Σελ. 111 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113116121131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.651-1.665 από 5855
  1. #1651
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Bhaal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανονικά το ΑΦΜ σου το δίνεις μια φορά, είναι εντολή από την Τράπεζα της Ελλάδος, αλλά κάθε 2 αναλήψεις... πλήρης παραλογισμός.
    Ποια τράπεζα είναι αυτή που στο ζητάει;
    Ήταν το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο. Ίσως να έφταιγε το γεγονός οτι την τελευταία φορά που τους το είχα δόσει τους το είπα προφορικά το ΑΦΜ, αλλά τότε είχα κάνει την δουλειά μου και είχα μεταφέρει σε άλλη τράπεζα ένα μεγάλο χρηματικό ποσό και δεν προέκυψε πρόβλημα και είχα πάει να κάνω αργότερα και μια ανάληψη και την έκανα. Τώρα πήγα να κάνω μια μικρή ανάληψη και δεν μπορούσα..... Μιλάμε υπέγραψα 6 χαρτιά, συμπλήρωσα μια αίτηση αλλαγής στοιχείων και άλλο 1 χαρτί το κράτησα το υπέγραψα και το πήγα και σε ένα γραφείο να μου βάλουνε σφραγίδα. Όλα τα προσωπικά στοιχεία τα είχα επικαιροποιήσει πρίν 2 χρόνια όμως.....

    Τελικά οι φορολογικές δηλώσεις φυσικών προσώπων πότε θα ξεκινήσουν να υποβάλλονται ? Εγώ μπαίνω στο taxisnet και μου δείχνει ακόμα την περσινή φορολογικη δήλωση.

  2. #1652
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Οσο αργοτερα τοσο καλυτερα, τουλαχιστον για εμενα...
    Μολις αυτο το μηνα ξεπληρωσα τον περσινο φορο εισοδηματος!
    Εαν προσθεσω και τα ΕΕΤΗΔΕ που οσο (δεν) εξοφλουνται μεσω ΔΕΗ συσσωρευονται
    με βλεπω σε χαρτοκουτο στον ΗΣΑΠ.

    Επισης δεν εχουν αφιχθει οι βεβαιωσεις ουτε των συνταξεων ουτε των ασφαλιστρων!

    - - - Updated - - -

    ....Ενδέχεται να εμφανίζονται ως ανείσπρακτες οφειλές και όσες έχετε πρόσφατα πληρώσει στην τράπεζα ή με Γραμμάτιο Είσπραξης σε άλλη Δ.Ο.Υ. από αυτή της οφειλής και δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία της πίστωσης. Απαιτούνται δυο (2) εργάσιμες μέρες από την ημερομηνία πληρωμής στην τράπεζα...

    Απο Τεσσερις Μαρτιου (040313) μεχρι Ενδεκα (110313) παντως δεν μεσολαβουν μονον ΔΥΟ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #1653
    Εγγραφή
    03-12-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...με βλεπω σε χαρτοκουτο στον ΗΣΑΠ....
    Αισιόδοξο σε βρίσκω ότι θα σε αφήσουν να πιάσεις έτσι τον χώρο εκεί. Με ένα απλό παγκάκι να είμαστε και ευχαριστημένοι

  4. #1654
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ναι μωρε σκετη αισιοδοξια ειμαι Η μανουλα σας...Σιγα μην πιασω θεση μεσα στις πλατφορμες, απο κατω αναμεσα στα υποστυλωματα θα χωθω οταν θα ρθει εκεινη η ωρα!

    ΤΕΛΙΚΑ ενημερωθηκε ο λογαριασμος μου στο TAXIS και προς το παρον, δεν φαινονται τα υπολοιπα
    Αμα βρουν ακρη με το ΕΕΤΗΔΕ θα μας πλακωσουν οικογενειακως στις λυπητερες παλι...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  5. #1655
    Εγγραφή
    25-11-2007
    Περιοχή
    outer space
    Μηνύματα
    1.180
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    τελικά τι θα παίξει στο ε1 φέτος με τη δήλωση των τραπεζικών καταθέσεων εξωτερικού ξέρετε?

    γιατί στο πλαίσιο της ετοιμασίας μου για γερμανία το οποίο όμως αργοπορεί αρκετά, έβαλα πέρσι το καλοκαίρι κάτι λεφτουδάκια σε γερμανική τράπεζα (χωρίς έμβασμα από ελλάδα, τα είχα στη τσέπη) τα οποία μεν μάλλον δικαιολογούνται από τον πίνακα ανάλωσης κεφαλαίων παλαιότερων χρήσεων που έχω φτιάξει, όμως έχω κ κάποιο άγχος ...
    ο δρόμος του παραδείσου περνάει από τη κόλαση
    If it ain't broke, fix it 'til it is

  6. #1656
    Εγγραφή
    01-06-2013
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα στην Κοινότητα
    Ξεκίνησα απ'την πρώτη μέρα που άνοιξε το Σύστημα, τη συμπλήρωση της φόρμας των Ε1 & Ε2, ώστε σιγά σιγά, όπως θα φτάνουν σε μένα τα διάφορα χαρτιά, να πατήσω κάποια στιγμή το λίνκ της οριστικής αποστολής.
    Έχοντας συμπληρώσει τα στοιχεία κύριας κατοικίας μου, δευτερεύουσας κατοικίας για θυγατέρα φοιτήτρια σε διαφορετική πόλη στον Πιν. 5, έχοντας συμπληρώσει ομοίως τα στοιχεία της θυγατέρας & της Σχολής της στον Πιν. 9 μούβγαλε από μόνο του το ζητούμενο "ένα τέκνο" στον Πιν. 3 κλπ, κλπ.
    Στη συνέχεια, έχοντας πατήσει δυό τρεις φορές σε δυό τρεις μέρες την προσωρινή αποθήκευση, έπαψε να μου αποθηκεύει, μου βγάζει λευκή οθόνη, ενώ στη γραμμή διευθύνσεων του περιηγητή βγαίνει το: https://www1.gsis.gr/webtax/incomefp/saveE12013.do (Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση αυτό, απλά μήπως & λέει κάτι σε κάποιον).
    Μέσω του λογαριασμού μου έστειλα μήνυμα στη ΓΓΠΣ περιγράφοντας τ'ανωτέρω, την Παρασκευή 31Μαϊ & περιμένω μπας (απαισιοδοξία) & μ'απαντήσουν, που δεν το πιστεύω.
    Τι κάνω τώρα (Χέλπ πλίιζ);
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μηνάς : 01-06-13 στις 16:59.

  7. #1657
    Εγγραφή
    09-05-2010
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Και γιατι δεν περιμενες να ερθουν ολα τα χαρτια και να τελειωνεις μια και καλη! μη βιαζεστε,ολοι μαζι μπενετε στο συστημα και πεφτει, αφου θα δωθει παραταση μεχρι σεπτεβριο,μετα φταινε οι πολιτικοι και η πολιτικη,αφου εμεις απο μονοι μας τα κανουμε μπαχαλο.

  8. #1658
    Εγγραφή
    06-01-2005
    Περιοχή
    Rhodes island
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    433
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    110/11
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    31(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pavlex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι δεν περιμενες να ερθουν ολα τα χαρτια και να τελειωνεις μια και καλη! μη βιαζεστε,ολοι μαζι μπενετε στο συστημα και πεφτει, αφου θα δωθει παραταση μεχρι σεπτεβριο,μετα φταινε οι πολιτικοι και η πολιτικη,αφου εμεις απο μονοι μας τα κανουμε μπαχαλο.
    Άκυρο και άκαιρο το σχόλιό σου, άσε που δεν θα δοθεί (και όχι δωθεί) παράταση μέχρι το Σεπτέμβριο. Υπερασπίζεσαι τους πολιτικούς κράζοντας τον συμφορουμίτη που ζητάει βοήθεια. Τα 6 μηνύματα δείχνουν ίσως το νεαρό της ηλικίας αλλά και πάλι δεν δικιολογείται τόσο αρνητική (κατά τη γνώμη μου) συμπεριφορά.

  9. #1659
    Εγγραφή
    01-06-2013
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    John_who σ'ευχαριστώ για τη συμπαράσταση, έναντι της αντιμετωπίσεως του σχολίου μου απ'τον φίλο pavlex.
    Όταν έγραφα τις γραμμές παραπάνω, ήμουν όντως εκνευρισμένος με την κατάσταση του να είσαι υποχρεωμένος να υποβάλλεις αυτή την λωλοδήλωση, ενημερωμένος μεν περί των ηλεκτρονικών, χαμένος όμως δε, σ'ένα περιβάλλον χωρίς βοήθεια, που με το πρώτο πρόβλημα που παρουσιάζεται, δεν έχεις που ν'απευθυνθείς.
    Έψαξα στο Δίκτυο με τη φράση "μήνυμα σφάλματος κατά την αποθήκευση της φορολογικής δήλωσης", μ'έβγαλε εδώ οπου & γράφτηκα μήπως & βρω κάποια βοήθεια..
    Φίλε pavlex έτσι είναι τα πράγματα όπως τα λέει ο John. Αν δεν έχεις να πεις κάτι να βοηθήσεις κάποιον, ας τον ήσυχο τουλάχιστον, μην τον απογοητεύεις περισσότερο στο αίτημά του για βοήθεια..
    Anyways φίλοι μου, σήμερα Δευτέρα όταν δοκίμασα για πολλοστή φορά να συνεχίσω τη συμπλήρωση της δηλώσεώς μου, το site δούλεψε κανονικά
    Δεν ξέρω αν οφείλεται στ'ότι κάποιος είδε το μήνυμά μου στη ΓΓΠΣ & μου "άνοιξε" ξανά το λογαριασμό μου, ή αν το λογισμικό τους επανήλθε από μόνο του.
    Εδώ τώρα κολλάει το επόμενο παράπονό μου. Όπου έχω απευθυνθεί σε ιδιωτική παροχή υπηρεσιών, στο Δίκτυο μέσω "επικοινωνίας" έχω δεχθεί έστω αυτό το τυποποιημένο μήνυμα "δεχτήακμε το αίτημά σας & το επεξεργαζόμαστε.Μόλις έχουμε νεώτερα, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας"
    Πουθενά σε Δημόσια Υπηρεσία που έχω απευθυνθεί, δεν μου έχουν απαντήσει. Ή γίνεται αυτό που τους έχω ζητήσει, χωρίς να ξέρω στη συνέχεια ποιόν να ευχαριστήσω, ή δεν γίνεται, προσπαθώ πολλές φορές να πάρω κάποια, μία έστω αρνητική απάντηση, αλλά εις μάτην..!

  10. #1660
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μηνά, μήπως προσπαθούσες σε χρονική περίοδο που το σύστημα ήταν εκτός;
    Έχει βγάλει από καιρό ενημέρωση για της μέρες και ώρες που θα διακόπτονται ορισμένες από τις παρεχόμενες υπηρεσίες.

  11. #1661
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aleex Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικά τι θα παίξει στο ε1 φέτος με τη δήλωση των τραπεζικών καταθέσεων εξωτερικού ξέρετε?

    γιατί στο πλαίσιο της ετοιμασίας μου για γερμανία το οποίο όμως αργοπορεί αρκετά, έβαλα πέρσι το καλοκαίρι κάτι λεφτουδάκια σε γερμανική τράπεζα (χωρίς έμβασμα από ελλάδα, τα είχα στη τσέπη) τα οποία μεν μάλλον δικαιολογούνται από τον πίνακα ανάλωσης κεφαλαίων παλαιότερων χρήσεων που έχω φτιάξει, όμως έχω κ κάποιο άγχος ...
    η δικη μου απορία είναι παρόμοια.
    που συμπληρώνεις τόκους προθ.καταθεσης απο το εξωτερικο?
    και πως?
    gross? ή αφαιρώντας τον τόκο που έχω ήδη πληρώσει στη ΔΟΥ Ελλαδος?

    Και 2η απορία.
    Εγκ/ση φ.αερίου, γιατι μπαινει ξεχωριστα? εχει φοροαπαλλαγη? (και βαζω τη σουμα που μου πήγε, υλικά+εργασία?)
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  12. #1662
    Εγγραφή
    25-11-2007
    Περιοχή
    outer space
    Μηνύματα
    1.180
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    η δικη μου απορία είναι παρόμοια.
    που συμπληρώνεις τόκους προθ.καταθεσης απο το εξωτερικο?
    και πως?
    gross? ή αφαιρώντας τον τόκο που έχω ήδη πληρώσει στη ΔΟΥ Ελλαδος?
    μόνο ο πίνακας ζ λέει για εισόδημα αλλοδαπής προέλευσης. μήπως μπαίνουν στο κωδικό 295 που λέει για "εισοδήματα από κινητές αξίες αλλοδαπής προέλευσης που φορολογούνται με τις γενικές διατάξεις";

    σε περίπτωση που δε σου δουλεύει καλά η εφαρμογή του gsis, βγες σβήσε όλα τα cookies του browser κ ξαναμπες. επίσης υπάρχουν κ κάποια προγράμματα που μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν που υπολογίζουν το φόρο. να έχεις υπόψιν ότι απ ότι θυμάμαι πέρσι, η εφαρμογή του gsis σου βγάζει μόνο κάποιες φορές υπολογισμό του φόρου πριν κάνεις την τελική υποβολή. μετά τις 4-5 φορές γιόκ.

    σχετικά πάντως με καταθέσεις εξωτερικού ακόμα κι αν είναι καθ όλα νόμιμες (δικαιολογούνται από το πίνακα ανάλωσης κεφαλαίων), αυτό δεν θα μας γλυτώσει από ενδεχόμενη απόφαση για κούρεμα. όσο είμαστε μόνιμοι κάτοικοι ελλάδας αν αποφασίσουν να κουρέψουν τις καταθέσεις, αυτό θα αφορά τις παγκόσμιες καταθέσεις που έχει ο καθένας όπως έδειξε κ η πρόσφατη επίθεση σε όσους έχουν άνω των 100.000 ευρώ στο εξωτερικό που οι αδικαιολόγητες κουρεύονται με 45%. εγώ πάντως φέτος το καλοκαίρι που θα πάω έξω, θα τα σηκώσω όλα κ θα τα ξαναπάω μόνο όταν γίνω μόνιμος κάτοικος εξωτερικού του χρόνου ελπίζω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aleex : 03-06-13 στις 21:32.
    ο δρόμος του παραδείσου περνάει από τη κόλαση
    If it ain't broke, fix it 'til it is

  13. #1663
    Εγγραφή
    06-01-2005
    Περιοχή
    Rhodes island
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    433
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    110/11
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    31(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aleex Εμφάνιση μηνυμάτων
    σχετικά πάντως με καταθέσεις εξωτερικού ακόμα κι αν είναι καθ όλα νόμιμες (δικαιολογούνται από το πίνακα ανάλωσης κεφαλαίων), αυτό δεν θα μας γλυτώσει από ενδεχόμενη απόφαση για κούρεμα. όσο είμαστε μόνιμοι κάτοικοι ελλάδας αν αποφασίσουν να κουρέψουν τις καταθέσεις, αυτό θα αφορά τις παγκόσμιες καταθέσεις που έχει ο καθένας όπως έδειξε κ η πρόσφατη επίθεση σε όσους έχουν άνω των 100.000 ευρώ στο εξωτερικό που οι αδικαιολόγητες κουρεύονται με 45%. εγώ πάντως φέτος το καλοκαίρι που θα πάω έξω, θα τα σηκώσω όλα κ θα τα ξαναπάω μόνο όταν γίνω μόνιμος κάτοικος εξωτερικού του χρόνου ελπίζω.
    Με μπέρδεψες! Που είδες στην Κύπρο να κουρεύουν καταθέσεις Κυπρίων πολιτών σε Βρετανική ή Καναδική τράπεζα στη Βρετανία ή στον Καναδά; Όταν τα χρήματα είναι μαύρα καλά κάνουν και τα φορολογούν (δεν τα κουρεύουν), αλλά όταν είναι το εφάπαξ του Παππού, κανένας δεν μπορεί να το κουρέψει αν βρίσκεται σε τράπεζα άλλης χώρας.

    Τώρα κοίτα να μην σε πιάσουν να κουβαλάς μεγάλο ποσό σε μετρητά στις αποσκευές σου γιατί θα στα πάρουν όλα όπως έγινε με τον Θέμο Αναστασιάδη και διάφορους άλλους μεγαλογιατρούς που ήθελαν να μεταφέρουν "μαύρα λεφτά" στο εξωτερικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος john_who : 04-06-13 στις 00:07.

  14. #1664
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aleex Εμφάνιση μηνυμάτων
    μόνο ο πίνακας ζ λέει για εισόδημα αλλοδαπής προέλευσης. μήπως μπαίνουν στο κωδικό 295 που λέει για "εισοδήματα από κινητές αξίες αλλοδαπής προέλευσης που φορολογούνται με τις γενικές διατάξεις";

    .
    με βλεπω για λογιστη τελικά...
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  15. #1665
    Εγγραφή
    27-11-2007
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.272
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000
    ISP
    forthnet vsdl 50
    Router
    forthnet
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδιά δεν μου ήρθε να κάνω dilosi.ti κάνω? μπαίνω μέσα με τους κωδικούς μου? και εάν δεν τους θυμάμαι τι γίνετε?
    I love it

Σελ. 111 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 91101106109110111112113116121131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας