Σελ. 1 από 13 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 186
  1. #1
    Εγγραφή
    27-09-2005
    Περιοχή
    σπιτι μου!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    228
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    On Telecoms
    Φυσηξε θαλασσινο αερακι στο forum, ορισμενοι απο εμας ( μαζι κ εγω ) διακοπευουμε, ορισμενοι περιμενουν την αδειουλα τους για να ριξουν μαυρη πετρα πισω τους.

    Οταν ερθει εκεινη η ωρα που πηγαινετε στην παραλια, εχετε βαλει το αντιηλιακο σας κι εχετε αρχισει το λιωσιμο στην ξαπλωστρα... Τι ειναι αυτο που μπορει να διαταραξει τη ψυχικη σας γαληνη?? Τι ειναι αυτο που σας σπαει τα νευρα??


    Προσωπικα τσαντιζομαι με τους επιτηδιους που χρεωνουν τις ξαπλωστρες 5 ευρω, χωρις ουσιαστικα να ειναι νομιμοι και να εχουν την αδεια απο τον εκαστοτε Δημο αλλα τεσπα το προσπερνω... Αυτο που μπορει να μου διαλυσει το νευρικο συστημα στην παραλια ειναι μια μεριδα πιτσιρικιων ( γιατι δεν ειναι ολα τα παιδακια ιδια ) που κλαινε-φωναζουν διχως λογο συνηθως κι ενω τα εχουν αφησει να παιζουν "ησυχα" με τα κουβαδακια τους αρχιζουν να τρεχουν και να πετουν βρεγμενη αμμο σ' οποιον παρει ο Χαρος Χιλιες φορες να εχω επιδοξους τενιστες!!!! Τουλαχιστον αυτοι φωναζουν: καλυφθειτε!

    P.S plz διορθωστε το -ς- ... παλι τα ιδια!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nantia : 19-07-06 στις 20:49.

  2. #2
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μου τη σπανε οι ξαπλωστρες και οι ομπρελες, που καταλαμβανουν ολην την εκταση μιας παραλιας,
    ακομα κι αν προκειται για μια γωνιτσα 2Χ3 και δεν αφηνουν οποιον επιθυμει να απλωσει μια ταπεινη ψαθουλα!
    Μου τη σπανε οι κυριλεδες που παιζουν ρακετες πανω απ το κεφαλι μου, ενω προσπαθω να διαβασω τον ασιμοφ μου!
    Μου τη σπανε οι οικογενειουλες, που βριζουν τον δημο για τη βρωμικη παραλια
    και μετα φευγουν αφηνοντας πισω τους μπυρες, παμπερς και αδεια αντηλιακα...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #3
    Εγγραφή
    02-06-2005
    Περιοχή
    Κυνοσάργους
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    755
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13454 Kbps / 960 Kbps
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    NetFaster IAD v2
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 20.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Οι τύποι με τις ρακέτες που παίζουν μπροστά σου εκεί που σκάει το κύμα. Σπαστικός επαναλαμβανόμενος θόρυβος και ενίοτε σου 'ρχεται και κανα μπαλάκι πάνω που έχεις χαλαρώσει τελείως. Τα νεύρα μου... γκρ!

  4. #4
    Εγγραφή
    27-09-2005
    Περιοχή
    σπιτι μου!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    228
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    On Telecoms
    Εχετε πετυχει πωλητες?? Να πουλανε απο ντονατ ( ο Θεος να τα κανει ) μεχρι cd-dvd και ρουχα! Μπρρρρ αυτοι κι αν ειναι ελεος..

  5. #5
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Οπως στο εναλλακτικο και open source software που αναζητουν πολλοι απο εμας, το ιδιο μπορουμε να κανουμε και για τις παραλιες. Στην Ελλαδα (ευτυχως), ελλειψη απο παραλιες δεν εχουμε. Υπαρχουν αμετρητες οπου δεν παταει ψυχη ή μονο ποιοτικος κοσμος.

    Με το "ποιοτικο", δεν εννοω κυριλλε κλπ κοσμο, απλα κοσμο ο οποιος δεν εχει τις συνηθειες της μαζας.

    Προσωπικα, πριν 3 χρονια που ειχα παει Μυτιληνη, ειχα βρει μια καταπληκτικη παραλια (στην Ερεσσο νομιζω ή στην Πετρα, δεν θυμαμαι) οπου ηταν καταπληκτικα. Ουτε ομπρελιτσες, ουτε ξαπλωστρες,ουτε beach meach bars, ουτε τιποτα. Pure clean beach...

    Αλλα γουστα ειναι αυτα. Αν ο αλλος ενδιαφερεται για νταβαντουρι, μπορει να βρει ανετα...

  6. #6
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nantia
    Εχετε πετυχει πωλητες?? Να πουλανε απο ντονατ ( ο Θεος να τα κανει ) μεχρι cd-dvd και ρουχα! Μπρρρρ αυτοι κι αν ειναι ελεος..
    Στην Κρητη πριν μια βδομαδα πλακωθηκε στο ξυλο ενας τουριστας Γερμανος
    (πρωην στρατιωτικος ακολουθος) με εναν Κρητικαρο ο οποιος αφου πρωτα ... ξυνοταν
    οπουδηποτε παει ο νους σας, μετα την επεφτε φορτικως σε ολους τους λουομενους
    να ψωνησουν τα ντονατς του, που τα επιανε με τα πεντακαθαρα χερακια του
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  7. #7
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Η Κόλαση:

    Μετά από 3 ώρες μποτιλιαρίσματος, σκαω μύτη με πονοκέφαλο από το air-condition στο γνωστό beach bar της Κασσάνδρας.
    Αφού περνάω το πρώτο κύμα ρεζερβέ ξαπλωστρών (με μπουκαλάκι Galliano από πάνω) καταλαβαίνω ότι δεν υπάρχει σπιθαμί ούτε για να σταθώ, πολύ δε περισσότερο για να απλώσω πετσέτα.

    Καταλήγω στις παρυφές της έκτασης του bar, ακριβώς δίπλα στο ηχείο των 6000W το οποίο παίζει το νέο τραγούδι των Los Chiquitas Xekola.
    Δίπλα μαμά, μπαμπάς και 3 παιζάκια από την ορεινή Χαλκιδική, με όλα τα παρελκόμενα. Τη "Φωνή της Κασσάδρας" κομπλέ 5 με DVD του Playboy, την Espresso με δωρεάν ομπρέλλα θαλάσσης, καρεκλίτσες, κουβαδάκια, καρπουζάκι, τυρί, σωσίβια και ραδιόφωνο. Το ραδιόφωνο παίζει κάτι σε "μωρό μου σε λάτρεψα και εσύ με έλιωσες σα σκουλίικιιιιι", ίσως με όχι τόσο πολλές λέξεις.
    Τα 2 παιζάκια στριγγλίζουν για το ιδιοκτησιακό καθεστώς της πλαστικής φαγάνας και η μητέρα γιατί το 3ο παιζάκι απομακρύνθηκε πέραν της ασφαλούς ζώνης των 90 εκατοστών από κει που σκάει το κύμα.

    Απλώνω την πετσέτα και σκέφτομαι ότι ο Δάντης δεν είχε τελικά φαντασία. Ξαφνικά μια τούφα άμμου μπαίνει στο αυτί μου και ανασηκώνομαι δυναμικά, έτοιμος να γίνω ο Νέος Ηρώδης.
    Μπροστά μου ο γνωστός ντονατ-τζής δίνει ντόνατ στον μπαμπά, δίπλα μου με το ένα πόδι στην πετσέτα μου ένας μελαψός κύριος θέλει να μου πουλήσει DVD γραμμένα από το κινητό του συναδέλφου του στο Χογκ-Κογκ και δεξιά μου μια ξανθιά πιτσιρίκα (με το βελουτέ σορτσάκι να έχει εισέλθει σε απύθμενα βάθη) ρωτά με βαριεστημένη φωνή:
    "Θέλετε να σας φέρω κάτι;"
    "Μήπως σας βρίσκεται ο Δάντης να του πω δυό λογάκια;"
    ...
    Ακόμη ψάχνει τον Χρήστο η πιτσιρίκα.

  8. #8
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.761
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    1. Moυ τη σπάνε αφάνταστα όλοι αυτοί που σε μια παραλία με πολύ χώρο και χωρίς κόσμο έρχονται και κολλάνε δίπλα σου ή κάθονται απο πίσω σου.

    Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω αυτούς τους ανθρώπους που σε ένα χιλιόμετρο παραλία κολλάνε δίπλα στον αλλο. Λίγο μόνος σου δηλαδή δεν μπορείς να κάτσεις;

    2. Μου τη σπάνε αφάνταστα αυτοί που προσπαθούν να φτάσουν με το αμάξι οσο πιο κοντά γίνεται στο μέρος που θα ξαπλώσουν.

    Αφήστε λίγο το αμάξι λίγα μέτρα ποιο κάτω και περπατήστε, δεν είναι ανάγκη να μπείτε με αυτό μέσα στη θάλλασα, ούτε είναι ανάγκη να μας γεμίσετε σκόνη στο φέυγα.

    3. Μου την σπάνε αφάνταστα οι ρακέτες και το συνεχόμενο τακ-τακ και το αγχος που δημιουργεί ο φόβος του να φας το μπαλάκι στο κεφάλι.

    Την στιγμή που έχεις φάει την τυρόπιτα σε έχει βαρέσει ο ήλιος, η κούραση της διαδρομής και η κρεπάλη της προηγούμενης ημέρας αρχίζεις και νταγκλάρεις και το συνεχόμενο τακ-τακ μαζί με το άντε ρε μ@λ@κ@ αφού στην έστειλα καλα ρε μ@λ@κ@ μ@λ@κ@ μ@λ@κ@ είναι απο τα χειρότερα σπασίματα.
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap
    Η Κόλαση:

    Μετά από 3 ώρες μποτιλιαρίσματος, σκαω μύτη με πονοκέφαλο από το air-condition στο γνωστό beach bar της Κασσάνδρας.
    Αφού περνάω το πρώτο κύμα ρεζερβέ ξαπλωστρών (με μπουκαλάκι Galliano από πάνω) καταλαβαίνω ότι δεν υπάρχει σπιθαμί ούτε για να σταθώ, πολύ δε περισσότερο για να απλώσω πετσέτα.

    Καταλήγω στις παρυφές της έκτασης του bar, ακριβώς δίπλα στο ηχείο των 6000W το οποίο παίζει το νέο τραγούδι των Los Chiquitas Xekola.
    Δίπλα μαμά, μπαμπάς και 3 παιζάκια από την ορεινή Χαλκιδική, με όλα τα παρελκόμενα. Τη "Φωνή της Κασσάδρας" κομπλέ 5 με DVD του Playboy, την Espresso με δωρεάν ομπρέλλα θαλάσσης, καρεκλίτσες, κουβαδάκια, καρπουζάκι, τυρί, σωσίβια και ραδιόφωνο. Το ραδιόφωνο παίζει κάτι σε "μωρό μου σε λάτρεψα και εσύ με έλιωσες σα σκουλίικιιιιι", ίσως με όχι τόσο πολλές λέξεις.
    Τα 2 παιζάκια στριγγλίζουν για το ιδιοκτησιακό καθεστώς της πλαστικής φαγάνας και η μητέρα γιατί το 3ο παιζάκι απομακρύνθηκε πέραν της ασφαλούς ζώνης των 90 εκατοστών από κει που σκάει το κύμα.

    Απλώνω την πετσέτα και σκέφτομαι ότι ο Δάντης δεν είχε τελικά φαντασία. Ξαφνικά μια τούφα άμμου μπαίνει στο αυτί μου και ανασηκώνομαι δυναμικά, έτοιμος να γίνω ο Νέος Ηρώδης.
    Μπροστά μου ο γνωστός ντονατ-τζής δίνει ντόνατ στον μπαμπά, δίπλα μου με το ένα πόδι στην πετσέτα μου ένας μελαψός κύριος θέλει να μου πουλήσει DVD γραμμένα από το κινητό του συναδέλφου του στο Χογκ-Κογκ και δεξιά μου μια ξανθιά πιτσιρίκα (με το βελουτέ σορτσάκι να έχει εισέλθει σε απύθμενα βάθη) ρωτά με βαριεστημένη φωνή:
    "Θέλετε να σας φέρω κάτι;"
    "Μήπως σας βρίσκεται ο Δάντης να του πω δυό λογάκια;"
    ...
    Ακόμη ψάχνει τον Χρήστο η πιτσιρίκα.
    Ο ΟΤΕ φταέι

    Η λύση ειναι μια, να πας σε μη εμπορική παραλία αλλά δυστηχως δεν υπάρχει

  10. #10
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Μα καλα ποιος καθεται τοτε στις ξαπλωστρες αφου σε ολους μας "μας τη σπαει" ?? Εαν δεν υπηρχε ενδιαφερον δεν θα υπηρχαν και αυτες.
    Ξαφνικα ανακαλυψαν καποιοι οτι ο βελουδινος κωλ@ρακος τους δεν μπορει να ακουμπαει την αμμο και θελει ξαπωστρα. ΟΥΡΤΟΥ ΡΕ !!!

    Εμενα τιποτα δεν μου τη σπαει στην παραλια. Τα σκουπιδια (εαν και οπου εχω βρει) μονο.
    Ουτε ο ντοναταζης, ουτε ο λουκουματζης, ουτε και τα παιδακια που παιζουν με τα κουβαδακια τους ή οι τυποι με τις ρακετες τους.
    Εαν τωρα ειναι και τυππισες... ΕΕΕΕ σιγα μη μου την εσπαγε εκει .

    Μη κατανταμε και κατινες !!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr
    Η λύση ειναι μια, να πας σε μη εμπορική παραλία αλλά δυστηχως δεν υπάρχει
    Εχω ακουσει (και δει) κατι παραλιες στα Κουφονησια....
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  11. #11
    Εγγραφή
    16-11-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    Όλα όσα λέτε εγώ μπορώ να τα αντέξω...!
    Αλλά να ξαπλώνω κάτω και να βλέπω γύρω μου ένα δασάκι από γόπες καρφωμένες στην άμμο με αηδιάζει αφάνταστα!
    Είμαι καπνιστής, αλλά τις γόπες μου τις μαζεύω.

  12. #12
    Εγγραφή
    07-11-2005
    Περιοχή
    /dev/null
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.610
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    OpenBSD -stable
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Με ενοχλεί να υπάρχουν άντρες στην παραλία... Γίνεται να υπάρχει μία παραλία ΜΟΝΟ με γυναίκες και εμένα;


    edit: ξέχασα να πω και τι πραγματικά με ενοχλεί.
    Με ενοχλεί να γίνεται πανικός και η βρώμα από τα σκουπίδια.
    Richard Stallman: "I see you are being your usual friendly self ;-}."
    Theo de Raadt: "Yes, and you are being the usual slimy hypocritical asshole."

  13. #13
    Εγγραφή
    25-05-2004
    Περιοχή
    POTS & Mobile γωνια
    Μηνύματα
    2.214
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~11700 / 775
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟΥ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    Path Level
    Interleaved
    α) Μου την σπαει η ταλαιπωρια για να φτασω στην παραλια
    β) μου την σπαει η αμμος της παραλιας
    γ) μου την σπαει η θαλασσα με το αλατι
    δ) μου την σπαει ο αερας που με γεμιζει με αμμο
    ε) μου την σπαει ο ηλιος που καιει πανω απο το κεφαλι μου
    ζ) μου την σπανε οι μικροπωλητες
    η) μου την σπαει οταν δεν βρισκω απλωστρα με ομπρελα να κατσω
    θ) μου την σπανε τα παιδακια που κανουν φασαρια
    ι) μου την σπανε οι μαμαδες που τα φερνουν στην παραλια
    κ) μου τη σπανε οι μαμαδες που φωναζουν στα παιδακια τους οταν απομακρυνθουν
    λ) μου την σπανε οσοι εχουν ωραια μωρα διπλα τους οπου καθονται να κοιτανε αριστερα και δεξια για να δουν ποιος μπανιζει τα μωρα τους αντι να καθονται σπιτι και να αφηνουν τα μωρα να ερχονται μονα τους στην παραλια
    μ) μου την σπανε οι αχινοι
    ν) μου την σπανε τα σκουπιδια που αφηνουν πισω
    ξ) μου την σπανε αυτοι που αφηνουν τα σκουπιδια πισω

  14. #14
    Εγγραφή
    08-07-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το πιο άθλιο πράγμα σε μια παραλία είναι τα σκουπίδια και τα κ#λοτσιγάρα που είναι σπαρμένα παντού. Όλα τα υπόλοιπα που έχετε αναφέρει, μπορείτε να τα αποφύγετε με λίγο παραπάνω κόπο (μέχρι την επόμενη παραλία). Φυσικά εξαιρώ τους φίλους Αθηναίους (ειδικά τους μπατιρηδες) που δυστυχώς είναι υποχρεωμένοι να τα φάνε όλα στην μάπα (αλλά τουλάχιστον η παραλία τους θα είναι καθαρή)...

  15. #15
    Εγγραφή
    07-11-2002
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.690
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritz!Box Fon
    Δεν μου την σπάει τίποτα ... συνήθως οι θυληκές υπάρξεις μου αποσπάν την προσοχή ... και φυσικά σε πιο ήρεμες παραλίες ή αν είναι να πάω σε beach bar ένα 50άρικο για τραπέζι πρώτη σειρά και μακριά απο ηχεία, εαν δεν το έχω κανονίσει απο πριν , δωρεάν πάντα, χωρίς κοννέ που πας ..., πρόβλημα με παιδάκια , ποτέ , είναι η χαρά της παραλίας ... Μικροπωλητές all time classic , αμα μου πει κάτι του λέω , το κατεβάζω απο το internet ( copyright: Htampaki ) και ότι κατάλαβε κατάλαβε , άμα είναι φαγώσιμο θα πω , ΣΔΟΕ , δεν θα φύγει μετά; δεν το έχω δοκιμάσει , συνήθως δεν με ενοχλούν ... και φυσικα έχω ήδη μαύρισμα απο την οθόνη οπότε χαλαρά ...

Σελ. 1 από 13 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-08, 20:06
  2. Την βοηθεια σας παρακαλω και την πειρα σας!
    Από digenis στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-12-07, 01:55
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-06, 14:09
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-04, 05:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας