Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 41
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Wind Hellas
    Δελτίο Τύπου:
    • Απεριόριστο ADSL Internet και τηλεφωνία μόνο με 15,40€
    • Δωρεάν Απεριόριστο Mobile Internet για όλο το καλοκαίρι


    Αθήνα, 1 Ιουλίου 2010. Με μοναδικές προσφορές γιορτάζει η WIND τον Ιούλιο ως μήνα του Broadband Internet. Μόνο με 15,40€/μήνα για έναν ολόκληρο χρόνο, η WIND προσφέρει Απεριόριστο ADSL Internet, Σταθερή τηλεφωνία καθώς και δωρεάν απεριόριστο Mobile Internet από το laptop για όλο το καλοκαίρι.

    Η προσφορά ισχύει για νέες συνδέσεις στο πρόγραμμα Double Play Best Price που θα πραγματοποιηθούν έως τις 31 Ιουλίου. Με τη μοναδική προσφορά της WIND οι συνδρομητές απολαμβάνουν σταθερή τηλεφωνία με προνομιακές χρεώσεις προς όλους , χωρίς τέλος ενεργοποίησης, ενώ το broadband Internet είναι απεριόριστο, τόσο στο σπίτι με ταχύτητες έως 24 Mbps όσο και στις διακοπές. καθώς η WIND προσφέρει δύο μήνες δωρεάν mobile broadband μέσω USB stick για πλοήγηση στο διαδίκτυο από παντού.

    Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκεφθούν την ιστοσελίδα της εταιρείας www.wind.com.gr ή ένα από τα 400 καταστήματα WIND, σε όλη την Ελλάδα.

    Σημειώσεις:

    1. Όλες οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%.
    2. Ισχύει η πολιτική ορθής χρήσης.



    Πηγή: Wind



    Προσθήκη:

    • Μέγιστος όγκος δεδομένων ανά μήνα στο usb stick: 30GB
    • Iσχύει για 12μηνη σύνδεση


  2. #2
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Για αιτήσεις που θα γίνουν από την ιστοσελίδα της Wind, δεν ισχύει η προσφορά των 2 μηνών ADSM (προσοχή πρέπει να κάνετε διακοπή, διαφορετικά ξεκινάει χρέωση για 300MByte πρόγραμμα από Σεπτέμβριο), αλλά χαρίζονται τα 3 πρώτα πάγια.

    Παρόλα αυτά η ιστοσελίδα δεν είναι ενημερωμένη και αναφέρει ακόμα την παλαιά τιμή του πακέτου Tellas Double Play Best Price.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  3. #3
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Με κάτι αναδιαρθρώσεις χρέους που γραφονται και τέτοια,μάλλον κοιτάει πως να μαζέψει κόσμο μπας και σωθεί...θυμίζει εποχή altec telecoms πριν την πτωχευση ή νομίζω? (τότε που έδιναν ιντερνετ με 9,90 το μήνα...στο τέλος εμειναν όλοι με το πακέτο στο χέρι.)

    ........Auto merged post: kmpatra πρόσθεσε 4 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αιτήσεις που θα γίνουν από την ιστοσελίδα της Wind, δεν ισχύει η προσφορά των 2 μηνών ADSM (προσοχή πρέπει να κάνετε διακοπή, διαφορετικά ξεκινάει χρέωση για 300MByte πρόγραμμα από Σεπτέμβριο), αλλά χαρίζονται τα 3 πρώτα πάγια.

    Παρόλα αυτά η ιστοσελίδα δεν είναι ενημερωμένη και αναφέρει ακόμα την παλαιά τιμή του πακέτου Tellas Double Play Best Price.
    Δεν εχει ανανεωθει ακόμα...λογικα θα γινεται και για on-line συνδεσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kmpatra : 01-07-10 στις 18:07. Αιτία: auto merged post

  4. #4
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.101
    Downloads
    29
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    HOL
    Πόσο μου αρέσει που βλέπω όλο και περισσότερες προσφορές με mobile internet...

    Δεν γνωρίζω για το υπόλοιπο κομμάτι της προσφοράς, αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που η Wind δίνει απρόβλεπτη προσφορά για mobile internet.

    Όσο για την χρεοκοπία, σε ατομικό επίπεδο, δεν νομίζω να νοιάζει τους καταναλωτές, με την έννοια άμα πληρώνουν με τον μήνα και να κλείσει δεν χάνουν κάτι.


  5. #5
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    Ρεντης, Αττικη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    191
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritz! 7590
    SNR / Attn
    25(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι οντως, αλλωστε να βαλει λουκετο αποκλειεται. Οποτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας. Εχει καλες τιμες η wind αλλα .. εχει σημα, σημα πατατα, σε λοφους βουνα και ....

  6. #6
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από graphi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για την χρεοκοπία, σε ατομικό επίπεδο, δεν νομίζω να νοιάζει τους καταναλωτές, με την έννοια άμα πληρώνουν με τον μήνα και να κλείσει δεν χάνουν κάτι.
    λάβε υπόψη σου την ταλαιπωρία που θα υποστούν λόγω αλλαγής παρόχου,ισως και μερες χωρίς τηλ.-ιντερνετ ανάλογα με την εξέλιξη (διακοπή κυκλωμάτων κλπ.)Το κλείνω εδώ γιατί είναι εκτός θέματος.

  7. #7
    Εγγραφή
    17-06-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14992/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    7.5(dB) / 8.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και οι προσφορες προς αναζήτηση νέων πελατών=ρευστού συνεχίζονται

  8. #8
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    507
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Forthnet
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gibrakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει καλες τιμες η wind αλλα .. εχει σημα, σημα πατατα, σε λοφους βουνα και ....
    Δεν παίρνω μίζα ούτε είμαι εργαζόμενος της WIND ούτε φυσικά έχω κάτι προσωπικό με σένα φίλε μου αλλά διαφωνώ ότι δεν έχει καλό σήμα! Έχει άψογο σήμα σχεδόν παντού και όποτε υπήρξε πραγματική ανάγκη δεν με άφησε ξεκρέμαστο... Έχει καταντήσει κουραστικό αυτό το θέμα με το σήμα της WIND & το χειρότερο είναι ότι οι 3/4 που το λένε δεν έχουν καν WIND!!!

  9. #9
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.731
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Και όσοι κάναν το λάθος να έχουν ήδη wind-tellas, ας σηκωθούν να φύγουν σε άλλο πάροχο μιας και η wind δεν ενδιαφέρεται να διατηρήσει τους υπάρχοντες πελάτες της.

    Για το σήμα από την άλλη θα συμφωνήσω, μπορεί η wind να έχει κακό παρελθόν, αλλά αυτά που ακούγονται, στον βαθμό που ακούγονται σήμερα, μου φαίνονται, σύμφωνα με την εμπειρία μου, υπερβολικά.

  10. #10
    Εγγραφή
    19-05-2007
    Περιοχή
    Κιλκις
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Billmg81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παίρνω μίζα ούτε είμαι εργαζόμενος της WIND ούτε φυσικά έχω κάτι προσωπικό με σένα φίλε μου αλλά διαφωνώ ότι δεν έχει καλό σήμα! Έχει άψογο σήμα σχεδόν παντού και όποτε υπήρξε πραγματική ανάγκη δεν με άφησε ξεκρέμαστο... Έχει καταντήσει κουραστικό αυτό το θέμα με το σήμα της WIND & το χειρότερο είναι ότι οι 3/4 που το λένε δεν έχουν καν WIND!!!
    Φίλε μου δε νομίζω να ανφέρεσε σε σήμα 3g έτσι? Γιατί αν αναφέρεσε σε σήμα 3g τότε κάνεις λάθος γιατι εδώ στην ελληνική ύπαιθρο δεν υπάρχει κεραία 3g ούτε για πλάκα. Τι να το κάνω το mobile internet αν η μέγιστη δυνατή ταχύτητα είναι της τάξης του gprs? (το πολύ 24mbps?) Οπότε άκυρη η προσφορά για εμάς τους βλάχους στα χωριά. Και φυσικά δεν αναφέρομαι μόνο στη Wind, αλλά στο σύνολο τον πάροχων κινητής τηλεφωνίας.

  11. #11
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    1.023 / 14.546
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Speedtouch 780
    SNR / Attn
    12,0(dB) / 31,0(dB)
    Ρε παιδιά είναι ξεκάθαρο τι πάει να κάνει:
    Μαζεύει κόσμο για να φαίνεται μεγάλο το πελατολόγιο και να γίνει πιο ελκυστική σε αγοραστές...

    Από κει και πέρα, σαν ιδιώτης, δεν παύει να αποτελεί μια πάρα πολύ καλή προσφορά.
    Ας έχουν πάντως υπόψη τους όσοι επιλέξουν την προσφορά ότι τις διασυνδέσεις τις κάνει ο ΟΤΕ και τα παλικάρια εκεί έχουν ήδη ξεκινήσει τις διακοπές τους, οπότε...φέεεεταααα...
    Εύχομαι υγεία, αγάπη και χρήμα.
    Η σειρά ταξινόμησης για τον καθένα προσδιορίζει και τη ζωή του...

  12. #12
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Τι να το κάνω το mobile internet αν η μέγιστη δυνατή ταχύτητα είναι της τάξης του gprs? (το πολύ 24mbps?)
    εεεε? αν ειναι 24 mbps να κόψω τον ΟΤΕ και να βάλω αν ειναι. Μήπως εννοείς 24 kbps (κάτι χειρότερο από μια dialup συνδεση)?

  13. #13
    Εγγραφή
    29-04-2007
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    338
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    thompson wi fi
    Path Level
    Fastpath
    καλη προσφορα...παντως εγω που ειχα wind για δυο χρονια δεν ειχα κανενα προβλημα με το σημα...
    και στα χανια που ειχα το adsm επιανα 1.5 mbit μεχρι εκει...

  14. #14
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.689
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μια χαρά προσφορά είναι, αν δεν είχα το "προνόμιο Nova" που δεν μπορώ να το κόψω ακόμα, θα πήγαινα χαλαρά.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  15. #15
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.025
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Billmg81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παίρνω μίζα ούτε είμαι εργαζόμενος της WIND ούτε φυσικά έχω κάτι προσωπικό με σένα φίλε μου αλλά διαφωνώ ότι δεν έχει καλό σήμα! Έχει άψογο σήμα σχεδόν παντού και όποτε υπήρξε πραγματική ανάγκη δεν με άφησε ξεκρέμαστο... Έχει καταντήσει κουραστικό αυτό το θέμα με το σήμα της WIND & το χειρότερο είναι ότι οι 3/4 που το λένε δεν έχουν καν WIND!!!
    Έχω Q που χρησιμοποιεί το δίκτυο της Wind, εδώ και 8 χρόνια (τα πρώτα χρόνια χρησιμοποιούσε το δίκτυο της Vodafone). Γενικότερα είμαι απογοητευμένος από τη λήψη απλού σήματος GSM. Μέσα στο σπίτι, που οι άλλες εταιρείες έχουν μέτριο ως πολύ καλό σήμα, η Wind δεν έχει, οπότε πρέπει να βάζω το τηλέφωνο σε συγκεκριμένα σημεία σε παράθυρο για να μη χάνω κλήσεις και να μιλάω εκεί. Γενικότερα είμαι απογοητευμένος από την κάλυψη της Wind, μετά από 6 χρόνια χρήσης του δικτύου της.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-09-09, 08:16
  2. Tellas: Double play unlimited με 19.90 το μήνα για 6 μήνες
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 75
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-09, 18:44
  3. Μηνύματα: 124
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-09, 13:29

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας