Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    08-03-2010
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    χαιρετω το φορουμ... οπως εχω δει υπαρχουν πολλα θυματα τις On telecom....ε λπν ειμαι κ εγω ενα απο αυτα...:S εν συντομια επειδη βαρεθηκα να ψαχνω πλεον και λυπαμαι κ τον καδο που θα πεταξω το pirelli router...αν μπορει καποιος να βοηθησει στελνοντας καποιο firmware ωστε να μπορεσω να χρησιμοποιησω επιτελους αυτο το κ***router σε αλλο δικτυο (να αλλαξω ρυθμισεις δλδ κτλ κτλ...) θα το εκτμουσα παααααρα πολυ....:P (αν θελετε στειλτε pm η απαντηστε απ κατω..:P)


    Υ.Γ ευχαριστω προκαταβολικα οποιον αφιερωσει λιγο χρονο εστω να διαβασει το post...
    Υ.Γ2 σορρυ για τα greenglish (ατυχια μολις πηγα να αλλαξω το ποστ μου επεσε το ιντερνετ....xD )

  2. #2
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    το να το πετεξεις δε θα στο συνιστουσα γιατι στη περιπτωση που το ζητησουν τελικα θα χρειαστει να πληρωσεις αρκετα χωρις λογο...

    (ακομη και αν δε το χρησιμοποιησεις τελικα αστο στη γωνια του καλυτερα)

    απο εκει και περα νομιζω πως αν το κανεις reset τοτε με καποιους default κωδικους εχεις προσβαση στο admin menu που μπορεις να διαχειριστεις τα περισσοτερα πραγματα...
    (γιατι με το reset παει στις εργοστασιακες ρυθμισεις και φυσικα μιλαω για hard reset με καρφιτσα σε μια τρυπουλα που εχει πισω το Pirelli)

    θα σου προτεινα να κανεις το ποστ σου και στο forum της on που γνωριζουν τα παιδια περισσοτερα πραγματα και λεπτομερειες...
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  3. #3
    Εγγραφή
    08-03-2010
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    φιλε nothing ασε τα δοκιμασα ολα αυτα....για να φτασω σε σημειο ν ζητησω βοηθεια εδω ν εισαι σιγουρος οτ τα εψαξα ολα κ τ εκανα ολα επισης......οσο γ τ admin menu θελει αν θυμαμαι καλα καποιο password τ οποιο δν στ δινουν απ την ΟΝ....αν και βρηκα καποια και δοκιμασα αλλα παλι τπτ....πιστευω πλεον μονο ενα "καινουργιο" firmware θα με σωσει.....και οσο να το πληρωσω αστο.....εχω καει ηδη (σε περιπτωση π δν καταλαβες το ειχα πληρωσει εξ αρχης....xD ) απλα αλλαξα συνδεση κ μ εμεινε τ router και ηθελα να το βαλω σαλλο σπιτι.....τσπ σευχαριστω γ τν προσπαθεια....

  4. #4
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.779
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    το πληρωσες εξ'αρχης?

    εισαι σιγουρος?αυτα που πληρωνεις στην αρχη ειναι τελη ενεργοποιησης και οχι για τον εξοπλισμο (σιγουρα συμβαινει απο τελη 2007 μιας και απο τοτε ειμαι πιο πριν δεν θυμαμαι...), αφου ειναι με χρησιδανειο και τους ανηκει ο εξοπλισμος οποτεδηποτε και να φυγεις...

    παντως οπως ειπα κανε την ερωτηση σου απο το forum της οπ κατι παραπανω θα σου πουνε τα παιδια εστω και με "pm"...
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic48706_4.gif

  5. #5
    Εγγραφή
    08-03-2010
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    καλα ακριβως 8α σε γελασω επειδη δν ειχα κανει εγω τιν συνδεση...τωρα το πληρωσα το δωσανε ετσι....τρεχα γυρευε...το σιγουρο ειναι οτ τοχω σαν γλαστρα μπροστα μου....τσπ.....κ παλι ευχαριστω....

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-08, 23:50
  2. netfaster με αλλο παροχο
    Από adok13 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-08, 14:38
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-08, 20:27
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-07, 01:15
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-07, 16:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας