Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 25
  1. #1
    Το avatar του μέλους DaveMurray
    DaveMurray Guest
    Ύστερα από αρκετά φαινόμενα μεγάλης ανοργανωσιάς, και κατάχρησης εξουσίας, λόγω "διαφωνίας" (λες και οι υπόλοιποι έχουμε κάτι λιγότερο, η έχουμε νοητική καθυστέρηση) προτείνω να αλλάξει το σύστημα "διακυβέρνησης".....

    Συγκεκριμένα:

    Η αλλαγή θα γίνεται κάθε βδομάδα.... Ανεξαρτήτου πόσο "καλά" τα πάει ο καθένας που θα παίρνει αυτή την θέση. Η θέση μπορεί να πάει ακόμα και σε πιο μικρά μέλη, γιατί όλοι πρέπει να έχουν το δικαίωμα.... Δεν μου αρέσει το τσιφλικι, δεν μου αρέσει το κάνω ότι γουστάρω, επειδή είμαι αρχηγός, δεν μου αρέσει να το παίζω κάποιος επειδή είμαι αρχηγός....

    Κάθε βδομάδα σειριακα, από τους πιο υψηλοβαθμους στους πιο χαμηλοβαθμους θα πηγαίνει η "αρχηγία".

    Στις αποφάσεις, θα υπάρχει "ψήφος" για την οποιαδήποτε στρατηγική τακτική που θα λαμβάνεται/σχεδιάζεται από τον αρχηγό την βδομάδα που έχει την "διακυβέρνηση"....

    Καιρός να εφαρμοστεί "δημοκρατία" και ελευθερία, ακόμα και στο παιχνίδι αυτό.... Να σταματήσει το δίκαιο του "ισχυρού"... Να σταματήσει το παίζω τόσες μέρες, έχω τόσους βαθμούς, κάνω ότι θέλω..... χωρίς να έχω συνέπειες.....

    Τέλος, αν ρωτήσετε ποιες είναι οι "καταχρήσεις" να ρωτήσετε τους πολλα βαρύς "αρχήγους" μέχρι τώρα....

    Υ.Γ: Δεν πιστεύω να εκδιωχθώ επειδή είπα τα συγκεκριμένα.... Ακόμα και αν γίνει, δεν με πειράζει.... Ίσα ίσα που έχω μπουχτήσει από την "δικαιοσύνη" των ισχυρών....

    Βασικά προγραμματισμό θέλει και για όλες τις θέσεις είτε περιοχής, είτε πολης.... γιατί πολύ κουλουβάχατα είναι τα πράγματα....

    Κάποια στοιχειώδη πράγματα προγραμματισμού και δικαιοσύνης δεν μπορουν να υπάρξουν....;

    Edit: [ Y.Γ: Αναφέρθηκα κυριώς για την Θεσσαλονικη για τις θέσεις κτλ (αυτή η πρόταση μπορεί να γίνει και στις άλλες πολεις... Να υπάρχει δλδ προγραματισμος για τις θέσεις, για την εναλλαγή τους, για τον χρόνο παραμονης δλδ... ) Το θέμα της ηγεσίας είναι universal..... ]
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DaveMurray : 24-07-10 στις 01:17.

  2. #2
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επειδή αυτή τη στιγμή εγώ είμαι αρχηγός της συντεχνίας και θεωρώ τα παραπάνω ώς όνειρο θερινής νυχτός...
    Δίνω την αρχηγεία σε κάποιον που προφανώς έχει ισχυρότερο όραμα από μένα.

    Edit: [ Παρέδωσα την αρχηγία τον Dave ]
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 24-07-10 στις 05:17.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  3. #3
    Το avatar του μέλους DaveMurray
    DaveMurray Guest
    Ξαναέγινε παράδοση αρχηγίας στον karetsos, γιατί με την πρόταση του 1post δεν ζητηθηκε η "αρχηγια" απο μερους μου, ζητηθηκε η συζητηση και η συνδρομη των μελων μας σε αυτη (την συζητηση....)

    Δεν ξέρω αν σωστα η λαθεμένα παραδώθηκε η "αρχηγια" σε εμενα λογω του πρώτου post, αλλά εγώ δεν ζήτησα κάτι τέτοιο.... Αν γινουν πράξη τα παραπανω θα γίνουν επειδή συμφωνησαν ΟΛΟΙ, ολα τα μελη, η τουλαχιστον τα περισσοτερα η τα ενεργα.... Δεν είναι κανω μια προταση, α θελω να ειμαι και αρχηγος....

    Οι προτασεις ξέρω, συζητιούνται πρώτα, και μετά γίνονται πράξη.... Οι προτάσεις δεν υλοποιούνται επειδή τις προτεινει ο ισχυρότερος, η ο αρχηγος, αλλα επειδή συμφωνουν όλοι.... (η αν θέλετε η πλειοψηφια)

    Για τις απανωτές αλλαγές αυτές στην αρχηγία όπως επίσης για την τυχόν αναστάτωση που τυχον προκάλεσα, θέτω εαυτόν προς ψήφιση για αποχώρηση απο το σπίτι του big brother, εεεεε απο την συντεχνία μας, αν σας ζημίωσα, όπως επίσης, αν σας ζημίωσα με την πρόταση του πρώτου post....

    Ευχαριστώ....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DaveMurray : 24-07-10 στις 04:39.

  4. #4
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DaveMurray Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναέγινε παράδοση αρχηγίας στον karetsos, γιατί με την πρόταση του 1post δεν ζητηθηκε η "αρχηγια" απο μερους μου, ζητηθηκε η συζητηση και η συνδρομη των μελων μας σε αυτη (την συζητηση....)
    Δεν υπάρχει δημοκρατία στο παιχνίδι. Υπάρχει ένας αρχηγός ο οποίος οφειλει να είναι αντάξιος των απαιτήσεων.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DaveMurray Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν σωστα η λαθεμένα παραδώθηκε η "αρχηγια" σε εμενα λογω του πρώτου post, αλλά εγώ δεν ζήτησα κάτι τέτοιο.... Αν γινουν πράξη τα παραπανω θα γίνουν επειδή συμφωνησαν ΟΛΟΙ, ολα τα μελη, η τουλαχιστον τα περισσοτερα η τα ενεργα.... Δεν είναι κανω μια προταση, α θελω να ειμαι και αρχηγος....
    Ούτε εγώ ζήτησα να είμαι αρχηγός. Ξύπνησα μια μέρα με το αξίωμα. Προσπάθησα με αυτό να κάνω το καλύτερο που μπορούσα, ακόμη κι αν σε αυτά τα πλαίσια έπρεπε να πάρω αυστηρές αποφάσεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DaveMurray Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι προτασεις ξέρω, συζητιούνται πρώτα, και μετά γίνονται πράξη.... Οι προτάσεις δεν υλοποιούνται επειδή τις προτεινει ο ισχυρότερος, η ο αρχηγος, αλλα επειδή συμφωνουν όλοι.... (η αν θέλετε η πλειοψηφια)
    @@ριές.
    Θυμίζεις Συνασπισμό που το 0.01% του εκλογικού σώματας θα σηζητήσει με το άλλο 0.1% για να βγάλει ψήφισμα για την υπερθέρμανση του πλανήτη!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DaveMurray Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τις απανωτές αλλαγές αυτές στην αρχηγία όπως επίσης για την τυχόν αναστάτωση που τυχον προκάλεσα, θέτω εαυτόν προς ψήφιση για αποχώρηση απο το σπίτι του big brother, εεεεε απο την συντεχνία μας, αν σας ζημίωσα, όπως επίσης, αν σας ζημίωσα με την πρόταση του πρώτου post....

    Ευχαριστώ....
    Δεν υπάρχουν απανωτές αλλαγές στην αρχηγεία.
    Θεώρησες ότι χρησιμοποιώ το αξίωμα του αρχηγού καταχρηστικά και έδωσες μια παραγωγική πρόταση.
    Σου έδωσα την αρχηγία για να την υλοποιήσεις. Από κει και πέρα δεν ξέρω ΤΙΠΟΤΕ και ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ πρόκειται να γίνω ξανά αρχηγός όσο παραμένεις στην Συντεχνεία.

    <edit>
    Επίσης μέχρι να επιλυθεί το θέμα δεν συμμετέχω στο MSN Group.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 24-07-10 στις 05:18.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  5. #5
    Εγγραφή
    26-11-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/511
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NETGEAR DGN2000
    SNR / Attn
    17(dB) / 45(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    @@ριές.
    Θυμίζεις Συνασπισμό που το 0.01% του εκλογικού σώματας θα σηζητήσει με το άλλο 0.1% για να βγάλει ψήφισμα για την υπερθέρμανση του πλανήτη!
    epic post reply

  6. #6
    Το avatar του μέλους DaveMurray
    DaveMurray Guest
    η λυση υπάρχει και όλας....

    παρακαλώ για τελευταία φορά να μην μου επιτραπει η προσβαση στο παρών κρυφό υποφόρουμ

    Άντε μέγα yiapap, με τα γαλόνια σου κατάφερες να διώξεις και άλλο μέλος για δευτερη φορα, συν ακόμα ενα άλλο μελος.... το ποιο βρες το... Συγχαρητήρια

    Δεν χρειάζεται να περιμένω μέχρι να ψηφίσουν για το αν θα φύγω η θα μείνω.... Κέρδισες Είσαι μεγάλοοοοοοοοος

  7. #7
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DaveMurray Εμφάνιση μηνυμάτων
    η λυση υπάρχει και όλας....

    παρακαλώ για τελευταία φορά να μην μου επιτραπει η προσβαση στο παρών κρυφό υποφόρουμ

    Άντε μέγα yiapap, με τα γαλόνια σου κατάφερες να διώξεις και άλλο μέλος για δευτερη φορα, συν ακόμα ενα άλλο μελος.... το ποιο βρες το... Συγχαρητήρια

    Δεν χρειάζεται να περιμένω μέχρι να ψηφίσουν για το αν θα φύγω η θα μείνω.... Κέρδισες Είσαι μεγάλοοοοοοοοος
    Eμμμ... Αν δεν κατάλαβες καλά...
    Δεν αποφασίζω εγώ. Ούτε μπορώ να διώξω κάποιον. Θυμίζω ότι σου παρέδωσα την αρχηγία γράφοντας ότι θα στηρίξω ότι κι αν κάνεις (έστω και διαφωνώντας)

    Και για να μην έχουμε παρεξηγήσεις για το πόσο έντονα εκφράζομαι... Αν μου δωθεί η αρχηγεία ως μπαλάκι, θα αποχωρήσω ΑΥΤΟΣΤΙΓΜΗ από τη Συντεχνία.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  8. #8
    Εγγραφή
    26-11-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/511
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    NETGEAR DGN2000
    SNR / Attn
    17(dB) / 45(dB)
    παλεψτε την ομως...

  9. #9
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από b0ne Εμφάνιση μηνυμάτων
    παλεψτε την ομως...
    Why? Υπάρχει λόγος;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  10. #10
    Εγγραφή
    22-09-2004
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.380
    Downloads
    80
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26500/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Router
    ZTE 931 VII
    ρε παιδια, μιλαμε για ελεος.... ουτε στο δηματικο δεν τα καναμε αυτα

    αμα θελετε καθομαι εγω αρχηγος οσο χρειαστει και θα την κουτσοβολεψω με το 3G

    αλλα σας παρακαλω μην αρχιζετε τις αποχωρησεις κτλ κτλ, χωρις λογο

    σκεφτειτε το πιο ψυχραιμα αυριο, πατε γικα κανα καφε, για κανα μπανιο, βρειτε καμια γκομενα.... ξερω γω.

    και απο δευτερα, παλι εδω ειμαστε

  11. #11
    Εγγραφή
    28-04-2007
    Περιοχή
    Χολαργός
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    929
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    Speedport W 724V Type Ci
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karetsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια, μιλαμε για ελεος.... ουτε στο δηματικο δεν τα καναμε αυτα

    αμα θελετε καθομαι εγω αρχηγος οσο χρειαστει και θα την κουτσοβολεψω με το 3G

    αλλα σας παρακαλω μην αρχιζετε τις αποχωρησεις κτλ κτλ, χωρις λογο

    σκεφτειτε το πιο ψυχραιμα αυριο, πατε γικα κανα καφε, για κανα μπανιο, βρειτε καμια γκομενα.... ξερω γω.

    και απο δευτερα, παλι εδω ειμαστε

    πως φαινεται ο αρχηγός!!!! φουρτουνες , τρικυμίες !!! και κοπίαζει να μας κρατήσει ενωμένους!!!

    ζητω ο νέος αρχηγός!!! ζήτω!
    Roy: No, there you go, I just heard it come on. No, that's the music you hear when it comes on. No, that's the music you hear when..I'm sorry, are you from the past?

  12. #12
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Απο την ηλιουλουστη γραναδα το wifi του ξενοδοχειου μου τρώει τα μηνυματα, και τα νευρα μου πολλαπλασιάζονται...

    Αφενός..."Έχετε διαγραφεί από τη λίστα του/της DaveMurray DaveMurray."
    Θα βάλω και τις 7 γάτες μου να κλαίνε... όλες μαζι και σε χωροδία... Τα έχουμε ξαναπει χοντρικά.. όταν ξεπεράσεις τα 14 τα ξαναλέμε..

    Γιαπαπη... το ίδιο ισχύει και για σενα.. Πριγκηπισα μου... οταν θα περάσεις τα 16 (είσαι λίγο πιο σιτεμενος) τα ξαναλεμε.

    Ο ανθρωπος ο οποιος εγραφε στο μσν ΕΛΕΟΣ, τα εχετε κανει ΣΚΑΤΑ, περιγραφει το ονειρο του περι δημοκρατίας και εσυ που σε μια κατασταση πανικου το πήρες πάνω σου και το διεκπαιρεωσες τελεια παραιτείσαι... Τι θελεις δλδ? Να σου πουμε πόσο μεγάλος είσαι? Ε, είσαι... πήρες όλες τις σκοτουρες πάνω σου και απλοποιησες το παιχνιδι μας..

    Dave, το συστημα που περιγράφεις δεν δουλευει. Το κάναμε στην αρχη.. να σου θυμίσω.. τρελιαρης, κλγ, αλεξ, γιαπαπ... αλλάξαμε ενα σωρο αρχηγους και είμασταν τουλαχιστον ασυντονιστοι.

    Όταν κάποιος αναλαμβανει εθελοντικά, και επενδυει τον χρόνο του και το χρήμα του, ειναι υποχρεωση σου τουλαχιστον να τον στηριζεις, αν οχι να τον υποστηριζεις. Εγώ στο λεω και ας γίνει χαμός αυριο... πάρε όλους τους λογαριασμους σου και πήγαινε σε αλλη παραλία... προσωπικά αδιαφορω... οταν μπηκε ο εσπερη μας ειπες οτι εχεις 28 συμμαχους και οχι 29, και τωρα στο επιστρεφω

    Αυτα είχα να πω και ας γίνει πανικος... μην τολμησει και τα σβησει κανεις... θα τον παρει ο διαολος...

    *γιαπαπη ατυχης οι παρομοιασεις με τον συν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KLG : 24-07-10 στις 06:02.

  13. #13
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παιδια μην λεμε κουταμαρες

    Ο αρχηγος πρεπει

    (α) να θελει να ειναι αρχηγος και

    (β) να μπορει να ειναι αρχηγος

    Με το (β) εννοω κυριως να εχει χρονο να ασχοληθει με το παιχνιδι. Εγω λογω δουλειας εχω μερες να ασχοληθω. Θα μπορουσα εγω να ειμαι αρχηγος??? Φυσικα και οχι γιατι θα πηγαιναμε κατα διαολου σαν συντεχνια.

    Αρχηγος σημαινει να εχεις ελευθερο χρονο να ασχοληθεις με το παιχνιδι, το δικο σου και τη "διακυβερνηση" της συντεχνιας.

    Για αυτο πουθενα στον κοσμο (κομματα, κυβερνησεις, παραταξεις, ομαδες ποδοσφαιρου, οργανωσεις, σωματεια κτλ) δεν αλλαζει ο αρχηγος καθε βδομαδα.

    Για αυτο ας γυρισουμε στο προηγουμενο καθεστως. Ο αρχηγος πρεπει να μπορει να ασχοληθει με το παιχνιδι.

  14. #14
    Εγγραφή
    22-09-2004
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.380
    Downloads
    80
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26500/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Router
    ZTE 931 VII
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια μην λεμε κουταμαρες

    Ο αρχηγος πρεπει

    (α) να θελει να ειναι αρχηγος και

    (β) να μπορει να ειναι αρχηγος

    Με το (β) εννοω κυριως να εχει χρονο να ασχοληθει με το παιχνιδι. Εγω λογω δουλειας εχω μερες να ασχοληθω. Θα μπορουσα εγω να ειμαι αρχηγος??? Φυσικα και οχι γιατι θα πηγαιναμε κατα διαολου σαν συντεχνια.

    Αρχηγος σημαινει να εχεις ελευθερο χρονο να ασχοληθεις με το παιχνιδι, το δικο σου και τη "διακυβερνηση" της συντεχνιας.

    Για αυτο πουθενα στον κοσμο (κομματα, κυβερνησεις, παραταξεις, ομαδες ποδοσφαιρου, οργανωσεις, σωματεια κτλ) δεν αλλαζει ο αρχηγος καθε βδομαδα.

    Για αυτο ας γυρισουμε στο προηγουμενο καθεστως. Ο αρχηγος πρεπει να μπορει να ασχοληθει με το παιχνιδι.

    συμφωνώ απολύτως. όποιος μπορεί να είναι αρχηγός αποτελεσματικά, ας μου στείλει ενα μήνυμα να του μεταβιβάσω τη θέση.

    προσωρινά και για να μη χασουμε τη θεση, αφου δεν προλαβαμε τις πρωινες εκλογες, ειπα στον μεανδρο να παρει τη θεση του dave, οπότε μένει κενή η θέση του επισκόπου. έστειλα μνμ στον esperi να την πάρει αυτος.

    συγγνώμη αν δεν τήρησα κάποια σειρά που ίσως τπήρχε, προσπαθώ να βγάλω ακρη, απο τα χαραματα που εγινα αρχηγος της πλακας απροειδοποιητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος karetsos : 24-07-10 στις 10:24.

  15. #15
    Εγγραφή
    28-05-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.857
    Downloads
    3
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    49999 /4996
    ISP
    Forthnet
    Router
    DSL-AC56U
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 22.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    WTF;;;
    Πότε επεσε τέτοια φαγωμάρα και δεν το πήρα χαμπάρι;;

    Όποιος δεν θέλει να συμμετέχει στη συντεχνία, να μην συμμετέχει. Όπως και επράχθη όπως βλέπω.
    Πέραν των φορουμιακών σχέσεων, στο παιχνίδι άμα δε θες να είσαι μέλος, δεν είσαι. Τέλος.

    Από εκεί και πέρα, εγώ θα εκθειάσω yiapap γιατί αρχήγευσε (sιc), καλύτερα από τον καθένα, και τα αποτελέσματα είναι απτά (1η συντεχνία).
    Απο εκεί και πέρα, μιας και δεν θέλει να συνεχίσει, ελπίζω ο Κωστας να τον ξεπεράσει (κάπως, ξέρω γω;

    Ως αναφορά τώρα στο επέκεινα της θέσεως του αρχηγού, το θέμα δεν μπορεί να λειτουργίσει δημοκρατικά.
    Οι αποφάσεις οι σημαντικές θα πρέπει να παίρνονται απο τον αρχηγό και να εφαργμόζονται με διαταγές, όπως στη χθεσινοβραδυνή περίπτωση.
    Αυτά από εμένα.

    yiapap, άσε της γιαπαπαριές και ξαναμπες msn.

    ........Auto merged post: alekan πρόσθεσε 1 λεπτά και 9 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων

    *γιαπαπη ατυχης οι παρομοιασεις με τον συν.
    Συμφωνώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alekan : 24-07-10 στις 11:34. Αιτία: auto merged post

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 120
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-09, 20:33
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-09-08, 05:02
  3. Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-12-06, 18:32

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας