Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 163
  1. #16
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.761
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @FSHOPAXD
    Με Adsl Economy+Full pack δίνω 70 € με το 20% έκπτωση, γιατί βλέπω 76 στον πίνακα ?

    ........Auto merged post: nnn πρόσθεσε 13 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    belay last message, βλέπω πως είναι νέο πακέτο με δωρεάν σταθερα, ενώ το απλό economy είναι με χρεώσιμη τηλεφωνία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nnn : 21-05-10 στις 12:48. Αιτία: auto merged post
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  2. #17
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ZTE Speedport entry 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Βγηκε δηλαδη καινουργιο πακετο 2play economy μονο γι αυτους που εχουν nova?Δηλαδη αν καποιος βαλει nova τωρα δεν μπορει να παει σε αυτο το πακετο?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kopriniotis : 21-05-10 στις 13:51.

  3. #18
    Εγγραφή
    20-03-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    12.444 / 1.020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585v7
    Η προσφορά αυτή ισχύει μόνο για τους καινουριους συνδρομήτες ή και για τους παλιούς???

  4. #19
    Το avatar του μέλους efo355
    efo355 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    @FSHOPAXD
    Με Adsl Economy+Full pack δίνω 70 € με το 20% έκπτωση, γιατί βλέπω 76 στον πίνακα ?

    ........Auto merged post: nnn πρόσθεσε 13 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    belay last message, βλέπω πως είναι νέο πακέτο με δωρεάν σταθερα, ενώ το απλό economy είναι με χρεώσιμη τηλεφωνία.
    Αλήθεια εσύ δεν είχες ξεκινήσει την καταγγελία των 520 (περίπου ) ατόμων; Ημουνα μέσα σε αυτή, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί παραμένεις ακόμα στη forthnet ;

  5. #20
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τα πακέτα ισχύουν ως εξής:
    Νέοι Forthnet ή Νέοι Nova και Υφιστάμενοι Forthnet
    1/ Start Pack + 2play = 40,57€/μήνα
    2/ Sport Pack + 2play = 58,93€/μηνα

    ΜΟΝΟ για υφιστάμενους NOVA -προς το παρόν- ισχύει το ειδικό νέο πακέτο (γραμμή με το αστεράκι, που πιστεύω ότι σύντομα θα βαφτιστεί και θα κυκλοφορήσει) Forthnet 2PLAY Economy και θα έχει Αστικά+Υπεραστικά απεριόριστα, Internet και το αντίστοιχο πακέτο NOVA (Προσοχή δεν έχει κινητά, δεν έχει εξωτερικό τα οποία είναι χρεώσιμα) με την αντίστοιχη οικονομία.

    Επίσης σε ΟΛΟΥΣ (εκτός φυσικά υφιστάμενων συνδρομητών NOVA) προσφέρετε το Δορυφορικό πιάτο με LNB + Αποκωδικοποιητής δορυφορικός δωρεάν, σε νέους συνδρομητές Internet προσφέρετε και το WiFi Thomson Router-Modem (το οποίο να μην το ματιάξω αντέχει 2 χρόνια και ειναι ενα από τα καλύτερα που κυκλοφορούν για την δουλειά που του αναθέσανε να κάνει)

    Σημαντική ειναι η προσφορά για νέους και παλιούς συνδρομητές FORTHNET που εκτός εξοπλισμού δίνεται το πακέτο Sports Pack που εχει το Value+Ολα τα αθλητικά γεγονότα (Mundial, Ελληνικό πρωτάθλημα κλπ) μαζί με πλήρες 2PLAY (Full πλέον ) στα 58,93€/μηνα.

    Τέλος για οποιονδήποτε υφιστάμενο συνδρομητή NOVA που δεν έχει Forthnet :
    1/ Με Full Pack, Cinema Pack, Sport Pack μπορεί να έχει δωρεάν 6 μηνες το Forthnet 2play Economy και μετά με έκπτωση
    2/ Με Start & Value Pack μπορεί να έχει δωρεάν 3 μηνες το Forthnet 2play Economy και μετά με έκπτωση

    Σημείωση στον πίνακα στην γραμμή του Forthnet ADSL Economy & Forthnet Telephony υπολογίζεται η τιμή για το πρώτο εξάμηνο του νέου πελάτη , μετά το πέρας του εξαμηνου η διαφορά ειναι περίπου στα 10€/μηνα (περίπου δειτε τις τιμές και στο site). To ξέρω ότι ειναι μαρκετίστικο, αλλά αυτοί οι πίνακες συνήθως απευθυνονται σε χρήστες που πρώτη φορά βλέπουν τα πακέτα

    Ελπίζω να κάλυψα απορίες, επειδή οι προσφορές είναι καινούργιες και δεν έχουν αντιμετωπιστεί πολλές περιπτώσεις αιτημάτων , εχω μερικές επιφυλάξεις.

  6. #21
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.761
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οι παλιοί θα έχουμε καμιά μείωση ακόμα άραγε ?

    ........Auto merged post: nnn πρόσθεσε 0 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από efo355 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια εσύ δεν είχες ξεκινήσει την καταγγελία των 520 (περίπου ) ατόμων; Ημουνα μέσα σε αυτή, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί παραμένεις ακόμα στη forthnet ;
    Όχι καμιά σχέση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nnn : 21-05-10 στις 18:09. Αιτία: auto merged post
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #22
    Εγγραφή
    20-03-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    12.444 / 1.020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πακέτα ισχύουν ως εξής:
    Νέοι Forthnet ή Νέοι Nova και Υφιστάμενοι Forthnet
    1/ Start Pack + 2play = 40,57€/μήνα
    2/ Sport Pack + 2play = 58,93€/μηνα

    ΜΟΝΟ για υφιστάμενους NOVA -προς το παρόν- ισχύει το ειδικό νέο πακέτο (γραμμή με το αστεράκι, που πιστεύω ότι σύντομα θα βαφτιστεί και θα κυκλοφορήσει) Forthnet 2PLAY Economy και θα έχει Αστικά+Υπεραστικά απεριόριστα, Internet και το αντίστοιχο πακέτο NOVA (Προσοχή δεν έχει κινητά, δεν έχει εξωτερικό τα οποία είναι χρεώσιμα) με την αντίστοιχη οικονομία.

    Επίσης σε ΟΛΟΥΣ (εκτός φυσικά υφιστάμενων συνδρομητών NOVA) προσφέρετε το Δορυφορικό πιάτο με LNB + Αποκωδικοποιητής δορυφορικός δωρεάν, σε νέους συνδρομητές Internet προσφέρετε και το WiFi Thomson Router-Modem (το οποίο να μην το ματιάξω αντέχει 2 χρόνια και ειναι ενα από τα καλύτερα που κυκλοφορούν για την δουλειά που του αναθέσανε να κάνει)

    Σημαντική ειναι η προσφορά για νέους και παλιούς συνδρομητές FORTHNET που εκτός εξοπλισμού δίνεται το πακέτο Sports Pack που εχει το Value+Ολα τα αθλητικά γεγονότα (Mundial, Ελληνικό πρωτάθλημα κλπ) μαζί με πλήρες 2PLAY (Full πλέον ) στα 58,93€/μηνα.

    Τέλος για οποιονδήποτε υφιστάμενο συνδρομητή NOVA που δεν έχει Forthnet :
    1/ Με Full Pack, Cinema Pack, Sport Pack μπορεί να έχει δωρεάν 6 μηνες το Forthnet 2play Economy και μετά με έκπτωση
    2/ Με Start & Value Pack μπορεί να έχει δωρεάν 3 μηνες το Forthnet 2play Economy και μετά με έκπτωση

    Σημείωση στον πίνακα στην γραμμή του Forthnet ADSL Economy & Forthnet Telephony υπολογίζεται η τιμή για το πρώτο εξάμηνο του νέου πελάτη , μετά το πέρας του εξαμηνου η διαφορά ειναι περίπου στα 10€/μηνα (περίπου δειτε τις τιμές και στο site). To ξέρω ότι ειναι μαρκετίστικο, αλλά αυτοί οι πίνακες συνήθως απευθυνονται σε χρήστες που πρώτη φορά βλέπουν τα πακέτα

    Ελπίζω να κάλυψα απορίες, επειδή οι προσφορές είναι καινούργιες και δεν έχουν αντιμετωπιστεί πολλές περιπτώσεις αιτημάτων , εχω μερικές επιφυλάξεις.
    Φίλε μου αν καταλαβα καλά, δηλαδή εγώ που έχω forthnet+nova start pack με 40 ευρώ το μήνα μπόρω να βάλω την προσφορά με το sport pack και να πληρώνω 59 το μηνα ή απλώς θα 'εχω 20% εκπτωση?????

  8. #23
    Το avatar του μέλους efo355
    efo355 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι παλιοί θα έχουμε καμιά μείωση ακόμα άραγε ?

    ........Auto merged post: nnn πρόσθεσε 0 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........


    Όχι καμιά σχέση
    Α εντάξει θα σε μπέρδεψα με άλλον.

  9. #24
    Εγγραφή
    12-10-2008
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΑΛΙΑ
    Router
    TP LINK 100v
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mihalis13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου αν καταλαβα καλά, δηλαδή εγώ που έχω forthnet+nova start pack με 40 ευρώ το μήνα μπόρω να βάλω την προσφορά με το sport pack και να πληρώνω 59 το μηνα ή απλώς θα 'εχω 20% εκπτωση?????
    Οχι εαν εχεις ενεργο προνομιο δεν μπορεις να παρεις την παραπανω τιμολογηση

  10. #25
    Εγγραφή
    03-10-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Fritz 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 11(dB)
    Βγάλανε την προσφορά πολύ κοντά στην προσφορά του ΟΤΕ με connx 24, τιβί, και κάποια απεριόριστα εσωτερικού νομίζω 57,63....

    Σαν Έλληνες πρέπει να είμαστε περήφανοι για το όριο που μας θέτουν στα 60 ούρα το μήνα για όλες αυτές τις καταπληκτικές υπηρεσίες..

    Πλάκα πλάκα όμως η προσφορά της Forthnet είναι καλύτερη από άποψη τηλεφωνική και ποδοσφαιρική πιστεύω...

    Αλληλούηια αδέρφια μου αλήτες πουλιά....μας σώσανε τα τζιμάνια..

    έρχεται και το HD εεε, αλλά θα κοστίζει μόνο 500 ούρα το μήνα και 3000 ο pacer...

    με τις υγείες μας....

  11. #26
    Εγγραφή
    02-12-2006
    Περιοχή
    ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Μηνύματα
    866
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    PHILIPS CGA5722
    SNR / Attn
    10(dB) / 25(dB)
    Εξακολουθεί να είναι πολύ ακριβή η nova.

  12. #27
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    παιδια με την οικονομικη κριση που υπαρχει αν δεν κατεβασουν της τιμες 50% δεν λεει

  13. #28
    Εγγραφή
    30-01-2010
    Περιοχή
    Καβάλα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    180
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    48.222 / 5.000
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΥΛΗ
    Router
    TG788vn
    SNR / Attn
    7,9(dB) / 15,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πιστεύω για την Nova τουλάχιστον ότι θα έπρεπε να είχε τιμή γύρος τα 35-40 Ευρώ. Σύμφωνα με αυτα που δίνει. Δεν παίζει περίπτωση να μην δω μια ταινία δύο φορες σε μια βδομάδα. Ναι, μεν έχουν πρώτες προβολές κτλ... αλλά πολλές επαναλήψεις ρε παιδιά!! (Το μόνο παράπονο). Βέβεα και ένα HD δεν θα με χάλαγε. (ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!)
    ΑΝΩΡΦΟΓΡΑΦΩΣ ΓΕΝΕΙΘΗΚΑ ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΩΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟ!!

  14. #29
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Fotis32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    (ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!)
    Χμ......
    Σοβαρός λόγος βλέπω

  15. #30
    Εγγραφή
    11-02-2008
    Μηνύματα
    649
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    9402/1021
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    (dB) / 34(dB)
    Έχω βάλει το πακέτο forhnet + start pack με 40,57 μπορώ αν θέλω να αλλάξω το πακέτο nova και τώρα να πάω στο sport value που έχει μαζί 58,93.

    Γίνεται αυτή η αλλαγή γνωρίζει κανείς να μου πει πιθανόν όμως την πάτησα νομίζω και αν θέλω να αλλάξω πάω στο -20% για πάντα και τα δύο.

Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-12, 10:35
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-10, 03:54
  3. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-08, 22:02

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας