Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 716 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 696706711714715716717718721726736 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.726-10.740 από 11564

Θέμα: e-banking

  1. #10726
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.669
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CptBill Εμφάνιση μηνυμάτων
    έγινε επικαιροποιηση κ στα στοιχεία της συζύγου παράλληλα οπότε πλέον η άλφα μπανκ έχει φρέσκα στοιχεία.

    Εφόσον κ οι 2 πελάτες έχουν φρέσκα επικαιροποιημενα στοιχεία, γιατί να ζητάνε ένα κάρο δικαιολογητικά?

    Θα δείξει επόμενες μέρες πως θα πάει αυτό αφού πλησιάζει η επίσκεψη
    Η επικαιροποίηση της συζύγου έγινε σε άλλο λογαριασμό φαντάζομαι, καθώς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδικαιούχος στο δικό σου, οπότε λογικό είναι να ζητάνε χαρτιά.

  2. #10727
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.667
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωρίς να ξέρω, θα έβαζα στοίχημα ότι δεν υπάρχει όριο, μόνο πρακτικό όριο στο πόσα χαρτονομίσματα πρέπει να βάζεις τη φορά (νομίζω είναι 50, ίσως και 100, κάτι στρογγυλό, κάπου το είχα δει) και τι χώρο έχει το μηχάνημα.
    Και εγώ έτσι γνωρίζω. Δεν υπάρχει άνω όριο στο συνολικό ποσό, παρά μόνο στο πλήθος των χαρτονομισμάτων. Αν έχεις περισσότερα χαρτονομίσματα απλώς κάνεις πολλαπλές καταθέσεις. Σε Εθνική και Πειραιώς νομίζω το όριο των χαρτονομισμάτων είναι 50. Αν έχεις για παράδειγμα 70 χαρτονομίσματα μπορείς να κάνεις 2 καταθέσεις από 35 και 35.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #10728
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    441
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η επικαιροποίηση της συζύγου έγινε σε άλλο λογαριασμό φαντάζομαι, καθώς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδικαιούχος στο δικό σου, οπότε λογικό είναι να ζητάνε χαρτιά.
    Η επικαιροποίηση αναφέρεται/γίνεται στον πελάτη στην συγκεκριμένη τράπεζα όσους λογαριασμούς και αν έχει.... δεν ειναι για κάθε λογαριασμό χωριστά.

  4. #10729
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η επικαιροποίηση της συζύγου έγινε σε άλλο λογαριασμό φαντάζομαι, καθώς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδικαιούχος στο δικό σου, οπότε λογικό είναι να ζητάνε χαρτιά.
    Η επικαιροποίηση δεν γινεται με βαση καποιο τραπεζικο λογαριασμο αλλα σε επιπεδο "χρηστη" ανα τραπεζα οπως σωστα ανεφερε και ο @TeoT

    απο εκει αντλουν στοιχεια οπως το εκκαθαριστικο, στοιχεια επικοινωνιας, στοιχεια εργασιας και φυσικα στοιχεια επικοινωνιας

    Ο δικος μου λογαριασμος ειναι ηδη επικαιροποίημενος. Παρολα αυτα ζητησαν να εχω ξανα τα στοιχεια σε εντυπα, ενω τα εχουν ηδη.

    Τον χρηστη που θα προσθεσουν ως συνδικαιουχο δεν τον γνωριζουν ακομη. Ειναι κατανοητο να ζητανε εντυπα, για αυτο το χρηστη, ωστε να γινει επικαιροποίηση αλλα ποιο λογικο θα ηταν να σου πουν να προβει σε επικαιροποίηση και αυτος ο χρηστης ωστε να μην χρειαστει να κουβαλας χαρτουρα.

    Αναφερετε ρητα και στη σελιδα τους

    Εχουν καταληξει να θεωρουμε τη χαρτουρα τη γραφειοκρατία και τη ταλαιπωρια του τελικου χρηστη ως κατι φυσιολογικο

    https://www.alpha.gr/el/lp/dikaiologitika

    δικαιούχου σε λογαριασμό Στο ραντεβού να έχετε μαζί σας:

    • Έγγραφο ταυτοποίησης

    Οι συνδικαιούχοι πρέπει να:

    • Έρθουν μαζί σας στο ραντεβού σας στο κατάστημα.
    • Ενημερώσουν τα στοιχεία τους στην Alpha Bank πριν από το ραντεβού.

    Πριν από το ραντεβού:

    • Βεβαιωθείτε ότι τα στοιχεία σας στην Alpha Bank είναι ενημερωμένα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος CptBill : 25-07-23 στις 14:37.

  5. #10730
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.279
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Πήγα και εγώ σήμερα στην ALPHA χωρίς ραντεβού για κάτι δολάρια που έχω σε συνάλλαγμα για να τα κινήσω λίγο να τα βάλω σε προθεσμιακή γιατί δεν τον κινώ καθόλου τον λογαριασμό.
    Ξέρω ότι χρειάζεται ραντεβού αλλά πήγα στο ATM να κάνω ανάληψη μετρητών για την μάνα μου και μπήκα μέσα. Αν και δεν είχε κανέναν πελάτη εκείνη την ώρα επέμεναν στο ραντεβού. Τις άλλες μέρες δουλεύω τους είπα και αυτό πρωί.
    Σήμερα πήρα ένα ρεπό.
    Οτιδήποτε συναλλαγή σε συνάλλαγμα απαιτεί παρουσία σε κατάστημα. Δεν γίνεται μέσω e-banking αλλά ούτε και μέσω phone banking. Αυτό βέβαια τελευταία δεν απαντάει ποτέ. Ούτε και στην γραμμή Gold που έχουν.
    Τελικά δεν εξυπηρετήθηκα και θα αναγκαστώ να κλείσω ραντεβού. Από πριν covid ayt;h h istor;ia me ta rantebo;y.
    Επίσης έχω κάτι τελειωμένα αμοιβαία από εποχής Citibank και δεν μπορώ να τα παρακολουθώ μέσω e-banking. Κάθε φορά και διαφορετικό παραμύθι μου λένε. Μου έρχεται μια ενημέρωση κάθε τρεις μήνες.
    Μαύρο χάλι η εξυπηρέτηση γενικά από όλες τις τράπεζες.

  6. #10731
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα και εγώ σήμερα στην ALPHA χωρίς ραντεβού για κάτι δολάρια που έχω σε συνάλλαγμα για να τα κινήσω λίγο να τα βάλω σε προθεσμιακή γιατί δεν τον κινώ καθόλου τον λογαριασμό.
    Ξέρω ότι χρειάζεται ραντεβού αλλά πήγα στο ATM να κάνω ανάληψη μετρητών για την μάνα μου και μπήκα μέσα. Αν και δεν είχε κανέναν πελάτη εκείνη την ώρα επέμεναν στο ραντεβού. Τις άλλες μέρες δουλεύω τους είπα και αυτό πρωί.
    Σήμερα πήρα ένα ρεπό.
    Οτιδήποτε συναλλαγή σε συνάλλαγμα απαιτεί παρουσία σε κατάστημα. Δεν γίνεται μέσω e-banking αλλά ούτε και μέσω phone banking. Αυτό βέβαια τελευταία δεν απαντάει ποτέ. Ούτε και στην γραμμή Gold που έχουν.
    Τελικά δεν εξυπηρετήθηκα και θα αναγκαστώ να κλείσω ραντεβού. Από πριν covid ayt;h h istor;ia me ta rantebo;y.
    Επίσης έχω κάτι τελειωμένα αμοιβαία από εποχής Citibank και δεν μπορώ να τα παρακολουθώ μέσω e-banking. Κάθε φορά και διαφορετικό παραμύθι μου λένε. Μου έρχεται μια ενημέρωση κάθε τρεις μήνες.
    Μαύρο χάλι η εξυπηρέτηση γενικά από όλες τις τράπεζες.
    euroabank με FX Trader αν θες να τα κανεις συναλλαγμα. Τώρα κάτι άλλο δεν μου έρχεται στο μυαλό.
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  7. #10732
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakisx1987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοεις θελουν λεφτα να μπαινουν;
    Και οι 2 συνταξεις στην πειραιως μπαινουν.
    Γιατί δεν βάζεις 1 σύνταξη σε κάθε τράπεζα; Για την περίπτωση που βροντήξει κανόνι και επίσης σε νέα Capital Control διπλές αναλήψεις.

  8. #10733
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο είναι το μέγιστο ποσό κατάθεσης σε ΑΤΜ της Εθνικής Τράπεζας;
    Προσοχή με τις καταθέσεις μετρητών. Το ειδικό λογισμικό της ΑΑΔΕ εκλαμβάνει τις καταθέσεις μετρητών ως «πρωτογενείς» κι άρα θα πρέπει να κληθείς να αποδείξεις -πέραν πάσης αμφιβολίας- την προέλευσή τους. Ενδεχομένως δε να flagάρονται οι καταθέσεις μετρητών από το σύστημα της ΑΑΔΕ, το οποίο είναι Online με όλους τους τραπεζικούς λογαριασμούς, για πιθανό έλεγχο.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η επικαιροποίηση της συζύγου έγινε σε άλλο λογαριασμό φαντάζομαι, καθώς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδικαιούχος στο δικό σου, οπότε λογικό είναι να ζητάνε χαρτιά.
    Αυτό φαίνεται παράξενο κι εξηγώ τι εννοώ... Ο πελάτης «λογικά» επικαιροποιείται ως CustomerID κι όχι ως αριθμός λογαριασμού. Κι αυτό θεωρώ πως είναι έτσι διότι σε τράπεζες που έχω περισσότερους από έναν λογαριασμούς, μου ζητάει επικαιροποίηση ΜΙΑ φορά κι όχι για κάθε λογαριασμό ξεχωριστά. Από την άλλη βέβαια θα μου πεις -και θα έχεις και δίκιο- η λέξη «λογική» με τη λέξη «τράπεζα» δεν πάνε ποτέ στην ίδια πρόταση

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτιδήποτε συναλλαγή σε συνάλλαγμα απαιτεί παρουσία σε κατάστημα. Δεν γίνεται μέσω e-banking αλλά ούτε και μέσω phone banking. Αυτό βέβαια τελευταία δεν απαντάει ποτέ. Ούτε και στην γραμμή Gold που έχουν.
    Άνοιξε -εντελώς Online- και χωρίς κόστος λογαριασμό δολαρίων στη Wise Europe και στείλε τα εκεί, όπου μπορείς να τα παρακολουθείς Online και να παίρνεις και τόκο 3,85%. Αν σε ρωτήσουν, πες του ότι αναγκάστηκες να τα μεταφέρεις γιατί σε ταλαιπωρούν στο κατάστημα

  9. #10734
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την έχουν καλά κρυμμένη την πληροφορία, αν και η μοναδική τράπεζα με αναλυτικούς οδηγούς για τη χρήση των ATM. Χωρίς να ξέρω, θα έβαζα στοίχημα ότι δεν υπάρχει όριο, μόνο πρακτικό όριο στο πόσα χαρτονομίσματα πρέπει να βάζεις τη φορά (νομίζω είναι 50, ίσως και 100, κάτι στρογγυλό, κάπου το είχα δει) και τι χώρο έχει το μηχάνημα.
    Το όριο νομίζω είναι 60 χαρτονομίσματα.

  10. #10735
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.279
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων


    Άνοιξε -εντελώς Online- και χωρίς κόστος λογαριασμό δολαρίων στη Wise Europe και στείλε τα εκεί, όπου μπορείς να τα παρακολουθείς Online και να παίρνεις και τόκο 3,85%. Αν σε ρωτήσουν, πες του ότι αναγκάστηκες να τα μεταφέρεις γιατί σε ταλαιπωρούν στο κατάστημα

    Ευχαριστώ. Καλή ιδέα. Είναι της μάνας και δικόςου κοινοςπου δούλευε στο εξωτερικό και δεν θέλω να τα διακινδυνεύσω με τίποτα. Προτιμώ να μείνω εγώ άφρσγκος. Θα το ελέγξω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 25-07-23 στις 20:03.

  11. #10736
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα και εγώ σήμερα στην ALPHA χωρίς ραντεβού για κάτι δολάρια που έχω σε συνάλλαγμα για να τα κινήσω λίγο να τα βάλω σε προθεσμιακή γιατί δεν τον κινώ καθόλου τον λογαριασμό.
    Ξέρω ότι χρειάζεται ραντεβού αλλά πήγα στο ATM να κάνω ανάληψη μετρητών για την μάνα μου και μπήκα μέσα. Αν και δεν είχε κανέναν πελάτη εκείνη την ώρα επέμεναν στο ραντεβού. Τις άλλες μέρες δουλεύω τους είπα και αυτό πρωί.
    Σήμερα πήρα ένα ρεπό.
    Οτιδήποτε συναλλαγή σε συνάλλαγμα απαιτεί παρουσία σε κατάστημα. Δεν γίνεται μέσω e-banking αλλά ούτε και μέσω phone banking. Αυτό βέβαια τελευταία δεν απαντάει ποτέ. Ούτε και στην γραμμή Gold που έχουν.
    Τελικά δεν εξυπηρετήθηκα και θα αναγκαστώ να κλείσω ραντεβού. Από πριν covid ayt;h h istor;ia me ta rantebo;y.
    Επίσης έχω κάτι τελειωμένα αμοιβαία από εποχής Citibank και δεν μπορώ να τα παρακολουθώ μέσω e-banking. Κάθε φορά και διαφορετικό παραμύθι μου λένε. Μου έρχεται μια ενημέρωση κάθε τρεις μήνες.
    Μαύρο χάλι η εξυπηρέτηση γενικά από όλες τις τράπεζες.
    Σήμερα φίλος μου έμπορος μου είπε ότι πήγε να κάνει κατάθεση δολαρίων σε λογαριασμό του συναλλάγματος με δολάρια στην ALPHA και του πήραν 7,99 ευρώ προμήθεια.

  12. #10737
    Εγγραφή
    11-06-2003
    Περιοχή
    Καμίνια
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    ISP
    Cosmote LTE
    Router
    MikroTik Chateau lte12
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tony_Ts Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αυτό φαίνεται παράξενο κι εξηγώ τι εννοώ... Ο πελάτης «λογικά» επικαιροποιείται ως CustomerID κι όχι ως αριθμός λογαριασμού. Κι αυτό θεωρώ πως είναι έτσι διότι σε τράπεζες που έχω περισσότερους από έναν λογαριασμούς, μου ζητάει επικαιροποίηση ΜΙΑ φορά κι όχι για κάθε λογαριασμό ξεχωριστά. Από την άλλη βέβαια θα μου πεις -και θα έχεις και δίκιο- η λέξη «λογική» με τη λέξη «τράπεζα» δεν πάνε ποτέ στην ίδια πρόταση

    βασικα ξεκινησε στραβα το πραγμα οταν η υπαλληλος πηγε να με σπρωξει για τη διαδικασια σε καταστημα οπου ανοιξα πριν 20+ χρονια το λογαριασμο της αλφα.

    Η ειρωνια ειναι οτι εβλεπε λαθος λογαριασμο. Ο σωστος ειναι λογαριασμος που θα προσθεσω συνδικαιουχος ηταν καποτε της Εμπορικης τραπεζας. Θα μπορουσε μάλιστα να μου πει να βρω καταστημα της Εμπορικης

    Μονο κ μονο για το γαμωτο, παιζει να παμε με τη σύζυγο και με τη ψηφιακη ταυτοτητα τη παρασκευη.
    Εχει να πεσει γέλιο.

  13. #10738
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.279
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα φίλος μου έμπορος μου είπε ότι πήγε να κάνει κατάθεση δολαρίων σε λογαριασμό του συναλλάγματος με δολάρια στην ALPHA και του πήραν 7,99 ευρώ προμήθεια.

    Δεν υπήρχε προμήθεια τότε. Στο μεταξύ ρώτησα γιατί δεν μπορώ να το κάνω την προθεσμισκή έστω με phone banking και μου λέει όταν έρθεις στο ραντεβού θα υπογράψεις ειδική σύμβαση ενώ έχω και κωδικούς phone banking και εννοείται και e-banking. Δεν μου εξήγησε τους λόγους.
    Μάλλον να πουλήσουν τίποτα ασφαλιστικά προγράμματα θέλουν. Θέλει μεγάλη 6.
    Αυτοί έχουν γίνει χειρότεροι από τον Ριχάρδο

  14. #10739
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ!

    Ακόμα δεν έχω βρει κάτι, και άρχισα ήδη να βαριέμαι το ψάξιμο
    100 χαρτονομίσματα αν θυμάμαι καλά είναι το όριο.

    - - - Updated - - -

    Είπα να υσεκάρω την επιλογή για πληρωμή με δόσεις σε χρεωστική , που διαφημίζει η Πειραιώς. Για να δεις την διαδικασία στο app τους (το νέο) απαιτεί την αλλαγή της γλώσσας της συσκευής στα Ελληνικά
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  15. #10740
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...απαιτεί την αλλαγή της γλώσσας της συσκευής στα Ελληνικά
    Είχα διαπιστώσει ότι και για κάτι άλλο ζητάει το ίδιο, μου διαφεύγει όμως αυτή τη στιγμή τι...
    Mono No Aware

Σελ. 716 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 696706711714715716717718721726736 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας