Σελ. 29 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 421-435 από 467

Θέμα: Linux Mint Debian

  1. #421
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι απλά περιμένω τον Helix να πει:
    "οκ έχεις δίκιο υπάρχει περίπτωση να τρέξει ο χρήστης εκτελέσιμο από 3rd party αφού υπάρχουν εφαρμογές που δεν υπάρχουν στο repository τελικά... με ότι κίνδυνο μπορεί να έχουν αυτές για το σύστημα του"

    Δε χρειάζεται να λέμε ανακρίβειες για να βγάλουμε άγιο ένα λειτουργικό.
    ρε συ εισαι ΕΛΕΟΣ!!!!! σου ειπα αν βαριεσαι ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να ανοιξεις μια ρημαδοσελιδα τοτε βαλε WINBLOWZZZ!!!!! δεν κανει το linux για σενα! θα παθεις καμια υπερκοπωση! και ξαναλεω στα winblowz εχεις repos και synaptic? ασε που αυτη την βλακεια που λες δεν την ξερει ουτε η μανα της! τα αλλα ειναι στα repos αν δεν το εχει το mint βαλε debian ή arch! too simple!!!

  2. #422
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν νομιζεις πως το linux ή μαλλον το mint (και οχι LMDE) γιατι προφανως δεν ξερεις τπτ αλλο ειναι μονο το synaptic, τοτε βαλε winΒΛowζ !!!!! ΕΛΕΟΣ!!! οχι ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!
    Νικηφόρε άσε το τι νομίζω εγώ και τα τι "προφανώς ξέρω ή δε ξέρω" γιατί παρόλο που μου ρίχνεις αρκετά σε ηλικία, έχω τη πεποίθηση ότι είμαι αρκετά παλαιότερος στο χόμπυ και η γνώση είναι γνώση, είτε πρόκειται για Linux είτε για Windows, είτε για Amiga Workbench, λέμε τώρα. Ακόμα περιμένω τον Helix να μου βρει το IDA πάντως.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 05-06-12 στις 23:29.

  3. #423
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικιφόρε άσε το τι νομίζω εγώ και τα τι "προφανώς ξέρω ή δε ξέρω" γιατί παρόλο που μου ρίχνεις αρκετά σε ηλικία, έχω τη πεποίθηση ότι είμαι αρκετά παλαιότερος στο χόμπυ και η γνώση είναι γνώση, είτε πρόκειται για Linux είτε για Windows, είτε για Amiga Workbench, λέμε τώρα.
    νομιζεις.....μην επεκταθουμε σε αυτα τα θεματα τωρα γιατι θα γραφω εκθεσεις μεχρι αυριο, και δεν βλεπω να γλιτωνουμε το ban με τπτ. Ας καθαρισει κανεις το θεμα σορρυ για την αναστατωση.

    Υ.Γ johnson ξεκολλα το μυαλο σου πατα reset και καληνυχτα!

  4. #424
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι απλά περιμένω τον Helix να πει:
    "οκ έχεις δίκιο υπάρχει περίπτωση να τρέξει ο χρήστης εκτελέσιμο από 3rd party αφού υπάρχουν εφαρμογές που δεν υπάρχουν στο repository τελικά... με ότι κίνδυνο μπορεί να έχουν αυτές για το σύστημα του"

    Δε χρειάζεται να λέμε ανακρίβειες για να βγάλουμε άγιο ένα λειτουργικό.
    Θα περιμένεις πολύ ακόμα...

  5. #425
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζεις.....μην επεκταθουμε σε αυτα τα θεματα τωρα γιατι θα γραφω εκθεσεις μεχρι αυριο, και δεν βλεπω να γλιτωνουμε το ban με τπτ. Ας καθαρισει κανεις το θεμα σορρυ για την αναστατωση.

    Υ.Γ johnson ξεκολλα το μυαλο σου πατα reset και καληνυχτα!
    Εγώ να ξεκολλήσω; Έχεις παντρευτεί το LMDE και μας έχεις σπαμάρει με το πόσο τέλειο και πόσο μαμάω είναι και ότι δεν αντιμετωπίζεις κανένα πρόβλημα και μετά λες σε μένα να ξεκολλήσω;
    Κανείς δε πιστεύει αυτά που λες πολύ απλά γιατί λες ΜΟΝΟ καλά λόγια. ΕΝΑ αρνητικό να βγεις και να το πεις δεν υπάρχει. Πόσο ακόμα υποκειμενικός μπορεί να είσαι πες μου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα περιμένεις πολύ ακόμα...
    Να υποθέσω ότι ακόμα ψάχνεις;;

    Game over λοιπόν. Τώρα μπορούν να καθαριστούν και τα μηνύματα. Ευχαριστώ πολύ.

  6. #426
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Το LMDE δεν το εχω καιρο αν ψαξεις ποιο πριν σε αυτο το θεμα καπου εχω γραψει ποτε το εβαλα! και το τελειο που λες ειναι ψεματα οτι εγω τα λεω ολα τελεια! εχω πει απειρες φορες ποσες φορες μου εχει χαλασει το συστημα και επειδη δεν ηξερα να το φτιαξω το ξαναστηνα απο την αρχη! αμα δεις ποιο πριν το εχω ξαναγραψει! επισης ειπα πως στον laptop το debian testing δεν μπορουσε επισης να παιξει 3d με τπτ γιατι η Ati καταργησε τον driver απο την σελιδα της! ηθελα κατι να παιζει και με 3d το εκανε και το ubuntu και προτιμησα το LMDE επειδη ειναι καλυτερο για μενα και επειδη ειναι debian based και με το ubuntu επαιζε ομως. Επισης ΕΤΥΧΕ να μην εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα στον laptop! δλδ ειναι τοσο κακό να πω την αλήθεια? στον desktop εχει τυχει να χαλασει κατι το εχω πει 100 φορες αλλα μαλλον δεν το ειδες! και εχω πει οτι επειδη εχω γνωσεις καποιου επιπεδου μπορω να φτιαχνω κατι που χαλαει, οποτε τα παραπανω που εγραψες για μενα ειναι 100% ψευδη σχόλια και δεν ισχύουν ουτε κατα διανοια! στο αλλο που ζητησες σου ειπα στην σελιδα του εχει ενα .exe εγω το κατεβασα και του ειπα οταν κατεβει να ανοιξει με wine και παιζει κανονικοτατα! δεν βλεπω κατι ευκολοτερο δλδ! στο linux αν δεν υπαρχει κατι στα repos μπορει να υπαρχει σε σελιδες. Επισης τα repos του archlinux επειδη τωρα εχω αρχισει να το μαθαινω δεν εχουν καμια σχεση με του debian/LMDE ή ubuntu/mint μην τα συγχεουμε! μπορει κατι στα δικα μας να μην το εχει και εκει να υπαρχει! η εφαρμογη που ζητησες ειναι ΕΜΠΟΡΙΚΗ δεν ειναι OPEN SOURCE! λογικο να μην υπαρχει! απλα αυτοι δινουν ενα μια freeware εκδοση σε .exe που ομως παιζει κανονικα στο linux μεσω wine! τα posts μας ομως να περιοριστουν γυρω απο το θεμα εδω και οχι ασχετα ποστς, πολλα ειπαμε! αν θες κατι αλλο υπαρχουν και τα PM ξερεις.

  7. #427
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το LMDE δεν το εχω καιρο αν ψαξεις ποιο πριν σε αυτο το θεμα καπου εχω γραψει ποτε το εβαλα! και το τελειο που λες ειναι ψεματα οτι εγω τα λεω ολα τελεια! εχω πει απειρες φορες ποσες φορες μου εχει χαλασει το συστημα και επειδη δεν ηξερα να το φτιαξω το ξαναστηνα απο την αρχη! αμα δεις ποιο πριν το εχω ξαναγραψει! επισης ειπα πως στον laptop το debian testing δεν μπορουσε επισης να παιξει 3d με τπτ γιατι η Ati καταργησε τον driver απο την σελιδα της! ηθελα κατι να παιζει και με 3d το εκανε και το ubuntu και προτιμησα το LMDE επειδη ειναι καλυτερο για μενα και επειδη ειναι debian based και με το ubuntu επαιζε ομως. Επισης ΕΤΥΧΕ να μην εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα στον laptop! δλδ ειναι τοσο κακό να πω την αλήθεια? στον desktop εχει τυχει να χαλασει κατι το εχω πει 100 φορες αλλα μαλλον δεν το ειδες! και εχω πει οτι επειδη εχω γνωσεις καποιου επιπεδου μπορω να φτιαχνω κατι που χαλαει, οποτε τα παραπανω που εγραψες για μενα ειναι 100% ψευδη σχόλια και δεν ισχύουν ουτε κατα διανοια! στο αλλο που ζητησες σου ειπα στην σελιδα του εχει ενα .exe εγω το κατεβασα και του ειπα οταν κατεβει να ανοιξει με wine και παιζει κανονικοτατα! δεν βλεπω κατι ευκολοτερο δλδ! στο linux αν δεν υπαρχει κατι στα repos μπορει να υπαρχει σε σελιδες. Επισης τα repos του archlinux επειδη τωρα εχω αρχισει να το μαθαινω δεν εχουν καμια σχεση με του debian/LMDE ή ubuntu/mint μην τα συγχεουμε! μπορει κατι στα δικα μας να μην το εχει και εκει να υπαρχει! η εφαρμογη που ζητησες ειναι ΕΜΠΟΡΙΚΗ δεν ειναι OPEN SOURCE! λογικο να μην υπαρχει! απλα αυτοι δινουν ενα μια freeware εκδοση σε .exe που ομως παιζει κανονικα στο linux μεσω wine! τα posts μας ομως να περιοριστουν γυρω απο το θεμα εδω και οχι ασχετα ποστς, πολλα ειπαμε! αν θες κατι αλλο υπαρχουν και τα PM ξερεις.
    Το θέμα μας ήταν αν τα repo σε καλύπτουν για τα πάντα ώστε να μη χρειαστεί ποτέ να κατεβάζεις binary ή sources από τρίτους στο internet. Για τα άλλα δεν έχω να πω κάτι άλλο παρά το γεγονός ότι μου έχεις δώσει την εντύπωση ότι δεν είσαι αντικειμενικός κριτής (καιρό τώρα, όχι από σήμερα). Το ίδιο ισχύει και με τον Helix (αν δε κάνω λάθος αυτός ήταν) που σε άλλο θέμα έλεγε για τη νοοτροπία των χρηστών windows και το κατέβασμα πειρατικού λογισμικού, κάτι που είναι τελείως άκυρο.

  8. #428
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα
    εδώ είναι το LMDE και εσύ τρολλάρεις ακατάσχετα με αφορμή το πρόβλημα ενός συμφορουμίτη. Τελείωνε με το οφφ-τοπικ τρολλάρισμά σου επιτέλους!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  9. #429
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδώ είναι το LMDE και εσύ τρολλάρεις ακατάσχετα με αφορμή το πρόβλημα ενός συμφορουμίτη. Τελείωνε με το οφφ-τοπικ τρολλάρισμά σου επιτέλους!
    Καλά κατηγορείς εμένα, αλλά αν δε βαριόσουν ίσως έβλεπες

    α) ποιος το ξεκίνησε όλο αυτό και
    β) τι ειπώθηκε στη συνέχεια και από ποιους
    γ) μόνος μου τρόλλαρα; γιατί αποκρίνεσαι μόνο σε εμένα;
    δ) Στο πρώτο ποστ μου του προτείνω άλλη διανομή αφού ΚΑΙ σε εμένα η LMDE παρουσίασε ανεξήτητα θέματα... είναι offtopic αυτό ή λόγος για να ξεκινήσει η κλασσική σύγκριση;;

    f#ck logic που λένε και στο 9gag. Αν απαντήσεις, τρολάρεις. Δεν έχω σκοπό να τρολλάρω άλλο (ούτε είχα πριν το μήνυμα σου).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 06-06-12 στις 09:25.

  10. #430
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @ johnson Το πρώτο σου post.

    Δεν έχω κάτι να σου προτείνω αλλά έστω ότι κάποιος σου προτείνει κάτι και έστω ότι διορθώνεται έτσι το πρόβλημα σου. Θεωρείς ότι είναι σωστό να υπάρχουν τέτοια θέματα σε σύγχρονα λειτουργικά συστήματα; Θα συνεχίσεις να εργάζεσαι σε έναν υπολογιστή με ένα λειτουργικό που για οποιονδήποτε άγνωστο λόγο αύριο μπορεί να μη δουλεύει σωστά; Τώρα πλέον ξέρεις ότι υπάρχει αυτή η πιθανότητα αφού το έζησες και δε σου άρεσε. Στη θέση σου θα άλλαζα διαμονή, την οποία εννοείται θα την είχα σε dual boot με windows...
    Συγκεκριμένα, θα σου πρότεινα το Linux Mint 13 (Πέρασα και εγώ από LMDE και ξαφνικά κάποια στιγμή έχασα τον ήχο χωρίς λόγο και αιτία...).
    O άνθρωπος ζήτησε βοήθεια και εσύ άρχισες αμπελοφιλοσοφία (την οποία κλιμάκωσες σε επόμενα posts). Αφού δεν είχες ΤΙΠΟΤΕ να πεις για το πρόβλημά του, καλύτερα να μην γέμιζες 3 σελίδες με ανούσια σχόλια.

  11. #431
    Εγγραφή
    26-06-2007
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    255
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10512/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linsys WAG54G2
    σε off-topic mode...
    τι ειναι το winblowz?? το winbΛοΖ??
    κλεισιμο off topic...


  12. #432
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ johnson Το πρώτο σου post.



    O άνθρωπος ζήτησε βοήθεια και εσύ άρχισες αμπελοφιλοσοφία (την οποία κλιμάκωσες σε επόμενα posts). Αφού δεν είχες ΤΙΠΟΤΕ να πεις για το πρόβλημά του, καλύτερα να μην γέμιζες 3 σελίδες με ανούσια σχόλια.
    Του είπα ότι άποψη μου ήταν να αλλάξει διανομή γιατί και εγώ έχω κακή προιστορία. Το topic λέγεται Linux Mint Debian (ή κάνω λάθος; ) και εγώ του είπα τη κακή άποψη μου για αυτά. Η πλάκα είναι ότι συμφώνησε και απλά είπε ότι ήθελε να εξαντλήσει τα περιθώρια και κάπου εκεί εγώ δε ξαναμίλησα μέχρι να ξεκινήσουν οι ανακρίβειες από τους φανατικούς εδώ μέσα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από morrison100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε off-topic mode...
    τι ειναι το winblowz?? το winbΛοΖ??
    κλεισιμο off topic...

    Μαθήματα αντικειμενικότητας και όρεξης να δεις σφαιρικά τα πράματα! Αυτό είναι! Και μετά σου πετάνε και ένα "ξεκόλλα το μυαλό σου και κάνε reset" και τα έχεις δει όλα... σε τίποτα δε τους πιάνεις και ποτέ μα ποτέ δε παραδέχονται ούτε ένα καλό για τα "winblowz". Σάπια όλα τα winblowz, Linux για πάντα οε οε!... εκεί εκεί στη Β' Εθνική και τέτοια.

  13. #433
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Καλά, μας δουλεύεις έτσι;

    Έρχεσαι στο section του Unix - Linux γιατί; Για να διαφημίζεις πόσο λαμπρά είναι τα Windows 7 και πόσο σκάρτο είναι το Linux, αλλά κατά τα άλλα δεν τρολλάρεις;

    Και 'γώ έχω διαφωνήσει αρκετές φορές σε κάποια θέματα με το Debian ή το Gentoo, ποτέ όμως δεν πήγα να τρολλάρω στο νήμα του ενός ή του άλλου και προπαντώς ποτέ μα ποτέ δεν πήγα στο section των Windows και ν' αρχίσω να φωνάζω "το λειτουργικό σας είναι μία ακατάσχετη μπούρδα".

    Μην περιμένεις ωστόσο όταν διαβάζουμε ανυπόστατα πράγματα, όπως επανελειμένα έχεις ποστάρει, να καθόμαστε με σταυρωμένα τα χέρια. Το έκανες εδώ, το έκανες και σε αρκετά νήματα πιο πριν, ένα εκ των οποίων τουλάχιστον, κατέληξε να κλειδώσει. Εκτός κι αν εκεί αποσκοπάς: Στο να κλειδώνουν τα νήματα που έχουν σχέση με Linux, οπότε ξεκαθάρισε τις προθέσεις σου.

  14. #434
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, μας δουλεύεις έτσι;

    Έρχεσαι στο section του Unix - Linux γιατί; Για να διαφημίζεις πόσο λαμπρά είναι τα Windows 7 και πόσο σκάρτο είναι το Linux, αλλά κατά τα άλλα δεν τρολλάρεις;

    Και 'γώ έχω διαφωνήσει αρκετές φορές σε κάποια θέματα με το Debian ή το Gentoo, ποτέ όμως δεν πήγα να τρολλάρω στο νήμα του ενός ή του άλλου και προπαντώς ποτέ μα ποτέ δεν πήγα στο section των Windows και ν' αρχίσω να φωνάζω "το λειτουργικό σας είναι μία ακατάσχετη μπούρδα".

    Μην περιμένεις ωστόσο όταν διαβάζουμε ανυπόστατα πράγματα, όπως επανελειμένα έχεις ποστάρει, να καθόμαστε με σταυρωμένα τα χέρια. Το έκανες εδώ, το έκανες και σε αρκετά νήματα πιο πριν, ένα εκ των οποίων τουλάχιστον, κατέληξε να κλειδώσει. Εκτός κι αν εκεί αποσκοπάς: Στο να κλειδώνουν τα νήματα που έχουν σχέση με Linux, οπότε ξεκαθάρισε τις προθέσεις σου.
    Εγώ δε διαφήμισα κανένα λειτουργικό. Αν τα γεγονότα αποτελούν μερικές φορές από μόνα τους διαφήμιση (ή δυσφήμιση) δε σου φταίω ούτε εγώ ούτε κανένας για αυτό.

    Όπως είπα και πριν, δεν είχα καμιά διάθεση να τρολάρω κανέναν και αν δεν έβλεπα σχόλια επιπέδου "Τα winblowz κολλάνε ιούς σε όλους τι να λέμε τώρα ουγκ" δε θα έμπαινα καν στη διαδικασία αυτή.
    Προφανώς για σένα είναι κάτι αρκετά δύσκολο το να παραδεχτείς κάτι τέτοιο οπότε δε πρόκειται να στο ζητήσω.

    Περιμένω σε πμ. τις περιπτώσεις που εξαιτίας μου ξεκίνησε τέτοιο flame, εξαιρόντας τυχόν πλάκες (όπως πρόσφατα στο τόπικ του arch που btw δεν ειπώθηκε κάτι άλλο συνεπώς δεν υπήρξε και flame).
    Νομίζω ήταν ένα θέμα που αφορούσε το ποσοστό διείσδυσης του Linux το οποίο ήταν στο 2% αν δε κάνω λάθος.. Wrong μόλις το κοίταξα, είχε ήδη ξεκινήσει το flame
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 06-06-12 στις 10:52.

  15. #435
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ήταν ένα θέμα που αφορούσε το ποσοστό διείσδυσης του Linux το οποίο ήταν στο 2% αν δε κάνω λάθος, όπου είπα την άποψη μου για αυτό. Φρέσκαρε μου τη μνήμη please. Αν δε το κάνεις θα είναι μια ακόμα ανακρίβεια στον αέρα...
    Αυτό ακριβώς. Και το ότι κάποιοι δεν απαντάνε, μην το λαμβάνεις σαν σημάδι ότι συμφωνούν μαζί σου. Απλά σε αγνοούνε, στο μέγιστο δυνατό βαθμό φυσικά!

Σελ. 29 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 919242728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Linux Mint (= Linux για όλους)
    Από ckoul στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 137
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-10, 16:55
  2. Linux Mint
    Από golity στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-07, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας