Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 57
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    HOL
    Δελτίο Τύπου: Αθήνα 16 Μαρτίου 2010 – H hellas online, ένας από τους ισχυρότερους παρόχους ολοκληρωμένων ευρυζωνικών υπηρεσιών στην Ελλάδα, ξεπέρασε τους 300.000 LLU (αδεσμοποίητος τοπικός βρόχος) συνδρομητές πανελλαδικά.

    Επενδύοντας συστηματικά σε 3 βασικούς άξονες: οικονομικές υπηρεσίες – τεχνολογία – εξυπηρέτηση του πελάτη, η hellas online προσέλκυσε την πλειοψηφία των νέων LLU συνδρομητών το 2009, χτίζοντας καθημερινά σχέσεις εμπιστοσύνης με στόχο τη βέλτιστη προσφορά τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών στις ελληνικές οικογένειες.

    Η hellas online προσφέρει απλές, πρωτοποριακές και προσιτές υπηρεσίες οι οποίες μπορούν να καλύψουν όλες τις ανάγκες επικοινωνίας. Ενώ ο στρατηγικός της σχεδιασμός για επενδύσεις σε ιδιόκτητες υποδομές και σε τεχνολογία αιχμής την καθιστά ως έναν από τους πιο αξιόπιστους παρόχους. Παράλληλα με τη διαρκή εισαγωγή καινοτόμων εργαλείων και υπηρεσιών στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών αποδεικνύει την έμπρακτη προσπάθεια για διαρκή βελτίωση.

    Μέσα από τη στρατηγική συνεργασία με τη Vodafone, η hellas online στοχεύει στην πληρέστερη εξυπηρέτηση των πελατών της για υπηρεσίες σταθερής, κινητής τηλεφωνίας και adsl internet. Η κοινή εμπορική διάθεση υπηρεσιών και προϊόντων δίνει τη δυνατότητα παροχής ιδιαίτερα προσιτών συνδυαστικών πακέτων, από τα 400 καταστήματα Vodafone και τα σημεία πώλησης της hellas online.

    Η hellas online με τους άριστα ειδικευμένους ανθρώπους της δεσμεύεται ότι θα συνεχίσει να χτίζει σχέση εμπιστοσύνης με τους συνδρομητές της και να εφαρμόζει καλές πρακτικές σε όλους τους στρατηγικούς της πυλώνες.


    Σχετικά με την hellas online

    Η hellas online είναι ένας από τους σημαντικότερους παρόχους υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας στην Ελλάδα. Παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών φωνής και Internet για οικιακούς και εταιρικούς πελάτες, όπως επαγγελματίες, επιχειρήσεις μικρού και μεσαίου μεγέθους καθώς και μεγάλους οργανισμούς . Διαθέτει το μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελλάδα, μετά τον ΟΤΕ. Η hellas online είναι εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών.


    Πηγή: hellas online
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 16-03-10 στις 16:16.

  2. #2
    Το avatar του μέλους efo355
    efo355 Guest
    μου θυμίζει κάτι άθλιες εκπομπές που ασχολούνται με τη τηλεθέαση. τι με ενδιαφέρει εμένα αν η χολ έχει 300 ή και 1 μύριο πελάτες.
    δηλαδή τί είναι αυτό; Είναι του στιλ <<κοιτάξτε εγώ ποιος είμαι>>

  3. #3
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπραβο, παμε γερα και για περισσοτερες συνδεσεις
    "Life is what happens to you when you are busy making other plans." John Lennon







  4. #4
    Εγγραφή
    18-12-2008
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    55
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    122880/122880
    ISP
    HCN
    Router
    JM-FIBRE ONU JF511-TV
    Διαθέτει το μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελλάδα, μετά τον ΟΤΕ. Η Forth δεν είναι 2η?:S

  5. #5
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Έχει πελατεία μεγάλη και μπράβο της.Γιατί δεν προσπαθεί, έστω και λίγο να βελτιώσει τις παρεχόμενες υπηρεσίες της...

  6. #6
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από efo355 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου θυμίζει κάτι άθλιες εκπομπές που ασχολούνται με τη τηλεθέαση. τι με ενδιαφέρει εμένα αν η χολ έχει 300 ή και 1 μύριο πελάτες.
    δηλαδή τί είναι αυτό; Είναι του στιλ <<κοιτάξτε εγώ ποιος είμαι>>
    Το κάνουν όλοι βέβαια...Και η Φορθνετ και ο Οτε..
    Είναι διαφημιση του τυπου με εχουν διαλεξει 300000 ατομα!Καποιο λογο θα εχουν..
    Οι μικροι δε το κανουν γιατι τι να πουν;Φτασαμε τις 20000 ή τις 100000 όταν οι αλλοι εχουν 300000?

    Το βασικο για μενα ειναι να υπαρχει ποιοτητα στις υπηρεσιες και τελευταια η Hol δε μας τα λεει καλα..
    Προσωπικα απο μενα σε λιγο καιρο θα χασει 2 συνδεσεις shared LLu..
    Αν ο Οτε ειχε ανακοινωσει ηδη οτι η 8αρα καταργειται και στο double play εχει 24αρα θα ειχα φυγει ηδη..

    Μακαρι να παρεχει η Hol καλυτερες υπηρεσιες και τοτε να γινει και δευτερη εταιρια και να φτασει και του 500.000 συνδρομητες..
    Δε το βλεπω συντομα ομως..

  7. #7
    Εγγραφή
    03-05-2008
    Μηνύματα
    529
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    29993/2496
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    Speedport
    Καλο ειναι οταν μια εταιρεια αυξανει τους συνδρομητες της αλλα καλο θα ειναι να κοιταζει και την ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερει. Στη HOL εδω και καιρο το ιντερνετ σερνεται. Ποτε θα βγαλουν μια ανακοινωση που θα ενημερωνει για τον χρονο αποκαταστασης;

  8. #8
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Εκδίδοντας ένα Δελτίο Τύπου που αναφέρει πόσοι την έχουν επιλέξει, θέλει να δείξει ότι αυτοί κάτι ξέρουν και έχουν έρθει εδώ.Μας επέλεξαν πολλοί, κάντε το και εσείς...


    Που να ξέρει αυτός που πάει να κάνει νέα σύνδεση ότι αυτοί που είναι ήδη μέσα αναθεματίζουν την στιγμή που την επέλεξαν...

  9. #9
    Εγγραφή
    15-09-2004
    Μηνύματα
    2.718
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19.500/870
    DSLAM
    HOL - ΔΑΦΝΗ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zombie_wireless Εμφάνιση μηνυμάτων

    Που να ξέρει αυτός που πάει να κάνει νέα σύνδεση ότι αυτοί που είναι ήδη μέσα αναθεματίζουν την στιγμή που την επέλεξαν...
    Tα παραλες, εγω δεν εχω τοσα προβληματα. Ισως δεν εχω και τοσες απαιτησεις βεβαια...
    "Life is what happens to you when you are busy making other plans." John Lennon







  10. #10
    Το avatar του μέλους gravis
    gravis Guest
    παντως την ξεπερασε την forthnet, αλλα δεν την ξεπερασε οσον αφορα το bandwidth, απο την αλλη η forthnet εχει παρα πολλους μεγαλους εταιρικους πελατες..

  11. #11
    Εγγραφή
    28-02-2009
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    VDSL2
    SNR / Attn
    26(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μόλις εφυγα απο HOL λογο τηλεφωνου....-1 βαλτε στην επικεφαλιδα

  12. #12
    Εγγραφή
    11-12-2005
    Περιοχή
    @ground
    Μηνύματα
    842
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    879 / 11.997
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
    Router
    Thomson Speedtouch 780(i)
    SNR / Attn
    11,5(dB) / 37(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να διαφημίζεται τόσο πολύ ειδικά όταν έχει 300.000 συνδρομητές και την μισή χωρητικότητα κυκλωμάτων εξωτερικού από την Forthnet.
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=14462

    και αφήνει τρεις μέρες χωρίς την αυτονότητη πλέον υπηρεσία της τηλεφωνίας τους συνδρομητές της με voip.
    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=373069

  13. #13
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gravis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως την ξεπερασε την forthnet, αλλα δεν την ξεπερασε οσον αφορα το bandwidth, απο την αλλη η forthnet εχει παρα πολλους μεγαλους εταιρικους πελατες..
    Αργεί πολύ να την ξεπεράσει σε συνδρομητές...
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  14. #14
    Το avatar του μέλους zombie_wireless
    zombie_wireless Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zombie_wireless Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που να ξέρει αυτός που πάει να κάνει νέα σύνδεση ότι αυτοί που είναι ήδη μέσα αναθεματίζουν την στιγμή που την επέλεξαν...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα παραλες, εγω δεν εχω τοσα προβληματα. Ισως δεν εχω και τοσες απαιτησεις βεβαια...
    Ίσως αυτή η άποψή μου να επηρεάζεται και από τα προβλήματα που έχω...

  15. #15
    Εγγραφή
    16-07-2007
    Περιοχή
    Ingolstadt DE
    Μηνύματα
    3.266
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    23.524 /1024
    ISP
    On, M-net Sdsl
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Διάφορα
    SNR / Attn
    7(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gravis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως την ξεπερασε την forthnet, αλλα δεν την ξεπερασε οσον αφορα το bandwidth, απο την αλλη η forthnet εχει παρα πολλους μεγαλους εταιρικους πελατες..
    Για την ακρίβεια η HOL είναι πίσω κατα 15.533 + τις νέες συνδέσεις της forthnet από 1/1/2010 μέχρι σήμερα.

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Το World of Warcraft έφτασε τους 10.000.000 συνδρομητές
    Από MNP-10 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-08, 03:47
  2. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-07, 19:19
  3. Η @Home φτάνει τους 700,000 συνδρομητές
    Από Gordito στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-07, 00:21
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-07, 23:35
  5. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-06, 17:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας