Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Είστε υπερ της πλήρης αποποινικοποίησης των ναρκωτικώ

Ψήφισαν
196. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι, πλήρης αποποινικοποίηση - έλεγχος με άλλα μέσα

    45 22,96%
  • Όχι, θα ήμουν υπέρ μόνο μιας αποποινικοποίσης των "ελαφρών ναρκωτικών"

    84 42,86%
  • Όχι, είμαι αντίθετος / θα πρέπει να αυξηθούν τα μέτρα καταστολής

    67 34,18%
Σελ. 16 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 226-240 από 350
  1. #226
    Το avatar του μέλους ibok
    ibok Guest
    Φίλε ΕΓΡΑΨΕΣ ( Αυτο συμφωνει ουσιαστικα με κατι που ανεφερα σε ενα ποστ παραπανω, οτι οι περισσοτεροι που λενε οτι θελουν να κοψουν αλλα δεν μπορουν, ειναι ανθρωποι που το κανουν για τα ματια του κοσμου, και αυτος ειναι ενας τροπος που αποδεικνυεται. Το να παρεις βουπρενορφινη για αντικατασταση και να συνεχιζεις να παιρνεις ηρωινη ειναι μεγαλη βλακεια, γιατι αυτες οι δυο δρουν ανταγωνιστικα η μια απεναντι στην αλλη σχετικα με το ποια θα δεσμευσει τους υποδοχεις (προσοχη να μη γινει παρανοηση, ειναι και οι δυο αγωνιστες των οπιοειδων, αλλα οταν συνυπαρχουν δρουν ανταγωνιστικα η μια ως προς την αλλη, οσον αφορα το ποια θα δεσμευτει και θα διεγειρει τους υποδοχεις). Νομιζω ομως πως γινεται πολυ τεχνικο το θεμα.
    Εγω οταν εβαλα το λινκ με τη βουπρενορφινη το εβαλα εχοντας σκοπο να δειξω την ευεργετικη επδραση των οπιοειδων σε καταθλιπτικες διαταραχες, ειναι ουσιες που σε κανουν να αισθανεσαι ομορφα κοινως.)
    ΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ χρήση διότι ειναι άρρωστοι και εχουν το "ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ".
    Θα σου δώσω 1 παράδειγμα.
    Η ΜΠΟΥΠΡΕΝΟΡΦΙΝΗ πολύ πριν αρχίσουν να την δίνουν σε πρόγραμμα του ΟΚΑΝΑ μπορούσες να την φέρεις απο το εξωτερικό (στην αρχή με ΝΟΜΙΜΗ άδεια και αργότερα με Υπουργό Υγείας τον Σούρλα ΜΟΝΟΝ παράνομα).
    Που θέλω να καταλήξω : Αυτά τα χάπια δίνονται υπογλώσσια αλλά ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ τα μάτια μου να τα χρησιμοποιούν ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ.Οπότε καταλαβαίνεις για το πόσο κάποιος χρήστης μπορεί να κάνει ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΧΡΗΣΗ.
    Ειναι ΠΟΛΑ μα Πάραπολλά τα όσα οι απλοί καθημερινοί άνθρωποι ΔΕΝ γνωρίζουν για την "ΤΟΞΙΚΟΜΑΝΙΑ" η οποία ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ ειναι ΑΣΘΕΝΕΙΑ και Μόνον Ασθένεια.
    Το τι σε ρωτάνε στον ΟΚΑΝΑ και τι ΟΧΙ άσε να το γνωρίζω καλλίτερα.
    ΕΔΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ να γράφω σε τούτο το νήμα
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ όσους μπήκαν στον κόπο να διαβάσουν τα οσα έγραψα.

  2. #227
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Unhappy
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AngelN20
    Δεν μπορώ καν να το φανταστώ σχετικά με την πώληση στα φαρμακεία.Δεν αποδέχομαι την νομιμοποίηση της καταστροφής

    ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ(ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ Η ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ)ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ...

  3. #228
    Το avatar του μέλους underachiever
    underachiever Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ibok
    .
    Που θέλω να καταλήξω : Αυτά τα χάπια δίνονται υπογλώσσια αλλά ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ τα μάτια μου να τα χρησιμοποιούν ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ.Οπότε καταλαβαίνεις για το πόσο κάποιος χρήστης μπορεί να κάνει ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΧΡΗΣΗ.
    Ειναι ΠΟΛΑ μα Πάραπολλά τα όσα οι απλοί καθημερινοί άνθρωποι ΔΕΝ γνωρίζουν για την "ΤΟΞΙΚΟΜΑΝΙΑ" η οποία ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ ειναι ΑΣΘΕΝΕΙΑ και Μόνον Ασθένεια.
    Το τι σε ρωτάνε στον ΟΚΑΝΑ και τι ΟΧΙ άσε να το γνωρίζω καλλίτερα.
    ΕΔΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ να γράφω σε τούτο το νήμα
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ όσους μπήκαν στον κόπο να διαβάσουν τα οσα έγραψα.
    Σιγουρα, τοτε ομως παυει να τιθεται θεμα εμπλουτισμου της ζωης με το καθε ναρκωτικο, και κατ'εμε αυτου του ειδους οι ανεξελεγκτου ανθρωποι εχουν ολη την ευθυνη για αυτα που τους συμβαινουν, και καλα να παθουν στην τελικη. Ασε που μαζι τους καιγονται και οσοι μπορουν κα ικανουν χρηση λογικη, και εγω ξερω αρκετους. Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα. Εγω απο την αρχη εχω διαχωρισει την υπευθυνη χρηση που σιγουρα προσφερει το κατι παραπανω στη ζωη, απο αυτο το χαλι.

  4. #229
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από underachiever
    Σιγουρα, τοτε ομως παυει να τιθεται θεμα εμπλουτισμου της ζωης με το καθε ναρκωτικο, και κατ'εμε αυτου του ειδους οι ανεξελεγκτου ανθρωποι εχουν ολη την ευθυνη για αυτα που τους συμβαινουν, και καλα να παθουν στην τελικη. Ασε που μαζι τους καιγονται και οσοι μπορουν κα ικανουν χρηση λογικη, και εγω ξερω αρκετους. Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα. Εγω απο την αρχη εχω διαχωρισει την υπευθυνη χρηση που σιγουρα προσφερει το κατι παραπανω στη ζωη, απο αυτο το χαλι.
    Κάτσε γιατί με αυτά που διαβάζω ή είμαι πολύ πίσω ή είσαι πολύ προοδευτικό εσύ. Υπάρχει δυνατότητα να παίρνεις ηρωίνη ενδοφλεβίως ή να παίρνεις κόκα και μεσο-μακροχρόνια να είσαι ένας μια χαρά ισορροπημένος άνθρωπος κοινωνικά λειτουργικός; Δε μιλάω για εξαιρέσεις αλλά για το σύνηθες και τον κανόνα γενικά.

    Η εικόνα που έχω σε αυτά είναι ότι παίζεις με τη φωτιά και κάποια στιγμή Αν δεν είσαι τρομερά ισχυρός χαρακτήρας ή ακόμα και να είσαι αν σε πιάσει το ναρκωτικό και την ακούσεις κανονικά, θα καείς γιατί θα κάνεις αυτό που δε θα έκανες αν ήσουν νηφάλιος.

    Όταν είσαι εξαρτημένος από τέτοιες ουσίες, όσο μάγκας και να είσαι δεν παύεις να είσαι εξαρτημένος. Πέρα από το φιλοσοφικό του θέματος (πόσο μάγκας ή ελεύθερος είναι κάποιος εξαρτημένος), το ουσιαστικό είναι ότι δεν έχεις την πολυτέλεια να κάνει πάντα την επιλογή η λογική σου αλλά πολλές φορές κάνει επιλογές ο οίστρος του βίτσιου και της εξάρτησης σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 30-04-06 στις 18:17.
    I see dead pixels

  5. #230
    Εγγραφή
    22-02-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.414
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Vivodi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evdr
    ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ(ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ Η ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ)ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ...
    Χμμ......,όσοι είναι υπερ της απελευθέρωσης δεν νομίζω να αλλάξουν γνώμη με τα συναισθηματικά προπετάσματα που αρθρώνετε, γκρεμίζονται λέξη-λέξη καθώς τα διαβάζουνε.

    Προσωπικά δεν θα κατέφευγα στα θαύματα, δεν έχουμε πάντα τη δυνατότητα να επιλέγουμε το μέλλον μας, , μάλλον θα θεωρούσα θείο δώρο τη δυνατότητα επιλογής.

    Τα ειλικρινή μου περαστικά στον φίλο σου, ίσως σε μια απελευθερωμένη κοινωνία να μπορούσε να κάνει κάτι παραπάνω από το να ζει για τη δόση του και να περιμένει αγγελους για βοήθεια.


    Pink isn't well...., θα ήταν προτιμότερο η κουβέντα να συνεχιστεί σε περιόδους χτισμένες στη λόγική, με μαύρα αχρωμάτιστα ανέκφραστα γράμματα για φόντο.
    Καλωσορισες στο φορουμ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος WandereR : 30-04-06 στις 19:07.

  6. #231
    Το avatar του μέλους underachiever
    underachiever Guest
    @xguru
    κι ομως φιλε, ειναι εφικτο να μπορεσει καποιος να ξεφυγει απο το γενικο κανονα που θελει οσους πινουν ηρωινη να ειναι στο ελεος του εθισμου και της αρρωστιας τους, και να γινεται η χρηση ετσι ωστε να εμπλουτιζεται η ζωη τους. Δε θελω να φανω εξυπνος που τα λεω αυτα, απλα θεωρω οτι σαν αθρωποι εχουμε τη δυνατοτητα να κρινουμε το που οδηγουν οι πραξεις μας εκ των προτερων, και αναλογα να προγραμματιζουμε τις επομενες κινησεις μας. Εδω θα ηταν καλο να προσδιορισουμε το τι σημαινει καποιος να πινει ηρωινη, και γιατι οδηγειται εκει. Εαν δεχτουμε οτι πινει γιατι του αρεσει ο τροπος που αισθανεται οταν ειναι υπο την επηρρεια, το επομενο ειναι ο εθισμος. Σαφως και καποια στιγμη θα βγαλει χαρμανα τρικουβερτη εαν συνεχισει να κανει χρηση σε καθημερινη βαση. Απο κει και περα, για αλλους ειναι προβλημα αυτο, και για αλλους οχι, οπως και αλλος μπορει να πινει μια δυο φορες τη βδομαδα και να μη βγαλει χαρμανα ποτε και αλλος να πινει καθε μερα και να το εχει αναγκη. Πηγαινοντας παρακατω, υπαρχει ο χρηστης που καθε μερα θα ψαχνει να βρει μια δοση και το μονο που θα κανει θα ειναι να προγραμματιζει με ανεντιμους τροπους την ευρεση πορων, για μενα απαραδεκτο, και αμα δεν εχει τα οικονομικα μεσα καλυτερα να σταματησει αμεσα, και υπαρχει ο αλλος που εχει την οικονομικη δυνατοτητα να αγοραζει ποσοτητες και να μη τον απασχολει το θεμα να βρει τη δοση του. Αυτος λοιπον ο ανθρωπος συνεχιζει κανονικα τη ζωη του και απλα πινει και ηρωινη καθημερινα, οπως καποιος που πινει ενα-δυο ποτα καθημερινα. Και φυσικα δεν αναφερομαι σε καποιον που θα πινει και θα γινεται κοματια, ανημπορος να κανει το παραμικρο ολη μερα αλλα θα σερνεται σε ενα κρεβατι, αλλα σε καποιον που θα επιλεξει καποια στιγμη της ημερας για να χαλαρωσει κανοντας καποια αγαπημενη ασχολια και πινοντας, αντι για ενα δυο ποτακια, μια δυο μυτιες.

    Σε καμια περιπτωση δεν καλυπτω εξ'ολοκληρου το θεμα, απλα προσπαθω να εξηγησω εναν τροπο σκεψης, μια προοπτικη, που βαζει στη θεση τους καοπια πραγματα, που για μερικους θεωρουνται defacto και μονοδρομος.

  7. #232
    Εγγραφή
    04-08-2004
    Περιοχή
    Salonica
    Μηνύματα
    93
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Μια που το ειδα ας γραψω κατι.

    Θεωρω απιστευτη ηλιθιοτητα το να συλλαμβανεται καποιος που εχει ενα δεντρακι καναβης για ιδια χρηση που μονο στον εαυτο του αυτο μπορει να κανει κακο, ενω οποιος καλλιεργει τεραστιες εκτασεις με καπνα οχι μονο να μη συλλαμβανεται αλλα και να επιδοτειται με λεφτα ολων μας για να οδηγηθουν καποιοι απο εμας στον θανατο καθοτι οπως ολοι ξερουμε ο καπνος ειναι ο μεγαλυτερος ισως θανατηφορος παραγοντας.

    Ηλιθιοτητα και υποκρισια των πολιτικων ,δημοσιογραφων κ.λ.π. που ενω αυτο το γνωριζουν δε λενε τιποτα για να μη γινουν δυσαρεστοι!

    Εν πασει περιπτωσει η χρηση του χασις πρεπει να γινει νομιμη οπως και του τσιγαρου αλλα με περιορισμους και υψηλη φορολογια και για τα 2. Για τα σκληρα τα λεμε αλλη φορα.

  8. #233
    Χρειαζομαστε καλυτερα ναρκωτικα ή φαρμακα οπως θελετε πεστε το.Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να μιζεριαζεις.
    Παν μετρον αριστον βεβαια.

  9. #234
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    Ierapetra,Crete
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    256
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    Router
    D-Link DSL-G664T
    Θεωρω οτι οποιος παιρνει ναρκωτικα γνωριζοντας τι κακο κανουν ειναι ηλιθιος..δεν λυπαμαι τους ηλιθιους.

  10. #235
    Το avatar του μέλους underachiever
    underachiever Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero
    Χρειαζομαστε καλυτερα ναρκωτικα ή φαρμακα οπως θελετε πεστε το.Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να μιζεριαζεις.
    Παν μετρον αριστον βεβαια.
    δε θα μπορουσες να το θεσεις καλυτερα πιστευω

  11. #236
    Θεωρω οτι οποιος παιρνει ναρκωτικα γνωριζοντας τι κακο κανουν ειναι ηλιθιος..δεν λυπαμαι τους ηλιθιους.
    Πρεπει να κανουμε μια επεξηγηση του ορου "ναρκωτικο"
    Θεωρεις το τσιγαρο ναρκωτικο?
    Το αλκοολ? (νομιμα αυτα)
    Ποσους ακριβως ανθρωπους βγαζεις ηλιθιους?

  12. #237
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    @underachiever

    Πιστεύω ότι υπερτιμάς τον παράγοντα άνθρωπο... Εδώ δίαιτα προσπαθούν να κάνουν οι μισοί άνθρωποι και δεν τα καταφέρνουν για τη λίγη ντοπαμίνη που εκρίνει ο εγκέφαλός τους για επιβράβευση. Με τι @@ θα επιβληθείς λοιπόν στον εγκέφαλό σου όταν παραβιάζεις βάναυσα (δε μιλάμε για την ευχάριστηση από ένα γλυκό δεν είναι συγκρίσιμα τα μεγέθη) τη χημεία του εγκεφάλου σου.

    Όπως έχω ξαναπεί θέλουμε δε θέλουμε είμαστε δούλοι του εγκεφαλού μας και όταν παίζουμε με αυτόν δεν ελέγχουμε πάντα εμείς το παιχνίδι. Καταλήγω λοιπόν ότι ό πιο μάγκας είναι αυτό που ξέρει οτι απλά δεν το παίρνει να παίζει με αυτά και όχι ο ψαγμένος που πιθανότατα θα την πατήσει επειδή μπαίνει σε ένα παιχνίδι που οι πιθανότητες να επιβληθεί στον εγκέφαλό του είναι μικρές.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 01-05-06 στις 02:06.
    I see dead pixels

  13. #238
    Το avatar του μέλους underachiever
    underachiever Guest
    @xguru
    με το να δεχτω οτι ο μονος τροπος να κερδισω κατι απο την υποθεση ναρκωτικα ειναι αυτος που περιγραφω προηγουμενως. ολοι οι αλλοι τροποι ειναι καταδικασμενοι σε αποτυχια. η εναλλακτικα πρεπει να διαλεξω να μην πινω. εγω με αυτο τον τροπο παιρνω τα μεγιστα, εφοσον μου δινεται η δυνατοτητα. δεν ειναι θεμα μαγκιας, οπως ειπε και ο zaranero 2 ποστς παραπανω, η ζωη ειναι πολυ μικρη για να μιζεριαζουμε, να φοβομαστε και να στερουμαστε, συμπληρωνω εγω. και γιατι να στερηθω κατι που ισοδυναμει με την ομορφοτερη αισθηση που εχω ζησει ποτε?

  14. #239
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    E ok είναι θέμα φιλοσοφίας για τη ζωή, πάσο.
    I see dead pixels

  15. #240
    Εγγραφή
    17-09-2004
    Περιοχή
    cartoon city
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    Router
    IAD2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από underachiever
    και γιατι να στερηθω κατι που ισοδυναμει με την ομορφοτερη αισθηση που εχω ζησει ποτε?
    παρατραβηγμενη αποψη πιστευω οτι ειναι.
    αισθηση η ψευδαισθηση?

    παραδειγμα :ξερεις φανταζομαι γιατι την ηρωινη την λενε "παραμυθα"?

Σελ. 16 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγορά νέου pc. Σας παρακαλώ την γνώμη σας!!!
    Από kostaspngs στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-08, 20:59
  2. Την γνωμη σας αν σας εχει τυχει
    Από minder στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-08, 21:13
  3. Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας
    Από geletos στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-07, 22:59

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας