Εμφάνιση 1-9 από 9
  1. #1
    Εγγραφή
    11-03-2006
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15612/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    NetFaster WLAN
    SNR / Attn
    5.7(dB) / 20.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπερα!
    Ψαχνω να βρω κανα μαγαζι τωρα τελευταια το οποιο να πουλαει spor ντισημο (jeans, φουτερ, αθλητικα παπουτσια κτλ) σε λογικες τιμες και να χει μεγαλη γκαμα.
    Γιατι οποτε πηγαινω σε κανα Glou και βλεπω QuickSilver φουτερ 80 ευρω και στην πραγματικοτιτα ειναι μαπα απο σχεδιο μου ρχετε να παθω εγκεφαλικο.

    Ψαχνω μαρκες οπως Nike, Adidas, Puma, Diadora, Fila, Quicksilver σε λογικες τιμες δεν με απασχολει αν ειναι outlet ή περσινα κτλ.

    Περιοχη Αθηνα

  2. #2
    Εγγραφή
    31-08-2009
    Περιοχή
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    3.536
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Alcatel-Lucent CellpPipe
    SNR / Attn
    11(dB) / 45(dB)
    Koiτα στην Ελευθερίου βενιζέλου στην Νέα Σμύρνη στο intersport http://www.intersport.gr/

  3. #3
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.437
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 7590
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ ψωνίζω πάντα από τα Sprinter. Πολύ καλές τιμές, καλή ποιότητα ρούχων και παπουτσιών, και σε όσους τα έχω συστήσει έχουν μείνει ικανοποιημένοι. Το μόνο μείων είναι οτι εκει δεν θα βρεις επώνυμεσ φίρμες. Αν και εμένα προσωπικα φίρμες του στυλ Nike, Mike, Sike κλπ δεν μου λένε τίποτα πλέον... Πάνε οι εποχές που στο σχολείο κοιτούσαμε ποιος φοράει αυθεντικό jean Levi's και ποιος πήρε jean απο τα πανέρια...

  4. #4
    Εγγραφή
    11-03-2006
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15612/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    NetFaster WLAN
    SNR / Attn
    5.7(dB) / 20.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ειναι οτι κοιταω την μαρκα ακριβως.
    Απλα μαρκες τετοιων ρουχων μου χουνε κρατησει χρονια και χρονια και ειναι πολυ καλα ποιοτικα

  5. #5
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Αν και οι μάρκες που ζητάς ειναι εξορισμού πανάκριβες, γενικά θα τις βρεις μαζεμένες στην θεμιστοκλέους μεταξύ Ακαδημίας και Πανεπιστημίου και στην Νέα Σμύρνη εκεί που το Τραμ κάνει 90 μοίρες στροφή για να πέσει στο δρόμο που οδηγεί κάθετα στην Αμφιθέας. Πρέπει να μπείς και λίγο μέσα όπως φαινεται εδώ
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  6. #6
    Εγγραφή
    11-03-2006
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15612/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    NetFaster WLAN
    SNR / Attn
    5.7(dB) / 20.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    OK...
    Απλα να επυσυμανω πως εμεις οι Ελληνες τα καναμε πανακριβα...
    www.sportsdirect.com για ριξτε μια ματια και δειτε ποσο πουλανε Nike, Adidas, Puma
    καλα αν ειναι να κοιταμε απο εξωτερικο τοτε γαμησετα τα παντα βρησκεις μπορειτε να μου πειτε.

    Θυμαμαι εποχες που ημουν μικρο παιδι τετοιες μαρκες ηταν παφθηνες αλλα μετα βγηκανε στην μοδα και μπαμ να ολα 80 euro τουλαχιστον...

  7. #7
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.980
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Λοιπον θα πρεπει να κοιταχτεις σε στοκατζιδικα

    Ξεκινα μια βολτα απο Factory Outlets (του αεροδρομιου εχει μεγαλυτερη ποικιλια), απο Empoli Outlet σε Ν.Ιωνια και Περιστερι και μετα στα στοκ στην Ελευθερίου Βενιζελου στο Παλαιο Φαληρο (οπως σου ειπαν εκει που κανει το τραμ 90 μοιρες στροφη δλδ στη διασταυρωση Αχιλλεως και Ελ.Βενιζελου αλλα προς τη μερια του Φαληρου οχι της Νεας Σμυρνης.

    Γενικα παντως μην περιμενεις να βρεις πχ Nike φορμα με κατω απο 30-40 ευρω (η μπλουζα). Χαμηλες τιμες θα βρεις στα Factory σε Fila, σε καμια Adidas και σιγουρα τις καλυτερες τιμες ολων στην Admiral και την Kappa.

    Γενικα πρεπει να περνας συνεχεια και να ελεγχεις γιατι οι τιμες δεν ειναι σταθερες και συχνα πυκνα εχουν ημερες με προσφορες. Τελος 2-3 φορες το χρονο ο Γκλου στα κεντρικα στην Πειραιως κανει ξεπουλημα τα ρουχα/παπουτσια βιτρινας και τα σπασμενα νουμερα (δλδ κατα κανονα Large και 42-43 παπουτσι) σε Puma & Quicksilver. Απλα πρεπει να το αντιληφθεις την 1η μερα και να στηθεις εκει πριν ανοιξει γιατι γινεται πραγματικα πολεμος, ξυλο και σπρωξιδι (αλλα μιλαμε για τιμες 5-10-15 ευρω).

  8. #8
    Εγγραφή
    11-03-2006
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15612/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    NetFaster WLAN
    SNR / Attn
    5.7(dB) / 20.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πηγα εχθες στο Factory της Πειραως.... περασα απο ολα και μπορω να πω οτι δεν βρηκα απολυτος τιποτα στο νουμερο μου και εμεινα μ@λ@*** και πηγα στο υπογειο που εχει τα αθλητικα .

    Nike οτι παρεις 20 ευρω... δοκιμαζα μπλουζες και μπλουζες και τιποτα δεν μου εκανε.

    Τα παντελονια τα χαν σαρωσει. ξενερωσα απο την ζωη μου.
    Τουλαχιστον εφυγα με ενα Τζην στο νουμερο μου που το οποιο εκανε 80 ευρω και μου το δωσαν 30

  9. #9
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.980
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Για αυτο σου ειπα ειναι να πεσεις στην περιοδο

    Απο αυτα τα μαγαζια (τα στοκαδικα) πρεπει να περνας τουλαχιστον 1 φορα τη βδομαδα. Για να ελεγχεις τιμες και να ενημερωνεσαι για τυχον μελλοντικες προσφορες.

    Ακομα και αυτοι "παιζουν" με τις τιμες (ειδικα στο Factory στην Πειραιως που ειναι διπλα μου). Πχ μπλουζα που και καλα εξω εχει 80 ευρω (αλλα ειναι κομματι 1-2 χρονια πισω, αρα στην πραξη η κανονικη του τιμη δεν ειναι πανω απο 60), σου το δινει με 50 ευρω. Πριν τις εκπτωσεις (κανα μηνα) το παει προσφορα 45 ευρω και μεσα στις εκπτωσεις ανεβαζει την αρχικη τιμη στα 100 ευρω και στο πουλαει με εκπτωση στα 60.

    Επειδη το επισκεπτομαι το Factory αρκετα συχνα λογω γειτνίασης τα τελευταία 5 χρόνια αυτο γινεται κατα κόρον. Για αυτο λεω συχνες πυκνες επισκεψεις μεχρι να σταμπαρεις κατι καλο σε τιμη σκοτωμα (υπαρχουν αρκετα τετοια αλλα θελουν καλο ψαξιμο).

    Τελος τρελες προσφορες βρισκεις και απο ιντερνετ. Αν ξερεις το νουμερο σε συγκεκριμενη μαρκα σου ερχονται απο official stores μαζι με τα μεταφορικα εως και 50% κατω απο τις ελληνικες τιμες (ακομα και των στοκαδικων σε ορισμενες περιπτωσεις ρουχων προηγουμενης σεζόν).

Παρόμοια Θέματα

  1. online αγορά ρούχων
    Από thod.rou στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 201
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-15, 14:59
  2. αγορά πλυντηρίου ρούχων
    Από kath στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-09, 16:39
  3. Πλυντήριο ρούχων
    Από Tzimmys στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-08, 12:32
  4. Πλυντήριο ρούχων(;)
    Από dvm στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-10-08, 21:03
  5. spot απο spor fm για τα gool της ΕΛΛΑΔΑΣ
    Από mpouf στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-04, 06:13

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας