Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Είστε υπερ της πλήρης αποποινικοποίησης των ναρκωτικώ

Ψήφισαν
196. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι, πλήρης αποποινικοποίηση - έλεγχος με άλλα μέσα

    45 22,96%
  • Όχι, θα ήμουν υπέρ μόνο μιας αποποινικοποίσης των "ελαφρών ναρκωτικών"

    84 42,86%
  • Όχι, είμαι αντίθετος / θα πρέπει να αυξηθούν τα μέτρα καταστολής

    67 34,18%
Σελ. 13 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 350
  1. #181
    Εγγραφή
    30-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    342
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕNet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    speedtouch 536i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru
    Εδώ ουσιαστικά παραδέχεσαι ότι κάποιος ψυχικά υγιής άνθρωπος δε μπορεί να πάρει κάποιο είδος ναρκωτικού και έχοντας αυτό ως μπούσουλα προβαίνεις σε συμπεράσματα.

    Το θέμα είναι ότι υπάρχουν και ψυχικά υγιείς άνθρωποι που μπορεί να πάρουν ναρκωτικά για δικούς τους λόγους (άσε που το θέμα ποιός είναι ψυχικά υγιής, ευάλωτος κλπ. είναι εξαιρετικά σχετικό, ενώ η διαφορετικότητα λογίζεται και ως "ασθένεια"). Όποτε αν ισχύει αυτό που λέω τότε τα επιχειρήματά που προβάλλεις δεν έχουν ισχύ.

    PS. Όπου ναρκωτικό βάλε μικρή κατάχρηση αλκόολ αρεά και που, και θα δεις ότι δεν είναι πήρες ναρκωτικά=ψυχικά ασθενής-συναισθηματικά ευάλωτος. Φυσικά δεν είναι όλα τα ναρκωτικά ίδια και οι λόγοι κατανάλωσης ίδιοι.
    Δυστυχώς το να θέλεις να ζεις με παραισθήσεις ή σε έναν άλλο κόσμο ή να φτιάχνεις την διάθεση σου "με τεχνητά μέσα", είναι πρόβλημα, ασχέτως από τις αιτίες που σε εξωθούν εκεί !!!
    Αφού λες ότι το χρησιμοποιώ ως μπουσουλα απέδειξε μου ότι ο ψυχικά υγιής άνθρωπος κάνει χρήση ναρκωτικών ουσιών. Το ψυχικά υγιής ή όχι είναι εκδήλωση κάποιων αιτιών που είτε είναι συναισθηματικοί παράγοντες (χάνεις πχ έναν άνθρωπο δικό σου ή χαίρεσαι επειδή κέρδισες λεφτά) είτε εξαιτίας της προσωπικότητας,χαρακτήρα, ιδιοσυγκρασίας. Και στις δύο περιπτώσεις
    οι λόγοι είναι εσωτερικοί υποκειμενικοί και η αντιδραση ως προς αυτά διαφέρει από ανθρωπο σε άνθρωπο (αυτό ισχύει). Εγώ λοιπόν αναφέρω δύο εσωτερικά αίτια με κοινό αποτέλεσμα : την χρήση ναρκωτικών. Εάν μπορείς να με πείσεις ότι υπάρχει ψυχικά υγιής άνθρωπος που παίρνει ναρκωτικά τότε be my guest !!!

    Ας διαχωρίζουμε επίσης την είσοδο στα ναρκωτικά από την ροπή προς αυτά και ως προς τις αιτίες!!!

  2. #182
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Vivodi
    Προοσωπικά θα παρομοίαζα τις κόκες και τα λοιπα ψυχοδραστικά ναρκωτικά σαν κάτι ανάλογο μαις βολτας με ενα ρολψαστερ τρεναικι της disney. Μια βόλτα με δυνατές συγκινήσεις είναι. Είναι παλαβοί όσοι μπαίνουν σε ένα τρενάκι?

    Τα ναρκωτικά έχουν συνέπειες βέβαια. Δεκτό αυτό. Δεν θεωρω ομως οτι μπορούμε να δώσουμε ορισμό στο τι είναι φυσιλογικό και τι όχι, τουλάχιστον σε βαθμό που να μπορούμε να το απαγορεύσουμε.

  3. #183
    Το avatar του μέλους pancon
    pancon Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WandereR
    Ποιος είσαι εσύ που θα απαγορεύσεις στον άλλο να παραισθάνεται με τον τρόπο που θέλει?
    Αυτό ισχύει μόνο αν μέσα στο "χάσιμο" του ο άλλος δεν αρχίσει να παρενοχλεί τους γύρω του. [EDIT: παρακάτω αναφέρομαι κυρίως στην ηρωίνη.]

    Όταν πατάς μέσα στην δική μου προσωπική ελευθερία (έρχεσαι και με βρίζεις την ώρα που περιμένω στη στάση χώρις λόγο και αιτία), επειδή μέσα στις παραισθήσεις σου δεν ξέρεις που παν' τα 4, η ελευθερία σου ακυρώνεται.

    Μη μου πεις πάλι για το αλκοόλ, υπάρχει διαφορά κλίμακας και στην "ποσότητα παραίσθησης" που οδηγεί το ένα και το άλλο, και στο ποσοστό επί του συνόλου που οδηγείται σε αντικοινωνικές συμπεριφορές λόγω χρήσης. Προσωπικά σπάνια έως ποτέ δεν έχω (δεν θυμάμαι δλδ) αντιμετωπίσει πρόβλημα με μεθυσμένο, ενώ 2 φορές ηρωινομανείς έχουν παραβιάσει την προσωπική μου σφαίρα. Και δεν ψάχνανε λεφτά για τη δόση τους (που πέραν της ηθικής, θα καθιστούσε την πράξη τους λογική), αλλά έτσι, αδικαιολόγητα, ξαφνικά.

    Τώρα αν θες να παραισθανθείς και αυτό δεν θα σε οδηγήσει στο να με ενοχλήσεις, go ahead κανένα πρόβλημα. (ναι ναι ok και με την κατάχρηση αλκοόλ δεν είναι σίγουρο ότι κάποιος δεν θα οδηγηθεί σε ακραίες συμπεριφορές )


    Τα αφροδισιακά και τα ψυχοδραστικά ήταν τα πρώτα φάρμακα που κατασκέυασε ο άνθρωπος. Ηρθαμε στον 20ο αιώνα για να τα απαγορεύσετε. Αν εγώ τρυπιέμαι ή οχι είναι περισσότερο δικό μου θέμα και όχι δικό σου.
    Για τους λόγους που ανέφερα παραπάνω, είναι και δικό μου.

    Ετσι και στα ναρκωτικά επιβάλλεται σαν κοινωνία να προσπαθείς όσο δυνατον να περιορίσεις την χρήση τους, αλλά όχι απαγορευοντας τά.
    Συμφωνώ ως προς το πρώτο σκέλος, είμαι ανοιχτός ως προς το δεύτερο, μακάρι να έχεις δίκιο και μια αποποινικοποίηση να βελτίωνε την παρούσα κατάσταση (η οποία είναι τραγική). Με βάση τα λίγα που ξέρω, θα πρέπει να ενημερωθώ κι άλλο, δεν μπορώ να ταχθώ με σιγουριά ούτε υπέρ ούτε κατά.

  4. #184
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Vivodi
    Μετ έπειτα περιορισμούς βάλε όσους θες. Οπως δεν επιτρέπεται να οδηγεις υπο την επιρρεια αλκοόλ να μην επιτρέπεται να κυκλοφορείς και υπο την επιρροια άλλων ουσιων. Δεν έχω ενστάσεις σε αυτό, ας βάλουμε κάποια ορια σαν κοινωνια και προχωράμε.

    Προσωπικά, με έχει ενοχλησει μια μεθυσμένος και άλλη μια ναρκωμανής που ήθελε το κινητο μου. Μεθυσμένος πατέρας έχει αναστατώσει και πολλές φορές το σπίτι φίλου μου.

    Ξαναλέω όμως, επειδή το θέμα της ελευθερίας το θεωρω δευτερεύον, είμαι κάτοικος Αθήνας ναρκωμανής ή έστω μη ναρκωμανής. Αν πάω για ένα βράδυ με την παρέα μου πέσε είτε Σαλονικα, είτε Σέρρες, είτε Δράμα, είτε Σπάρτη, και ας μην ξέρω τον τόπο, ύπαρχει περιπτωση να θέλω να βρω και να μην βρω?

    Ε ας κόψουμε λοιπον αυτή τη χαζομαρα....

  5. #185
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tormendor
    Δυστυχώς το να θέλεις να ζεις με παραισθήσεις ή σε έναν άλλο κόσμο ή να φτιάχνεις την διάθεση σου "με τεχνητά μέσα", είναι πρόβλημα, ασχέτως από τις αιτίες που σε εξωθούν εκεί !!!
    Αφού λες ότι το χρησιμοποιώ ως μπουσουλα απέδειξε μου ότι ο ψυχικά υγιής άνθρωπος κάνει χρήση ναρκωτικών ουσιών. Το ψυχικά υγιής ή όχι είναι εκδήλωση κάποιων αιτιών που είτε είναι συναισθηματικοί παράγοντες (χάνεις πχ έναν άνθρωπο δικό σου ή χαίρεσαι επειδή κέρδισες λεφτά) είτε εξαιτίας της προσωπικότητας,χαρακτήρα, ιδιοσυγκρασίας. Και στις δύο περιπτώσεις
    οι λόγοι είναι εσωτερικοί υποκειμενικοί και η αντιδραση ως προς αυτά διαφέρει από ανθρωπο σε άνθρωπο (αυτό ισχύει). Εγώ λοιπόν αναφέρω δύο εσωτερικά αίτια με κοινό αποτέλεσμα : την χρήση ναρκωτικών. Εάν μπορείς να με πείσεις ότι υπάρχει ψυχικά υγιής άνθρωπος που παίρνει ναρκωτικά τότε be my guest !!!

    Ας διαχωρίζουμε επίσης την είσοδο στα ναρκωτικά από την ροπή προς αυτά και ως προς τις αιτίες!!!
    Ψυχικά υγιέστατος μπορεί να είναι κάποιος που καταναλώνει παραπάνω αλκόολ σε μια ωραία παρέα για ενισχύσει την ευχαρίστηση-απόλαυση επειδή είναι ηδονιστής (το αλκόολ θα μπορούσε να είναι και κάναβη).

    Ψυχικά υγιής είναι αυτός που καταναλώνει μεγάλη ποσότητα σοκολάτας για να νοιώσει υπέροχα επειδή το θέλει (και ας παχαίνει και ας του ανέβει η χοληστερήνη και ας ξέρει ότι επειδή τρώει κάθε μέρα θα γίνει chockohoikos!).

    To κατά πόσον επιζητάς και "κυνηγάς" τις "εν κινήσιν" ηδονές δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την ψυχική σου υγεία αλλά με την φιλοσοφία σου για τη ζωή και την εξυπνάδα ή βλακεία σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 20-04-06 στις 16:51.

  6. #186
    Το avatar του μέλους pancon
    pancon Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WandereR
    Προσωπικά, με έχει ενοχλησει μια μεθυσμένος και άλλη μια ναρκωμανής που ήθελε το κινητο μου. Μεθυσμένος πατέρας έχει αναστατώσει και πολλές φορές το σπίτι φίλου μου.
    Δεκτόν.

    Ξαναλέω όμως, επειδή το θέμα της ελευθερίας το θεωρω δευτερεύον, είμαι κάτοικος Αθήνας ναρκωμανής ή έστω μη ναρκωμανής. Αν πάω για ένα βράδυ με την παρέα μου πέσε είτε Σαλονικα, είτε Σέρρες, είτε Δράμα, είτε Σπάρτη, και ας μην ξέρω τον τόπο, ύπαρχει περιπτωση να θέλω να βρω και να μην βρω?

    Ε ας κόψουμε λοιπον αυτή τη χαζομαρα....
    Δεν λέω ότι είναι δύσκολο να βρει κανείς, αλλά είναι τόσο εύκολο λες? Δεν χρειάζεται να έχεις κάποιο γνωστό? Μπορείς να πας καρφί κατ'ευθείαν στο "ψητό"? Έχω την εντύπωση ότι αν δεν υπάρχει κάποιος σύνδεσμος-φίλος φίλου ω φίλε, είναι λιγάκι πιο δύσκολο, μπορεί να έχω και άδικο.

  7. #187
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Vivodi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pancon
    Δεν λέω ότι είναι δύσκολο να βρει κανείς, αλλά είναι τόσο εύκολο λες? Δεν χρειάζεται να έχεις κάποιο γνωστό? Μπορείς να πας καρφί κατ'ευθείαν στο "ψητό"? Έχω την εντύπωση ότι αν δεν υπάρχει κάποιος σύνδεσμος-φίλος φίλου ω φίλε, είναι λιγάκι πιο δύσκολο, μπορεί να έχω και άδικο.
    Αν ήθελα να δώσω ένα συντηρητικο ποσοστό θα εδινα 70% πιθανοτητες να βρεις σε ξένο τόπο στην μια νύχτα. Θες 50%, 40%, και πάλι είναι παρα πολλες αν αναλογιστείς οτι δεν θα βγείς έξω μια μοναδική φορά στη ζωη σου.

    Προσωπικά είχε τύχει να με ρωτησουν ελληνοομερικανοι φλουφληδες(νεοφερμένοι) που θα βρουνε μαυρο, χωρις να με ξερουνε, σε αλσος που είχα πάει για το απογευματινο τρέξιμο. Τις ίδιες ερωτήσεις θα έκαναν φαντάζομαι αργότερα και σε κάποιο μπαρ τις πόλης. Ρωτώντας φτανεις στην πόλη, και φθάνεις πάντα!

    Πιο πιτσιρικάς όταν είμουνα 14-15 είχε τύχει να με ρωτήσει βαπορακι αν θέλω να δοκιμάσω τίποτα χωρίς να με ξερει.

    Που είναι αυτή πολίσια?
    2 φορές με έχουν ενοχλήσει σεκιουρητάδες χωρίς προφανή λόγο, σε άσχετο σημείο, πιθανως επιδή ημουν μακρυμαλλης, να με πάνε στο τμήμα να λένε και οτι κάτι κάνουνε. Μπράβο τους με πιάσανε!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος WandereR : 20-04-06 στις 18:13.

  8. #188
    Το avatar του μέλους ibok
    ibok Guest
    ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΟΠΟΙΝΙΚΟΠΟΙΗΣΗ!!!!!!!
    Οταν κάτι απαγορεύεται τραβάει ΑΡΑ και ΠΟΥΛΑΕΙ και από αυτό το πουλάει ξεκινάει το όλο μπέρδεμα.
    Ενα θα πώ μονάχα μιά και ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ξεκίνησαν από Η.Π.Α.
    Θυμηθείτε πόσα & ποιοί τα κονόμησαν με την ποτοαπαγόρευση (στην Αμερική ντέ!!) και ΔΕΝ εννοώ την ΜΑΦΙΑ αλλά τους πολιτικούς και τα συμφέροντα που κρυβόντουσαν από πίσω.
    ΜΕΓΑΛΗ και πολύ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.
    Υ.Γ. Για να μην αναφέρω τα πόσα κονομάνε ,μπάτσοι,τελωνιακοί.λιμενικοί ,φύλακες σε ΟΛΕΣ τις φυλακές της επικράτειας,ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ,ΔΙΚΑΣΤΕΣ,μιλάμε για πολύ κόσμο ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!Ων ουκ έστι αριθμός!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ibok : 20-04-06 στις 18:12.

  9. #189
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tormendor
    Ποινή κάτω των 6 μηνών δεν μαυρίζει το ποινικό σου μητρώο !!!!
    Ερωτηση αν αυτος ο κατηγορουμενος εντος των 3 ετων της αναστολης του υποπεσει σε αλλο πλημεληματικο αδικημα ασχετο με τα ναρκωτικα, πχ παραβαση του οριου ταχυτητας πανω απ το 40% δεν θα προσμετρηθει η αρχικη ποινη και δεν κινδυνευει περισσοτερο?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tormendor
    Δυστυχώς το να θέλεις να ζεις με παραισθήσεις ή σε έναν άλλο κόσμο ή να φτιάχνεις την διάθεση σου "με τεχνητά μέσα", είναι πρόβλημα, ασχέτως από τις αιτίες που σε εξωθούν εκεί !!!
    Τα χεις μπερδευσει λιγο η δραση πχ του Χασις ουτε παραισθησεις προκαλει και ουτε διαφερει πολυ σε αυτη που βιωνει καποιος που πινει αλκοολ, σου φτιαχνει την διαθεση δε στον ιδιο περιπου βαθμο, εσυ πινεις αλκοολ? εισαι ψυχικα ασθενης? Πολυ οταν πινουν αλκοολ δεν ανεβαζουν την διαθεση τους με τεχνητα μεσα?

  10. #190
    Εγγραφή
    09-01-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονικαρα!
    Μηνύματα
    567
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    siemens
    Καποιος ειπε οτι το χασις δεν ανιχνευεται με εξετασεις...Ποιος ξερει κατι γι' αυτο?Η κοκα?
    Notebook HP nx9420

  11. #191
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Φυσικα και ανιχνευεται με εξετασεις το Χασις, ανιχνευεται στα ουρα μετα απο 2-7 μερες απο ελαφρια χρηση και μετα απο 30 μερες απο βαρια χρηση

  12. #192
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Vivodi
    30 μέρες, πολύ μου φαινεται!


    κανε γκουγκλαρισμα σε .gov sites βρε GoG

  13. #193
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WandereR
    30 μέρες, πολύ μου φαινεται!


    κανε γκουγκλαρισμα σε .gov sites βρε GoG
    βαρια εννοω παρατεταμενη / χρονια χρηση

  14. #194
    Εγγραφή
    30-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    342
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕNet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    speedtouch 536i
    Το χασίς ανιχνεύται με ειδικές εξετάσεις στην τρίχα!!!

    @Reef, όταν λέω "το να θες" προφανώς σημαίνει παρατεταμένη χρήση κι όχι περιστασιακά...

    Το χασίς δεν είναι παραισθησιογόνο αλλά ψυχοτρόπο !!!! Το πρόβλημα με τα ναρκωτικά και το χασίς είναι ότι η συχνή χρήση τους σε εθίζει ευκολότερα από ό,τι το αλκοολ κι έχει σημαντικές επιπτώσεις στην υγεία. Η συχνή χρήση χασίς οδηγεί πολλές φορές σε κατάθλιψη και όχι πάντα αλλά συχνά οδηγεί και σε σκληρότερα ναρκωτικά γιατί δεν "πιάνει" μετά από κάποιο σημείο χασίς. Βέβαια υπάρχει κι ο αντίλογος για το τσιγάρο, που είναι ένα καλό επιχείρημα!!!

    Όσο για την υποτροπή πρέπει να είναι ομοειδές έγκλημα... αλλά θέλει κάποια ανάλυση να κάνω ...

  15. #195
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    πλανητης Happy
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.665
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
    Router
    speedtouch 585
    Εσυ μιλησες για παραισθησεις για αυτο και σε διορθωσα και ειπα οτι μαλλον καπου τα χεις μπλεξει, οσο για τον εθισμο το χασις ειναι πολυ λιγοτερο εθιστικο απο το αλκοολ και τον καπνο,

Σελ. 13 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά νέου pc. Σας παρακαλώ την γνώμη σας!!!
    Από kostaspngs στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-08, 20:59
  2. Την γνωμη σας αν σας εχει τυχει
    Από minder στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-08, 21:13
  3. Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας
    Από geletos στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-07, 22:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας