Εμφάνιση 1-8 από 8
  1. #1
    Εγγραφή
    16-06-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    καλησπερα παρακολουθω το σαιτ παρα πολυ καιρο αλλα παντα ημουν καλυμενος κ δεν χρειαζοταν να ρωτησω,εκανα online αιτηση στην ον στις 31/8 κ ακομα δεν με πηραν τηλεφωνο υπαρχει πιθανοτητα να μην καταχωρηθηκε η αιτηση μου,πρεπει να ξανακανω ειναι καποιος που εκανε αιτηση σε αυτο το διαστημα κ εχει το ιδιο προβλημα?
    σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις κ ενα δευτερο ερωτημα ποιο εξεζητημενο,αν εχει καποιος ον στην νικαια(πλ δαβακη)κ ειναι ευχαριστημενος εχω φορθνετ 2play εδω κ 3.5 χρονια κ πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος 21-22mbps κανενα προβλημα σχεδον ποτε αλλα θελω να δοκιμασω την ον για 2 λογους ο 1ος η προσφορα που εχει κ ο δευτερος το 3play της ευχαριστω.

  2. #2
    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    86
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Path Level
    Fastpath
    εγω εκανα αιτηση 30/8 και με πηραν τη περασμενη Τεταρτη και μου εκλεισαν ραντεβου για τη Πεμπτη. Φυσιολογικα αυριο μεθαυριο θα σε παρουν!

  3. #3
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Μηνύματα
    914
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ouzoubourou Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παρακολουθω το σαιτ παρα πολυ καιρο αλλα παντα ημουν καλυμενος κ δεν χρειαζοταν να ρωτησω,εκανα online αιτηση στην ον στις 31/8 κ ακομα δεν με πηραν τηλεφωνο υπαρχει πιθανοτητα να μην καταχωρηθηκε η αιτηση μου,πρεπει να ξανακανω ειναι καποιος που εκανε αιτηση σε αυτο το διαστημα κ εχει το ιδιο προβλημα?
    σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις κ ενα δευτερο ερωτημα ποιο εξεζητημενο,αν εχει καποιος ον στην νικαια(πλ δαβακη)κ ειναι ευχαριστημενος εχω φορθνετ 2play εδω κ 3.5 χρονια κ πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος 21-22mbps κανενα προβλημα σχεδον ποτε αλλα θελω να δοκιμασω την ον για 2 λογους ο 1ος η προσφορα που εχει κ ο δευτερος το 3play της ευχαριστω.
    Είσαι πολύ κοντά στον ΟΤΕ οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα. Θα έπρεπε να είχαν επικοινωνήσει εδώ και μέρες οπότε κάνε τους ένα τηλεφώνημα για να δουν το θέμα.

  4. #4
    Εγγραφή
    24-08-2002
    Περιοχή
    Jamaica...θά'θελα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.117
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Εγώ παιδιά έκανα αίτηση 26/08 και μετα απο 2 τηλεφωνήματα που έκανα και με διαβεβαίωσαν ότι θα επικοινωνήσουν μαζί μου, μέχρι σήμερα 20 ημέρες μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση, και όπως φαίνεται θα κλείσω μήνα.
    Μπάς και πάνε για κλείσιμό; γιατί κάπου το διάβασα και αυτό, γιατί δεν επιτρέπεται το 2010 να κάνουν τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα να επικονωνήσουν μαζί σου αν όχι να σε ενεργοποιήσουν.
    Μου θυμίζει το 2002 όταν ήταν στα σπάργανα το adsl στην Ελλάδα, αλλά και τότε σε λιγότερο απο μήνα είχα ενεργοποιηθεί.
    Ημαρτον!

  5. #5
    Εγγραφή
    16-06-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    λοιπον ακου να δεις τι θα κανεις,δεν θελει τηλεφωνα κ διαβεβαιωσεις το θεμα το ελυσα μονος γιατι αν επαιρνα τηλ μπορει να το εμπλεκα χειροτερα,ξαναεκανα αιτηση κ μαλιστα σε διαφορετικο πακετο απο αυτο που ειχα ζητησει κ το θαυμα εγινε την δευτερα εκανα την δευτερη αιτηση την πεμπτη με πηραν τηλεφωνο κ την δευτερα θα εχω τον εξοπλισμο!
    για καποιο λογο η πρωτη αιτηση δεν υπηρχε πουθενα μαλιστα ρωτησα γιαυτο,η δευτερη σπιρτο!αντε να δουμε πρακτικα κ θεωρητικα ειναι μεσα στους χρονους.....

  6. #6
    Εγγραφή
    08-06-2006
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΗΝΟΣ
    Question
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ogenikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ παιδιά έκανα αίτηση 26/08 και μετα απο 2 τηλεφωνήματα που έκανα και με διαβεβαίωσαν ότι θα επικοινωνήσουν μαζί μου, μέχρι σήμερα 20 ημέρες μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση, και όπως φαίνεται θα κλείσω μήνα.
    Μπάς και πάνε για κλείσιμό; γιατί κάπου το διάβασα και αυτό, γιατί δεν επιτρέπεται το 2010 να κάνουν τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα να επικονωνήσουν μαζί σου αν όχι να σε ενεργοποιήσουν.
    Μου θυμίζει το 2002 όταν ήταν στα σπάργανα το adsl στην Ελλάδα, αλλά και τότε σε λιγότερο απο μήνα είχα ενεργοποιηθεί.
    Ημαρτον!
    Τελικά, σε κάλεσαν;

  7. #7
    Εγγραφή
    08-09-2010
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΓΕΡΑΚΑΣ
    Router
    Pirelli
    Εγώ έκανα αίτηση της 30/10/10 και μου κλείσαν ραντεβού για το modem για της 9/11/10 .

  8. #8
    Εγγραφή
    16-07-2007
    Περιοχή
    Ingolstadt DE
    Μηνύματα
    3.266
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    23.524 /1024
    ISP
    On, M-net Sdsl
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Διάφορα
    SNR / Attn
    7(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Fastpath
    10 με 25 ημέρες, ανάλογα με το κέντρο που ανήκεις.

Παρόμοια Θέματα

  1. Πόσες μέρες για ενεργοποίηση?
    Από droulas13 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 83
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-08-10, 19:21
  2. ποσες μερες αντεχουν τα xp ανοικτα?
    Από GT88 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 46
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-08, 00:14
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-07, 19:57
  4. Πόσες μέρες για ενεργοποίηση;
    Από phackin στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-06, 19:44
  5. Μέρες Ενεργοποίησης , Πόσες ;
    Από smyrosnik στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-05, 14:17

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας