Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 59 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 3949545758596061646979 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 871-885 από 17518
  1. #871
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Πρόσφατο σκηνικό από διαμέρισμα που νοίκιασα πρόσφατα
    ο λογαριασμός του ηλεκτρικού εκδιδόταν στο όνομα του πεθαμένου παππού μου. Η σύνδεση σε αυτό το όνομα είχε γίνει από την δεκαετία του 70
    Για να το νοικιάσω κόβω το ρεύμα βγάζω ανάμεσα στα άλλα πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου και το δίνω στην ένοικο.
    Κάνει αίτηση στην Ηρων και παρά το γεγονός πως τους είπε πως έχει πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου αυτοί επέμεναν πως δεν χρειάζεται
    Περιμένει πως σε 4 εργάσιμες θα έχει ρεύμα αλλά μάταια
    Τελικά μετά από τηλεφωνικές ενοχλήσεις της στην εταιρία της ξεφουρνίζουν πως πρέπει να πάει στον ΔΕΔΗΕ της περιοχής που ανήκει το κτίριο και να δώσει το πιστοποιητικό.
    Με λίγα λόγια καθυστέρηση στην σύνδεση γιατί οι τύποι είναι για τα μπάζα.
    Προφανώς τους έχει γίνει σεμινάριο να μην λένε στους υποψήφιους πελάτες για το πιστοποιητικό γιατί θα τους χάσουν αν για οικιακή κατανάλωση που πας να κερδίσεις 20 με 30 ευρώ το χρόνο σου πούνε πως για την αλλαγή πρέπει να δώσεις 40 με 50 ευρώ για πιστοποιητικό
    Και οι τύποι επειδή στο τηλεφωνικό κέντρο δουλεύουν ρομποτικά απλά δεν το λένε σε κανέναν και ας τους αναφέρει ο πελάτης πως έχει πιστοποιητικό ήδη στα χέρια του

  2. #872
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    739
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά κατάλαβες, αυτά λες
    Τεσπα, μείνε με το 4g σου αλλά μην καλέσεις ασθενοφόρο γιατί είσαι ανασφάλιστος και δεν σε γουστάρουν τα νοσοκομεία.
    Σε εξευτελιστικές τιμές βέβαια..
    Εντελώς άκυρο το παράδειγμα σου. Και σε πιάνω αδιάβαστο...
    Στα επείγοντα των νοσοκομείων και ειδικά άμα εισαχθείς με ασθενοφόρο δεν εξετάζουν ποτε άμα είσαι ασφαλισμένος.
    Επιπλεον μετα και τον τελευταίο νόμο ουσιαστικά δεν υπάρχουν ανασφάλιστοι ολοι απολαμβάνουν περίθαλψη.
    Βέβαια η υγεία ειναι εντελώς αλλο κομμάτι απο την κατανάλωση ρεύματος ή τηλεπικοινωνιών ακομα ακομα και νερού.
    Γιατι αν ειναι να μην πληρώνεις την ΕΥΔΑΠ για να πίνεις τζαμπα νερο απο τους απαρχαιωμένους ΑΜΙΑΝΤΟΣΩΛΗΝΕΣ... ... Άσε πάρε Evian καλύτερα!

  3. #873
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Verde Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εντελώς άκυρο το παράδειγμα σου. Και σε πιάνω αδιάβαστο...
    Στα επείγοντα των νοσοκομείων και ειδικά άμα εισαχθείς με ασθενοφόρο δεν εξετάζουν ποτε άμα είσαι ασφαλισμένος.
    Επιπλεον μετα και τον τελευταίο νόμο ουσιαστικά δεν υπάρχουν ανασφάλιστοι ολοι απολαμβάνουν περίθαλψη.
    Βέβαια η υγεία ειναι εντελώς αλλο κομμάτι απο την κατανάλωση ρεύματος ή τηλεπικοινωνιών ακομα ακομα και νερού.
    Γιατι αν ειναι να μην πληρώνεις την ΕΥΔΑΠ για να πίνεις τζαμπα νερο απο τους απαρχαιωμένους ΑΜΙΑΝΤΟΣΩΛΗΝΕΣ... ... Άσε πάρε Evian καλύτερα!
    Κι΄εσύ θέλεις μια επανάληψη μου φαίνεται.
    Από περιστατικό δικού μου ανθρώπου προ 20ημέρου με ασθενοφόρο.
    Όταν σε πάει ασθενοφόρο εξετάζουν κανονικότατα αν είσαι ασφαλισμένος και σε ποιο ταμείο, και αν δεν είσαι, πληρώνεις κανονικότατα τις όποιες εξετάσεις.
    Ακόμα και το ΑΜΚΑ και ταυτότητα να προσκομίσεις ζητάνε βιβλιάριο.
    Ακόμα και αν είσαι και δεν έχεις μαζί σου το βιβλιάριο ασθενείας, πάλι πληρώνεις και τα εισπράτεις κάποτε από τον ασφαλιστικό σου φορέα.

    Εκτός θέματος αλλά...

  4. #874
    Εγγραφή
    13-12-2009
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Verde Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα επείγοντα των νοσοκομείων και ειδικά άμα εισαχθείς με ασθενοφόρο δεν εξετάζουν ποτε άμα είσαι ασφαλισμένος.
    Επιπλεον μετα και τον τελευταίο νόμο ουσιαστικά δεν υπάρχουν ανασφάλιστοι ολοι απολαμβάνουν περίθαλψη.
    Μετα απο τοσα χρονια οικονομικης κρισης και μετα απο την μνημονιακη κωλοτουμπα ακομα και του συριζα, δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι δεν υπαρχει δωρεαν περιθαλψη? Δεν υπαρχει τιποτε δωρεαν! Ο τσαμπας πεθανε! Το "δωρεαν" των καποιων ανασφαλιστων, καποιος αλλος το πληρωνει. Εγω, εσυ, ολοι μας. Μεσω φορων, μεσω ενφια, μεσω φπα 24% κλπ! Αν ηταν οσο απλο το λες εσυ, θα μεναμε ολοι ανασφαλιστοι. Λες να γουσταρουμε να πληρωνουμε ικα και τεβε κλπ?...

  5. #875
    Εγγραφή
    15-06-2016
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Δεν εμπιστεύομαι προς το παρόν τους εναλλακτικούς παρόχους ηλεκτρικού ρεύματος

  6. #876
    Έπειτα από την έκδοση λογαριασμού, με διαφορετικές kwh (μεγάλη απόκλιση), από αυτές που καταχώρησα στο «μέτρα μόνο σου» , κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με την Epledison προέκυψαν τα εξής:

    Αν για παράδειγμα απουσιάζεις και καταναλώσεις ελάχιστες kwh έναν ή περισσότερους μήνες, αλλά κανονικά καταχωρείς τις μηνιαίες ενδείξεις στο «μέτρα μόνο σου», τότε υπάρχει ένα αλγόριθμος «λέει», που αν αυτό που καταχωρείς είναι πολύ διαφορετικό από αυτό που περιμένει, τότε σε χρεώνει αυθαίρετα ότι θέλει, με βάση το ιστορικό σου στη ΔΕΔΔΗΕ.

    Έτσι αν για παράδειγμα απουσιάζεις, τώρα το καλοκαίρι για 4 μήνες και δεν καταναλώνεις ρεύμα και καταχωρείς τις μηνιαίες ενδείξεις κανονικά στο «μέτρα μόνο σου», αυτοί θα σε χρεώνουν ότι θέλουν (γιατί δεν θα συμφωνεί ο αλγόριθμος που θα λέει έπρεπε να καταναλώνεις ρεύμα και όχι να λείπεις), μέχρι στο τέλος του τετραμήνου να έρθει η ΔΕΔΔΗΕ να μετρήσει και να σου πιστώσουν τις επιπλέον μονάδες που σου χρέωσαν.

    Αν το παίξεις δε και έξυπνος και δε πληρώσεις τον πρώτο αυθαίρετα χρεωμένο λογαριασμό, δε πληρώσεις και το δεύτερο αυθαίρετα χρεωμένο λογαριασμό, τότε θα στείλουν εντολή για διακοπή. Οπότε θα χρεωθείς και τα τέλη επανασύνδεσης.

    Να το έχετε υπ’ όψιν, γιατί καλοκαίρι είναι και μπορεί να βρεθείτε προ εκπλήξεων.

  7. #877
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Αρχίζουμε

    Ηρων-
    Elpedison-

    Νάχεις συναγερμό ή κανά server, να λείπεις για καλοκαιρινή δουλειά και οι τύποι να κόψουνε το ρεύμα, γιατί απαγορεύεται να μην καταναλώνεις

    Ερώτηση
    Σε κτήριο γραφείων όπου ο λογαριασμός κοινοχρήστων ΔΕΗ είναι μηνιαίος, έρχεται εκκαθαριστικός. Αυτοί πως εκκαθαρίζουν κάθε μήνα?

  8. #878
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από simiztzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εμπιστεύομαι προς το παρόν τους εναλλακτικούς παρόχους ηλεκτρικού ρεύματος
    Ούτε εγώ!!Μόνο να μας αρπάξουν θέλουν,πλέον με το - 15% της ΔΕΗ στους συνεπείς και την επιστροφή διπλάσιου αγίου δε συμφέρει η αλλαγη!

  9. #879
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οι τύποι επειδή στο τηλεφωνικό κέντρο δουλεύουν ρομποτικά απλά δεν το λένε σε κανέναν και ας τους αναφέρει ο πελάτης πως έχει πιστοποιητικό ήδη στα χέρια του
    Το διαπίστωσα και εγώ αυτό όταν τους κάλεσα.
    Έναν μπούσουλα ξέρουν, αυτόν λένε.

  10. #880
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    739
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι΄εσύ θέλεις μια επανάληψη μου φαίνεται.
    Από περιστατικό δικού μου ανθρώπου προ 20ημέρου με ασθενοφόρο.
    Όταν σε πάει ασθενοφόρο εξετάζουν κανονικότατα αν είσαι ασφαλισμένος και σε ποιο ταμείο, και αν δεν είσαι, πληρώνεις κανονικότατα τις όποιες εξετάσεις.
    Ακόμα και το ΑΜΚΑ και ταυτότητα να προσκομίσεις ζητάνε βιβλιάριο.
    Ακόμα και αν είσαι και δεν έχεις μαζί σου το βιβλιάριο ασθενείας, πάλι πληρώνεις και τα εισπράτεις κάποτε από τον ασφαλιστικό σου φορέα.

    Εκτός θέματος αλλά...
    Πρώτη φορα το ακούω. Πέρυσι σε δικο μου άτομο στον Ερυθρό δεν ζήτησαν τιποτα.
    Δεν θυμαμαι αν στη χειρότερη πληρώσαμε κάτι τυπικό του στυλ 5-10 ευρω τύπου εισιτήριο. σίγουρα κάναμε ενα σωρο εξετάσεις μαγνητικές, ακτινογραφίες, αίματος κλπ κλπ
    Το βιβλιάριο του ΙΚΑ το πήγα εγω την άλλη μερα αφού είχαμε φύγει απο το νοσοκομείο το θυμαμαι γιατι έτρεχα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ntoremi Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μετα απο τοσα χρονια οικονομικης κρισης και μετα απο την μνημονιακη κωλοτουμπα ακομα και του συριζα, δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι δεν υπαρχει δωρεαν περιθαλψη? Δεν υπαρχει τιποτε δωρεαν! Ο τσαμπας πεθανε! Το "δωρεαν" των καποιων ανασφαλιστων, καποιος αλλος το πληρωνει. Εγω, εσυ, ολοι μας. Μεσω φορων, μεσω ενφια, μεσω φπα 24% κλπ! Αν ηταν οσο απλο το λες εσυ, θα μεναμε ολοι ανασφαλιστοι. Λες να γουσταρουμε να πληρωνουμε ικα και τεβε κλπ?...
    Συμφωνώ απολύτως! Δεν υπάρχει κάτι τζαμπα!
    Και δεν το βρισκω παράλογο. Παράλογο ειναι η ασυδοσία του τζαμπα.

  11. #881
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ntoremi Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μετα απο τοσα χρονια οικονομικης κρισης και μετα απο την μνημονιακη κωλοτουμπα ακομα και του συριζα, δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι δεν υπαρχει δωρεαν περιθαλψη? Δεν υπαρχει τιποτε δωρεαν! Ο τσαμπας πεθανε! Το "δωρεαν" των καποιων ανασφαλιστων, καποιος αλλος το πληρωνει. Εγω, εσυ, ολοι μας. Μεσω φορων, μεσω ενφια, μεσω φπα 24% κλπ! Αν ηταν οσο απλο το λες εσυ, θα μεναμε ολοι ανασφαλιστοι. Λες να γουσταρουμε να πληρωνουμε ικα και τεβε κλπ?...
    Δωρεάν ιατρική περίθαλψη θα πει περίθαλψη που χρηματοδοτείται από τους φόρους (καθέναν από μας, αναλογικά με τις δυνατότητές του), ώστε η θεραπεία να μην παρέχεται μόνο σε όσους έχουν χρήματα. Όπως κάθε υπηρεσία που επωφελείται από οικονομίες κλίμακας, και η υγεία είναι οικονομικότερη σε δημόσια συστήματα υγείας, παρά σε ιδιωτικά, γι'αυτό οι Αμερικάνοι πληρώνουν τετραπλάσια από τις χώρες της Δυτικής Ευρώπης που έχουν δημόσια συστήματα υγείας, για τις ίδιες παροχές. Μερικοί παπαγαλίζετε συνθηματάκια Τζήμερου χωρίς να έχετε διαβάσει μια έρευνα για το κόστος υγείας στον Καναδά ή την Γαλλία σε σχέση με εκείνο στο τριτοκοσμικό σύστημα υγείας των ΗΠΑ που εξιδανικεύετε. Υπάρχουν θεραπείες που κοστίζουν δεκάδες -κι εκατοντάδες ακόμα- χιλιάδες ευρώ. Είτε φορολογούνται όλοι οι πολίτες, καθένας στο ύψος των δυνατοτήτων του, για να υπάρχουν σε καθένα μας διαθέσιμες όποτε και αν χρειαστούν ακριβές θεραπείες και περίθαλψη, ή ζούμε σε μια νεοφιλελεύθερη μπανανία όπου όποιος δεν έχει εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ στην άκρη για χρόνιες σοβαρές παθήσεις, πεθαίνει. Όποιος το αποκαλεί αυτό "τσάμπα" που "πέθανε", εύχομαι να μη βρεθεί στις ΗΠΑ με λογαριασμό 100.000 δολαρίων για ασθένειά του, και χωρίς λεφτά να πληρώσει τη συνέχεια της θεραπείας του. Και ναι, καθένας στο ύψος των δυνατοτήτων του σημαίνει οι ανασφάλιστοι άνεργοι καθόλου. Δεν μιλάμε για επιλογή να μην πληρώνεις ασφάλιση -είναι υποχρεωτική εισφορά για τους εργαζόμενους- μιλάμε για ανθρώπους που βρίσκονται χωρίς εισοδήματα και χωρίς δουλειά. Αν αύριο χάσεις τη δουλειά σου εσύ, και σου συμβεί να έχεις ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας, θέλεις να μείνεις χωρίς περίθαλψη; Σε όλους μας μπορεί να συμβεί. Εκτός αν κληρονόμησες από το μπαμπά και δεν σε αφορά το ζήτημα.

    http://gawker.com/5840024/ron-pauls-...-and-uninsured
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος marcus1 : 16-06-16 στις 08:35.

  12. #882
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τέλος το off topic.

    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  13. #883
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    εμπειριες μετα απο elpedison μετα απο μηνες χρησης.
    Δεν εχω καταφέρει ουτε μια φορα να δω καταχωρημενες τις δικες μου μετρησεις οσο αφορα τη καταναλωση που κανω.
    Ενω στη ΔΕΗ, απο τοτε που ξεκινησε πιλοτικα η υπηρεσια εβαζα ανα 4 μηνο τις καταναλωσεις μου και ανα 4μηνο εκανε της μετρησεις η δεδδηε, στην elpedison καθε φορα που καλω και ρωταω γιατι παλι δεν βλεπω τις μετρησεις μου που πετανε και μια καινουργια δικαιολογια οσο αφορα την αδυναμια καταχωρησης.
    Ερασιτεχνες το λιγοτερο.

  14. #884
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Έλαβα το εξής από το allazorevma.gr (μαζί με την ενημέρωση ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή ).

    Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι ο κωδικός σας στο πρόγραμμα του allazorevma.gr "Αλλάζεις+Προσκαλείς=Κερδίζεις δίπλα!" είναι xxx και έχει ισχύ μέχρι τις 12/11/2016.
    Δώστε τον κωδικό αυτό σε φίλους και συνεργάτες για να διεκδικήσετε 5€ δώρο κάθε φορά που κάποιος τον χρησιμοποιεί!!
    Το όφελος είναι διπλό!!
    Κάθε φορά που ένας καταναλωτής εισάγει στο πεδίο της αίτησης "κωδικός προσφοράς" τον αριθμό xxx και αλλάζει Πάροχο με το allazorevma.gr θα λαμβάνει 5€. Μόλις εκδοθεί ο πρώτος του λογαριασμός στον νέο του Πάροχο θα λάβετε κι εσείς 5€.
    Πώς ακριβώς λαμβάνω εγώ τα 5€ από το allazorevma.gr;

  15. #885
    Εγγραφή
    04-01-2016
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    41
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλαβα το εξής από το allazorevma.gr (μαζί με την ενημέρωση ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή ).


    Πώς ακριβώς λαμβάνω εγώ τα 5€ από το allazorevma.gr;
    Τα 5€ τα λαμβάνετε με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό σας. Θα λάβετε ενημερωτικό e-mail όταν χρησιμοποιηθεί ο κωδικό σας που θα σας ζητά στοιχεία λογαριασμού.

    Θα προσθέσουμε διευκρίνηση τον τρόπο πληρωμής στο ενημερωτικό e-mail

    Στην διάθεση σας

Σελ. 59 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 3949545758596061646979 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας