Σελ. 233 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 213223228231232233234235238243253 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.481-3.495 από 5856
  1. #3481
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην απαντήσανε στο τηλέφωνο οι Δ.Υ..
    Εχμ, πως να το πω τώρα αυτό χωρίς να πάθεις κάτι. Τέλος πάντων, θα το πω εγώ και ότι γίνει έγινε. Σε εμένα δεν έγινε καν αυτό που λες, δηλαδή να μου απαντήσουν στο τηλέφωνο οι Δ.Υ (φτου κακά και μακριά από μας). Έγινε το εξής: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, και επειδή δε με βρήκαν ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ, για να μου πουν να περάσω να πάρω τα δικαιολογητικά μου για την ΕΤΕ, γιατί εγκρίθηκε το επίδομα ανεργίας. Ακούς εκεί οι ανεπρόκοποι να με ενοχλούν στο κινητό και στο σταθερό 11 η ώρα το χάραμα...

  2. #3482
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχμ, πως να το πω τώρα αυτό χωρίς να πάθεις κάτι. Τέλος πάντων, θα το πω εγώ και ότι γίνει έγινε. Σε εμένα δεν έγινε καν αυτό που λες, δηλαδή να μου απαντήσουν στο τηλέφωνο οι Δ.Υ (φτου κακά και μακριά από μας). Έγινε το εξής: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, και επειδή δε με βρήκαν ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ, για να μου πουν να περάσω να πάρω τα δικαιολογητικά μου για την ΕΤΕ, γιατί εγκρίθηκε το επίδομα ανεργίας. Ακούς εκεί οι ανεπρόκοποι να με ενοχλούν στο κινητό και στο σταθερό 11 η ώρα το χάραμα...
    ξύπνα! όνειρο βλέπεις. αυτά δεν γίνονται!

    ρε μπας και ειναι καινούργια φρούτα ΔΥ; και τι; τους έβαλε ο Συριζας; ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

  3. #3483
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξύπνα! όνειρο βλέπεις. αυτά δεν γίνονται!

    ρε μπας και ειναι καινούργια φρούτα ΔΥ; και τι; τους έβαλε ο Συριζας; ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!
    Οχι του βάλανε απο την τροίκα ή τους θεσμους τα δυο πόδια εκεί που πρέπει.
    Γιατί πριν την τρόικα - μνημόνια κλπ το να απαντήσει κάποια υπηρεσία σε τηλέφωνο για το κοινό ήταν πραγματικά σαν τον Harry potter.

    Ακόμα και τώρα, δεν του απαντήσανε στο τηλέφωνο, απλά τον ψάξανε στο τηλέφωνο για μια υπόθεσή του,

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncle_nontas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχμ, πως να το πω τώρα αυτό χωρίς να πάθεις κάτι. Τέλος πάντων, θα το πω εγώ και ότι γίνει έγινε. Σε εμένα δεν έγινε καν αυτό που λες, δηλαδή να μου απαντήσουν στο τηλέφωνο οι Δ.Υ (φτου κακά και μακριά από μας). Έγινε το εξής: ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, και επειδή δε με βρήκαν ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ, για να μου πουν να περάσω να πάρω τα δικαιολογητικά μου για την ΕΤΕ, γιατί εγκρίθηκε το επίδομα ανεργίας. Ακούς εκεί οι ανεπρόκοποι να με ενοχλούν στο κινητό και στο σταθερό 11 η ώρα το χάραμα...
    Δεν σου είπαν όμως να τα δώσεις μέσω τηλεφώνου έτσι;

  4. #3484
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι του βάλανε απο την τροίκα ή τους θεσμους τα δυο πόδια εκεί που πρέπει.
    Γιατί πριν την τρόικα - μνημόνια κλπ το να απαντήσει κάποια υπηρεσία σε τηλέφωνο για το κοινό ήταν πραγματικά σαν τον Harry potter.

    Ακόμα και τώρα, δεν του απαντήσανε στο τηλέφωνο, απλά τον ψάξανε στο τηλέφωνο για μια υπόθεσή του,

    - - - Updated - - -



    Δεν σου είπαν όμως να τα δώσεις μέσω τηλεφώνου έτσι;
    Ναι προχθες περασε ο Σοιμπλε απο το γκισε...
    Να δουμε τι αλλο θα γραψεις, εχεις γινει wan νουμερο 2....

    Ασε που ουτε καν διαβαζεις τι γραφει ο ανθρωπος μεσα στην φουρια σου. Για να παρει δικαιολογητικα τον ενημερωσαν οχι να δωσει.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  5. #3485
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.639
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου δώσανε κάποιον αριθμό πρωτοκόλλου ή απλά κάνανε αίτηση του ολου;
    Τίποτα. Μου είπαν να δώσω αφμ. Και είδαν οτι εχω επιστροφη. Είπαν οτι θα φανεί ο συμψηφισμός στο τελος του μηνα.
    Στη ΔΟΥ σερρων που κάναμε το ίδιο για την πεθερα μου είπε απλα οτι θα το κάνουν εντός της ημέρας.
    Οταν έλεγξα το σύστημα ήταν οκ. Αυτά πέρυσι

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην απαντήσανε στο τηλέφωνο οι Δ.Υ..
    Με την πρωτη σε πληροφορώ. Σε αυτη τη ΔΟΥ
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  6. #3486
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Ξέρει κανείς αν δεν έχεις ΕΝΦΙΑ πότε θα μπουν οι επιστροφές στους λογαριασμούς;
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  7. #3487
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τίποτα. Μου είπαν να δώσω αφμ. Και είδαν οτι εχω επιστροφη. Είπαν οτι θα φανεί ο συμψηφισμός στο τελος του μηνα.
    Στη ΔΟΥ σερρων που κάναμε το ίδιο για την πεθερα μου είπε απλα οτι θα το κάνουν εντός της ημέρας.
    Οταν έλεγξα το σύστημα ήταν οκ. Αυτά πέρυσι

    - - - Updated - - -



    Με την πρωτη σε πληροφορώ. Σε αυτη τη ΔΟΥ
    Μου ακούγονται απίστευτα όλα αυτά, δεν σε αμφισβητώ απλώς σε σχέση με την ΔΟΥ Ηρακλείου ακούγεται σαν να μιλάς για μια άλλη χώρα, μην σου πω ήπειρο.
    Στην ΔΟΥ Ηρακλείου από την εμπειρία μου:
    Κατ' αρχήν πρέπει να κάνεις αίτηση, όσες αιτήσεις έχουν γίνει σε ΓΕΦ για μυστήριους λόγους μάλλον έχουν χαθεί.
    Αν πας στην ΔΟΥ έχεις τα παρακάτω προβλήματα:
    1. Πρώτον δεν δέχονται αιτήσεις την Παρασκευή.
    2. Διάφορες μεγάλες περιόδους του έτους δεν δέχονται αιτήσεις, (Πάσχα, Χριστούγεννα κλπ για διάστημα εβδομάδων.

    Αλλά έστω ότι πας σε μέρα που δέχονται αιτήσεις συμψηφισμού, πρέπει να πας απ' το πρωί να προλάβεις να πάρεις νούμερο γιατί οι αιτήσεις που δέχονται είναι περιορισμένες και γίνεται φυσικά ο κακός πανικός.
    Προφανής σκοπός να περιορίσουν τα ποσά που θα επιστρέψουν για όσο το δυνατόν αργότερα.

  8. #3488
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ακούγονται απίστευτα όλα αυτά, δεν σε αμφισβητώ απλώς σε σχέση με την ΔΟΥ Ηρακλείου ακούγεται σαν να μιλάς για μια άλλη χώρα, μην σου πω ήπειρο.
    Στην ΔΟΥ Ηρακλείου από την εμπειρία μου:
    Κατ' αρχήν πρέπει να κάνεις αίτηση, όσες αιτήσεις έχουν γίνει σε ΓΕΦ για μυστήριους λόγους μάλλον έχουν χαθεί.
    Αν πας στην ΔΟΥ έχεις τα παρακάτω προβλήματα:
    1. Πρώτον δεν δέχονται αιτήσεις την Παρασκευή.
    2. Διάφορες μεγάλες περιόδους του έτους δεν δέχονται αιτήσεις, (Πάσχα, Χριστούγεννα κλπ για διάστημα εβδομάδων.

    Αλλά έστω ότι πας σε μέρα που δέχονται αιτήσεις συμψηφισμού, πρέπει να πας απ' το πρωί να προλάβεις να πάρεις νούμερο γιατί οι αιτήσεις που δέχονται είναι περιορισμένες και γίνεται φυσικά ο κακός πανικός.
    Προφανής σκοπός να περιορίσουν τα ποσά που θα επιστρέψουν για όσο το δυνατόν αργότερα.
    Συνηθως σε μικροτερες πολεις οι ΔΟΥ ειναι πιο ευελικτες(λιγοτερος φορτος εργασιας). Γι'αυτο και απαντανε πιο ευκολα το τηλεφωνο. Στη Δραμα οποτε επαιρνα τηλεφωνο απαντουσαν.
    Αυτο για τις αιτησεις που δεν γινονται Παρασκευη μαλλον εχει ξεμεινει απο την διατρηση τιμολογιων ( στην τοπικη ΔΟΥ καθε Παρασκευη γινοταν θεωρηση-διατρηση τιμολογιων κτλπ, δεν ξερω εαν αλλαξε απο οταν αρχισαν τα αθεωρητα Δ.Α και τιμολογια).

  9. #3489
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Το παράδοξο είναι ότι ο υπάλληλος είναι εκεί αλλά δεν παραλαμβάνει αιτήσεις.

  10. #3490
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παράδοξο είναι ότι ο υπάλληλος είναι εκεί αλλά δεν παραλαμβάνει αιτήσεις.
    Ειναι εκεί για δικηγορους και λογιστες νομίζω. Με υπουργικες αποφάσεις καθορίζεται το ότι είναι κλειστά για τους απλούς πολίτες.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  11. #3491
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι εκεί για δικηγορους και λογιστες νομίζω. Με υπουργικες αποφάσεις καθορίζεται το ότι είναι κλειστά για τους απλούς πολίτες.
    Τι υπουργικές αποφάσεις για το πότε θα παραλαμβάνει η ΔΟΥ Ηρακλείου αίτησης για συμψηφισμούς; Ο υπάλληλος εξυπηρετεί για άλλα ζητήματα απλώς δεν δέχεται αιτήσεις συμψηφισμού.

  12. #3492
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου ακούγονται απίστευτα όλα αυτά, δεν σε αμφισβητώ απλώς σε σχέση με την ΔΟΥ Ηρακλείου ακούγεται σαν να μιλάς για μια άλλη χώρα, μην σου πω ήπειρο.
    Στην ΔΟΥ Ηρακλείου από την εμπειρία μου:
    Κατ' αρχήν πρέπει να κάνεις αίτηση, όσες αιτήσεις έχουν γίνει σε ΓΕΦ για μυστήριους λόγους μάλλον έχουν χαθεί.
    Αν πας στην ΔΟΥ έχεις τα παρακάτω προβλήματα:
    1. Πρώτον δεν δέχονται αιτήσεις την Παρασκευή.
    2. Διάφορες μεγάλες περιόδους του έτους δεν δέχονται αιτήσεις, (Πάσχα, Χριστούγεννα κλπ για διάστημα εβδομάδων.

    Αλλά έστω ότι πας σε μέρα που δέχονται αιτήσεις συμψηφισμού, πρέπει να πας απ' το πρωί να προλάβεις να πάρεις νούμερο γιατί οι αιτήσεις που δέχονται είναι περιορισμένες και γίνεται φυσικά ο κακός πανικός.
    Προφανής σκοπός να περιορίσουν τα ποσά που θα επιστρέψουν για όσο το δυνατόν αργότερα.
    Eαν γίνεται κάτι τέτοιο, τότε δεν έχει να κάνει με το αν εξυπηρετούν ή όχι οι ΔΥ στην ΔΟΥ, αλλά με εντολές που παίρνουν άνωθεν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι υπουργικές αποφάσεις για το πότε θα παραλαμβάνει η ΔΟΥ Ηρακλείου αίτησης για συμψηφισμούς; Ο υπάλληλος εξυπηρετεί για άλλα ζητήματα απλώς δεν δέχεται αιτήσεις συμψηφισμού.
    Ναι, αυτό προσπαθεί να σου πεί ο συμφορουμίτης. Οτι σε κάποιες περιπτώσεις, με αποφάσεις, ορίζεται ποιές μέρες, ή ώρες θα γίνονται κάποιες εργασίες. Καθήκον βέβαια του υπαλλήλου σε αυτή την περίπτωση είναι να ενημερώνει σχετικά τον κόσμο, εκτός και εαν υπάρχουν ανηρτημένες ανακοινώσεις (που κανονικά θα πρέπει να έχουν και το ΦΕΚ που προσδιορίζει την περίπτωση αυτή). Γεγονός είναι πάντως, γιατί το έχω αντιμετωπίσει παλαιότερα, ότι οι υπάλληλοι δεν είναι ενημερωμένοι, πάντα, και μένουν σε ότι έχουν μάθει παλαιότερα. Λογοι εκτός απο βαρεμάρα και ξύσιμο που εύκολα θα μπορούσα να προσάψει ο καθείς είναι ότι δεν γίνεται επίσημα ενημέρωση εντός του ωραρίου εργασίας πάντα ενημέρωση του προσωπικού με τις αλλαγές, (αξιολόγηση εαν τις έχουν μάθει, έτσι για να γλυκαθεί και το χειλάκι κάποιων πικραμένων, χαχαχα). Στην πραγματικότητα γίνεται βομβαρδισμός υπερπληροφόρησης. Πχ στην εκπαίδευση, που θα μου πείτε τι είναι η εκπαίδευση, κάθε μέρα κανονικά ένας εκπαιδευτικός πρέπει να ανοίγει καμμιά δεκαριά ενημερωτικά email. τα περισσότερα έχουν να κάνουν βέβαια με ανακοινώσεις για αποσπάσεις/μετατάξεις, για αλλαγές σε μισθολογικό/συνταξιοδοτικό, για ημερίδες και σεμινάρια, πληροφόρηση απο το υπουργείο, πληροφόρηση απο τον σύμβουλο του εκάστοτε μαθήματος, πληροφορίες και εξαγγελίες απο τα συνδικαλιστικά όργανα, κλπ. Εαν θέλεις να τα κοιτάς όλα, όχι να τα μελετάς, θέλεις 1-2 ώρες απο την ζωή σου καθημερινά!!! Φανταστείτε λοιπόν ναναι κάποιος πχ στο ΥΠΟΙΚ, όπου τα τελευταία χρόνια οι αλλαγές που γίνονται είναι και μεγάλες αλλά και ταχύτατους ρυθμούς.

  13. #3493
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Ναι, το κατάλαβα, απλώς λέω ότι το συγκεκριμένο δεν είναι θέμα υπουργικής απόφασης, είναι απόφαση του αρμόδιου προϊσταμένου.

  14. #3494
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anonymos1982 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, το κατάλαβα, απλώς λέω ότι το συγκεκριμένο δεν είναι θέμα υπουργικής απόφασης, είναι απόφαση του αρμόδιου προϊσταμένου.
    Τότε τα παράπονα στον προιστάμενο, ή ακόμα καλύτερα, στον προιστάμενο του προιστάμενου! Ο υπάλληλος τι φταίει; Εκτός και εαν είναι αυτός ο προιστάμενος
    Σε κάθε περίπτωση, ακόμα και σε ιδιωτικές επιχειρήσεις, παρόλο που μπορεί πχ να έχει ωράριο εργασίας 9-5 αυτό δεν σημαίνει ότι εξυπηρετούν όλες τις ώρες όλα τα θέματα. Αυτό ειναι κατα το δοκούν, της κάθε επιχείρησης... Μπορεί να εξυπηρετεί 24 ωρες το 24ωρο (περιμένοντας κάνα μισάωρο στην αναμονή, με χρέωση), μπορεί να δέχονται μόνο Δευτέρες απο 10 έως 1 (πχ επιστροφές / αλλαγές προιόντων σε κάποια μαγαζιά) κλπ. Κάθε επιχείρηση έχει το δικό της, πρόγραμμα. Καλό θα ήταν βέβαια να είναι όπως έγραψα ήδη γνωστό, και ειδικά για το δημόσιο, που να απευθυνόμαστε εαν θεωρούμε ότι οι "διορθώσεις" αυτές είναι εις βάρος του πολίτη (συνήγορος του πολίτη μήπως; )

  15. #3495
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Δεν είπα εγώ ότι φταίει ο υπάλληος, ειδικά οι νέοι που είναι στο γκισέ προσπαθούν να εξυπηρετήσουν όσο μπορούν (μιλάω πάντα για την ΔΟΥ Ηρακλείου), Οι ΔΟΥ δεν είναι ιδιωτικές επιχειρήσεις σίγουρα, καταλαβαίνω ότι έχουν πάρα πολλά να διεκπεραιώσουν αλλά δεν παύει να είναι γεγονός ότι στην συγκεκριμένη ΔΟΥ έχουν αναπτύξει έναν μηχανισμό για να καθυστερούν τις επιστροφές.

Σελ. 233 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 213223228231232233234235238243253 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας