Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    11-08-2009
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Exclamation
    Καλημέρα σε όλους!Μόλις έκανα φορμάτ στα Vista μου.Πλακώνομαι να εγκαταστήσω όλα τα απαραίτητα μικροπρογραμματάκια μου (codecs,players,browsers etc.).Εκτός λοιπόν του λειτουργικού μου (C δίσκου το λάπτοπ μου (Toshiba Satellite) έχει κ άλλους 2 δίσκους.Στον ένα έχω ένα φάκελο με κάτι αρχεία και πρόσπαθω να μπώ και με το που μπαίνει μ βγάζει "η εξερευνηση των windows σταματησε να λειτουργει" και μετά "επανεκκίνηση της εξερευνησης των windows " και τα γνωστά σε αυτές τις περιστάσεις.Βγαίνει αυτό που προτείνει λύσεις κ μ λεέι να κάνω windows update,το οποίο το κάνω συνέχεια αλλά πάλι τα ίδια.Έχω κάνει και σκάν στον εν λόγω δίσκο με νόρτον,και τσεκάρισμα για σφάλματα κ ανασυγκρότηση και όλα οκ.Ελπίζω να μπορεί κάποιος να βοηθήσει!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

    Υ.Γ:Για να είμαι πιο ακριβής έκανα φορματ κυριακή πρωι,μ κολλάει ένα πρόβλημα με το αντιβάιρους και επειδή δεν εβρισκα άκρη -ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΔΙΣΚΟΥ στους 2 αποθηκευτικούς-ξανακάνω τν δευτέρα φορματ κ μέχρι σήμερα ειναι το παραπάνω πρόβλημα..

  2. #2
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

Παρόμοια Θέματα

  1. "Χάσμα των Γενεών" ή "Πόλεμος των Γενεών" και κοινωνική διαστρωμάτωση στην Ελλάδα
    Από Omega9 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-10, 02:58
  2. Ορθογραφικός έλεγχος στην "Αλληλογραφία των Windows"
    Από vasilis1 στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-10, 20:57
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-08, 00:46
  4. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-04-04, 14:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας