Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 844 από 1174 ΠρώτηΠρώτη ... 824834839842843844845846849854864 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.646-12.660 από 17600
  1. #12646
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόση είναι αυτή η ρήτρα πια; Πώς την υπολογίζουν
    Η αλήθεια είναι ότι έχω κατά μπερδευτεί και δεν ξέρω αν αξίζει να πάω στην ελίν γιατί ο ένας τα λέει έτσι ο άλλος τα λέει αλλιώς
    Κατα 99,9% δεν αξίζει να πας ΕΛΙΝ, καλύτερα να μείνει ΔΕΗ και να αλλάξεις σε Γ1/Γ1Ν

    - - - Updated - - -

    Το πόσο που πρέπει να πληρώσεις θα το δεις στο συμβόλαιο που έχεις υπογράψει

  2. #12647
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να αλλάξω πάροχο είμαι στη ΔΕΗ με το πρόγραμμα my home enter. Η σύμβασή μου λήγει το Φεβρουάριο του 23.
    Αν εισαι με το 0,18 ευρώ, δεν έχεις λόγο να αλλάξεις. Η διαφορά με το κυμαινόμενο είναι αμελητέα, μπροστά στη σιγουριά της τιμής.
    Η επιδότηση κάθε μήνα είναι άλλη (τον οκτώβριο πχ είναι λιγότερη απ'ότι το Σεπτέμβριο. ποιος σου λέει ότι το Νοέμβριο-Δεκέμβριο δε θα είναι ακόμα λιγότερη; )
    Επίσης με πάγια εντολή και έκπτωση συνέπειας έχεις 7% έκπτωση, άρα το 0,18 γίνεται 0,17
    Η τιμή Οκτωβρίου του κυμαινόμενου είναι 0,16 μετά την επιδότηση.
    Για το 1 eurocent διαφοράς νοιώθεις χαμένη;
    Πόσες κιλοβατώρες καταναλώνεις το μήνα, να υπολογίσουμε τη διαφορά;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προβληματίζομαι γιατί είναι σταθερό Δεν ξέρω πώς να κάνω την καταγγελία σύμβασης για να μη χρεωθώ ρήτρα.
    Έχεις υπογράψει μια δέσμευση. Γιατί σου φαίνεται φυσιολογικό να μη χρεωθείς ρήτρα από τη στιγμή που εσύ άλλαξες γνώμη;
    Και αναφέρεσαι στη ΔΕΗ που είναι η μόνη εταιρία που συνεχίζει να τιμάει ακόμα και τα παλιά 24μηνα σταθερά με τα 0,10 ευρώ.
    Αν και πλέον παρακαλάνε να σπάσεις το σταθερό σαν το δικό σου, οπότε σε αυτή την περίπτωση ΙΣΩΣ και να μη χρεώνουν την (μικρή ούτως ή άλλως) ρήτρα που έχει το εν λόγω πρόγραμμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ έχω ρολόι νυχτερινό δεν βλέπω να το υπολογίζουν.
    Ανέβασε εκκαθαριστικό λογαριασμό και τις 2 σελίδες (με σβησμένα τα προσωπικά στοιχεια).
    Από πότε έχεις νυχτερινό ενεργοποιημένο;
    Ξαφνικά αποφάσισαν "να μην το υπολογίζουν"
    Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 21-09-22 στις 22:20.

  3. #12648
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Με πήραν από την Ζενίθ και όταν τους είπα ότι έχω σταθερό τιμολόγιο μου είπαν ότι έχουν καταργηθεί όλα αυτά και ότι μπορώ να αλλάξω πάροχο ανά πάσα στιγμή χωρίς τιμωρία.

  4. #12649
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήραν από την Ζενίθ και όταν τους είπα ότι έχω σταθερό τιμολόγιο μου είπαν ότι έχουν καταργηθεί όλα αυτά και ότι μπορώ να αλλάξω πάροχο ανά πάσα στιγμή χωρίς τιμωρία.
    Θέλεις σοβαρά να συζητήσουμε τι λέει ο κάθε άσχετος που σε καλεί από τα call center για να πουλήσει;
    Θα σου κάνει και Υπεύθυνη Δήλωση με το γνήσιο της υπογραφής ότι αναλαμβάνει ο ίδιος να πληρώσει αν σου λέει μπούρδες;
    Μιας και γράφτηκες σήμερα για το συγκεκριμένο θέμα, θα κάνεις τον κόπο να τα απαντήσεις τα προηγούμενα που σε ρώτησα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήραν από την Ζενίθ
    Εν τω μεταξύ η τιμή τους τον Οκτώβρη μετά την επιδότηση θα είναι 0,153, ΧΩΡΙΣ να παρέχουν τιμή νυχτερινού, και με 4,5 ευρώ πάγιο.
    Οπότε τι ακριβώς συζητάμε;
    Θυμίζω σε ενδιαφέρει και το νυχτερινό, ε;

  5. #12650
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.360
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ έχω ρολόι νυχτερινό δεν βλέπω να το υπολογίζουν.
    Αν δεν βλέπεις στον τετραμηνιαίο εκκαθαριστικό λογαριασμό σου καθόλου νυχτερινές κιλοβατόρες, τότε χάλασε το μηχάνημα που είναι δίπλα στο μετρητή και ενεργοποιεί/απενεργοποιεί το νυχτερινό ρεύμα. Το είχα πάθει πριν 6 χρόνια και εγώ. Υπεύθυνος είναι ο ΔΕΔΔΗΕ γι' αυτό, όπου αυθημερόν στο αλλάζουν και καταγράφονται κανονικά από εδώ και πέρα οι νυχτερινές κιλοβατόρες.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πήραν από την Ζενίθ και όταν τους είπα ότι έχω σταθερό τιμολόγιο μου είπαν ότι έχουν καταργηθεί όλα αυτά και ότι μπορώ να αλλάξω πάροχο ανά πάσα στιγμή χωρίς τιμωρία.
    Με σταθερό τιμολόγιο, πληρώνεις κανονικά τη ρήτρα. Τίποτα δεν έχει καταργηθεί.

  6. #12651
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη δεν ξέρω τι έστειλα δεν το ξέρω ακόμα πώς να το χειριστώ εδώ μέσα
    Εχεις κοινωνικό τιμολόγιο, ίσως γι' αυτό σε μπερδεύει αυτό που διαβάζεις με το νυχτερινό.
    Βάλε και τις 2 σελίδες του λογαριασμού χωρίς να είναι κομμένες έτσι αλλιώς δεν διαβάζεται.
    Καλύτερα από PC, όχι από κινητό.
    Σβήσε πιο πυκνά με σκούρο μαύρο τα στοιχεία, το σβήνω αυτό που έβαλες γιατί μπορεί να διακρίνει τα στοιχεία σου


    Τί γίνεται στην περίπτωση δικαιούχου Κ.Ο.Τ. με μετρητή νυχτερινού ρεύματος;
    https://www.gov.gr/el/sdg/consumer-r...dential-tariff
    Spoiler:
    Σε περίπτωση δικαιούχου Κ.Ο.Τ. με μετρητή κατανάλωσης νυχτερινού ρεύματος:

    Αν το άθροισμα της ημερήσιας και της νυχτερινής κατανάλωσης βρίσκεται εντός των ορίων ημερήσιας κατανάλωσης του δικαιούχου, εφαρμόζεται και για τη νυχτερινή κατανάλωση η έκπτωση του Κ.Ο.Τ. και οι απαλλαγές από τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις τόσο του Κ.Ο.Τ. όσο και του νυχτερινού τιμολογίου.
    Αν το άθροισμα της ημερήσιας και της νυκτερινής κατανάλωσης υπερβαίνει τα όρια ημερήσιας κατανάλωσης του άρθρου 2, η έκπτωση του Κ.Ο.Τ. και οι απαλλαγές από τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις τόσο του Κ.Ο.Τ. όσο και του νυχτερινού τιμολογίου εφαρμόζονται για τη νυχτερινή κατανάλωση εντός των ως άνω ορίων και η υπερβάλλουσα νυχτερινή κατανάλωση τιμολογείται με το ισχύον οικιακό νυκτερινό τιμολόγιο του Προμηθευτή με τις κλίμακες της συνολικής κατανάλωσης.


    Για την εφαρμογή της έκπτωσης του Κ.Ο.Τ. επί της νυχτερινής κατανάλωσης, σύμφωνα με τα παραπάνω, ως χρέωση προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας λογίζεται η χρέωση προμήθειας για την κατανάλωση ημέρας του Προμηθευτή.

    Εάν η κατανάλωση είναι μικρότερη από 200 kWh ανά 4μηνο, τότε για το συγκεκριμένο 4μηνο δεν εφαρμόζεται το Κ.Ο.Τ.

    Ειδικά για τους δικαιούχους που είτε οι ίδιοι, είτε μέλος ή μέλη του νοικοκυριού τους χρήζουν μηχανικής υποστήριξης, η τιμολόγηση με Κ.Ο.Τ. μέχρι τα όρια της 4μηνιαίας κατανάλωσης του δικαιούχου, γίνεται ανεξαρτήτως υπέρβασης κατανάλωσης.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 21-09-22 στις 23:57.

  7. #12652
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000648.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  277,4 KB 
ID: 241454
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000547.jpg 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  255,7 KB 
ID: 241455Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000456.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  333,4 KB 
ID: 241456Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000402.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  379,6 KB 
ID: 241457Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20220921-231709.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  179,5 KB 
ID: 241458
    Έστειλα πέντε αρχεία

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000648.jpg 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  277,4 KB 
ID: 241454
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000547.jpg 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  255,7 KB 
ID: 241455Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000456.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  333,4 KB 
ID: 241456Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20220922_000402.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  379,6 KB 
ID: 241457Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20220921-231709.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  179,5 KB 
ID: 241458
    Έστειλα πέντε αρχεία
    Πότε γράφουν my home enter N
    Πότε my home enter Green pass
    Αρχικά είχα αυτόν που λέει Γ1Ν με ΚΟΤ Α
    Οι λογαριασμοί αυτοί που μου έρχονται μου φαίνονται πολύ περίεργοι. Επίσης μου φαίνεται και η προμήθεια μεγάλη που παίρνει η ΔΕΗ
    Το ΕΤΜΕΑΡ πάλι;;;; Τι είναι αυτό
    130€ είχα ρήτρα αναπρ. Στο λογαριασμό που γράφει my my home enter Green pass που είναι στα 216 νομίζω ευρώ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τινα : 22-09-22 στις 00:24.

  8. #12653
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Από τα κομμένα screenshots, μια χαρά καταγράφονται οι ενδείξεις του νυχτερινού, αλλά λόγω του κοινωνικού τιμολογίου παίρνεις έκπτωση ΚΟΤ για το σύνολο (266 ημέρα, 75 νύχτα, σύνολο 341), γι'αυτό η νύχτα δε χρεώνεται με τιμή νύχτας (επειδή είναι μεγαλύτερη η έκπτωση του ΚΟΤ). Βλέπε την επεξήγηση που έβαλα παραπάνω.
    Οπότε σου βγαίνει 0,135 η κιλοβατώρα με την έκπτωση του ΚΟΤ.
    Όπως θα δεις στις ρυθμιζόμενες, ΔΕΔΔΗΕ πληρώνεις μόνο για τις ημερήσιες, όχι για τις νυχτερινές. Οπότε όλα καλά και εδώ.

    Άρα όλα μια χαρά είναι, τίποτα δε χρειάζεται να αλλάξεις
    Και η ΔΕΗ είναι και η πιο επιεικής με τους ανεξόφλητους λογαριασμούς, οι ιδιώτες που σκέφτεσαι να πας, καθόλου.

  9. #12654
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Οκευ.... αλλά εγώ βλέπω ότι παίρνει πάρα πολλά προμήθεια που οι άλλοι δεν παίρνουν για αυτό και ανεβαίνει τόσο πολύ το τελικό πόσο.
    Μπροστά σε αυτά που έδινα παλιά Τώρα δίνω τρεις φορές πάνω
    Να το κάνω το εγχείρημα να πάω στην Ελίν; από ότι είδα στα τιμολόγια της έχει πολύ μεγάλη διαφορά
    Αν μπορείς να μου πεις τι ρήτρα πληρώνω αν φύγω από τη ΔΕΗ έχω ακόμα πέντε μήνες ας πούμε

  10. #12655
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκευ.... αλλά εγώ βλέπω ότι παίρνει πάρα πολλά προμήθεια που οι άλλοι δεν παίρνουν για αυτό και ανεβαίνει τόσο πολύ το τελικό πόσο.
    Μπροστά σε αυτά που έδινα παλιά Τώρα δίνω τρεις φορές πάνω
    Να το κάνω το εγχείρημα να πάω στην Ελίν; από ότι είδα στα τιμολόγια της έχει πολύ μεγάλη διαφορά
    Μάλλον δεν καταλαβαίνεις αυτά που διαβάζεις, γι'αυτό καταλήγεις σε αυτά τα συμπεράσματα.

    "βλέπω ότι παίρνει πάρα πολλά προμήθεια που οι άλλοι δεν παίρνουν" -> αυτό δεν βγάζει κανένα νόημα
    Οι ρυθμιζόμενες χρεώσεις επιβαρύνουν το ίδιο ΟΛΟΥΣ τους παρόχους.

    "Μπροστά σε αυτά που έδινα παλιά Τώρα δίνω τρεις φορές πάνω" -> εδώ νομίζω λίγο υπερβάλεις
    μην ξεχνάς ότι δεν πληρώνεις μόνο ρέυμα. ο λογαριασμός περιλαμβάνει και δημοτικά τέλη, ΕΡΤ, τέλος ακίνητης περιουσίας, δημοτικό φόρο

    Να το κάνω το εγχείρημα να πάω στην Ελίν; από ότι είδα στα τιμολόγια της έχει πολύ μεγάλη διαφορά -> είναι σχεδόν ίδια με της ΔΕΗ η τιμή
    συγκεκριμένα, προ κρατικής επιδότησης, για τον Οκτώβριο, είναι φθηνότερη η ΔΕΗ!!!
    ΕΛΙΝ 0.599 , ΔΕΗ 0,595

    Αν βάλεις και το penalty που θα πληρώσεις χωρίς λόγο (επειδή σου έχει καθίσει ότι θα πληρώνεις λιγότερα, άσχετα αν λένε άλλα οι τιμοκατάλογοι), θα βγεις ακόμα πιο χαμένη.

    μπορείς να δώσεις συγκεκριμένα links, τι είναι αυτά που διαβάζεις και βρίσκεις πχ οτι η ΕΛΙΝ έχει πολύ μεγάλη διαφορά, ότι παίρνει πάρα πολλά προμήθεια που οι άλλοι δεν παίρνουν κλπ;

    Μετά τις κρατικές επιδοτήσεις, τον τελευταίο καιρό όλοι οι πάροχοι έχουν ΣΧΕΔΟΝ ίδιες τιμές, και πρέπει να ψάχνεσαι κάθε μήνα ποιος είναι φθηνότερος κλπ
    Ενώ με το σταθερό έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο.
    Επίσης έχεις μικρή κατανάλωση, οπότε οι μικροδιαφορές στα eurocent δεν παίζουν ρόλο στην περίπτωσή σου.
    Ούτε φυσικά αξίζουν να θυσιάσεις το σταθερό για το ρίσκο του κυμαινόμενου και τι επιδοτήσεις θα ξημερώσουν αύριο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 22-09-22 στις 00:44.

  11. #12656
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Για την επιδότηση τι έχεις να πεις πού δίνει ο Μητσοτάκης Και εγώ δεν μπορώ να την πάρω γιατί έχω σταθερό

  12. #12657
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.353
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τινα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την επιδότηση τι έχεις να πεις πού δίνει ο Μητσοτάκης Και εγώ δεν μπορώ να την πάρω γιατί έχω σταθερό
    Εχω να πω ότι έχω αφιερώσει τόσο χρόνο βραδυάτικα να σου τα αναλύσω με κάθε λεπτομέρεια και να σου εξηγήσω ότι όλα μια χαρά είναι στην περίπτωσή σου, και δεν κάνεις τον κόπο ούτε να τα διαβάσεις με προσοχή, ούτε να εξηγήσεις που προέκυψαν όλα τα συμπεράσματα που έγραφες στο προηγούμενο μήνυμα.

    Ακόμα και αυτό που ρωτάς για την επιδότηση, το έχω απαντήσει ΞΑΝΑ στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα.

    Οπότε θα σταματήσω εδώ, και θα αφήσω τους τηλεπωλητές της κάθε εταιρίας που φροντίζουν για το συμφέρον σου (και όχι για την προμήθειά τους ) να σου τα αναλύσουν καλύτερα.
    Καλό βράδυ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 22-09-22 στις 01:17.

  13. #12658
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    https://energy.elin.gr/eksipiretisi-...i-logariasmou/

    - - - Updated - - -

    Χαχαχαχα Εντάξει μην το παίρνεις τόσο προσωπικά ευχαριστώ πολύ που Προσπαθείς να με επιμορφώσης
    Απλά έχω απορίες και πρέπει να λυθούν Κανείς δεν γεννιέται να τα ξέρει
    Επίσης αργώ να σου απαντήσω γιατί έχω ένα πολύ παλιό τηλέφωνο και αργεί Ίσως χρειαστώ Και εδώ τα φώτα σου Καλό βράδυ σε ευχαριστώ

  14. #12659
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.702
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Με λίγα λόγια κρατάς αυτό:

    - Μένεις εκεί που είσαι έχοντας τη σιγουριά πως θα πληρώνεις την kWh όσο την πληρώνεις τώρα και ας είναι ακριβότερη κατά 0,01 -0,03€ σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

    - Αλλάζεις πάροχο, κάθε μήνα πληρώνεις διαφορετική τιμή (πχ τον Οκτώβριο η τιμή της kWh είναι στα 0,559€),παίρνεις την επιδότηση του Μητσοτακη και πληρώνεις φθηνότερα απ όσο πληρώνεις τώρα κατά 0,01 - 0,03 €.
    Σε αυτή την περίπτωση παρακαλάς να παίρνεις τέτοια μεγάλη επιδότηση όλο το χειμώνα μέχρι και τον Φεβρουάριο που θα έληγε το συμβόλαιο σου κανονικά.

  15. #12660
    Εγγραφή
    31-08-2008
    Περιοχή
    Nαύπακτος
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7560
    SNR / Attn
    24,1(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απο ΔΕΗ enter που ληγει που παμε ?

    ΔΕΗ Open ή Γ1Ν ?

Σελ. 844 από 1174 ΠρώτηΠρώτη ... 824834839842843844845846849854864 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας