ειναι 3.5% διολου ευκαταφρονητο) ενω για την τραπεζα διαφερει απο τραπεζα σε τραπεζα (μερικες δεν κρατανε τιποτα). Η μονη περιπτωση στην οποια η paypal ΔΕΝ σου κραταει τιποτα ειναι σε ακυρωση συναλλαγης που πραγματοποιηθηκε μεσω paypal οπως πχ ακυρωση καποιας αγορας απο ebay (για να ακριβολογω, σε περιπτωση που εκτελεστει ενα "refund").

  9. #39
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Η bf για paypal εχει 1%στην καταθεση. Για αναληψη αυτο που με χαλαει ειναι οτι μπορει να παιξει διπλη προμηθεια, δηλαδη απο την τραπεζα και την paypal.
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  10. #40
    Εγγραφή
    26-01-2009
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    180
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    42332/4999
    ISP
    Forthnet nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    ZXHN H168N
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 9.6(dB)
    Παιδια μηπως ξερει κανενας καποιο προγραμμα που να κανει ανανεωση στις αποδωσεις στην bf χωρις να χρειαζεται να παταω συνεχεια το κουμπι 'ανανεωση'?

  11. #41
    Εγγραφή
    19-10-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19.8/22.6Mbps - 1020up
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ
    Router
    Firewall + modem + router
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν χρειαζεται να το πατας, τις ανανεωνει οποτε τοποθετειται καποιο στοιχημα και αλλαζουν τα διαθεσιμα ποσα στο καθε σημειο (ή και οι αποδοσεις προφανως αν εξαντληθει το διαθεσιμο ποσο για καποια αποδοση).
    Τωρα, αυτο δεν γινεται "ακαριαια" αλλα καθε μερικα δευτερολεπτα, οποτε αν θες να εχεις real-time ενημερωση ανα πασα στιγμη θα πρεπει να ορισεις αυτη την... "στιγμη" και να πατας το ανανεωση καθε τοσο (πχ καθε 1 δευτερολεπτο). Ειναι λιγο σπαστικο πραγματι να εχεις μια καλη αποδοση και ξαφνικα να σου εξαφανιζεται οταν πας να επικυρωσεις το στοιχημα αλλα ετσι ειναι το ανταλλακτηριο.

  12. #42
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Είχε πάρει το μάτι μου κάπου κάτι εφαρμογές που το κάνουν αυτό πιο άμεσα και τα "προγραμματίζεις" κάπως ανάλογα με τις ανάγκες σου. Αλλά εγώ προσωπικά δεν θα εμπιστευόμουν να βάλω στοιχεία του λογαριασμού μου σε external εφαρμογή..

  13. #43
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχε πάρει το μάτι μου κάπου κάτι εφαρμογές που το κάνουν αυτό πιο άμεσα και τα "προγραμματίζεις" κάπως ανάλογα με τις ανάγκες σου. Αλλά εγώ προσωπικά δεν θα εμπιστευόμουν να βάλω στοιχεία του λογαριασμού μου σε external εφαρμογή..
    Δοκίμασε το Geek's Toy και θα αλλάξεις γνώμη.
    Είναι δωρεάν(αν θες κάνεις donate) και είναι απίστευτα γρήγορο.
    Το χρησιμοποιώ εδώ και 5 μήνες περίπου και είμαι υπερευχαριστημένος.
    Υπάρχει και φόρουμ χρηστών που σου λύνουν κάθε απορία,όπως και πολλά βιντεάκια στο youtube.

    http://www.geekstoy.com/

  14. #44
    Εγγραφή
    07-10-2007
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Huawei
    neteller χρησιμοποιει κανεις για συναλλαγές με εταιρείες στοιχημάτων?ειναι σαν το paypal?..έχω χρεσωστική και τη χρεώνει εκει?αν ξέρει κανεις πως δουλεύει....
    If something can go wrong,it will....
    1st Murphy's Law...



    GreekTVSubs Supporter-Fight for Freedom

  15. #45
    Εγγραφή
    30-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gambit Εμφάνιση μηνυμάτων
    neteller χρησιμοποιει κανεις για συναλλαγές με εταιρείες στοιχημάτων?ειναι σαν το paypal?..έχω χρεσωστική και τη χρεώνει εκει?αν ξέρει κανεις πως δουλεύει....
    Είναι ηλεκτρονικό πορτοφόλι.

    Μπορείς μάλιστα να βγάλεις και κάρτα με chip και μέσω τράπεζας που δέχονται master να κάνεις αναλήψεις ( 4ε η μία).Άλλες χρεώσεις δεν έχεις.
    Τη δέχονται όλοι οι μπουκ αν δεν κάνω λάθος,θέλει κάποιες ώρες μέχρι τα λεφτά να είναι στο λογαριασμό σου όταν κάνεις ανάληψη.

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποια εταιρία προτιμάτε για πληκτρολόγια;
    Από Giorgos1996 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 134
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-10-09, 15:16
  2. Ποιά εταιρία προτιμάτε για αγορά motherboard ?
    Από ultraxmode στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 163
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-09, 09:57
  3. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-07, 14:39
  4. Ποια εταιρία θα πάρει την άδεια για WiMax?
    Από chatasos στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-06, 21:02

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας