Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση 76-79 από 79
  1. #76
    Το avatar του μέλους ΓΕΘΣΗΜΑΝΗ
    ΓΕΘΣΗΜΑΝΗ Guest
    Καλησπέρα,
    είμαι καινούργια στην παρέα και ο λόγος που γράφω είναι το θέμα του ΤΕΒΕ και οι εισφορές του που είναι δυσβάσταχτες και χωρίς αντίκρισμα.
    Μένω σε επαρχία πλωρώνω 625Ε στα 12 χρόνια, ευτυχώς για μένα δεν το χρειάστηκα ποτέ για κάτι σοβαρό, απ' ότι φαίνεται δεν θα το χρειαστώ και στην σύνταξη, αρα εαν είχα αποταμηεύσει αυτά τα χρήματα θα ήμουν καλύτερα και δεν θα ένιωθα ότι με ληστεύουν, (φαντάζομαι πολλοί νιώθετε έτσι).
    Μια συζήτηση που έκανα στην πόλη μου με μέλη του εμπορικού συλλόγου με σκοπό την συλλογική διαμαρτυρία απέβει άκαρπη. Οπότε είμαι μέσα στην πρόταση για κατάληψη των κεντρικών γραφείων και την
    κατάθεση των αιτημάτων μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΕΘΣΗΜΑΝΗ : 10-06-10 στις 17:24. Αιτία: αναγραματισμος

  2. #77
    Εγγραφή
    24-05-2003
    Μηνύματα
    544
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ὅπως βλέπετε, οἱ ασφαλισμένοθ στὸν ΟΑΕΕ-ΤΕΒΕ εἴμαστε ἄξιοι τῆς τύχης μας. Κανεὶς δὲν ἐνδιαφέρεται γιὰ τὴν σπατάλη τῶν εἰσφορῶν του.

  3. #78
    Το avatar του μέλους ΓΕΘΣΗΜΑΝΗ
    ΓΕΘΣΗΜΑΝΗ Guest
    Έχεις δίκιο ggeorgan αλλά ας το καταλάβουμε ότι τα πράγματα είναι σοβαρά. Είναι κρίμα να κλέινουμε τα μαγαζία μας εξαιτίας και του ΤΕΒΕ. Προσωπικά έχω στείλη e-mail και επιστολές στα κεντρικά αλλά ένα άτομο
    τι να κάνει. Εγώ το λέω σοβαρά μια καταγγελία που θα υπογράφεται από πολλούς και από πολλές πόλεις -γιατί μέσω των συλλόγων δεν βλέπω φως- έχει άλλη βαρύτητα. Δεν είναι μόνο εαν έχεις ή όχι να το πληρώσεις είναι και το τι αντικρυσμά πέρνεις ανάλογα με αυτά που δίνεις, και το ξαναλέω δεν βαρεθήκατε να σας ληστεύουν?

  4. #79
    Εγγραφή
    26-05-2009
    Μηνύματα
    198
    Downloads
    2
    Uploads
    0

Σελ. 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

  1. To thread του SPDTool... (Βοήθεια, επεξηγήσεις κτλ κτλ)
    Από DaveMurray στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-09, 17:18
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-04, 21:25

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας