Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 860 από 1176 ΠρώτηΠρώτη ... 840850855858859860861862865870880 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.886-12.900 από 17632
  1. #12886
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.668
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    οσο παιζουν επιδοτησεις και κουπονια , τοσο θα φτωχαινουμε ολοι . αυτο ειναι το στανταρντ .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #12887
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.741
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Μπήκα σήμερα στο ebill
    Το πρόγραμμα μου είναι το open, το μοναδικό που υπάρχει.
    Ολα τα enter κλπ έχουν ξηλωθεί.

    Ισχύει μέχρι 1.10.2023

    Τέλος καλό όλα καλά, ξέρω τι θα πληρώσω.
    Τους παίρνει λίγο χρόνο, αλλά είναι καλά παιδιά
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #12888
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.279
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χωρίς ενέργεια από μέρους σου τελικά;
    Mono No Aware

  4. #12889
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.741
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeronero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς ενέργεια από μέρους σου τελικά;
    Δεν έκανα τίποτα.
    Είχα εμπιστοσύνη στους γάτους που μου στείλανε επιστολή.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #12890
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    NetGear DG834G
    SNR / Attn
    28(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο παιζουν επιδοτησεις και κουπονια , τοσο θα φτωχαινουμε ολοι . αυτο ειναι το στανταρντ .
    Αυτο ακριβως ... και οποιος δεν μπορει ή δεν θελει να το καταλαβει ειναι απλα ηλιθιος.
    δεν με νοιαζει τι εικονα μπορει να παρουσιαζει η εκαστοτε κυβερνηση και πως μπορει να πλασαρονται ολη μερα στα καναλια.
    Το θεμα ειναι οτι πληρωνουμε την kwh απο 0,09 στα 0,38!!! Δεν εχει σημασια αν περνεις επιδοτηση ή οχι μιας και περιπου η τιμη ειναι καπου εκει.
    Και τι ακριβως σημαινει επιδοτηση, οτι περνει το κρατος τα δικα μας λεφτα, και αντι να κανει την οποιοδηποτε κοινωνικη παροχη αποφασισε να τα δινει στους παροχους ενεργειας, γιατι λεει εχουμε ελευθερη αγορα !!!
    Γιατι δεν μπορουσε πχ η ΔΕΗ να κρατησει χαμηλη τιμη και να παρασυρει και τους αλλους μαζι της??? Θα μπορουσε αλλα τοτε πως θα επερνε το αφεντικο της 1.000€ την ημερα !!! Ναι την ημερα.

  6. #12891
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.220
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από verylife78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ακριβως ... και οποιος δεν μπορει ή δεν θελει να το καταλαβει ειναι απλα ηλιθιος.
    δεν με νοιαζει τι εικονα μπορει να παρουσιαζει η εκαστοτε κυβερνηση και πως μπορει να πλασαρονται ολη μερα στα καναλια.
    Το θεμα ειναι οτι πληρωνουμε την kwh απο 0,09 στα 0,38!!! Δεν εχει σημασια αν περνεις επιδοτηση ή οχι μιας και περιπου η τιμη ειναι καπου εκει.
    Και τι ακριβως σημαινει επιδοτηση, οτι περνει το κρατος τα δικα μας λεφτα, και αντι να κανει την οποιοδηποτε κοινωνικη παροχη αποφασισε να τα δινει στους παροχους ενεργειας, γιατι λεει εχουμε ελευθερη αγορα !!!
    Γιατι δεν μπορουσε πχ η ΔΕΗ να κρατησει χαμηλη τιμη και να παρασυρει και τους αλλους μαζι της??? Θα μπορουσε αλλα τοτε πως θα επερνε το αφεντικο της 1.000€ την ημερα !!! Ναι την ημερα.
    Το "αφεντικό της" καλά κάνει και παίρνει 1.000 Ε την ημέρα και θα άξιζε και παραπάνω (με έναν πρόχειρο υπολογισμό με βάση το πόσο γύρισε την κατάσταση στον όμιλο ΔΕΗ απ' όταν ανέλαβε, αν έπρεπε να εγκρίνω εγώ το μισθό του θα έδινα και 2.500 Ε/ημέρα), εφόσον παρέλαβε μια εταιρεία έτοιμη να σκάσει σαν καρπούζι από τα χρέη και την απραξία και την έκανε νορμάλ εταιρεία (πριν 2-3 χρόνια δεν υπήρχαν εξωγήινες έννοιες εκεί του τύπου e-contract, καταστήματα ανοιχτά το απόγευμα, κτλπ). Το θέμα με την ενέργεια δεν είναι ελληνικό αλλά ευρύτερο, οπότε όλα τα άλλα είναι "να 'χαμε να λέγαμε"...
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  7. #12892
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.386
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "αφεντικό της" καλά κάνει και παίρνει 1.000 Ε την ημέρα και θα άξιζε και παραπάνω (με έναν πρόχειρο υπολογισμό με βάση το πόσο γύρισε την κατάσταση στον όμιλο ΔΕΗ απ' όταν ανέλαβε, αν έπρεπε να εγκρίνω εγώ το μισθό του θα έδινα και 2.500 Ε/ημέρα), εφόσον παρέλαβε μια εταιρεία έτοιμη να σκάσει σαν καρπούζι από τα χρέη και την απραξία και την έκανε νορμάλ εταιρεία (πριν 2-3 χρόνια δεν υπήρχαν εξωγήινες έννοιες εκεί του τύπου e-contract, καταστήματα ανοιχτά το απόγευμα, κτλπ). Το θέμα με την ενέργεια δεν είναι ελληνικό αλλά ευρύτερο, οπότε όλα τα άλλα είναι "να 'χαμε να λέγαμε"...
    Δηλαδή τι έκανε? Πιο ήταν το συμμάζεμα? Για πες? Που πέταξαν όλους τους εργαζόμενους στο δρόμο κλείνοντας τα λιγνιτικα? Που σύνολο αυτό επηρέασε πάνω από 10000 ανθρώπους? Έτσι με το καλημέρα το 19 γιατί έπρεπε ο συνομιλητής των εξωγήινων να φροντίσει για το νέο καρτέλ? Πόσο μείωσε αυτό τα έξοδα λες? Που μείωσε και μισθούς και προσωπικό στη ΔΕΗ και έχουμε συνέχεια νεκρους υπαλλήλους της ΔΕΗ?
    Απίστευτα θα πω εγώ. Μιλάμε για μεγάλη μαγκιά και δεν το έκανε αυτός, είναι ένα άλλο πιόνι του Βασιλιά μας. Φυσικά τώρα τρέχουν και δεν φτάνουν και πληρώνει παπάδες μπας αναστήσει τα λιγνιτικα αλλά έχει χρήμα γιατί 8πλασιασε τις τιμές οπότε κονομαει τρελό χρήμα η ΔΕΗ όπως και οι ολιγάρχες φίλοι.

    Να τη χέσω εγώ αυτή την ανάπτυξη θα πω και θα τους καταραστω κιόλας γιατί αντί να κρατήσει η ΔΕΗ τις τιμές χαμηλά, τις πάει στο διάολο και πληρώνουμε εμείς από το κρατικό προϋπολογισμό τη και καλά εξαφάνιση της ρήτρας.

    Έλεος πια.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #12893
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    NetGear DG834G
    SNR / Attn
    28(dB) / 35(dB)
    ειδατε που σας το ελεγα οτι απλα ειναι ηλιθιοι !!!
    Τι ακριβως αξιζει ενας προεδρος για να περνει καθε μερα, ΜΕΡΑ λεμε... 1000€ αρα τον μηνα βγαζει 30.000€!!!! που δεν θα το εκανε η ΔΕΗ αν δεν ηταν αυτος???
    Σαμπως αυτος τα εκανε? Δικα του σχεδια ηταν??
    Με τα δικα μου λεφτα πληρωνετε η προεδραρα, αν θες να του δινεις εσυ 2.500€ εισαι ελευθερος!Για πες ποια αλλη εταιρεια στην ελλαδα ξερεις που το αφεντικουλη τσιμπαει 360.000€ ετησιες αμοιβες και βαλε και τα bonus στο τελος του χρονου και βαλε και τις μετοχες που μοιραζει στο ΔΣ λες και ειναι family μπιζνα η ΔΕΗ

  9. #12894
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από verylife78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ακριβως ... και οποιος δεν μπορει ή δεν θελει να το καταλαβει ειναι απλα ηλιθιος.
    δεν με νοιαζει τι εικονα μπορει να παρουσιαζει η εκαστοτε κυβερνηση και πως μπορει να πλασαρονται ολη μερα στα καναλια.
    Το θεμα ειναι οτι πληρωνουμε την kwh απο 0,09 στα 0,38!!! Δεν εχει σημασια αν περνεις επιδοτηση ή οχι μιας και περιπου η τιμη ειναι καπου εκει.
    Και τι ακριβως σημαινει επιδοτηση, οτι περνει το κρατος τα δικα μας λεφτα, και αντι να κανει την οποιοδηποτε κοινωνικη παροχη αποφασισε να τα δινει στους παροχους ενεργειας, γιατι λεει εχουμε ελευθερη αγορα !!!
    Γιατι δεν μπορουσε πχ η ΔΕΗ να κρατησει χαμηλη τιμη και να παρασυρει και τους αλλους μαζι της??? Θα μπορουσε αλλα τοτε πως θα επερνε το αφεντικο της 1.000€ την ημερα !!! Ναι την ημερα.
    Πως θα κρατούσε η ΔΕΗ την τιμή χαμηλά όταν η πρώτη ύλη έχει πάει ψηλά;
    Σαν το κλασικό επιχείρημα; δίνουμε λέει 2.7δις για το ρεύμα και δεν αγοράζουμε την ΔΕΗ να έχουμε τζάμπα ρεύμα.......
    Μάλιστα λένε και ηλίθιους τους άλλους που δεν το κάνουν

    ΥΓ τα λεφτά που πάνε στην επιδότηση είναι λίγο (πολυ) διαφορετικό απο αυτό που έχεις στο μυαλό σου, αλλά είμαι σίγουρος πως δεν σε ενδιαφέρει να μάθεις τι είναι το ταμείο ενεργειακής μετάβασης, όποτε ας το αφήσουμε εδώ

  10. #12895
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.220
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τι έκανε? Πιο ήταν το συμμάζεμα? Για πες? Που πέταξαν όλους τους εργαζόμενους στο δρόμο κλείνοντας τα λιγνιτικα? Που σύνολο αυτό επηρέασε πάνω από 10000 ανθρώπους? Έτσι με το καλημέρα το 19 γιατί έπρεπε ο συνομιλητής των εξωγήινων να φροντίσει για το νέο καρτέλ? Πόσο μείωσε αυτό τα έξοδα λες? Που μείωσε και μισθούς και προσωπικό στη ΔΕΗ και έχουμε συνέχεια νεκρους υπαλλήλους της ΔΕΗ?
    Απίστευτα θα πω εγώ. Μιλάμε για μεγάλη μαγκιά και δεν το έκανε αυτός, είναι ένα άλλο πιόνι του Βασιλιά μας. Φυσικά τώρα τρέχουν και δεν φτάνουν και πληρώνει παπάδες μπας αναστήσει τα λιγνιτικα αλλά έχει χρήμα γιατί 8πλασιασε τις τιμές οπότε κονομαει τρελό χρήμα η ΔΕΗ όπως και οι ολιγάρχες φίλοι.

    Να τη χέσω εγώ αυτή την ανάπτυξη θα πω και θα τους καταραστω κιόλας γιατί αντί να κρατήσει η ΔΕΗ τις τιμές χαμηλά, τις πάει στο διάολο και πληρώνουμε εμείς από το κρατικό προϋπολογισμό τη και καλά εξαφάνιση της ρήτρας.

    Έλεος πια.
    Έχεις κάθε δίκιο σε όσα αναφέρεις αλλά δε νομίζω ότι ήταν θέμα της ΔΕΗ αυτής καθ'αυτής. Ευρύτερα, σε επίπεδο Ε.Ε. αποφάσισαν να πάμε ξυπόλυτοι στ' αγγούρια και δαιμονοποίησαν όλα τα "βρώμικα" μείγματα - λιγνίτης, πυρηνικά, πετρέλαιο κτλ- για ηλεκτροπαραγωγή, ενώ οι ΑΠΕ και το ΦΑ είναι προτιμότερα. Όταν λοιπόν σε κάποια δόση ο λιγνίτης ήταν σούπερ πανάκριβος με τα δικαιώματα ρύπων κτλ, τι να τον κάνουν (πια) ; Τώρα, που έχει μπει -ξανά, σε επίπεδο Ε.Ε. - το αγγούρι στο ορθό, και προσπαθούν να αναστήσουν τα λιγνιτικά, και σε άλλες χώρες παίρνουν παράταση τα "κακά πυρηνικά" και απ' όλα με γύρο και τζατζίκι.

    Αλλά, δε φταίει ο μάνατζερ της ΔΕΗ. Αυτός, αυτό που τον έφεραν να κάνει (να μην κλείσει το μαγαζί, γιατί στο τσακ ήταν παρόλο το μέγεθός του), το έκανε και με το παραπάνω.

    Για τους μισθούς κτλ δεν έχω άποψη, ξέρω σίγουρα ότι πριν κάτι μήνες όταν έπαψε να υπάγεται στο δημόσιο μισθολόγιο η ΔΕΗ ότι ξέφυγαν προς τα πάνω οι μισθοί, από κει και πέρα ο καθένας να βγάλει τα συμπεράσματά του.

    Ξαναλέω όμως, δεν γίνεται (η κάθε) ΔΕΗ να κρατήσει τις τιμές χαμηλά. Από κάποια πρώτη ύλη παράγεται ο ηλεκτρισμός, και όταν η ΔΕΗ -και η κάθε ΔΕΗ- είχε τη δυνατότητα να δίνει τιμολόγια με 0,07 και 0,09 Ε/KWh, το έκανε - ακόμα σε αυτό είμαι, το σταθερό της με την καλή χρέωση από το 2021. Όταν πήγε κατά διαόλου το πράγμα, ο κάθε μήνας που θα "κρατούσε τις τιμές χαμηλά" παίζει και να κοστίζει, στα μεγέθη της ΔΕΗ, και 500.000.000 Ε. Αυτά, ποίος θα τα βάλει στη θέση τους για να μην σκάσει σαν καρπούζι; Σίγουρα όχι όλοι όσοι γράφουμε σε αυτό εδώ το φόρουμ...
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  11. #12896
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    NetGear DG834G
    SNR / Attn
    28(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως θα κρατούσε η ΔΕΗ την τιμή χαμηλά όταν η πρώτη ύλη έχει πάει ψηλά;
    Σαν το κλασικό επιχείρημα; δίνουμε λέει 2.7δις για το ρεύμα και δεν αγοράζουμε την ΔΕΗ να έχουμε τζάμπα ρεύμα.......
    Μάλιστα λένε και ηλίθιους τους άλλους που δεν το κάνουν

    ΥΓ τα λεφτά που πάνε στην επιδότηση είναι λίγο (πολυ) διαφορετικό απο αυτό που έχεις στο μυαλό σου, αλλά είμαι σίγουρος πως δεν σε ενδιαφέρει να μάθεις τι είναι το ταμείο ενεργειακής μετάβασης, όποτε ας το αφήσουμε εδώ
    Η πρωτη υλη για αρκετο μεριδιο της αγορας της Ελλαδος ηταν ο λιγνιτης
    Η πρωτη υλη, συμφωνα και με τον ΑΔΜΗΕ σημεα 18.10.2022 ηταν πανω απο 50% οι ΑΠΕ, συνεπως τζαμπα πρωτη υλη, ασχετο το κοστος συντηρησης και τα λοιπα...
    Το φυσικο αεριο σημερα λοιπον παλι, συμφωνα με την ΑΔΜΗΕ, μεσω της εφαρμογης ipto analytics, μπορεις να το δεις και εσυ ηταν απο 16 εως 25% αρα και δεν δικαιολογηται το ακριβη πρωτη υλη.
    Ειπα εγω να αγορασουν την ΔΕΗ???
    Θα ηθελα πολυ να μου εξηγησεις τι ειναι το ταμειο ενεργειακης μεταβασης και που βρισκει καθε μηνα 2 δις και επιδοτει την τιμη που ζητανε οι προμηθευτες
    αυτα

  12. #12897
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από verylife78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρωτη υλη, συμφωνα και με τον ΑΔΜΗΕ σημεα 18.10.2022 ηταν πανω απο 50% οι ΑΠΕ, συνεπως τζαμπα πρωτη υλη, ασχετο το κοστος συντηρησης και τα λοιπα...

    Και δυστυχώς όντως τα πιστεύεις αυτά

  13. #12898
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    NetGear DG834G
    SNR / Attn
    28(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και δυστυχώς όντως τα πιστεύεις αυτά
    ρε φιλε καταλαβαινεις ... το να παραγεις ρευμα απο τον ηλιο ή τον αερα ή το νερο τι ακριβως στοιχιζει???
    σου ειπα ασχετο το κοστος συντηρησης, και τα λοιπα, εγκατασταση και οτι αλλο θες να βαλεις μεσα. Ναι επενδυση ειναι και θελει να βγαλει λεφτα αλλα εσυ μιλησεις για ακριβη πρωτη υλη!!!
    Ποια ειναι η ακριβη πρωτη υλη στις ΑΠΕ?? πες μου λιγο να κατλαβουμε και εμεις οι κουτοι απο εσας τους ηλιθιους που τα ξερετε ολα?

  14. #12899
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από verylife78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε καταλαβαινεις ... το να παραγεις ρευμα απο τον ηλιο ή τον αερα ή το νερο τι ακριβως στοιχιζει???
    σου ειπα ασχετο το κοστος συντηρησης, και τα λοιπα, εγκατασταση και οτι αλλο θες να βαλεις μεσα. Ναι επενδυση ειναι και θελει να βγαλει λεφτα αλλα εσυ μιλησεις για ακριβη πρωτη υλη!!!
    Ποια ειναι η ακριβη πρωτη υλη στις ΑΠΕ?? πες μου λιγο να κατλαβουμε και εμεις οι κουτοι απο εσας τους ηλιθιους που τα ξερετε ολα?
    Επιμένεις κιόλας, βγάζεις όλο το κόστος έξω και λες πως είναι τζάμπα και μου το παίζεις έξυπνος;
    Ηλίθιος είσαι και φαίνεσαι λοιπόν

  15. #12900
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    63
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    NetGear DG834G
    SNR / Attn
    28(dB) / 35(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως θα κρατούσε η ΔΕΗ την τιμή χαμηλά όταν η πρώτη ύλη έχει πάει ψηλά;
    αυτο εγραψες .. πανω σε αυτο σχολιαζω. Θες να απαντησεις πανω σε αυτο?
    Πρωτη υλη πανακριβη.
    Πρωτη υλη λοιπον για της ΑΠΕ που σημερα ειχαν μεριδιο παραγωγης πανω απο 50%!!! ποια ειναι η ακριβη πρωτη υλη ρευματος?

Σελ. 860 από 1176 ΠρώτηΠρώτη ... 840850855858859860861862865870880 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας