Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 92
  1. #46
    Το avatar του μέλους blend
    blend Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru
    Αν και δεν έχω έρθει ποτέ στη Θεσσαλονική, απ ότι ακούω υπάρχει σημαντικό πρόβλημα με το κυκλοφοριακό οπότε θα είναι μεγάλη διευκόλυνση (εγώ σε ένα 20λεπτο (αντί 45-1ώρα) φτάνω κέντρο Αθήνα με το μετρό , έγινα άνθρωπος!). Μακάρι να φτιάξουν και θέσεις για ποδήλατα, στο αθηναϊκό δεν αφήνουν ρε γαμώτο (καθένας με τον πόνο του).
    Σχετικά με τα ποδήλατα... Μετά από πολλές διαμαρτυρίες, επιτρέπεται το ποδήλατο στο τελευταίο βαγόνι του συρμού, εφ' όσον δεν είναι ώρα μεγάλης αιχμής/συνωστισμού.

  2. #47
    Εγγραφή
    09-03-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    259
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΕΡΑΜΙΚΟΥ
    Router
    Level One FBR-1416
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles
    1. Πού το είδες το μένος;

    3. Τώρα για τα υπόλοιπα που λες, θα σου παραθέσω τα αποτελέσματα των τελευταίων βουλευτικών εκλογών στο νομό Θεσσαλονίκης -> έχει διπλάσιο ποσοστό η ακροδεξιά από το συνολικό πανελλαδικό της. Αυτό δεν σου λέει τίποτα; Χώρια το νομάρχη, και τον νέο δήμαρχο που θα βγάλετε.
    WAntilles Ασε τις εμπάθειες και να αναλογιστείς το εξής για να καταλάβεις γιατί οι ακροδεξιοί έχουν¨πέραση¨ στην Θεσσαλονίκη .
    Η οικονομική κατάστασή της πόλης πάει απ το κακό στο χειρότερο τα εργοστάσια έχουν μεταφερθεί στα βαλκάνια η ανεργεία θερίζει κ το μόνο που κινείται στην πόλη είναι το χρήμα που αφήνουν οι φοιτητές είτε σε ενοίκια είτε σε υπηρεσίες ένδυσης και εστίασης.
    Για δες λίγο η ακροδεξιά στην ευρώπη γιατί ανεβάζει τα ποσοστά της λόγω του ότι κάποιοι δημαγωγοί είτε λέγονται λεπέν είτε καρατζαφέρηδες παίζουν με τις αγωνίες του κοσμάκη όπου υπάρχει ένδεια όλο και κάποιος καλοθελητής θα υπάρξει για να εισπράξει την δυσαρέσκεια Μας αποκαλείς πρόβατα είναι πρόβατα οι γάλοι ή οι αυστριακοί που ψήφισαν ακροδεξιούς σχηματισμούς όχι βεβαια απλώς η λαική δυσαρέσκεια και οι κοινωνικές εντάσεις στο εκλογικό σώμα εκδηλώνονται σε ψήφο δυστυχώς προς δημαγωγούς.
    Σε παρακαλώ να προσέχεις πως εκφράζεσαι η άποψη σου καλλύτερα άλλη μιά γραμμή στην αθήνα παρα μετρο στη θεσσαλονίκη μόνο υροκεφαλισμό αποδεικνύει.
    Και κάτι ακόμα μένω εδω και δυο χρόνια αθήνα και κατάλαβα πως το κόμπλεξ και το πρόβλημα στην κόντρα αθηνας θεσσαλονίκης το έχουμε εμείς οι θεσσαλονικείς σε όποιον εδω κάτω λέω πως είμα σαλονικιος με αγκαλιάζει αλλά υπάρχουν και άλλοι WAntilles σαν κ σένα που βγάζουν σπυριά αμα ακούνε σαλονικα μη γινεσαι εριστικος δεν σου παει

  3. #48
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από artlovergr
    Μας αποκαλείς πρόβατα...
    Δεν σας έχω αποκαλέσει ποτέ πρόβατα.

    Εάν ποτέ χρειαστεί να το κάνω, θα το κάνω ευθέως, μην ανησυχείς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από artlovergr
    ...η άποψη σου καλλύτερα άλλη μιά γραμμή στην αθήνα παρα μετρο στη θεσσαλονίκη...
    Δεν κατάλαβες τί είπα.

    Δεν είπα αυτό.

    Είπα ότι η πρώτη γραμμή ενός δικτύου μετρό μιας πόλης, κοστίζει τουλάχιστο (κατά μέσο όρο) μιάμιση φορά περισσότερο απ' όσο όλες οι επόμενες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από artlovergr
    Και κάτι ακόμα μένω εδω και δυο χρόνια αθήνα και κατάλαβα πως το κόμπλεξ και το πρόβλημα στην κόντρα αθηνας θεσσαλονίκης το έχουμε εμείς οι θεσσαλονικείς σε όποιον εδω κάτω λέω πως είμα σαλονικιος με αγκαλιάζει...
    Αααααα μπράβο.

    Είναι προς τιμήν σου που το παραδέχεσαι.

    For the record, όσο πλαντάζω στα γέλια κατά καιρούς με τις εξαγγελίες για τα paper-έργα της Θεσσαλονίκης, άλλο τόσο τώρα τελευταία άρχισα να πλαντάζω στα γέλια με την εξαγγελία για το paper-μητροπολιτικό πάρκο 4.000 στρεμμάτων στο Ελληνικό.

    Πολύ γέλιο μιλάμε.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  4. #49
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Υπάρχει κανα λινκ για το χρονοδιάγραμμα των εργασιών (εκτός από το ότι υποτίθεται ότι θα είναι έτοιμο σε 6,5 χρόνια) ???

    Αντίστοιχα λινκ για επεκτάσεις Αττικού μετρό και τραμ καλοδεχούμενα.

    Γιατί η μόνη λύση του κυκλοφοριακού είναι : ΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΡΟ ΠΑΝΤΟΥ.

    Μπορεί η Αθήνα να έχει 12-14 γραμμέ μετρό και η θεσσαλονίκη 6-7 ?
    Αν ναι ,έχει λυθεί το κυκλοφοριακό...
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  5. #50
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tyremporas2
    Μπορεί η Αθήνα να έχει 12-14 γραμμέ μετρό και η θεσσαλονίκη 6-7 ?
    6 γραμμές για τη Θεσσαλονίκη είναι υπερβολή και overkill, όχι μόνο λόγω πληθυσμιακού μεγέθους αλλά και λόγω σχήματος της πόλης (επιμήκης).

    Όσο για την Αθήνα, ας είχε π.χ. 8 και καλά θα ήμασταν.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  6. #51
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles
    6 γραμμές για τη Θεσσαλονίκη είναι υπερβολή και overkill, όχι μόνο λόγω πληθυσμιακού μεγέθους αλλά και λόγω σχήματος της πόλης (επιμήκης).

    Όσο για την Αθήνα, ας είχε π.χ. 8 και καλά θα ήμασταν.

    Έστω , Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών θα (και καλά) γίνω , όχι Πολιτικός Μηχανικός . Απλά είπα δύο νούμερα αισθητα μεγαλύτερα από τις υπάρχουσες υποδομές. Ας βρουν τα ακριβή νούμερα άλλοι συνάδελφοι μηχανικοί.


    Τουλάχιστον σταμάτησες να με αγνοείς .
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  7. #52
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Ποτέ δεν αγνοώ κανέναν.

    Άλλωστε θα τα πούμε καί την Παρασκευή.

    Όσο για το "στάσεις μετρό παντού" που είπες, αυτό είναι το βέλτιστο.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  8. #53
    Εγγραφή
    29-04-2004
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Shared
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    HOL
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΝΙΚΑΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru
    Αν και δεν έχω έρθει ποτέ στη Θεσσαλονική, απ ότι ακούω υπάρχει σημαντικό πρόβλημα με το κυκλοφοριακό οπότε θα είναι μεγάλη διευκόλυνση (εγώ σε ένα 20λεπτο (αντί 45-1ώρα) φτάνω κέντρο Αθήνα με το μετρό , έγινα άνθρωπος!). Μακάρι να φτιάξουν και θέσεις για ποδήλατα, στο αθηναϊκό δεν αφήνουν ρε γαμώτο (καθένας με τον πόνο του).
    Ας μου επιτραπεί να βγώ λίγο off topic για να ενημερώσω εδω τα παιδιά οτι το προσεχές σάββατοκύριακο (12 και 13 μαϊου) διοργανώνονται ποδηλατικές εκδηλώσεις στο κέντρο της αθήνας που περιλαμβάνουν πορείες, σεμινάρια, νυχτερινές βόλτες και άλλα πολλά ενδιαφέροντα.
    Ρίξτε μια ματιά στο http://www.cyclist.gr/friends/album_...hp?pic_id=4992 .
    Σχετικά με τα ποδήλατα στο μετρό μια ενδιαφέρουσα συζήτηση γίνεται εδώ : http://www.cyclist.gr/friends/viewtopic.php?t=4425
    Αυτά και συγνώμη για το off topic

  9. #54
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    www.ametro.gr : Πληροφορίες για το αττικό μετρο και για το μετρο Θεσσαλονίκης

  10. #55
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoG
    Λοιπον και εγω Θεσσαλονικιος ειμαι....Να σας πω την αποψη μου...Το μετρο φυσικα δε θα με χαλασει,θα λυσει καποια προβληματα...Ουσιαστικη λυση παντως πιστευω οτι ειναι να γκρεμισουν 10-20 παλιο-οικοδομες σε ολο το κεντρο και σε περιοχες που εχουν προβλημα,να φτιαξουν ΦΤΗΝΑ παρκινγκ και να κανουν λιγο πιο συχνες τις συγκοινωνιες...Μη σας πω οτι η υποθαλασσια ειναι πιο απαραιτητη...Το μονο θετικο του μετρο ειναι οτι θα χρησιμοποιουμε λιγοτερο τα αυτοκινητα μας με ολες τις θετικες συνεπειες που αυτο συνεπαγεται...
    Μα κανείς δε διαβάζει προηγούμενα μηνύματα;

    1. Οι οικοδομές είναι ιδιωτικές. Κανείς δεν μπορεί να τις γκρεμίσει και να φτιάξει πάρκινγκ. Πόσο μάλλον "φθηνά"
    2. Δευτερογενής κυκλοφορία: Αν δώσεις κίνητρα (π.χ. πάρκινγκ), η κυκλοφορία αυτοκινήτων θα αυξηθεί. Επομένως ότι κερδίζεις από αυτούς που γυρίζουν σαν την άδικη κατάρα να βρούν θέση στάθμευσης το χάνεις επειδή περισσότεροι θα κατεβαίνουν με το αυτοκίνητο.
    3. Η υποθαλάσσια είναι παντελώς άχρηστη αφού δεν έχει κάθετες προσβάσεις. Ας μου εξηγήσει κάποιος ΠΟΙΟΣ θα μπλεχτεί μέσα στην κίνηση για να πάει από τα Δικαστήρια στο Μακεδονία Παλλάς και αντίστροφα. Το μεγαλύτερο μέρος της διαμπερούς κυκλοφορίας εξυπηρετείται πλέον από τον Περιφερειακό
    4. Η Θεσσαλονίκη (λόγω τοπογραφίας) εξυπηρειτείται τέλεια με μια (άντε δύο) γραμμές μετρό και με τροφοδότες άλλα μέσα σταθερής τροχιάς (τραμ) ή λεωφορεία ή ακόμη και αυτοκίνητα αρκεί να υπάρχουν πάρκινγκ και εύκολη πρόσβαση στις στάσεις του μετρό.
    5. Συχνότερα δρομολόγια λεωφορειων στους κεντρικούς άξονες ΔΕΝ παίζουν! Υπάρχει μια μέγιστη κυκλοφοριακή ικανότητα για τα ΜΜΜ την οποία έχουμε φθάσει στη Θεσ/νίκη εδώ και χρόνια. Αν προσθέσεις κι άλλα λεωφορεία το μόνο που θα καταφέρεις είναι να κάνεις πιο έντονο το φαινόμενο του "ακορντεόν" (όπως το έλεγε ένας καθηγητής μου) δλδ το να βλέπεις 4 λεωφορεία το ένα πίσω από το άλλο να περιμένουν στη στάση και μετά 15 λεπτά αναμονής χωρίς λεωφορείο.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #56
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Αν δεις το χάρτη με την αρχική γραμμή του μετρο και με τις επεκτάσεις νομίζω ότι καλύπτεται ικανοποιητικά (για αρχή) η πόλη. Στο μελλον βέβαια ίσως χρειαστούν και άλλες επεκτάσεις.
    Στην αθήνα δεν καλύπτονται όλες οι περιοχές με το μετρο. Οσοι δεν μένουν κοντά σε κάποια στάση του μετρό (οι περισσότεροι δηλαδή) πέρνουν λεωφορείο που κάνει στάση σε κάποιο σταθμό και μετεπιβιβάζονται.
    Εννοείται ότι το μετρό θα μειώσει μεγαλό κυκλοφοριακό φορτο.

  12. #57
    Εγγραφή
    04-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    940
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote ADSL
    ΚΑι γιατί υποθαλάσσια και όχι μία παραλία σαν τη νέα παραλία?

  13. #58
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 123456789
    ΚΑι γιατί υποθαλάσσια και όχι μία παραλία σαν τη νέα παραλία?
    Επίσημα: Γιατί θα χαλάσει η παραδοσιακή εικόνα της Παλιάς Παραλίας
    Ουστιαστικά: Γιατί θα μειωθεί η αξία των παραθαλάσσιων πολυκατοικιών (>10.000€ το m2) τα διαμερίσματα των οποίων κατέχουν άνθρωποι με επιρροή.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiFd
    Αν δεις το χάρτη με την αρχική γραμμή του μετρο και με τις επεκτάσεις νομίζω ότι καλύπτεται ικανοποιητικά (για αρχή) η πόλη. Στο μελλον βέβαια ίσως χρειαστούν και άλλες επεκτάσεις.
    Στην αθήνα δεν καλύπτονται όλες οι περιοχές με το μετρο. Οσοι δεν μένουν κοντά σε κάποια στάση του μετρό (οι περισσότεροι δηλαδή) πέρνουν λεωφορείο που κάνει στάση σε κάποιο σταθμό και μετεπιβιβάζονται.
    Εννοείται ότι το μετρό θα μειώσει μεγαλό κυκλοφοριακό φορτο.
    Εξήγησέ μου πως καλύπτονται οι ανατολικές περιοχές;
    Αυτός που μένει Περαία, Μηχανιώνα, Ν. Επιβάτες, Θέρμη, Τριάδι, Ταγαράδες; Ακόμη και αυτός που μένει Καλαμαριά!

    Πως καλύπτονται οι Δυτικές Περιοχές; Νεάπολη, Σταυρούπολη, Εύοσμος, Πολίχνη, Ωραιόκαστρο, Πεύκα, Σίνδος, βιομηχανική ζώνη;

    Η μια γραμμή όπως έχει σχεδιαστεί εξυπηρετεί μεν αλλά δε λύνει σε καμμιά περίπτωση το πρόβλημα. Ειδικά από τη Δυτική Θεσσαλονίκη που η πρόσβαση στο Σ.Σ. είναι εξαιρετικά δύσκολη (βλπ. Οδό Λαγκαδά).

    Για μένα πρέπει ΗΔΗ να αρχίσουν να σχεδιάζουν δεύυτερη γραμμή βορειοδυτικά και αρκετές γραμμές τραμ στα άκρα για να τροφοδοτούν το μετρό.
    Αυτό βέβαια που θα γίνει είναι να περάσουν 10+ χρόνια για την κατασκευή και όταν επιτέλους τελειώσει να ξαναφωνάζουμε ότι δε φθάνει ούτε γι αστείο.
    Είπαμε... η πολιτική και σε αυτό το θέμα στην Ελλάδα είναι "πάμε και βλέπουμε"
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 09-05-06 στις 14:07.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  14. #59
    Εγγραφή
    09-03-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    259
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΕΡΑΜΙΚΟΥ
    Router
    Level One FBR-1416
    Το είχα πει και παλιότερα γιαπαπ σε ένα άλλο θέμα για το μετρο έπρεπε να κάνουν ένα χ Δυο γραμμές να ξεκινάει η μια γραμμή απο σίνδο (βιομηχανική περιοχή και ΤΕΙ να πηγαίνει δυτικές συνοικίες να συναντιέται με την άλλη στα πανεπιστήμια κ να συνεχίζει ανατολικά μέχρι αεροδρόμιο κ η άλλη απο αρχεσ μοαστηριου στα κτελ κατς απ την εγνατία κ να ανεβαινει για τουμπα χαριλαου πυλαια θερμη μεγαλες και μακρυες γραμμες μεν αλλα με προοπτικη επεκτείνετε η πόλη.

  15. #60
    Εγγραφή
    03-04-2006
    Μηνύματα
    264
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    Εξήγησέ μου πως καλύπτονται οι ανατολικές περιοχές;
    Αυτός που μένει Περαία, Μηχανιώνα, Ν. Επιβάτες, Θέρμη, Τριάδι, Ταγαράδες; Ακόμη και αυτός που μένει Καλαμαριά!
    Μα έχω απαντήσει ήδη. Λεωφορεία θα πηγαίνουν τους κατοίκους στους σταθμούς, όπως γίνεται και στην Αθήνα.
    Αν μένεις για παράδειγμα στο Πολύδροσο στο Χαλάνδρι. Παίρνεις το τοπικό λεωφορείο, τρως στη μαπα όλο το κέντρο του Χαλανδρίου, μετά από 20 - 25' φτάνεις στο μετρό Χαλανδρίου(ναι καλα διάβασες!) και σε 17' είσαι Αθήνα!

Σελ. 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας