Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 24
  1. #1
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κυριοι του ADSLGR.COM θελω την βοηθεια σαs !!!! Mεγαλο προβλημα εδω και 3 χρονια με την γραμμη μου και καμια λυση δυστηχωs. Oλοι τουs συγνωμη αλλα την παλαβη κανουνε... Εχω περασει απο 3 παροχουs τα τελευταια χρονια και ολοι στο φιναλε κατεληξαν οτι η γραμμη μου εχει βραχυκυκλωμα( σε καποιο καφαο,η σε εσωτερικο καλωδιο κεντρικο του ΟΤΕ).Τωρα μετα απο μετρησειs ανακαλυψαν οτι υπαρχει οντωs προβλημα στα 800...τοσα μετρα οπου η γραμμη γειωνεται η ακουμπαει η τι στο καλο .....γινεται και κλεινει το σημα ADSL η αντοιστηχα VOIP οποτε.....Το θεμα ειναι οι συνεχειs αποσυνδεσειs και οταν αλλαζουν οι καιρικεs συνθ. αστα να πανε. Απο την πλευρα του ο ΟΤΕ λεει οτι δεν εχει προβλημα να δει το θεμα......αλλα η VIVODI στην οποια ειμαι πελατηs τηs εδω και 2,5 χρονια δεν στελνει την εντολη τηs βλαβηs στον OTE .ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ Στην κατανομη τηs πολυκ.μου υπαρχουν καμια 10αρια ελευθερα ζευγη καλωδιων που ερχονται απο την πλεξουδα του ΟΤΕ.Βεβαια δεν ξερω εαν αυτα τα ζευγη ειναι νοικιασμενα απο την VIVODI.Επισηs εχω και ενα ζευγαρι με μια γραμμη PSTN και αριθμο που ανηκει στον ΟΤΕ(Φυσικα στην ιδια μικτονομιση) εκει κανενα προβλημα! Ο Τεχν.προισταμενοs του ΟΤΕ τηs περιοχηs μου μου ειπε οτι συγουρα μπορουμε να κανουμε κατι ........αλλα χωριs εντολη βλαβηs στα χερια μαs .Δεν μπορω να βοηθησω.ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΚΟΣΤΗΖΕΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΜΙΑ ΕΝΤΟΛΗ ΒΛΑΒΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΤΕ....ΜΗ ΤΑ "ΠΑΡΩ"ΑΣΧΗΜΑ ΤΩΡΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΥΛΕΣ.... ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ???

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ειναι απλο
    θα κόψεις τη βιβοντι, και θα βάλεις connx στη γραμμή του ΟΤΕ που έχεις

  3. #3
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Φιλε μου το σκεφτικα και αυτο αλλα η γραμμη του ΟΤΕ δεν ανηκει μονο σε μενα και ειναι προβλημα αυτο .Συν οτι ρωτησα τον κατοχο τηs γραμμηs και επειδη βλεπει τα χαλια των καταστασεων των voip-adsl δεν κανει κεφι ο ιδιοs να μπλεξει με modem και τα σχετικα...........Ασε που ο ιδιοs δεν εχει ιδεα απο υπολογιστεs. Oποτε οπωs καταλαβαινειs πρεπει να τουs πεισω να βρουμε καμια αλλη λυση..

  4. #4
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Πολύ απλή και η άλλη λύση:
    -αν δεν σε ενδιαφέρει ο τηλ. αριθμός της βιβόντι: ζητάς απ´ τον ΟΤΕ μια νεα
    γραμμή με connx και μετά κόβεις τη βιβόντι
    -αν σε ενδιαφέρει να κρατήσεις τον αριθμό, κάνεις φορητότητα στον ΟΤΕ

  5. #5
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μισο λεπτο γιατι κατι δεν.... Η γραμμη (καλωδιο) που ερχεται απο το κεντρο του ΟΤΕ και καταληγει στιs ρεγκλετεs τηs μεικτονομισηs τηs πολυκατοικιαs μου..............δεν ειναι αυτη τη στιγμη νοικιασμενη απο την Vivo ? Δηλαδη εαν παω στο conex...ο ΟΤΕ θα μου στειλει τα data απο την ιδια γραμμη ? Εαν ΝΑΙ.Τοτε θα εχω το ιδιο προβλημα.** Η γραμμη συμφωνα με εγγραφο που εχω στα χερια μου απο 2 παροχουs (tellas-vivodi) λεει οτι συμφωνα με τον αναλυτη εχει καποιο= CAP:N/A Bραχυκυκλωμα στα 874,4 μετρα TDR απο το σπιτι μου προs το κεντρο του ΟΤΕ που απεχει 1200 μετρα. Με αποτελεσμα πολυ χαμηλα S/N και θορυβο στα πακετα και παρα πολα φυσικα λαθη. Εκει δεν παιζει να μου δωσουν ενα αλλο διαθεσιμο ζευγαρι εαν φυσικα υπαρχει? (Στην πολυκ μου ερχονται αρκετα κενα) απο τα καφαο και πισω δεν ξερω το τι παιζει....

  6. #6
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Μα γι' αυτό σου λεω να πας στον ΟΤΕ, για να σου αλλάξουν ζευγάρι.
    (γι' αυτό και σου πρότεινα να ενεργοποιήσεις κονξ στην άλλη γραμμή, ωστε να μην είσαι στο ελαττωματικό ζευγάρι)

  7. #7
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ok..Σε ευχαριστω εαν δεν βρω λυση......αναγκαστικα --->>μονοδρομοs ΟΤΕ.

  8. #8
    Εγγραφή
    14-06-2010
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    663
    Downloads
    49
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    4997/49998 kbps
    ISP
    WIND Double Play M & VDSL
    Router
    zte zxdsl 931 wii
    SNR / Attn
    30.3(dB) / 2.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είναι πολλοί οι οτετζίδες εδώ μέσα λέμεεεεεεεεεεε.

  9. #9
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Περιοχή
    Παντου
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Speedport Smart
    Path Level
    Fastpath
    Ειναι πολλοι οι καμενοι απο τον χυλο των εναλλακτικων. Δεν φταιει ο ΟΤΕ σε αυτο. Μονοι τους βγαζουν τα ματια τους!!
    Ενημερωνετε το profil σας!!!

  10. #10
    Εγγραφή
    14-04-2006
    Μηνύματα
    159
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2 Χ 12283/1023
    ISP
    TELLAS + VIVODI
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    585 + 780
    όποιος συγκρίνει τις υπηρεσίες του ΟΤΕ με αυτές που δίνει η VIVO πρέπει να είναι
    βαθιά νυχτωμένος η οτετζης. Η ταχύτητες της VIVO και το QOS απλά δεν υπάρχουν στο ΟΤΕ
    που το βράδυ είσαι μια χαρά οκ και το πρωί δεν μπορεις να δεις ούτε μειλ
    Το last mile ήταν είναι και θα είναι ευθύνη του OTE για αυτό άλλωστε πληρώνεται
    από εκεί και πέρα η ευθύνη να ανοικτή βλάβη είναι της VIVO οπότε
    εγώ θα σου πρότεινα να στείλει ένα μειλ στο CS τις με ένα σκαναρισμα από το χαρτί που έχεις
    που λέει που είναι το βραχυκύκλωμα και να ζητήσεις να το δουν

  11. #11
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimmad Εμφάνιση μηνυμάτων
    όποιος συγκρίνει τις υπηρεσίες του ΟΤΕ με αυτές που δίνει η VIVO πρέπει να είναι
    βαθιά νυχτωμένος η οτετζης. Η ταχύτητες της VIVO και το QOS απλά δεν υπάρχουν στο ΟΤΕ
    που το βράδυ είσαι μια χαρά οκ και το πρωί δεν μπορεις να δεις ούτε μειλ
    Το last mile ήταν είναι και θα είναι ευθύνη του OTE για αυτό άλλωστε πληρώνεται
    από εκεί και πέρα η ευθύνη να ανοικτή βλάβη είναι της VIVO οπότε
    εγώ θα σου πρότεινα να στείλει ένα μειλ στο CS τις με ένα σκαναρισμα από το χαρτί που έχεις
    που λέει που είναι το βραχυκύκλωμα και να ζητήσεις να το δουν
    Μήπως να τους στείλει και φωτογραφία του χώρου θεωρημένη απο πολεοδομία καθώς και πιστοποίηση τηλεφωνικής εγκατάστασης για να ανοίξουν βλάβη?

    Απλά πράγματα. Σηκώνεσαι και φεύγεις. Τόσες προσφορές υπάρχουν απο παντού.

    Άμα δε θέλει η Vivodi μια, εσύ να μη θες 10.

  12. #12
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Έλεος με τους απολογητές της vivodi εδώ μέσα, που θα μας βγάλουν και οτετζηδες επειδή λέμε τα αυτονόητα. Αφού είναι πρόβλημα χαλκού ΟΤΕ πρέπει να κάνει αίτηση βλάβης η vivo προκειμένου να διορθωθεί. Αν δεν θέλουν, πήγαινε είτε σε κάποιον εναλλακτικό που σέβεται τους πελάτες του και τους προσφέρει τεχνική υποστήριξη όταν την χρειαστούν (ούτε σε Tellas ή Forthnet με άλλα λόγια) είτε στον ΟΤΕ.

  13. #13
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα είμαι κάπως off-topic αλλά ας με συγχωρέσετε...

    Διαβάζω σε πολλά νήματα άτομα να δίνουν συμβουλές σε όσους αντιμετωπίζουν προβλήματα με τους παρόχους τους, να πάνε σε άλλους. Αφού οι περισσότεροι από εμάς έχουμε "γυρίσει" έναν ή δύο εναλλακτικούς, καταλήγουμε πως είναι "καλή ιδέα" να επιστρέψουμε στον ΟΤΕ όπου, εσφαλμένα μερικές φορές, πιστεύουμε πως δεν θα έχουμε πρόβλημα. Μέχρι εδώ όλα μοιάζουν λογικά, είναι όμως;

    Ας πάμε 5-7 χρόνια μπροστά. Γύρω στο 2016, το 80% των χρηστών τηλεφωνίας και Internet, αφού έχει απογοητευτεί από κάποιον ή κάποιους εναλλακτικό, επιστρέφουν "αμαχητί" στον ΟΤΕ, αφού όπως λέει κι ο λαός, στους στραβούς ο μονόφθαλμος βασιλεύει. Κι όταν λέω αμαχητί, εννοώ ότι δεν προέβησαν σε κάποια καταγγελία στην ΕΕΤΤ για το όποιο ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟ πρόβλημα αντιμετώπιζαν, ώστε να απαιτήσουν με όσα μέσα διέθεταν να επιλυθεί το πρόβλημα.

    Συνέπειες...
    Ο ΟΤΕ ελέγχει και πάλι το +90% των συνδέσεων κι αφού πλέον έχει και το καρπούζι και το μαχαίρι, κόβει όπως θέλει. Οι εναλλακτικοί συρρικνώνονται και κάποιοι εξαφανίζονται.

    Γνωρίζω πως δεν είναι υποχρέωσή μας να απαιτούμε τα αυτονόητα, αλλά θυμηθείτε σε ποια χώρα ζούμε. Στη χώρα μας δυστυχώς πρέπει να αποδεικνύουμε συνεχώς πως δεν είμαστε ελέφαντες και να κάνουμε αγώνα για αυτά που σε άλλες χώρες θεωρούνται αυτονόητα. Στο ίδιο μοτίβο κινούνται και οι εναλλακτικοί αλλά και ο ΟΤΕ... Τραβάνε τα πράγματα μέχρι όπου τους παίρνει!

    Αυτό που συμβουλεύω συνήθως είναι:

    1. Καταγραφή των στοιχείων της επικοινωνίας όταν δηλώνουμε μια βλάβη για πρώτη φορά (ημέρα, ώρα, ονοματεπώνυμο συνομιλητή, τι συμφωνήθηκε) και καταγραφή των ίδιων στοιχείων για οποιαδήποτε φορά ξαναμιλήσουμε.
    2. Μετά από 48 ώρες χωρίς λύση, αποστολή συστημένης επιστολής στον πάροχο στον οποίο κοινοποιούμε εκ νέου το πρόβλημα, μαζί με όλα τα στοιχεία (πότε μιλήσαμε με ποιον, τι είπαμε κλπ) και του ζητάμε να απαντήσει εντός 10 ημερών ΓΡΑΠΤΩΣ, λαμβάνοντας δεσμευτική θέση για το πρόβλημα. Σε οποιαδήποτε μελλοντική επικοινωνία, επιμένουμε να θέλουμε γραπτώς την απάντηση κι αρνούμαστε οποιαδήποτε άλλη συνομιλία.
    3. Αν δεν λάβουμε απάντηση ή οι απαντήσεις που λάβουμε δεν μας καλύψουν, κοινοποίηση της πρώτης επιστολής στην ΕΕΤΤ, από την οποία ζητούμε να επιληφθεί του θέματος.

    Το παραπάνω ισχύει και για τις συναλλαγές μας με τράπεζες (το ρόλο της ΕΕΤΤ στην προκειμένη περίπτωση παίζει ο ΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ - ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ), με εμπόρους (Υπουργείο ανάπτυξης/Προστασία καταναλωτή) κλπ κλπ κλπ. Εφαρμόζοντας αυτή την τακτική, υπάρχουν σημαντικές πιθανότητα να λύσουμε το πρόβλημά μας σε εύλογο χρονικό διάστημα και παράλληλα συμβάλλουμε στον εξαναγκασμό των εταιριών για παροχή ποιοτικότερων υπηρεσιών. Όσοι περισσότεροι το εφαρμόζουμε αυτό, τόσο λιγότερο θα χρειάζεται να καταφεύγουμε σε αυτή τη μέθοδο. Όπως έγραψα και σε άλλο νήμα, τα μόνα που χρειαζόμαστε είναι είκοσι λεπτά της ώρας και τρία ευρώ για γραμματόσημα.

    Και για να ευθυμήσουμε λίγο, ας θυμηθούμε κι ένα αθάνατο βιντεάκι που αποτύπωνε την κατάσταση που επικρατούσε κάποτε: http://www.youtube.com/watch?v=kyvn9r25tD0

  14. #14
    Εγγραφή
    01-03-2008
    Περιοχή
    Aγ.Παρασκευη
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    15000/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    Vivodi - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Linksys WAG-200g
    SNR / Attn
    5/10(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Fastpath
    DSL Status: Connected
    DSL Modulation Mode: ADSL2+
    DSL Path Mode: Fast
    Downstream Rate: 8311 kbps
    Upstream Rate: 1023 kbps
    Downstream Margin: 9 db
    Upstream Margin: 9 db
    Downstream Line Attenuation: 25 db
    Upstream Line Attenuation: 6.5 db
    Downstream Transmit Power: 12 db
    Upstream Transmit Power: 22 db **ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ Τι πραγματικα λενε αυτα τα χαρακτηριστικα τηs γραμμηs μου που καποιοι "ΚΥΡΙΟΙ" των εταιριων δεν βρισκουν καποιο βραχικυκλωμα .....ενω οι αναλυτεs τουs το βρισκουν και μαλιστα στα 847,4 μετρα. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

    ........Auto merged post: fast πρόσθεσε 24 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Φιλε επετρεψε μου να πω οτι η VIVO σαν εταιρια εχει αρκετη πλακα πλεον....Και οχι τιποτα αλλο τουs ειχα σε εκτημιση! Αλλα με τα κουλα που κανουν πλεον και θελουν μοναχα να τα παιρνουν απο τουs 150.000 πελατεs σαν εμαs και να τρεναρουν οσο γινεται πλεον την οποια κατασταση.(ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ) Καλα για τον ΟΤΕ δεν μιλαμε...........αστο να παει.......Μιλανε περισσοτερο καθε μερα τα καναλια στιs ειδησειs.Mε μηδενικεs επενυισειs και 3πλασιεs τιμεs που το παει μου λεs??? Βεβαια και οι αλλεs ιδιωτικεs καλυτερεs ειναι? ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ? Και αναγκη να εχω δεν θα γουσταρα να προσφερω την εργασια μου για καμια εταιρια απο ολεs αυτεs (εχω δει το πωs βλεπουν τον πελατη και δεν λεει) θα πρεπει να ντρεπονται.......μονο και μονο απο τιs 1000 αρλουμπεs που λενε στον κοσμο καθημερινα.ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΡΕΕΕΕΕ ....Αλλα τι ψαχνω τωρα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fast : 23-07-10 στις 03:41. Αιτία: auto merged post

  15. #15
    Εγγραφή
    03-09-2007
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Φιλε μου fast σε πρωτη φαση αποκλειετε να βρηκε βραχυκυκλωμα ο τεχνικος της vivo και να μην το δηλωσανε βλαβη στον ΟΤΕ σε δευτερη φαση ειναι πολυ πιθανο ο οτε να μην σου εφτιαξε το βραχυκυκλωμα δλδ να μην ειχε να σου δωσει αλλο οριο η να μην μπορουσε να σκαψει γενικα ο οτε ποτε δεν φτιαχνει τα disconnections. H γραμμη σου φαινεται οκ. Αν θες την συμβουλη μου και δεν θες να φυγεις απο την εταιρια η παρτους τηλεφωνο να σου χαμηλωσουν την ταχυτητα η αν το κατεχεις κανε ενα update firmware στο modem οπως περιγραφεται στο forum. Το modem στο εχουν αλλαξει ποτε ο τεχνικος ανεβηκε στο χωρο σου? Και παιδια ημαρτον με τον οτε και την κλαψα ολη την ωρα.

    Με εκτιμηση

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Tellas ... λιγο πριν την καταγγελια
    Από tigerxxx στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-08, 17:35
  2. «αναστήθηκε» λίγο πριν από την κηδεία
    Από GOUMOU στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-07, 14:05
  3. Λιγο πριν το format...
    Από humanious στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-05, 14:57
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-03, 12:08

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας