Σελ. 10 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 186
  1. #136
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    @Johnkal69
    @aggelos85

    Ηρεμηστε ρε μαγκες δεν ειπα οτι αμα τον βρω μονον του θα τον σαπισω στο ξυλο μια παρατηρηση εκανα.Αλλα σε πολλες περιπτωσεις δεν ειναι ο χαρακτηρας του παχυλου που εχει κερδισει την κοπελα αλλα τα Money.
    Να μην πω και για κατι ξεκουτηδες που εχουν διπλα κατι κοπελες σαν τα γλυκα τα νερα.
    Δε λεω οτι ειναι μ@λ@κες ή τιποτε τετοιο,ισα ισα οταν γινω χοντρος/γερος μακαρι να εχω και εγω τετοιες και οι διαφοροι nikchris να κανουν ποστ στο adslgr

    ΥΓ: Συνήθως αντι-αισθητικά αυτά, του τύπου πώς είναι έτσι αυτός και έχει αυτήν , αυτός είναι σαν αδερφή κλπ χωρίς παρεξήγηση συνήθως είναι απο άτομα τα οποία δεν βρίσκουν καμία και είναι απελπισμένα ή απο άτομα πολύ μικρής ηλικίας που δεν έχουν βρεί ποτέ καμία.
    Ναι χωρις παρεξηγηση,μαλιστα
    δηλαδη εσυ εισαι ο ειδικος ψυχολογος τωρα και παρατηρησες οτι εμενα μου τη σπαει που εχει αυτος γκομενα και εγω δεν εχω,ας πουμε.Οτι ζηλευω και λεω "γιατι μας τις τρωνε ρε γαμωτο..."και τετοια....
    Ρε και 1000 γκομενες το χρονο να ειχα(κοντα ειμαι παντως ) παλι αντιαισθητικο θα μου φαινοταν πως να το κανουμε τωρα.Μερικα πραγματα δεν ειναι ωραια και μου χτυπανε στο ματι' να μην το πω????


    Υ.Γ τα λεω ολα αυτα εχοντας κολητο που ειναι 110 κιλα.Αλλα ειναι αλλο θεμα πως και γιατι εχει κοπελες,πολυ offtopic
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gordito : 12-08-06 στις 20:44.

  2. #137
    Εγγραφή
    26-06-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    2.090
    Downloads
    39
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΔΑΦΝΗΣ
    Router
    Speedtouch 780WL
    Το γκομενάκι είναι για τα λεφτά και ο χοντρός ο γέρος είναι για τα βυζιά. Δεν υπάρχει θύτης και θύμαμαι. Ο καθένας παίρνει αυτό που θέλει ή έχει ανάγκη.

  3. #138
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mich83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γκομενάκι είναι για τα λεφτά και ο χοντρός ο γέρος είναι για τα βυζιά. Δεν υπάρχει θύτης και θύμαμαι. Ο καθένας παίρνει αυτό που θέλει ή έχει ανάγκη.
    on this hand,ναι
    but
    on the other hand
    το γκομενακι που παει για τα λεφτα υποβιβαζει τον εαυτο της και το χαρακτηρα της.

    Τελος παντων για να ξεφυγουμε λιγο να τι αλλο μου τη σπαει στην παραλια:
    1)Ολες οι καντινες φτιαχνουν μαπα καφε + ακριβο
    2)Οταν βγω απο τη θαλασσα δεν μπορω να καπνισω.μου τη σπαει
    3)Οι γιαγιαδες/μαναδες που βαρανε τα εγγονια/παιδια τους. Γενικα οταν ο γονεας δειχνει συμπεριφορα ζωου προς το παιδι("θεε μου γιατι δεν τραβιομουνα" και τετοια) μου δειχνει ανθρωπο χαμηλου επιπεδου
    4)Ο καθε λογης καμακιας που δεν καταλαβαινει που τον παιρνει και που δεν τον παιρνει να χωθει και τρωει τα μουτρα του.Γινεται ενοχλητικος στο ματι
    5) Συνηθως οι γεροι που αλλαζουν τα μαγιω τους και νομιζουν οτι μια πετσετα φτανει για να καλυφθουν.Ιδιως σε πλαζ που εχει και αποδυτηρια ειναι τουλαχιστον προσβλητικο να δω ημιγυμνο εναν 75χρονο.αλλα τουλαχιστον αυτος εχει το ελαφρυντικο της ηλικιας
    6) Οι γυναικες.Μα ειναι δυνατον ποτε καμια να μην αισθανεται ομορφη και συνεχεια να γκρινιαζει για το ταδε ελλατωμα??? Εχω κραξει πολλες φιλες

  4. #139
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.577
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14/1
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑ
    Δυο πραγματα με εκνευριζουν πολυ, οι γοπες των τσιγαρων και οι θειες που δεν αφηνουν τιποτε ασχολιαστο. Ειδικα στη Πλακα Λιτοχωρου μιλαμε για πολυ γοπα στην αμμο ρε παιδια, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

  5. #140
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Uz
    Μηνύματα
    227
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Philips CGA5722N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nantia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρηκα τον αδερφο μου! Αν εξαιρεσεις τις ξαπλωστρες
    οΟοΟο.. Δεν ειμαστε ομως σπασικλακια ετσι ;;
    Φοβάμαι μήπως μια μέρα με αφήσουν όλοι και μείνουν μόνοι τους..

  6. #141
    Εγγραφή
    01-04-2005
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    861
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    Crypto F200 Ultra Super
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι χωρις παρεξηγηση,μαλιστα
    δηλαδη εσυ εισαι ο ειδικος ψυχολογος τωρα και παρατηρησες οτι εμενα μου τη σπαει που εχει αυτος γκομενα και εγω δεν εχω,ας πουμε.Οτι ζηλευω και λεω "γιατι μας τις τρωνε ρε γαμωτο..."και τετοια....
    Ρε και 1000 γκομενες το χρονο να ειχα(κοντα ειμαι παντως ) παλι αντιαισθητικο θα μου φαινοταν πως να το κανουμε τωρα.Μερικα πραγματα δεν ειναι ωραια και μου χτυπανε στο ματι' να μην το πω????


    Υ.Γ τα λεω ολα αυτα εχοντας κολητο που ειναι 110 κιλα.Αλλα ειναι αλλο θεμα πως και γιατι εχει κοπελες,πολυ offtopic
    Δεν είπα πως είμαι ειδικός ψυχολόγος , είπα απο τί άτομα βλέπω να τα λένε αυτά. Δεν αναφέρθηκα για σένα αλλά γενικά!

    Για το

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γκομενακι ()που παει για τα λεφτα υποβιβαζει τον εαυτο της και το χαρακτηρα της.
    Συμφωνώ. Είναι ξεφτύλα αυτές και για ξύλο. Μακρυά απο εμάς.

  7. #142
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AddictedToChaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Παιδιά τέτοιες photos όταν τις βάζετε να βάζετε και ένα warnining από κάτω.....

  8. #143
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γκομενακι που παει για τα λεφτα υποβιβαζει τον εαυτο της και το χαρακτηρα της.
    Είπες "ιερή" κουβέντα........

  9. #144
    Εγγραφή
    30-03-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    573
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aggelos_85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εγω κατι τετοιους τυπους τους θαυμαζω. εχουνε κοτσια..δεν κολλανε πουθεναμπορει σαν θεαμα να ειναι καπως αλλα στην τελικη καλοπερνανε
    Ορθά μίλησες.....ΟΥΓΚ!

  10. #145
    Εγγραφή
    20-05-2005
    Περιοχή
    Θεσ/νικη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    601
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Conn-x
    Router
    SD585v6/LinksysWag200g
    2 πράγματα με τρελαίνουν.

    1ο και κυριότερο, τα σκουπίδια! από γόπες μέχρι σπασμένες καρέκλες που τις παρατούν στην παραλία!

    2ο, η συμπεριφορά όσων πιστεύουν πως η παραλία τους ανήκει.
    Πολλές PC-δυσκολίες λύθηκαν με την ευγενέστατη χορηγία των μελών του adslgr.com!
    Thank you All for your help!

  11. #146
    Εγγραφή
    31-03-2006
    Περιοχή
    Πυλαία
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    592
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ
    Router
    Bautec
    Προσωπικά δεν πηγαίνω συνήθως σε παραλίες με πολύ κόσμο. Και 2ον δεν κάθομαι πολύ στην παραλία αλλά στην θάλασσα. Έτσι δεν μου την σπάνε πολλά πράγματα.

    Ίσως οτι οι περισσότεροι και ειδικά οι γυναίκες κατεβαίνουν για να δείξουν το σώμα τους.
    Αλλά και πάλι εγώ πηγαίνω για την θάλλασα

  12. #147
    Εγγραφή
    27-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.084
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    200/200
    ISP
    HCN
    Router
    ArrowFibre
    Moυ τι σπάνε τα μικρά παιδάκια που τσιρίζουν

  13. #148
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Whiteyez Εμφάνιση μηνυμάτων
    Moυ τι σπάνε τα μικρά παιδάκια που τσιρίζουν
    Aυτά μας την σπάνε οπουδήποτε... κυριώς σε τρένα και πιο πολύ σε αεροπλάνα...

    Πάντα στα μεγάλα ταξίδια, προγραμματίζω να κοιμηθώ στο ταξίδι, και πάντα κάποιο μπασταρδο είναι δίπλα μου...

    Στην παραλία δεν με ενοχλούνε και τόσο, πιο πολύ μου την σπάει η ζέστη και ο ιδρώτας που κολλάει με το αντιηλιακό και η κοιλίδα που αφήνει στη θάλασσα. Όπως καταλαβαίνεται, είμαι τύπος της μπύρας (φραπέ πάντα στο μπαλκόνι του σπιτιού με τη θέα και τον απαραίτητο πονοκέφαλο) και της σκιάς. Όσες φορές αναγκάστηκα να πάω για μπάνια μεσημέρι, -ναι δεν είχα περιθώριο να αρνηθώ, ναι δεν αντέχω την γκρίνια, ναι η γκρίνια μου είναι ασήμαντη μπροστά στις γκρίνιες τους- το σκυλομετάνιωσα.

    Αυτο που δεν κατάλαβα ποτέ, ειναι πώς εννοούνε οι γυναίκες το πάμε για μπάνιο: Πέντε λεπτά μπάνιο και 150 ώρες κάψιμο. Εγώ δεν μπορώ να το κάνω αυτό, επειδη είμαι ασπρουλιάρης και έχω κάμποσες ελιές, για αυτό είμαι ο γκικουλας με τον 30 δείκτη προστασίας, τα λευκά φανελάκια και τα αστεία καπέλα.... Μια φορά μόνο έκανα την πλάκα μου, και όταν κοιμόταν της έριξα μια μικρή στάλα δείκτη προστασίας 30 σε μια γωνίτσα στην πλάτη, τον Σεπτέμβρη που της το έδειξα, με πήρε και με σήκωσε....

    Συνήθως την πέφτω στην παραλία κατα της 5 το απογευματάκι, παίρνω τη δόση μου απο ήλιο και βουτάω. Μετά κάνω και ένα ημιβραδυνο στις 7 με 8, είναι απίστευτη η θάλασσα το βράδυ, όπως και το πρωι. ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ.....

  14. #149
    Εγγραφή
    27-09-2005
    Περιοχή
    σπιτι μου!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    228
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτά μας την σπάνε οπουδήποτε... κυριώς σε τρένα και πιο πολύ σε αεροπλάνα...

    Πάντα στα μεγάλα ταξίδια, προγραμματίζω να κοιμηθώ στο ταξίδι, και πάντα κάποιο μπασταρδο είναι δίπλα μου...
    χαχαχαχα ωραια το εθεσες!

  15. #150
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτά μας την σπάνε οπουδήποτε... κυριώς σε τρένα και πιο πολύ σε αεροπλάνα...

    Πάντα στα μεγάλα ταξίδια, προγραμματίζω να κοιμηθώ στο ταξίδι, και πάντα κάποιο μπασταρδο είναι δίπλα μου...

    ..
    Γυριζα την προηγουμενη εβδομαδα απο Θασο με το πρωινο φερυ. Ταξιδι περιπου μιαμιση ωρα.
    Ειμουν με μιση ωρα στα κλεφτα υπνο , το ιδιο και η υπολοιπη οικογενεια . Κατα καλη μας τυχη το φερυ ειχε δυο αιθουσες μια μικρη και μια μεγαλη που πηγε ολος ο κοσμος. Καβατζωσαμε λοιπον την μικρη και στρωθηκαμε στους καναπεδες για λιγο πολυτιμο υπνο.
    Ελα ομως που ξαφνικα πλακωσε οικογενεια λαζογερμανων .Παπους , γιαγια ,ανδρογυνο και δυο σκασμενα παιδακια γυρω στα 2-3 ετων.
    Τα μικρα εκαναν κοντρες πιο θα τσιριξει πιο δυνατα, η γιαγια ελεγε " πω πω τι γλυκα στοματακια εναι αυτα!!!!" , ο παπους μιλουσε μεγαλοφωνα με την νυφη λες και ηταν σε αποσταση 50 μετρων μεταξυ τους, και ο πατερας επαιρνε απο το κινητο το ξενοδοχειο που εφυγαν καθε 5 λεπτα να ρωτησει μηπως βρηκαν ενα παιχνιδακι που ξεχασαν . Βεβαια μιλουσε και αυτος σαν να μην υπηρχε τηλεφωνο. Μια σκετη τρελλα.Ολο μαζι το υπολοιπο φερυ μαζι με τις μηχανες εκανε λιγοτερη φασαρια .
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

Σελ. 10 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-08, 20:06
  2. Την βοηθεια σας παρακαλω και την πειρα σας!
    Από digenis στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-12-07, 01:55
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-06, 14:09
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-04, 05:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας